Dodaj do ulubionych

Gdzie można wyskoczyć!!

IP: *.mmj.pl / 192.168.2.* 20.03.03, 19:32
W zeszłym roku skończyłem studenckei życie. Praktycznie znałem tylko
przyzwoite knajpy w Katowicach, Chorzowie czy dalej w Gliwicach? Gdzie u ans
można wyskoczyć, gdzie jest klimat podobny do pubów w Katowicach?
AiG
Obserwuj wątek
    • Gość: P@CO Re: Gdzie można wyskoczyć!! IP: 80.48.249.* 21.03.03, 10:40
      AiG nie wiedziałem, że prowadziłeś takie bujne życie studenckie... tylko
      pogratulować. W Siemianowicach nie ma knajp godnych jakiejś szczególnej uwagi,
      można owszem wypić PIFO w LAURZE, ANTYKWIE i innych tego typu lokalach... Ja
      osobiście najbardziej lubie Laure. Powodów tej sympati jest kilka, m.in.
      Inwencje właścicieli i bardzo dobra obsługa; przy okazji pozdrawiam Cookiego.
      Tak więc na mojej liście lokalnych PUB-ów LAURA jest na pierwszym miejscu.

W związku z faktem, iż studiuje na Uniwersytecie Warszawskim i jestem w stolicy
      częstym gościem dość dobrze orietuje się tamtejszych lokalach... Jeśli, któryś
      z naszych FORUMOWICZÓW bedzie z wizytą w Warszawie polecam kawiarnie REDAKCJA -
      na Al.Jerozolimskich ( moja ulubiona ) oraz PUB KOPERNIK na Krakowskim
      Przedmieściu...
      Dla lubiących gorące imprezy polecam ORGANZE i PIEKARNIE - Miłej Zabawy

Pozdrawiam P@CO

• Gość: P@CO Re: Gdzie można wyskoczyć!! IP: 80.48.249.* 24.03.03, 16:33
        Wojtek musisz nauczyć się takich pojęć jak dygresja... Zaczyna mnie irytowac
        twoja bezpodstawna krytyka. Jeśli nie msz ochoty czytać moich komentarzy to
        nikt cię do tego nie zmusza. Wracam jednak do mojego postu... W pierwszej
        części napisałem o sytuacji w Siemianowicach. Druga była już tylko i wyłącznie
        dla zainteresowanych co czasem wyjeżdżają z tej METROPOLI jaką są Siemianowice.
        Przykro mi ale po twoim komentarzu wnioskuję, że nie byłes odbiorcą tej
        informacji, cóż trudno ją bowiem zrozumieć jeśli swoje podróże kończy się na
        wieży telewizyjnej na BYTKOWIE...

P.S
        Sorry, że dopiero dziś komentuje ten post, ale nie zwróciłem wcześniej uwagi !!!
        p.s
        Widze, że MR GAĆ dostał wsparcie od kolegi Wojtka, szkoda,że nasz nowy
        komentator skupia się tylko na atakach na moją osbę a nie merytorycznych
        postach. Chyba bede musiał się z tym pogodzić bo jak mówi stare porzekadło NA
        UKŁADY NIE MA RADY...

Nie Pozdrawiam P@CO

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka