Dodaj do ulubionych

Jak randkują homoseksualiści?

25.10.10, 20:40
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
  • patriota-polski Jak randkują homoseksualiści? 25.10.10, 20:41
   Żeby wiedzieć, iż treść tych badań jest prawda wystarczy poznać jakichś homoseksualistów. Niestety wielu ludzi woli bezmyślnie powtarzać zasłyszane stereotypy. Orientacja nie czyni żadnej różnicy, warto to wreszcie zaakceptować. Bez uprzedzeń żyje się przyjemniej.
   • losiu4 Re: Jak randkują homoseksualiści? 26.10.10, 11:30
    patriota-polski napisał:

    > Żeby wiedzieć, iż treść tych badań jest prawda wystarczy poznać jakichś homosek
    > sualistów.

    ano wystarczy. CHociażby na gejparadę sie wybrać albo do klubu gejoowskiego do darkroomu. Tam sie elita spotyka a rady jak się zachowywać w takim klubie nawet chyba czołowy gej RP, Biedroń, dawał

    Pozdrawiam

    Losiu
    • szuwarek75 Re: Jak randkują homoseksualiści? 26.10.10, 16:35
     Dzień bez promocji skrzywień w GW dniem straconym. Może Wybiórcza łaskawie przyzna się, ile "mniejszości" zatrudnia w swojej redakcji? Może to już większość??
     • princessofbabylon Re: Jak randkują homoseksualiści? 30.10.10, 19:53
      szuwarek75 napisał:

      > Dzień bez promocji skrzywień w GW dniem straconym. Może Wybiórcza łaskawie przy
      > zna się, ile "mniejszości" zatrudnia w swojej redakcji?

      Ale po co Ci ta wiedza? Co Tobie do tego? I co to zmienia?
  • patriota-polski Re: Jak randkują homoseksualiści? 25.10.10, 20:43
   Komentarze pokroju helguery nie nadają się do komentowania. Ten margines polskiego społeczeństwa (który reprezentuje helguera) należy przykryć zasłoną milczenia. Z pożytkiem dla intelektu, debaty publicznej i dobrego samopoczucia.
  • wolny_polak Re: Jak randkują homoseksualiści? 25.10.10, 21:03
   Nie homofobia cmoku glupi tylko zwykle fakty znane w wielu krajach, w ktorych homoseksualizm nie jest traktowany jak trad...

   No ale w Polsce wazniejsze sa pseudonauki dogmatykow od biblii i deklarowania co jest naturalne, a co nie... gloszonych zwlaszcza przez tych w czarnych spodnicach co kryja pedofilii... to tak aby odwrocic uwage chyba...

   Tylko jakos nie walcza z rowna zaciekloscia z rozwodami, ktore tez sa zrodlem grzechu i rozkladu rodziny wedlug biblijnych, ale akurat z homoseksualizmem, bo to jeszcze nie pachnie naftalina, tak jak rozwody, wiec mozna jeszcze sie powymadrzac....

   A skoro juz o naturze mowa, to nie widzialem zadnego pedu do zwalczania podstawowej sprzecznosci biblijnej, a mianowicie, ze w naturze nie ma i nigdy nie bedzie poczecia bez jebania...
   • losiu4 Re: Jak randkują homoseksualiści? 26.10.10, 11:32
    wolny_polak napisał:

    deklarowania c
    > o jest naturalne,

    o tym co jest naturalne a co nie to się Bóg/Matka Natura/ ewolucja zatroszczyła już dawno. Jesteśmy dwupłciowcami i to jest naturalne. A że sie odchyły zdarzają - cóż... CO najwyżej mozemy stwierdzić ze jest to w miarę nieszkodliwe.

    Pozdrawiam

    Losiu
  • rockville Jak randkują homoseksualiści? 25.10.10, 21:23
   Nastawienie do homoseksualistow kompletnie sie zmieni po urodzeniu pierwszego dziecka przez mezczyzne. Prezydent Burak Hussein Obama wezwal amerykanska spolecznosc naukowa i lelarska do przeszczepienia zenskich nazadow rozrodczych w meska odbytnice i umozliwienie mezczyznie urodzenia zdrowego dziecka, co zkoryguje homofobiczna nature i homofobiczne spoleczenstwo. Jezeli to nie przekona homofobow, to przekonaja ich obozy reedukacyjne, ktore skutecznie wyleczom nawet najbardziej zatwardzialych homofobow !
  • jurek-13 Chcialbym sprobowac 25.10.10, 21:40
   byc lesbijka.
   To pragnienie narodzilo sie we mnie kiedy zobaczylem te panie
   w artykule.

   • monikaczaplicka Re: Chcialbym sprobowac 26.10.10, 13:07
    ależ zapraszam - serial nazywa się słowo na L (The L word) i można go znaleźć w sieci lub oglądać na kablówce na Fox Life
    nie jest idealnym przedstawieniem świata lesbijek, ale warto obejrzeć, żeby przewalczyć trochę stereotypów
  • polskinacjonalista Jak randkują homoseksualiści? 25.10.10, 21:52
   Ten śmieszny artykuł mówi co najwyżej o zwyczajach osób korzystających z jednego serwisu randkowego i nie obala żadnych stereotypów. Można przecież poznać świeże mięso w klubie nocnym albo wręcz w darkroomie. Albo wystarczyło zapytać ile osób korzysta z więcej niż jednego serwisu albo zadać pewnie z setkę innych pytań, które nie przyjdą do głowy przeciętnemu czytelnikowi giewu...
  • wojtek-gdansk Najlepiej niech się nikt nie nadyma, bo pęknie 25.10.10, 23:37
   Ci którzy wypisują tu w komentarzach obsceniczne historyjki może by powiedzieli skąd je znają, czy z własnych doświadczeń? Bajki to można sobie opowiadać, w nich wszystko jest możliwe. A co do klubów to i tak jest ich mniej (nawet proporcjonalnie do populacji) niż burdeli (wszak heteroseksualnych - czyli świętych) zwanych eufemicznie agencjami towarzyskimi. Każda "pracownica" takiej placówki mogłaby niejedną ciekawostkę powiedzieć o upodobaniach takiego macho co się tu wymądrza (tylko wierna żona zmilczy).
   • polskinacjonalista Re: Najlepiej niech się nikt nie nadyma, bo pękni 26.10.10, 23:35
    Obsceniczne historyjki to sobie stary dopowiedziałeś.

    Oczywiście możesz być chlubnym wyjątkiem.
  • kornel-1 Brawo lesbijki! 25.10.10, 23:42
   Badania oparte na danych z serwisów społecznościowych lub randkowych zawsze będą zafałszowane w tym sensie, że nie odzwierciedlają całości społeczeństwa, lecz tylko tę część, która ma ochotę i możliwości uczestniczenia w tej społeczności. Inna rzecz, że przeszukiwanie (search) profili nie oznacza rzeczywistej chęci nawiązania kontaktu z osobą tej samej lub przeciwnej płci lub orientacji.

   Olga Walendziak:
   zarówno geje jak i lesbijki niezwykle rzadko wysyłali zaproszenia randkowe do heteroseksualnych użytkowników portalu. Takie zaproszenia wysłało niewiele ponad pół procent gejów i zaledwie promil lesbijek.

   Raport:"We combed through over 4 million match searches, and found virtually no evidence of it [tzn. zainteresowania heteroseksualnymi ze strony homoseksualnych osób - dop. Kornel]:
   Match Search Returns: only 0.6% of gay men have ever searched for straight matches; only 0.1% of lesbians have ever searched for straight matches.
   "

   Wyraziwszy powyższe zastrzeżenie, muszę stwierdzić, że wyniki badań są arcyciekawe. Skupię się na tych wynikach, które nie zostały omówione przez autorkę artykułu.

   * Średnia liczba partnerów (mediana) wynosi 6. Zarówno dla mężczyzn jak i kobiet zarówno dla homo- i heteroseksualnych. Dla mnie ten identyczny wynik (a choćby dokonano zaokrąglenia do liczb całkowitych) jest mało wiarygodny. Ze wszystkich badań jakie kiedyś przemknęły mi przed oczami wynika, że deklarowana liczba partnerów była zawsze i znacząco wyższa niż u kobiet. Być może portal OkCupid przyciąga bardziej promiskuityczne kobiety.

   * Wśród stu kobiet znajduje się zaledwie 49, które nigdy nie miały kontaktów lesbijskich i ich nie pragną. 51, czyli większość ma takie kontakty za sobą lub ich pragnie (jedna trzecia kobiet faktycznie miało już takie kontakty za sobą).

   * dwukrotnie więcej kobiet niż mężczyzn uznaje, że Ziemia jest większa od Słońca. Proszę się nie śmiać.

   * interesujące są wyniki ankiety poświęconej (własnym!) cechom osobowościowym (patrz: Beyond Sex: Gay & Straight Personalities). Gdy zsumuje się przewagi poszczególnych cech charakteru, okaże się, że mężczyźni homo- i heteroseksualni mniej się różnią między sobą niż kobiety homo- i heteroseksualne między sobą. Co więcej, lesbijki mają znacznie więcej cech pozytywnych niż kobiety heteroseksualne (łatwo zauważyć, że większość badanych cech jest raczej pozytywna niż raczej negatywna). A mimo to, geje, bardziej od lesbijek wyróżniają się z tłumu. Zastanawia mnie, czym to jest spowodowane.

   Gay Sex vs. Straight Sex


   Kornel
   • dar61 To jednak racja... 26.10.10, 00:37
    ... że lektura komentarzy daje lepszy ogląd niż pierwowzór.

    Nie powiedziałem, że mnie ona [lektura] uwzniośliła.

    Ol[g]a!
    Olala...
  • rockville Jak randkują homoseksualiści? 25.10.10, 23:51
   Stolica U.S.A, Washington D.C. jest rowniez swiatowa stolica zarazy AIDS- zarazone jest tutaj 5% mieszkancow. Wskazuje to, ze homoseksualisci rzna sie, z kim popadnie i nie zyja w monogamii jak pokazuja lekarze amerykanscy. Procentowo, w Waszhingtonie jest wiecej chorych na AIDS niz w krau zwanym Nigeria.
   • patriota-polski Re: Jak randkują homoseksualiści? 26.10.10, 14:21
    Poczytaj o prostytucji w Waszyngtonie, która obsługuje całą administrację centralną USA. I bynajmniej nie wszyscy kongresmeni są homo.
   • romarrio Re: Jak randkują homoseksualiści? 26.10.10, 17:28
    w tej chwili najwiekszy wzrost zachorowan na AIDS w USA odnotowywuje sie miedzy mlodymi czarnymi kobietami...
  • sener1986 Jak randkują homoseksualiści? 26.10.10, 07:45
   ..randka jak randka tylko wazeline chlopaki musza zabrac.
  • gnom_opluwacz Mam propozycję 26.10.10, 10:01
   Zajrzyjcie sobie na jakiś gejowski portal randkowy - i na portal "głównie dla hetero". Żeby zawęzić próbę, ograniczcie sie w tym drugim przypadku wyłącznie do mężczyzn, a potem porównajcie częstość ofert czysto seksualnych.

   Tyle w kwestii "badań".
   • asteroida2 Re: Mam propozycję 26.10.10, 14:55
    Szczerze mówiąc, nie miałem okazji wypróbowywać gejowskich portali randkowych.

    Czy możesz podzielić się wynikami swoich "badań"?
    • gnom_opluwacz Re: Mam propozycję 26.10.10, 15:11
     To nie "badania", a luźna obserwacja przy okazji jakiejś głupiej dyskusji internetowej. A co do zerknięcia, najlepiej zrób to sam(a).
     • romarrio Re: Mam propozycję 26.10.10, 17:21
      he he i tu wlasnie wyszlo szydlo z worka

      prosze sie podzieli swoimi doswiadczeniami,
      a nie rznac glupa... (nomen omen :] )
      • niezadowolenie Re: Mam propozycję 27.10.10, 00:03
       Polecam zajrzeć na portal: innastrona.pl
   • kotek.filemon Re: Mam propozycję 26.10.10, 16:16
    Dawno nie zaglądałem na portale randkowe, ale sprzed paru lat to pamiętam, że na interii co druga panienka miała w rubryczce "cel związku" - "seks/sponsoring". O takie badania chodzi?
  • losiu4 Jak randkują homoseksualiści? 26.10.10, 11:05
   co? Znowu "amerykańscy naukowcy"? Tym razem najwyraźniej dotowani przez lobby homosiów. Ależ jak najbardziej są bardziej "rozpustni" (oczywiscie są wyjątki). Wystarczy poczytac chociażby ich portale. No i sięgnąć do historii i pitavali kiedy jeszcze można było pisać jak wygląda życie gejowni i z czym się wiąże i dlaczego np. wził sie taki wybuch aids wsród narkomanów i homoseksualistów. Teraz jest trudniej do danych dotrzeć, bo niestety nie chcą być one politpoprawne.

   Pozdrawiam

   Losiu
   • romarrio Re: Jak randkują homoseksualiści? 26.10.10, 17:26
    bzdura z tym wybuchem AIDS nie wynika bezposrednio z "rozpusty"

    AIDS u homos bierze sie po prostu z tego, ze sie zmieniaja rolami i nawzajem sobie wstrzykuja nasienie, u hetero kobieta ma 100x wieksze szanse zarazenia sie bo za kazdym razem dostaje virusa ze sperma, a mezczyzna moze sie tylko wtedy zarazic jazeli ma skaleczenia na skorze (przy seksie bez zabezpieczenia).

    Stad sie tez bierze wieksza tradycyjnie tolerancja dla facetow biegajacych za spodniczkami niz vice versa, po prostu trudniej sie czyms zarazic...
  • czernik-o-wszystkim Jak randkują homoseksualiści? 26.10.10, 12:47
   czernik-o-wszystkim.blogspot.com/2010/10/tacy-sami-niekoniecznie-czyli-o-tym-jak.html
   O tym, dlaczego w Irlandii polskim gejom zyje sie lepiej. Zapraszam.
  • jerz24 Jak randkują homoseksualiści? 26.10.10, 13:42
   Co za brednie... zgadzam sie z pierwszym komentarzem. Żenada....
  • wiesiekwiesiek11 Jak randkują homoseksualiści? 26.10.10, 16:48
   miło poczytać o gejowskiej normalności, mam nadzieję, że wyniki tych "badań" nie tylko odzwierciedlają pragnienia badaczy (równouprawnienie, równość, podobieństwo do hetero), ale jakąś rzeczywistość.
   • kamilu27pl Re: Jak randkują homoseksualiści? 26.10.10, 18:31
    masz nadzieje? przeciez na pierwszy rzut oka widac ze wiesz lepiej. hipokryta
  • antobojar Mam złą wiadomość dla kołtunów i ..fobów... 26.10.10, 19:20
   Ken Livingstone, który był merem (świetnym) Londynu, żyjący z partnerką... dzieci.. itd...
   znany z tego że zawsze mówi prawdę...powiedział na przykład, cytuje:" Banki na świecie zabijają co roku więcej ludzi niż zginęło w czasie II wojny światowej.." stwierdził również że: "..wszyscy jesteśmy biseksualistami.."
   Jestem już za stary zeby się o tym przekonać... poza tym nie wiem czy moja kochanka by na to pozwoliła.. ale zawsze kiedy widzą młodego aktywistę z n.p. Młodzieży Wszechpolskiej... nasuwa mi się pytanie... jeżeli ten młody człowiek wybiera ujadanie na gejów zamiast uganianie się za spódniczkami... to podąża za swoimi ideami czy próbuje walczyć lub leczyć swoje ukryte kompleksy/skłonnosci...
   Tak naprawdę to niewiele wiemy do czego człowiek jest zdolny w imię seksu... Dlatego zawsze ten przedmiot był świętym tabu...
   Ale idą zmiany... moje wnuki będą żyły w innym świecie..
   • maitresse.d.un.francais zamiast??? 06.01.11, 19:59
    jeżeli ten młody człowiek wybiera ujadanie na gejów zamiast uganianie się za spódniczkami...

    a niby dlaczego miałby to czynić zamiast?
    '
    czyni jedno i drugie, jak mniemam
  • znienawidzonyprezespis Jak randkują homoseksualiści? 26.10.10, 20:45
   Delikatnie.
  • wiesiekwiesiek11 Jak randkują homoseksualiści? 26.10.10, 21:28
   a gdzie pikiety? darkroomy? masturbacja przy pisuarach? to też gejowskie randki są :-) Oczywiście gdyby hetersy miały możliwość darmowego pieprzenia to także z pewnością masowo by z niej korzystały, niestety muszą płacić za seks w burdelach :-(
  • polskinacjonalista Jak randkują homoseksualiści? 26.10.10, 23:28
   Oto mały cytacik:

   "Jednak geje różnią się od innych mężczyzn częstością kontaktów seksualnych poza głównym związkiem. Prawdopodobieństwo kontaktów z innymi partnerami jest siedmiokrotnie większe niż u mężczyzn heteroseksualnych (Blumstein, Schwartz, 1983). Dane te potwierdza wiele badań. Skoro homoseksualiści są bardziej permisywni, rodzi się interesujące pytanie dotyczące roli zazdrości w takich związkach. Istnieją dwie drogi rozumowania: (1) ponieważ homoseksualiści mają tendencję do wielu kontaktów poza aktualnym związkiem, ich zazdrość może być nadmierna ze względu na częstą konfrontację z rywalami i niebezpieczeństwo odejścia partnera; (2) partnerzy w związkach homoseksualnych tłumią swoją zazdrość, gdyż zawierają ze sobą umowę i pozwalają sobie wzajemnie na kontakty seksualne z innymi."

   a oto link:
   kobiety-kobietom.com/lesbijka/art.php?art=369
  • polskinacjonalista Jak randkują homoseksualiści? 26.10.10, 23:29
   Młodzi, wykształceni, z dużych miast będą mieli zgryz...
  • jeruzalem51 Jak upolitycznic homoseksualizm 01.12.10, 05:44
   ten raport to klamstwo,na klamstwie.Homoseksualisci to jedno z najbardziej zdegenerowanych srodowisk,rozowe baleciki,ciemne pokoje to tylko kilka z wielu przykladow.Homoseksualisci czesto probuja uwiesc heteroseksualistow itd.Rozwiazlosc plciowa i obrzydliwe stosunki analne,przyczyniaja sie do najwyzszego wskaznika AIDS wlasnie wsrod homoseksualistow.Homoseksualizm to nie tylko przypadlosc genetyczna, to czesto kuku na muniu,co widac u tzw.ciot.Znam dobrze to srodowisko,na buziach ma wypisana moralna upadlosc.
   • naimad24 Re: Jak upolitycznic homoseksualizm 23.12.10, 23:55
    Nie no super :) Geje maja nierówno pod sufitem, walą się jak domki w armenii i próbują uwieść każdego faceta. Wszyscy.
    Za to wszyscy hetero są w pełni normalni. W dowód tego proponuję wygooglować sobie o seksualnym rekordzie świata, gdzie heteroseksualna kobieta miała w ciągu 24h ponad 600 heteroseksualnych partnerów :)
    Mozna być rozwiązłym, zarażać chorobami i uprawiać sex analny bez względu na orientacje ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka