Dodaj do ulubionych

leczenie homoseksualizmu

04.08.12, 12:06
w domu pacjenta.95% pacjentow zadowolonych potwierdza skutecznosc terapii. starannie dobrane elektrowstrzasy, leki homopoteczne, psychologia stosowana, zapewniaja skutecznosc. szybkie terminy.
Uwaga promocja do 14 listo[ada 40 % znizki na leczenie.
Prosze podac kontakt dyskrecja zapewniona.
Obserwuj wątek
  • reval Dzięki za propozycję ;) 05.08.12, 21:40
   Witaj olle,
   Miło Cię widzieć na portalu.

   Wiesz... Zadowolony jestem z rozmowy z kumplem, z spędzonego fajnie czasu i osiągniętych sukcesów, a nie z terapi jakiej kolwiek. może warto to zauważyć? :)

   Zadowolony jestem bo na przykład wyszedłem w nocy na rozmowę przy ognisku, gdzie każdy sobie śpiewa przy dźwięku gitary, a nie z jakiejś terapi, która jest nie wiadomo komu potrzebna i jakie ma tak naprawdę dobre skutki, bo o skutkach terapii nic nie mówisz, bo uznajesz, że tak jest słusznie. Terapia jest dla tych, którzy muszą iść na nią. Czy homoseksualiści muszą iść tam?


   Dlaczego nie wspomnisz o tym, że niszczy to zdrowie, że zamiast poznać dobrze siebie idzie się bezpośrednio do kogoś, kto ma własne pojęcie i jeśli się z nim nie zgadzasz to z reguły neguje Cię? Czy stajesz się dzięki temu sobą? Czy kimś kim inni chcą? Czy jest to tylko dla kościoła? Dla Boga?

   Prawdziwa miłość z Bogiem to taka, dzięki której ja coś zyskuje i Bóg. Bo miłość to relacja obu stronna, a nie ja oddaje siebie dla Boga i nie wiem kim jestem, ani odwrotnie nic nie daje od siebie. Po to jest wolna wola. Ktoś może powiedzieć, że życie dał nam Bóg i w zamian wszystko trzeba dla niego oddać. A ktoś inny, że liczy się oddanie wiary i budowanie z nim relacji.

   Nikt nie wie co jest tak naprawdę słuszne, bo każdy ma za zadanie poznać dobro i zło i wybierać to co słuszne. Jak więc będziemy uczuć się poznawać dobro i zło, nie działając zgodnie, z własnym sumieniem. Czy to nie próba stworzenia algorytmu dobrego katolika, dobrego człowieka, który nie może się różnić o A i nie może być inny o B. Czy w przyszłości równie tak samo zamierzasz walczyć o to by każdy miał kształt nosa taki sam? By mózgi ludzi były stworzone w ten sam sposób? I każdego z nie równym nosem wyślesz na terapie?

   ale ok spytam krótko, każdy ma jakiś interes w tym, że coś promuje twój to:
   a) promujesz bo jesteś ideologiem
   b) chcesz zarobić
   c) szukasz innych, bo sam się czujesz źle w tym czym jesteś.
   d) inne

   Pytam z ciekawości, wiesz możesz tu wysyłać innych na lecznie, wolna jest Polska przecież. Jednak chciałbym poznać Ciebie i twoje myślenie. Więc fajnie będzie jak odpowiesz mi na to pytanie.

   Pozdrawiam ;)
   • dcio leczenie 29.08.12, 11:46
    leczenie jest przeprowadzane metodami calkowicie naukowymi bez odwolywania sie do wyznan.

    Lecznicze dzialanie pradu jest udokumentowane naukowo a niereligijnie.


    Tysiace gejow w Polsce jes przesladowanych, a moga tego uniknac przestacbyc gejami.

    Nasza kuracja zapewnia 95% skutecznosci.
    To nauka a nie wiara
     • rafal_b_ Re: leczenie 17.10.12, 16:44
      to ja jestem wyjątkiem chyba bo jestem gejem do tego nieprześladowanym i szczęśliwym. Nie mam zamiaru się leczyć. Mdli mnie od tych wszystkich propozycji na leczenie homoseksualizmu.
    • bookworm Re: leczenie 13.11.12, 10:18
     > leczenie jest przeprowadzane metodami calkowicie naukowymi bez odwolywania si
     > e do wyznan.
     > Lecznicze dzialanie pradu jest udokumentowane naukowo a niereligijnie.

     Wiemy, wiemy, gejów najchętniej wsadzlibyście na takie krzesło lecznicze... i zaleczylibyscie na śmierć

     > Tysiace gejow w Polsce jes przesladowanych, a moga tego uniknac przestacbyc ge
     > jami.

     No to jest dopiero ciekawe odwórcenie problemu. Nie jest problemem banda homofobów prześladujących ludzi ze względu na ich orientację, tylko gejów, że są gejami.
     Zapewne to była wina czarnych, że urodzili się czarni, a nie xenofobicznych rasistów, że czarnoskórych prześladowali.

     > Nasza kuracja zapewnia 95% skutecznosci.
     > To nauka a nie wiara

     Czyli było leczonych juz ta metodą conajmniej 20 osób i 19 z nich juz nie jest gejami, tak? Możesz zalinkowac jakies statystyki, badania czy procenty sukcesu ssiesz z palca? (czy z czego tam lubisz). Czy "leczenie" które doprowadziło do uszkodzenia części mózgu odpowiedzialnej za popęd seksualny, lub które sprawiło, że ludzie Ci w ogóle nie są juz zainteresowani ta samą płcią, a także myciem się, jedzeniem, wychodzeniem z łózka, podcieraniem i czymkowiek innych, również sa uznawane za sukces "terapeutyczny"?

     ---
     Chrześcijaństwo z płodnej i zdrowej idei przerodziło się w Katolizm (nie mylić z katolicyzmem) - potworniaka, którego w myśl obrony życia poczętego boicie się (nie chcecie) usunąć, mimo, że zauważalnie zabija rozsądek i dobro
    • feelhot Dziecko, a może sie postarasz 27.11.12, 19:25
     i czy to z prądem albo bez prądu także podejmiesz leczenie? Homofobia jest obecnie wyleczalna, medycyna posżła do przodu-w tym także psychiatria. Polecam Ci leczenie, wtedy nie bedziesz cierpieć:)
  • naszezycie Re: leczenie homoseksualizmu 04.02.13, 22:58
   Biblia stawia sprawę jasno: Bóg nie pochwala ani nie akceptuje praktyk homoseksualnych. Nie darzy też uznaniem ludzi ‛zgadzających się z tymi, którzy w tym trwają’ (Rzymian 1:32). Nadawanie takim związkom statusu „małżeństwa” nie czyni ich przyzwoitymi. Nakaz Boży, żeby małżeństwo było „w poszanowaniu u wszystkich”, wyklucza związki homoseksualne. Bóg uważa je za obrzydliwe (Hebrajczyków 13:4).
   Na szczęście z pomocą Bożą każdy może się nauczyć ‛powstrzymywać od rozpusty’ — między innymi od kontaktów homoseksualnych — oraz „mieć swe naczynie w uświęceniu i szacunku” (1 Tesaloniczan 4:3, 4). Z pewnością często jest to bardzo trudne. Nathan, który dawniej był homoseksualistą, wyznał: „Myślałem, że nigdy z tym nie skończę”. A jednak dzięki wsparciu „ducha naszego Boga” zdołał tego dokonać (1 Koryntian 6:11). Jak się przekonał, żaden problem nie jest dla Boga zbyt wielki. On może nam udzielić siły i pomocy, byśmy sprostali Jego wymogom, a wtedy zaznamy błogosławieństw (Psalm 46:1).
   To jest najlepsza terapia....
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka