Dodaj do ulubionych

konsultacja na Koziej/w IMID po operacjach w AMG?

08.08.10, 12:49
witam,

obecnie mam 15 lat, w amg przeszłam cztery operacje, z których, moznaby się domyśleć, nie jestem (jak i rodzice) zadowolona. postanowiliśmy umówić się na konsultacje w innym ośrodku, poznać opinię innych, bardziej doświadczonych w tych sprawach lekarzy, dla świętego spokoju, czy wszystko jest tak, jak powinno być. padło na Warszawę. wobec tego mam parę pytań:

- czy będzie mi potrzebna cała dokumentacja z amg, itd.? to by komplikowało sprawę, musielibyśmy przed konsultacją wybrać się jeszcze tam.

- załapię się jeszcze na ewentualną konsultację w IMIDzie, czy jestem już 'za stara'? ;p

- jak długo, mniej więcej, będę czekać na konsultację i jak ona przebiega?

z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi ;)
Obserwuj wątek
    • marzena123marzena Re: konsultacja na Koziej/w IMID po operacjach w 08.08.10, 19:54
      Do IMiDZ nie ma kolejki jeśli chodzi o konsultację, dla pewności zadzwoń, nam
      kazali przyjechać w pierwszy poniedziałek, na ewentualną operację w IMiDZ czeka
      się ok. roku.Ale jak już przyjedziesz do poradni to trochę poczekasz 2-3godz. Na
      Koziej czeka się sporo na wizytę, kilka miesięcy, natomiast krócej na operację.
      W IMiDz masz w ramach NFZ na Koziej płacisz. Jeśli chodzi o IMiDz nie jesteś za
      stara ale spiesz się tam można leczyć się do 18 lat. I musisz mieć skierowanie
      od pediatry do poradni chorób twarzoczaszki lub poradni szczękowo-twarzowej.Na
      Koziej nie ma limitu wiekowego. Ze sobą zabrać całą dokumentację medyczną jaką
      posiadasz,nie tylko na temat leczenia rozszczepu np. jeśli masz też jakieś inne
      problemy leczysz się w jakiejś poradni itp. wypisy ze szpitala ale najbardziej
      chirurga będzie interesowała Twoja buzia.Powodzenia
      • rzepka11111 Re: konsultacja na Koziej/w IMID po operacjach w 08.08.10, 21:19
        w piątki w imid między 10 a 12 są konsultacje na które nie trzeba się zapisywać,
        natomiast jesli chcesz się zapisać do konkretnego lekarza to przyjmują oni w
        poniedziałki i na konsultację czekałam 2 miesiące. 26 lipca byliśmy na
        konsultacji(mimo że byliśmy zapisani do dr.Piwowara to przyjmowała nas Profesor
        Zofia Dutkiewicz) operacje wyznaczyli nam na 27 października. Czyli podsumowując
        na konsultację czekamy 2 miesiące-lub co tydzień w każdy piątek a na operację 3
        miesiące.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka