Dodaj do ulubionych

olej konopny z CBD a cukrzyca

11.03.16, 20:00
Witam
Jestem mamą 6-latka który od 2 lat choruje na cukrzycę typu 1, chciałabym spróbować leczenia olejem konopnym - mam do Was pytanie czy znacie kogoś stosującego olej w leczeniu cukrzycy? Niestety w internecie żadnych opinii nie znalazłam. Wiem że doświadczenia z zastosowaniem oleju konopnego (ale tego z zawartością CBD i CBDa) na myszach były z pozytywnym skutkiem. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • majenkir Re: olej konopny z CBD a cukrzyca 11.03.16, 22:08
      Myszy leczono juz roznymi metodami z pozytywnym skutkiem, ale ludzie to nie myszy niestety.
      Nie zawracaj sobie glowy jakims olejem.

--
      [img]https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg[/img]
      [url=http://tinyurl.com/mljuyxb]Coco i Bruno[/url]
    • krisk.2 Re: olej konopny z CBD a cukrzyca 22.11.16, 22:26
      Olej z wiesiłka 20ml dziennie
      Cynk 5 dni po 50 mg dziennie /przyswaja się tylko 50% dawki wiec odpowiednio więcej/ i 2 dni miedz 8 mg /też 50% się przyswaja/
      Po tych zabiegach zmniejsza się neuropatia obwodowa i stabilizuje się cukier

Do tego dieta... be chemii ..
      Chleb upieczony samemu jajek od rolnika kiełbasy wyrzucić .. kupić mięso upiec i kroić na kanapki
      masło, oleje tłoczone na zimno
      dużo soku jabłkowego na wątrobę
      i wszystko będzie idealnie funkcjonowało
      Pozdrawiam
    • kacpelina Re: olej konopny z CBD a cukrzyca 04.03.17, 19:25
      Witam moj syn 10 lat tez ma cukrzyce typ 1 od roku. Polecam gorzki melon ayurweda ziola. Dzieki niemu zmniejszylam dawke insuliny o polowe. polecam homeopatie. Pomoze napewno. A olej cbd to moj kolejny produkt na liscie. Ja dodaje gorzki melon do smothie bo naprawde jest gorzki. Ok 1 lyzeczke do herbaty. Poczytaj tez o gymnema sylvestre. wszystkie produkty naturalne nie zaszkodza Pozdrawiam
    • odnatury Re: olej konopny z CBD a cukrzyca 05.03.17, 12:17
      Polecam Biovitalium Diabetonin - jako wzbogacenie diety w składniki wspomagające procesy przemiany węglowodanów. Unikalna kompozycja witamin, minerałów, ekstraktów roślinnych do stosowania w zaburzeniach przemiany materii związanych z podniesionym poziomem cukru we krwi.
      od-natury.pl/biovitalium-diabetonin-60-tabl

Pozdrawiam
      Od Natury
    • gregor-pl Re: olej konopny z CBD a cukrzyca 12.05.17, 12:13
      witaj, z mojego rodzinnego doświadczenia mogę śmiało polecić Ci znakomity olejek CBD, wyprodukowany w Czechach i dystrybuowany przez firmę czeską również na teren naszego kraju www.bjococo.cz
      Znajoma ostatnio kupiła dla swojego męża, który choruje na stwardnienie rozsiane i zauważyła znaczącą poprawę w zachowaniu i samopoczuciu. Myślę, że powinnaś spróbować, napewno to nie zaszkodzi ponieważ tamto CBD nie zawiera substancji psychoaktywnej THC. Pozdrawiam Grzegorz
    • asiorekpe Re: olej konopny z CBD a cukrzyca 23.01.18, 14:29
      Moim zdaniem oleje konopne są bardzo pomocne nie tylko jeśli chodzi o cukrzycę, ale pomaga nawet w wielu innych chorobach to już dawno powinno być legalne sama zamawiam ze sklepu konopieizdrowie.pl tego typu olejki cbd raz na jakis czas i stosuje profilaktycznie by pozostac jak najdluzej zdrową ;)
    • celina63 Re: olej konopny z CBD a cukrzyca 11.02.18, 17:34
      W cukrzycy najlepiej działa l-arginina, ponieważ wytwarza w organiźmie tlenek azotu. Polecam przeczytać ten artykuł pt:Nigdy więcej chorób serca" synergypoland.pl/fakty-na-temat-l-argininy-i-jej-roli-w-produkcji-tlenku-azotu/
    • paragram2115 Re: olej konopny z CBD a cukrzyca 31.03.18, 23:24
      Jeśli chciałby ktoś z Was znaleźć na prawdę olejki dobrej jakości polecam serdecznie firmę Vital Hemp. Jestem żywym dowodem na ich pozytywne działanie, częste problemy trawienne, problemy z trawieniem. We wszelkich stanach bólowych olej 5% sprawdza się w moim przypadku rewelacyjnie.
    • pulsmed2018 Re: olej konopny z CBD a cukrzyca 09.11.18, 15:08
      Szpital Pulsmed w ramach Kliniki Transplantacji Tkanki Tłuszczowej i Komórek Macierzystych (ADSC), prowadzi badania oraz wykorzystuje komórki macierzyste pozyskane z tkanki tłuszczowej w leczeniu wielu schorzeń zwyrodnieniowych oraz medycynie naprawczej i regeneracyjnej między innymi w leczeniu niegojących się ran i owrzodzeń żylakowych lub niedokrwiennych w przebiegu miażdżycy i cukrzycy (tzw. stopa cukrzycowa)
      pulsmed.com.pl/klinika-transplantacji.html
    • ilonka9 Re: olej konopny z CBD a cukrzyca 20.11.18, 14:55
      Sama się zmagam z cukrzycą i stosuje olej konopny CBD o którym piszesz i z czasem zobaczyłam dużą poprawę, nawet lekarz mój był zdziwiony. Najlepiej takie rzeczy kupować ze sprawdzonych źródeł co się specjalizują w konopiach, osobiście polecam zakup tutaj konopteka.pl/kategoria/oleje-cbd .
    • patka116 Re: olej konopny z CBD a cukrzyca 27.12.18, 13:45
      Ja osobiście zaopatruje się w pasty CBD najwyższej jakości w sklepie ze zdrową żywnością, mam pewność, że są certyfikowane i faktycznie pomagają.. Gdyby ktoś szukał to bardzo proszę oazanatury.eu/pl/c/Pasty-CBD/13
    • 1lena_ewa1 Re: olej konopny z CBD a cukrzyca 29.01.19, 14:29
      Olej CBD nie gwarantuje rozwiązania problemów wszystkich diabetyków. Może okazać się dobrym uzupełnieniem terapii, ale może też przy samej cukrzycy okazać się zbędny. Warto samemu sprawdzić, jak wpływa na nas CBD. Nie jest on szkodliwy, więc na pewno w zaden sposób nie zaszkodzi - ja polecam ten bionateo.com/

--
      [url=http://asystentka.pro]Wirtualna Asystentka[/url]
    • malina022 Re: olej konopny z CBD a cukrzyca 14.02.19, 14:14
      Witam, jestem studentką Uniwersytetu Medycznego i piszę pracę naukową. Jeśli masz chwilę czasu, proszę Cię o wypełnienie. Nie zajmie Ci to zbyt wiele czasu, a mnie z pewnością pomoże. Ankieta jest anonimowa. Z góry dziękuję za pomoc 😀 goo.gl/forms/Ji1xJPQ7tzpYMGWx1

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka