Dodaj do ulubionych

Totalne pierdoły na stronie www.siemianowice.pl

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.03, 12:06
Ludzie! Co sie pisze na stronach miasta Siemianowice, ktore stoi na skraju
wybuchu społecznego (jedna z najwyzszych stop bezrobocia w calym kraju!!!) -
ano np o tym ze Kasia Chrzanowska ma duzy talent w tenisie stołowym. Moze
jest ona znajomą pana Guzego, ale za przeproszeniem tyle mnie to obchodzi co
zycie seksualne mojej 80-letniej sądiadki.
Człowieku redagujący te strone - zajmij sie poważnymi problemami których nie
brak w mieście , a nie bzdetami nie nadającymi sie nawet do szkolnej gazetki!
Obserwuj wątek
    • Gość: P@CO Re: Totalne pierdoły na stronie www.siemianowice. IP: 80.48.249.* 26.02.03, 12:35
      Marcin, podoba mi się twoja zawziętość, ale w moim odczuciu sama krytyka jest
      bezskuteczna. Chyba nie jetseś aż tak naiwny, że wydaje ci się, iż pod twoim
      naciskiem autor tych tekstów Pan Wojciech Kempa, zamieni charakter swojego
      tandetnego dzienikarstwa na publicystyke godną najlepszego żurnalisty.
      Może kiedyś w tym mieście znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie stworzyć
      porządny serwis Internetowy o Siemianowicach Śląskich. Pozostaje tylko pytanie
      jak długo przyjdzie nam na to czekać ???
        • Gość: P@CO Re: Totalne pierdoły na stronie www.siemianowice. IP: 80.48.249.* 26.02.03, 15:07
          Marcin, Wiem że ta sytuacja cie bardzo irytuje. Nie ukrywam, że też się
          złoszczę, mając świadomość kto za nasze pieniądze przedstawia Siemianowicką
          rzeczywistość. Mam dla ciebie jednak świetne lekarstwo, wybierz się kiedyś na
          posiedzenie RM, Wojciech Kempa jako wybitny komentator wydarzeń politycznych w
          naszym miasteczku będzie na pewno. Przypatrz się pracy naszego bohatera. Ja
          osobiście widziałem go kilka razy i do dziś zastanawiam się kto mu tak zajeb...
          wymyślił choreografie. On jest tak zabawny w swoiej chaotycznej, pozbawionej
          jakiegokolwiek celu bieganinie, że posługując się słowami popularnego przeboju
          staje się LEKIEM NA CAŁE ZŁO. A to, że właśnie tacy dziennikarze piszą o
          problemach i bolączkach to wina tylko i wyłącznie naszych Rządzących.
          Bo kto w tym mieście stereruje tymi żałosnymi pismakami...

• Gość: AIG Re: Totalne pierdoły na stronie www.siemianowice. IP: *.devs.futuro.pl 26.02.03, 15:41
            Gość portalu: P@CO napisał(a):

> Marcin, Wiem że ta sytuacja cie bardzo irytuje. Nie ukrywam, że też się
            > złoszczę, mając świadomość kto za nasze pieniądze przedstawia Siemianowicką
            > rzeczywistość. Mam dla ciebie jednak świetne lekarstwo, wybierz się kiedyś na
            > posiedzenie RM, Wojciech Kempa jako wybitny komentator wydarzeń politycznych
            w
            > naszym miasteczku będzie na pewno. Przypatrz się pracy naszego bohatera. Ja
            > osobiście widziałem go kilka razy i do dziś zastanawiam się kto mu tak
            zajeb...
            >
            > wymyślił choreografie. On jest tak zabawny w swoiej chaotycznej, pozbawionej
            > jakiegokolwiek celu bieganinie, że posługując się słowami popularnego
            przeboju
            > staje się LEKIEM NA CAŁE ZŁO. A to, że właśnie tacy dziennikarze piszą o
            > problemach i bolączkach to wina tylko i wyłącznie naszych Rządzących.
            > Bo kto w tym mieście stereruje tymi żałosnymi pismakami...
            >
            Nie mam wyksztalcenia dzeinnikarskiego. Nigdy nie bylem na zadnym kursie,
            warsztatach. Nie czuje sie dziennikarzem przez duze DZ ani przez srednie Dz ani
            nawet prez male dz. Wiele mi brakuje. Mimo to poczulem sie urazony ostatnim
            zdaniem. Nigdy jeszcze sie nie sprzedalem i spodlilem.
            AiG
            • Gość: P@CO Re: Totalne pierdoły na stronie www.siemianowice. IP: 80.48.249.* 26.02.03, 16:06
              AiG URAŻONY ??? Czym ??? Ja sobie zdaje sprawę, że prawda w oczy kole ale
              uważaj bo Fałsz i Obłuda również. Jeśli ty uważasz się za obiektywnego, (jak
              mam napisać dziennikarza jak wszystkie możliwości wyeliminowałeś) DZIENIKARZA,
              to zajrzyj do waszego Archiwum. Człowieku, ty oszukujesz sam siebie. ECHO
              SIEMIANOWIC (nie chciałem tego pisać), to jedna wielka propaganda za którą stoi
              Szyga i spółka. W Echu jest tyle obiektywizmu co nowych inwestycji w naszym
              mieście. Nie mam nic do twojego dzienikarskiego rzemiosła. Kwestionuję tylko,
              twoją rzetelność i obiektywizm; oczywisty brak tych cech, nawet przy
              kapitalnej strukturze wypowiedzi dyskredytuje cię nawet jako pismaka...

Pozdrawiam P@CO
              • Gość: AiG Re: Totalne pierdoły na stronie www.siemianowice. IP: *.devs.futuro.pl 26.02.03, 18:36

> AiG URAŻONY ??? Czym ??? Ja sobie zdaje sprawę, że prawda w oczy kole ale
                > uważaj bo Fałsz i Obłuda również. Jeśli ty uważasz się za obiektywnego, (jak
                > mam napisać dziennikarza jak wszystkie możliwości wyeliminowałeś)
                DZIENIKARZA,
                > to zajrzyj do waszego Archiwum. Człowieku, ty oszukujesz sam siebie. ECHO
                > SIEMIANOWIC (nie chciałem tego pisać), to jedna wielka propaganda za którą
                stoi
                >
                > Szyga i spółka. W Echu jest tyle obiektywizmu co nowych inwestycji w naszym
                > mieście. Nie mam nic do twojego dzienikarskiego rzemiosła. Kwestionuję tylko,
                > twoją rzetelność i obiektywizm; oczywisty brak tych cech, nawet przy
                > kapitalnej strukturze wypowiedzi dyskredytuje cię nawet jako pismaka...
                >
                > Pozdrawiam P@CO
                Za Echem stoi Szyga i spolka. Kazdy to wie i nikt tego nie ukrywa. Co do mojego
                obiektywizmu PROSZE JESZCZE RAZ o jakies przyklady tej mojej niekompetencji czy
                braku obiektywizmu. Na tej zasadzie P@CO moge ja takze napisac ze jestes pajac
                i debil. Nie mam na to zadnych dowodow ale powiedzialem i jak sie ytlumaczysz
                kretynie?????
                AiG
                • Gość: P@CO Re: Totalne pierdoły na stronie www.siemianowice. IP: 80.48.249.* 26.02.03, 19:36
                  AiG nie rozumiem cię ? Z jednej strony zgrywasz, intelektualnie rozwiniętego a
                  zaraz potem obrzucasz błotem kogoś kto wyraża swoje zdanie... posługując sie
                  twoją taktyką, czyli unikania odpowiedzi powinienem napisać "jeśli ktoś mnie
                  obraża to nie mam przyjemności..." Ja jednak nie daję się tak łatwo
                  sprowokować... na marginesie twój Chlebodawca Szyga powinien z Tobą powtórzyć
                  lekcję poprawności politycznej. Bo takie wyrażanie emocji nie godzi się z twoją
                  pozycją społeczną i zawodową. Co do twojego Obiektywizmu; to zaczynam się
                  zastanawiać bo, albo jesteś takim GŁUPCEM i wydaje ci się, że w swoich
                  redaktorskich poczynaniach jesteś niezależny i wolny od nacisków albo jesteś
                  CYNICZNY wmawiając nam w tonie ogromnego uniesienia swoje nieuzasadnione
                  oburzenie ?
                  • Gość: AiG Re: Totalne pierdoły na stronie www.siemianowice. IP: *.devs.futuro.pl 26.02.03, 19:41

> AiG nie rozumiem cię ? Z jednej strony zgrywasz, intelektualnie rozwiniętego
                    a
                    > zaraz potem obrzucasz błotem kogoś kto wyraża swoje zdanie... posługując sie
                    > twoją taktyką, czyli unikania odpowiedzi powinienem napisać "jeśli ktoś mnie
                    > obraża to nie mam przyjemności..." Ja jednak nie daję się tak łatwo
                    > sprowokować... na marginesie twój Chlebodawca Szyga powinien z Tobą powtórzyć
                    > lekcję poprawności politycznej. Bo takie wyrażanie emocji nie godzi się z
                    twoją
                    >
                    > pozycją społeczną i zawodową. Co do twojego Obiektywizmu; to zaczynam się
                    > zastanawiać bo, albo jesteś takim GŁUPCEM i wydaje ci się, że w swoich
                    > redaktorskich poczynaniach jesteś niezależny i wolny od nacisków albo jesteś
                    > CYNICZNY wmawiając nam w tonie ogromnego uniesienia swoje nieuzasadnione
                    > oburzenie ?
                    Zastanawiajace. Ciekawe w ktorym momencie nie zajarzyles. To, ze nazwalem Cie
                    kretynem i palantem bylo zobrazowaniem tego w co WY sie bawicie. Bezpodstawne
                    oskarzenia i pomowienia. Jestem w stanie zgodzic sie na waze argumenty i
                    przyznac racje. Tylko gdzie te argumenty. Kazdy moze napisac ze jestem taki i
                    owaki, ale gdy prosze go jakies uzasadnienie---CISZA i dalsze maglowanie po
                    lepperowsku czyli naokolo zasadniczego tematu.
                    Pozdrawiam i nikogo nie nazwyam kretynem dopoki nie poznam go wystaczajaco
                    dobrze
                    Arek
                    • Gość: P@CO Re: Totalne pierdoły na stronie www.siemianowice. IP: 80.48.249.* 26.02.03, 20:14
                      Arek, jakie mam ci podać konkrety, jakie ??? Jesteś inteligentnym człowiekiem.
                      Czy nie pojmujesz, że taka sytuacja, nie wymaga podania żadnych konkretnych
                      przykładów. Doskonale wiesz, że prasa, radio, telewizja, KAŻDE powtarzam KAŻDE
                      medium bedące pod wpływem jakiegokolwiek środowiska politycznego NIGDY
                      powtarzam NIGDY nie będzie Obiektywne. Ludzie, którzy owym medium sterują i
                      manipulują zawsze będa wykorzystywać Dziennikarzy do kreowania porzadanych
                      zachowań i postaw społecznych. O właśnie tak rozumiany OBIEKTYWIZM mi chodzi a
                      nie indywidualny, personalny. Nie traktuj tych komentarzy, jak ataku na swoją
                      osobę, bo nie o to mi chodziło. Mam ogromną nadzieję, że zachowamy poziom i
                      powagę tej dyskusji.

Pozdrawiam P@CO

AiG tobie dydykuję poniższy tekst Andrzeja Szostaka
                      "Demokracja powszechnie uznana jest dziś za system rządów wprawdzie nie
                      idealny, ale najlepszy z możliwych. Systemów demokratycznych jest wiele,
                      wspólne jest im jednak między innymi to, że władzę sprawują ci, których
                      społeczeństwo wybiera, zgodnie zaś z tym, o czym mówiliśmy poprzednio, na ten
                      wybór decydujący wpływ ma to, co o kandydatach do sprawowania władzy wiemy.
                      Publikowanie informacji o wydarzeniach i osobach (zwłaszcza wysoko
                      postawionych) z istoty swej mają więc znaczenie polityczne. Treść informacji,
                      naświetlenie poszczególnych postaci, programów i wydarzeń, poważnie wpływa na
                      nastroje społeczne i decyzje polityczne: czy to całego społeczeństwa (zwłaszcza
                      przy urnach wyborczych), czy samych polityków. Nic dziwnego, że środowisko
                      dziennikarzy uważane jest za "czwartą władzę" w społeczeństwie demokratycznym,
                      obok ustawodawczej, sądowniczej i wykonawczej".

• Gość: prezes Re: Totalne pierdoły na stronie www.siemianowice. IP: 157.158.68.* 26.02.03, 15:53
      Komentarz moim zdaniem jest tylko jeden: totalne bzdety pisane w czasopiśmie
      czy na stronach www wynikają z tego iż nie ma o czym pisać. Brak sukcesów,
      rozwoju miasta czy chociażby spokoju społecznego w siemianowicach powoduje iż
      czytamy o ....sukcesach 15-sto letniej tenisistki itp. W końcu każdy
      mieszkaniec siemianowic wie jaka jest sytuacja w tym mieście a o porażkach ,
      klęskach czy strajkach nikt już czytać nie chce
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka