Dodaj do ulubionych

Krok po kroku pierwszy tysiac na widoku !!!

09.04.04, 13:00
A jak pamietam wchodzilem jak bylo 267 postow.
Obserwuj wątek
    • czuk1 Re: Krok po kroku pierwszy tysiac na widoku !!! 09.04.04, 17:48
      ubott.1 napisał:

> A jak pamietam wchodzilem jak bylo 267 postow.

Masz szczęśliwą rękę. Skupiasz wokół siebie i Twoich tematów grono piszących
      "słuchaczy".
      Pozdrawiam Cię D.
    • czuk1 Re: Krok po kroku pierwszy tysiac na widoku !!! 11.04.04, 11:05
      ubott.1 napisał:

> A jak pamietam wchodzilem jak bylo 267 postow.

W kwietniu - przy tej tendencji postowej - tysiaczek przekroczymy. Istniejemy
      wysoko w rankingu krajowych forów regionalnych. Taka bowiem jest pozycja
      Roztocza w hierarchii przyrodniczej kraju.
      To juz zadufanie i przemądrzanie - wybaczcie.
      Każda kraina ma swój urok.

Nie mniej zachęcamy do naszej najpiękniejszej krainy, na nasze Roztocze.ę
      Mariusz
    • ubott.1 Re: Krok po kroku pierwszy tysiac na widoku !!! 12.04.04, 15:39
      A juz go prawie widac.
    • benia30 Re: Krok po kroku drugi tysiac na widoku !!! 12.05.04, 17:18
      Statystyk nie prowadzę, ale muszę dopisać, że to 1900 post i już lecę dalej...
      Miłego majowego dnia!!!
      Benia
      • misia.m Re: Krok po kroku drugi tysiac na widoku !!! 12.05.04, 18:12
        A musimy na to wogóle zwracać uwagę? Ja tam piszę jak mam ochotę i jak mam o
        Czym.
        Pozdrawiam
        • benia30 Re: Krok po kroku drugi tysiac na widoku !!! 12.05.04, 22:11
          misia.m napisała:

> A musimy na to wogóle zwracać uwagę? Ja tam piszę jak mam ochotę i jak mam o
          > Czym.
          > Pozdrawiam

To był taki kaprysik chwilowy, dostrzegłam bowiem przypadkiem okrągłą liczbę,
          na co raczej uwagi nie zwracam... A czytać i pisać zawsze mam ochotę, bo jak
          już tu kiedyś wyznałam w wielkiej tajemnicy jestem od tego forum
          u z a l e ż n i o n a... Tylko ciii, żeby się mój ślubny nie dowiedział, bo
          znowu założy mi blokadę i będzie mnie przepędzał od swojego stanowiska pracy.
          Pozdrowionka, b...
          • misia.m Re: Krok po kroku drugi tysiac na widoku !!! 12.05.04, 22:31
            Nie będzie chyba tak źle, no z tą blokadą, w razie czego mój jest informatyk -
            to Cię jakoś uwolnimy albo obejdziemy tą blokadęsmile
            • benia30 Re: Krok po kroku drugi tysiac na widoku !!! 12.05.04, 22:37
              Hi hi, chyba się nie da obejść, mój też informatyk, będzie walczył dzielnie o
              swoje narzędzie pracy. Już zerka tu na mnie zazdrośnie i niecierpliwie wink))
              • misia.m Re: Krok po kroku drugi tysiac na widoku !!! 12.05.04, 22:40
                Moj z reguły mnie nie dopuszczasmile
              • misia.m Re: Krok po kroku drugi tysiac na widoku !!! 12.05.04, 22:40
                jeszcze zależy w czym się specjalizujesmile
                • ubott.1 Re: Krok po kroku drugi tysiac na widoku !!! 12.05.04, 22:48
                  To cos Ci beniu podpowiem, dwa zimne objady i maz pusci Cie do kompa uwierz
                  mi . A co do statystyk to w moim wydaniu jest tak, ze choc to nie jest
                  najwazniejsze ale milo jest widziec jak i to ilosc postow i piszacych wrasta bo
                  oznacza to ze to co tu piszemy zainteresowuje innych, wiesc o roztoczu sie
                  dalej niesie zarazajac nowe to osoby. A to chyba cieszy prawda ? Kiedys z
                  zamojskim forum bylo tak, ze prawie stalo w miejscu a potem skok do przodu.
                  Podobnie jest teraz z forum roztocze, wiec niech sie rozwija i trwa jak
                  najdluzej.
                  • benia30 Re: Krok po kroku drugi tysiac na widoku !!! 12.05.04, 23:23
                    ubott.1 napisał:

> To cos Ci beniu podpowiem, dwa zimne objady i maz pusci Cie do kompa uwierz
                    > mi .

Hihihi, porządnego obiadu nie było u nas od momentu kiedy odkryłam to forum...
                    Pozdrowionka, B...
    • blotniarka.stawowa Re: Krok po kroku pierwszy tysiac na widoku !!! 12.05.04, 22:41
      Beniu, masz racje - trzeba sie cieszyc ze statystyk liczbowych tego forum!

Przegladajac je dzis zauwazylam, ze sama zalozylam tylko 5 watkow. Wstyd! Z
      zamiarem poprawienia statystyk juz wstawiam nastepny watek - o roztoczanskiej
      polszczyznie. Do zobaczenia tamze...
      • misia.m Re: Krok po kroku pierwszy tysiac na widoku !!! 12.05.04, 22:46
        Wiesz co, liczy się jakość a nie ilość, a ja czasami się zagalopuję, a Wy tak
        fajnie dyskutujecie później.To też O.K.
        • blotniarka.stawowa Re: Krok po kroku pierwszy tysiac na widoku !!! 12.05.04, 22:49
          misia.m napisała:

> Wiesz co, liczy się jakość a nie ilość, a ja czasami się zagalopuję, a Wy tak
          > fajnie dyskutujecie później.To też O.K.

Misiu, gdyby nie ta jakosc tutaj, to nie byloby ilosci!

Caluski
          blotniarka
          • misia.m Re: Krok po kroku pierwszy tysiac na widoku !!! 12.05.04, 22:51
            To teżsmile
            • benia30 Re: Krok po kroku pierwszy tysiac na widoku !!! 12.05.04, 23:21
              No tak, tylko na moment odpełzłam od kompa by poczytać młodemu a Wy sobie tu
              beze mnie dyskutujecie...
              Pozdr., b...
              • ubott.1 Re: Krok po kroku pierwszy tysiac na widoku !!! 12.05.04, 23:45
                Czyli bierzesz beniu udzial w akcji - Cala Polska czyta dzieciom. Brawo !!!
                • benia30 Re: Krok po kroku pierwszy tysiac na widoku !!! 13.05.04, 00:08
                  ubott.1 napisał:

> Czyli bierzesz beniu udzial w akcji - Cala Polska czyta dzieciom. Brawo !!!

Nie biorę udziału w żadnej akcji, nie lubię akcji tak nawiasem mówiąc, bo
                  rozdmuchuje się jakiś temat, robi się wszystko pod publiczkę, a gdy kończy się
                  akcja o wszystkim się zapomina. Czytam, bo moje dziecię się tego domaga, (to
                  nasz wieczorny rytuał), zauważyłam też że dzięki czytaniu ma bardziej bogate
                  słownictwo, czasami zaskakuje nas zmyślnie ułożonym zdaniem, wtrąci jakieś nowe
                  słówko... Warto czytać dzieciom, i to nie tylko z powodów trwającej akcji,
                  lepiej się rozwijają, naprawdę...
    • misia.m 2000 13.05.04, 21:43
      i jest
    • benia30 Krok po kroku trzeci tysiac na widoku !!! 27.05.04, 23:53

• czuk1 Re: Krok po kroku trzeci tysiac na widoku !!! 28.05.04, 07:35
        benia30 napisała:

>
        Faktycznie. O jej ku..rcze blade. Jak to sie stało?
        • misia.m Re: Krok po kroku trzeci tysiac na widoku !!! 29.05.04, 21:40
          już się zbliża
    • blotniarka.stawowa Re: Krok po kroku CZWARTY tysiac na widoku n/txt 16.07.04, 02:40
      • koziorozka CZWARTY tysiac na widoku 16.07.04, 19:35
        To w ten weekend nie idziemy spac?!
        • misia.m Re: CZWARTY tysiac na widoku 16.07.04, 19:52
          Czasami trzeba sie poświęcić...
    • benia30 Krok po kroku SIÓDMY tysiac na widoku !!! 01.12.04, 23:20
      Nie pamiętam ile było jak tu przyszłam...
      A zimne obiady od czasu do czasu też jeszcze się zdarzają smile)
      • ubott.1 Re: Krok po kroku SIÓDMY tysiac na widoku !!! 02.12.04, 00:19
        Ja wszedłem jak był 267 postów.
        • benia30 Re: Krok po kroku SIÓDMY tysiac na widoku !!! 02.12.04, 00:22
          Ciekawe, w takim razie, kto napisał poprzednich 266???
          • arwen.a Re: Krok po kroku ÓSMY tysiac...!!! 05.11.05, 17:47
            ...a i prawie dziewiąty na widoku.
            To ja też coś dołożę smile
            • czuk1 Re: Krok po kroku ÓSMY tysiac...!!! 05.11.05, 17:50
              Czyta nas Arwen z dalekiej Irlandii. Hej. U nas cieplutko i słoneczko.
              Nie zadrościsz?
              m
              Oczywiście, że Cie pozdrawiam Mariusz
              • arwen.a Re: Krok po kroku ÓSMY tysiac...!!! 05.11.05, 17:54
                U mnie też cieplutko i słoneczko, Mariuszu. Wcale nie zazdroszczę smile
                Bo ja znów z domu do was piszę smile
                Szkoda mi tylko strasznie przyjacół, ktorzy zostalo w Irlandii. Brrrr. tam jak
                zwykle wieje ze strach!
    • ubott.1 Re: Krok po kroku pierwszy tysiac na widoku !!! 29.01.06, 22:41
      Jeszcze troche i bedzie 10 tysiac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka