Dodaj do ulubionych

Złota miejscowość? To chyba żart!

22.02.05, 13:49
www.siemianowice.pl/isi/index.php?op=show&cat=4&nid=2371

Nasi "wspaniali włodarze" chcą zdobyć tytuł „Złotej Miejscowości Radia Katowice”.... To chyba żart!!!! W jakim świecie te barany żyją?!?!?!?!?!?
Obserwuj wątek
    • adamjaworek Re: Złota miejscowość? To chyba żart! 22.02.05, 14:17
      Buha, buhaha, buhaha!!!!
      Kulaszpiegula powiedz ze to zart, prosze Cie, bo umrę ze śmiechu!!!

kulaszpiegula napisała:

> www.siemianowice.pl/isi/index.php?op=show&cat=4&nid=2371
      >
      > Nasi "wspaniali włodarze" chcą zdobyć tytuł „Złotej Miejscowości Radia K
      > atowice”.... To chyba żart!!!! W jakim świecie te barany żyją?!?!?!?!?!?
      • j555 Re: Złota miejscowość? To chyba żart! 22.02.05, 21:43
        HE, he ,he..
        Chyba miejscowość "złotych" władz czyli pomieszanie małego pierdolnika o
        wysokim osobistym mniemaniu z zezowatym sportowcem o wielkich niesportowych
        ambicjach.Tak, pod tym względem Siemianowice niestety nie mają sobie równych.
      • a_i_g Re: Złota miejscowość? To chyba żart! 22.02.05, 15:10
        jasne, ze lepiej jest probowac. Gorzej jednak jezeli tym probom towarzyszy
        "niedostrzeganie" istotnych problemow.
        Wydaje sie ze jezeli wladza o czyms nie mowi to nie istnieje, jednak jest innaczej.
        No i oczywiscie troche przywoitosci by sie przydalo:)))
        AiG
      • adamjaworek Re: Złota miejscowość? To chyba żart! 22.02.05, 15:34
        A moze tak byscie cos dla maista wreszcie pozytecznego zrobili?!!! Bo jak do
        tej pory to jedyne co robicie to bierzecie ogromne kredyty ne bzdurne
        inwestycje, wspieracie z całych sił miejskiego truciciela czyli Landeco i
        uprawiacie prywitywna propagande na stronach www. To wszystko co mozna o was
        powiedziec. Nie znam mieszkanca , ktory milaby o was dobre zdanie! Tak
        fatalnych wladz miasto nie mialo chyba nigdy.
            • rekin368 Re: Złota miejscowość? To chyba żart! 23.02.05, 07:12
              Jasne, że lepiej ...
              Jestem daleki od obrażania kogokolwiek, ale trudno niedostrzec problemów
              towarzyszy z Bytkowa.
              Istotnym problemem jest jak zapwenić prezydenture Andrzejowi Gościniakowi. To
              bardzo przyzwoity kandydat.
              Ależ oczywiście itd., jednak jest inaczej. Nadchodzi pora aby mieszkańcy
              naszego miasta wybrały nowe wspaniałe władze.
              a_i_g jesteś tak samo przyzwoity jak kolega Gościniak, jak SSM i wszystko co z
              nią związane. Skąd żeś się urwał, znów nagle?
              Widać, że afery dodają Ci skrzydeł. Nie powiem jeszcze kto chce na nich
              wszystkich wypłynąć, a kogo można przy okazji utopić.
              Nie wierze w przyzwoitość takich krzykaczy, cymbałów, pijaków itd. A
              najbardziej nie wierze w przyzwoitość mend społecznych i intrygantów.
                • ryba368 Re: Złota miejscowość? To chyba żart! 26.02.05, 12:02
                  paco ja może Ci odpowiem co mam do Gościniaka jako prezydenta????
                  Dla mnie ten pan kojarzy się z typowym towarzyszem szmaciakiem z
                  czasu prl po trupach do celu, obojetnie z kim aby moje bylo na
                  wierzchu.
                  Został samorządowcem po pieknych slowach w kampanii i co pierwsze
                  zatrudnił w urzedzie swoja bezrobotna corónie!!!!
                  Przyczynil się do powstania ryneczku za niewiadome pieniądze ,a moze
                  wyprane????
                  I to on ma byc zbawicielem naszego miasta
                  KPINA KPINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  • paco22 Re: Złota miejscowość? To chyba żart! 26.02.05, 13:09
                    Kpina jest ocenianie kogoś przez pryzmat plotek i jakichś wyslekcjonowanych faktów. Bede bronił A. Gościniaka bo znam go osobiscie już od kilku lat i obserwuje jego poczynania. Dla mnie w tym mieście z tej bandy radnych, z której wiekszość nawet nie potrafi sie porzadnie wysłowic on jest jedynym rozsadnym czlowiekiem. Nie tylko poprawnie mówi ale... ma coś w ogóle do powiedzenia, w przecienstwie do całej reszty.

• rekin368 Re: Złota miejscowość? To chyba żart! 28.02.05, 18:57
                      Podziel się Paco niewyselekcjonowanymi faktami z życia Gościniaka.
                      Zacznij dla ułatwienia od momentu jak dyscyplinarnie wyleciał z Filharmonii
                      Śląskiej.
                      Jak robił błyskotliwą karierę w stowarzyszeniach. Jak mieszał między ludźmi, bo
                      tylko mieszać potrafi i tylko to robi zawodowo(!!!), od dawna(!!!), ta - nie
                      powiem przepraszam - menda.

Chciałbym poznać nie tylko wyselekcjonowane fakty typu, że paru ludzi
                      przejechało się na współpracy z tym szeryfem.
                      Swoją drogą najbardziej musiał sobie pluć w brode Krzysiu Szyga, gdy ten
                      prowadził własną politykę niezgodną z kolalicyjnym porozumieniem :)
                      Teraz w brode pluje sobie pewnie "odwołany" prezydent, bo zatrudniając jego
                      córkę w urzędzie złamał znowu ustawę.
                      A ten mu się teraz odwdzięcza m.in. na sesji. Po trupach do celu. W tej sprawie
                      zgadzam się z RYBĄ.

Zapytaj go Paco dlaczego nie lubi niektórych osób i dlaczego swą nienawiść
                      przelewa automatycznie na urzędy. Powiem więcej na miasto, bo swoimi czynami
                      szkodzi przede wszystkim miastu!

Ale sobie mistrza wybrałeś. Chyba nie słyszałeś o Andrzeju Lepperze. Ten to
                      mówi najlepiej ze wszystkich mówiących.
                      A jeśli już i co gorsze twoi profesorowie są sympatykami Samoobrony to znaczy,
                      że Uniwersytet Warszawski schodzi na psy.

Jedni wysypują zboże na tory, inni węgiel. W naszym pięknym kraju to dużo
                      lepsza droga niż jakieś studia.
                      Wybijesz się wyżej niż drugie piętro UM Siemianowice.

PS. Weź lepiej swojego mistrza do Warszawy
                      • paco22 Re: Złota miejscowość? To chyba żart! 28.02.05, 20:17
                        Dobry post Ryba. Szkoda, że wiecej w nim przejawów twoich małomiasteczkowych
                        ksenofobicznych kompleków niż faktów. A może ty poprostu jestes zazdrosny...

Co do rzekomych faktów: Nie śledze biografi A.Gościniaka , oceniam go tak jak
                        większość ludzi ocenia drugiego człowieka czyli na podstawie wzajemnych relacji
                        i doświadczeń. Ja znając go o a będzie już chyba z 4 lata nie mogę powiedzieć o
                        nim złego słowa. Nie znam szczegółów ani jego zwolnień, ani jak ty to w swoich
                        konkretach ujałęś błyskotliwej kariery w stowarzyszeniach i szczerze mówiąć
                        średnio mnie one obchodzą.
                        Bo medal ma zawsze dwie strony...

Co do moich autorytetów i poziomu nauczania mojej uczelni to pozwole sobię ten
                        wąrek zostawić bez komentarza. Bo po co polemizować z kimś kto na podstawie
                        kilku postów na forum wydaje sądy i oceny o drugiej osobie.

Nie Pozdrawiam
                        Paco

• matrix_has_you Re: Złota miejscowość? To chyba żart! 28.02.05, 21:11
                        Zgadzam się w pełni z Paco. Rekin - twój post to typowy przykład czarnej
                        propagandy, oczernianie ludzi, wiadomości nie wiadomo skąd. Tak można niszczyć
                        każdego i nie jest to na pewno dobre.
                        Piszesz o mieszaniu ale może masz na myśli po prostu aktywność, bo najłatwiej
                        krytykować aktywnych, którzy coś robią. Najtrudniej zaś - wiem to z
                        doświadczenia - krytykować tych co nie robią nic - oni naprawdę nie popełniają
                        błędów (jak się nic nie robi to przychodzi to łatwo) - tylko czy takich ludzi
                        potrzebują Siemianowice?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka