Dodaj do ulubionych

zgruienie koło szycia!!

01.06.11, 18:07
witam..jestem tu nowa,jesteśmy miesiąc po zabiegu i na szyciu mojemu synkowi wyszedł jakiś guzek,nie mam pojęcia co to jest,na kontroli dowiedziałam sie nie za dużo...czy ktoś może wiedzieć coś wiecej,co to jest??napisze jeszcze ze jest to twarde??czy należy coś z tym robić?dodam jeszcze ze od tygodnia smarujemy to zelem..
Obserwuj wątek
    • 1981cicha Re: zgruienie koło szycia!! 04.06.11, 13:11
      wiesz my też mamy zgrubienie i nie życzę WAM żeby to był bliznowiec, niestety u nas zaczęło się od guzka potem cała blizna i wkoło wyglądało nieciekawie, radzę Ci iść do np dermatologa lub kogoś kto wykluczy bliznowiec bo ich lepiej nie masować bo wtedy je się pobudza i rosną jeszcze lepiej powodzenia, dodam, żę jesteśmy po drugiej op gdzie był wycinany i teraz czekamy, żeby nie odrósł
    • mag_kon1 Re: zgruienie koło szycia!! 05.06.11, 18:40
      witam
      u nas tez sie zrobil taki guzek ale chirurg ktory operowal naszego syna a bylo to w marcu i teraz na kontroli w maju poinformowal nas ze to sa szwy ktore sie rozpuszczaja nawet powyzej 3 miesiecy kwestia jest taka ze nam sie zrobil pod noskiem guzek nie wiem jak u was i nic z tym mamy nie robic reszta wyglada rewelacyjnie
      • justys-30 Re: zgruienie koło szycia!! 06.06.11, 15:04
        mój mały ma jeszcze jeden szew ale w środku w buzi,możliwe ze to od tego??my mamy następną kontrol za miesiąc i wtedy sie okaże co powiedzą.szycie wygląda ładnie,prawie znaku nie ma,zeby nie ten guzek właśnie pod noskiem,raz jest mniejszy raz wiekszy,nie mam pojęcia od czego to zależy.pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka