Dodaj do ulubionych

Autor: mongolia4; Temat: Jestem rok po....

16.11.06, 22:40
11.11.06, 05:27 + odpowiedz
cc i nadal mam dziwne uczucia w dole brzucha jak : mrowienie i klucie czy Wy
tez tak macie ?Czy to jest normalne?
Obserwuj wątek
    • magkow14 Autor: misia0000 16.11.06, 22:41
      Re: Jestem rok po....
      misia0000 11.11.06, 10:43 + odpowiedz
      Ja jestem dopiero pół roku po cc, ale wrażenia czuciowe też dziwne. Raz wydaje
      mi się ,że wszystko jest ok, a za chwilę tak jakbym nic na brzuchu nie czuła.
      Czasem zdarzają się mrowienia. Lekarz powiedział mi, że to normalne- i może tak
      być nawet ponad rok. W czasie operacji przecięte przecież zostają nerwy i długo
      trzeba czekać na pełny powrót ''formy''. Moja znajoma jest już pięc lat po cc i
      też zdarzają się jej mrowienia, też skarćy się, że czasami nc nie czuje....Ja
      mam się zgłosić do lekarza wyłącznie wtedy, jeśli z rany (a właściwue teraz to
      już blizny) coś by się sączyło. Na razie - odpukać - jest w porządku.
    • magkow14 Autor: lechickachata 16.11.06, 22:41
      lechickachata 11.11.06, 18:00 + odpowiedz
      U mnie mrowienia brak, ale w pewnych miejscach koło blizny nie mam czucia (tzn.
      trochę mam, ale wrażenie jest takie, jakbym dotykała nieswojego ciała. Niefajne
      uczucie).

Gosia
      Michasia
    • magkow14 Autor: laminja 16.11.06, 22:42
      laminja 12.11.06, 00:22 + odpowiedz
      Ja miałam podobnie. Teraz po 3 latach blizny prawie nie widać, dziwne uczucie w
      jej okolicach też właściwie zniknęło.
    • magkow14 Autor: scorpio771 16.11.06, 22:42
      scorpio771 13.11.06, 08:51 + odpowiedz
      Ja jestem dopiero 3 m-ce po cc, co prawda z czuciem różnie bywa, ale mrowienia
      juz u mnie nie ma. U mnie znowu często występują kłucia po lewej stronie w
      okolicy blizny. Wydaje mi się, że dzieje się tak gdy mam jelita pełne i
      naciskają od środka na blizny. Za to do tej pory nie mogę uprawiać sexu, bo
      boli mnie macica. Lekarz powiedział, że nie mam zrostów, ale to jednak było
      szycie więc i jest blizna, która może zachowywać się podobnie jak blizna na
      brzuchu.
    • magkow14 Autor: dotkak 16.11.06, 22:43
      dotkak 14.11.06, 09:54 + odpowiedz
      Ja jestem 1,5 roku po cc. Od bardzo długiego czasu nie mam żadnych dolegliwości
      w okolicach blizny, ale oczywiście na początku różnie bywało smile Teraz właściwe
      nie pamiętam o "uśmiechu", ale bliznę widać (najbardziej na środku, bo na
      brzegach prawie nie widoczna).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka