Dodaj do ulubionych

Jakie wrażenia wywozicie z Roztocza ?

12.08.11, 06:31
Proszę o podzielenie się tymi wrażeniami, tu na forum
Obserwuj wątek
      • roztoczanski Re: Jakie wrażenia wywozicie z Roztocza ? 02.09.11, 15:07
        maria88 napisała:
        > Coś strasznie markotnie na Twoim forum. Czyżby ludzie nie jeździli na Roztocze?

Trochę jeździ - sierpniu w Zwierzyńcu były tłumy, w ciepłe dni masa ludzi pływała kajakami po Wieprzu smile
        A jeśli chodzi o forum, to mnie do uczestnictwa w nim (i w innych) zniechęciło delikatnie mówiąc nieżyczliwe podejście administracji zawodowej do forumowiczów.
        • czuk1 Re: Jakie wrażenia wywozicie z Roztocza ? 02.09.11, 19:02

Roztoczański ?
          Co Ty ?. Chyba pomyliłeś ....i piszesz opinie o nie tym forum. Zrobiłeś mi wielką przykrość. Wyjaśnię. Nie jestem administracją zawodową forum. To forum jest prywatne. Administracja zawodowa tu nie interweniowała. Nie ma łamania zasad. Jest zastój. Wszyscy widzą. To prawda. Prawdą jest, że zastój na forum w ostatnich latach jest po części z powodu moich chorób i coraz mniejszych kontaktów z Roztoczem.Ale czy to jest powodem do zrażania się. Ostatnio pisuję i inspiruję tematy, prawie wyłącznie ja - Mariusz Czuk (czuk1@gazeta.pl). Sugerowałem już kiedyś i dziś powtarzam .... niech ktoś z Was młodych ludzi (z Tomaszowa czy z Szczebrzeszyna,... ) przejmie to forum w zarządzanie i opiekę. Ja nie mam czasu i zdrowia.
          Wieleż lat temu założyłem to forum (nie było żadnego forum z Roztocza w sieci), założyłem z zafascynowania Roztoczem, przez 30 lat życia z w jego sąsiedztwie. Z gronem koleżanek i kolegów, w tym naukowców, ludzi różnych zawodów i z różnych stron świata prowadziliśmy wiele wartościowych i merytorycznych dyskusji a nawet do spotkań forumowiczów w realu.
          Kilka lat forum kwitło . Dyskusje były wspaniałe, a dyskutanci zadowoleni.
          Co mogłem to robiłem ostatnio aby to swoje forum ożywić .Ale nie sądzę abym do kogokolwiek
          miał "nieżyczliwe podejście". To nie jest w moim charakterze i w "interesie" aby zrażać od forum uczestników.
          Jeśli jednak - nie daj Bóg- kogoś , kiedyś zraziłem swoja nieżyczliwością ..... przepraszam.
          • roztoczanski Jakie wrażenia wywozicie z Roztocza ? 02.09.11, 23:05
            Mariuszu, nie pisałem o forum, tylko podałem przyczynę dlaczego ja mało pisuję na forach Gazety . Nie wiem czy zauważyłeś, ale mimo wszystko staram się co jakiś czas zamieszczać zdjęcia z Roztocza na fotoforum, po trochu uzupełniam zdjęciami blog, który założyłem przed powstaniem fotoforum, bo czasami ktoś tam zagląda.
            Nie wiem dlaczego inni przestali pisać, więc piszę tylko o sobie.
    • dorota-kr Re: Jakie wrażenia wywozicie z Roztocza ? 23.08.11, 22:20
      Byłam z rodziną na urlopie w Krasnobrodzie i okolicy i nasze wrażenia były jak najbardziej pozytywne. Przede wszystkim: piękna przyroda i brak tłumów na szlakach, przyzwoita infrastruktura turystyczna, bardzo ciekawe spływy kajakowe, dużo możliwości aktywnego spędzenia czasu nawet z dziećmi. Myślę, że jeszcze wrócimy na Roztocze.

Rozważamy wyjazd na Roztocze w zimie. Czy da się tam jeździć na nartach biegowych? Można liczyć na dobrze przygotowane trasy? Jakie okolice są najlepsze na biegówki?
      • czuk1 opinie o trasach biegowych 23.08.11, 23:47
        Utrzymywane profesjonalnie trasy biegowe są na pewno w Siwej Dolinie
        k/Tomaszowa Lubelskiego. Ale pobiegać można wszędzie.
        Ja osobiście radził bym schodzić okolice Zwierzyńca, Topólczy
        i Kawęczyna. Piękna krajobrazowo jest ścieżka przyrodnicza
        w Szczebrzeszyńskim Parku Krajobrazowym.(15 km ) , myślę,
        że przez okrągły rok.
        ---------------------------------------------------------------------
        Okolice Tomaszowa Lubelskiego stały się w ostatnich latach
        bardzo popularnym miejscem dla biegaczy narciarskich.
        Znakomite trasy Ośrodka Sportu i Rekreacji Tomasovia są areną
        wielu zawodów regionalnych i ogólnopolskich. Już drugi sezon
        na trasach Siwej Doliny odbywał się m. in. „Bieg na igrzyska”
        pod patronatem Justyny Kowalczyk. Lubelski Okręgowy
        Związek Narciarski ma swoją siedzibę właśnie w Tomaszowie.
        Dzięki grupie oddanych temu sportowi działaczy tomaszowscy
        narciarze zdobywają dziesiątki nagród. Biegać na nartach
        można również w okolicach wszystkich większych miejscowości
        Roztocza, trzymając się leśnych szlaków i ścieżek.
        (to z przewodnika po Roztoczu)

Adres LOZN z siedzibą Tomaszowie Lubelskim
        www.lozn.org.pl/page/40/o-nartach-biegowych-w.html
        Mamy tam m.in. pokazane trasy narciarskie na Siwej Dolinie.

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka