Dodaj do ulubionych

Bardzo ważne pytania

23.08.20, 20:33
Dzień dobry, bardzo nurtuje mnie kilka pytań, ponieważ dotyczą bliskiej mi osoby i postanowiłem że w końcu sprawdzę opinie osób znających się na tym temacie. Zwracam się do Forumowiczów ale szczególnie do Ekspertów z następującymi pytaniami:
1) czy jest możliwe aby w osobie (chłopak) będącym do 14 roku życia w pełni heteroseksualnym, świadomym tego i autentycznie zdeklarowanym, "kochającym się" w koleżankach z klasy, nagle, na skutek jakiegoś splotu okoliczności, bliżej nieokreślonych sytuacji albo i bez nich (nie mówię tu o żadnym gwałcie, wykorzystaniu, indoktrynacji etc.) tak po prostu obudził się w nim pociąg seksualny do tej samej płci który z biegiem lat (3 do nawet 8) wyparł potrzeby heteroseksualne?
2) Czy jest możliwe aby istniało coś takiego jak "homoseksualizm pozorny"? niezależnie od tego że istnieje autentyczny, niepodważalny u wielu osób. Czy jest możliwe aby komuś - przepraszam za określenie - ale wydawało się że jest homoseksualny a tymczasem autentyczna jego heteroseksualność pozostaje uśpiona? Tak jak jest u osób heteroseksualnych mających nieświadomy homoseksualizm.

Bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedzi
Z poważaniem
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka