Dodaj do ulubionych

OGNISKO FORUMOWE* 9.X.br.* w Zamościu.

29.09.04, 09:28
Uściślamy tu sprawy organizacyjne.
Ustalailismy już, że ognisko organizujemy 9 pażdziernika w Zamościu.
Narazie tylko.
Zgłaszamy się do udziału na tym wątku. Miejsce ogniska Ustalimy w trakcie
dalszych postów.
Zapraszamy 0- na forumowe ognisko.Jest nas juz czwórka . Dla jasności -
Kwiat.Paproci, Users, Ubott i Mariusz.
pzdr mariusz
Obserwuj wątek
      • kwiat_paproci Re: OGNISKO FORUMOWE* 9.X.br.* w Zamościu. 29.09.04, 22:05
        czy mam rozumieć, że poza mną towarzystwo będzie wybitnie męskie ?? Hmm, hmmm...
        A Zamość rzeczywiście jest chyba lepszą propozycją, bo jestem zdecydowanie
        niezmotoryzowana, a do Zarzecza to pewnie byłby problem z Pekaesem skoro go
        nawet nie ma u mnie w atlasie wink Ognisko proponowałabym rozpalić na Starówce,
        bo miejsca jest dużo, a i pewnie jacyś ludzie by się szybko przyłączyli wink
        • czuk1 Re: OGNISKO FORUMOWE* 9.X.br.* w Zamościu. 30.09.04, 07:45
          kwiat_paproci napisała:

> czy mam rozumieć, że poza mną towarzystwo będzie wybitnie męskie ?? Hmm,
          hmmm..
          > .
          > A Zamość rzeczywiście jest chyba lepszą propozycją, bo jestem zdecydowanie
          > niezmotoryzowana, a do Zarzecza to pewnie byłby problem z Pekaesem skoro go
          > nawet nie ma u mnie w atlasie wink Ognisko proponowałabym rozpalić na Starówce,
          > bo miejsca jest dużo, a i pewnie jacyś ludzie by się szybko przyłączyli wink

Kwiecie którego nie ma.
          Miła Koleżanko.
          Bardzo liczymy na wieksze grono. Zaczęło sie od takiej grupy. Mężczyżni z
          reguly są bardziej zdecydowani.
          Nie wszyscy będa wybitni, ja juz nie jestem "wybitny".
          Pozdrawiam Cie Mariusz.
    • alta11 Re: OGNISKO FORUMOWE* 9.X.br.* w Zamościu. 30.09.04, 16:12
      smile))) witajcie, witajcie...chętnie bym się przyłączyła, i Kwiat Paproci nie
      byłaby sama wśród "ludożerców". Mam pewien problem, hm, jakby to ująć jaka
      mniej więcej rozpiętość wieku obowiązuje, bo nie wiem, czy nadam się
      do "całości", jeśli tak to zgłaszam swój udział.
      pozdrawiam alta11
      • czuk1 Re: OGNISKO FORUMOWE* 9.X.br.* w Zamościu. 30.09.04, 18:47
        alta11 napisała:

> smile))) witajcie, witajcie...chętnie bym się przyłączyła, i Kwiat Paproci nie
        > byłaby sama wśród "ludożerców". Mam pewien problem, hm, jakby to ująć jaka
        > mniej więcej rozpiętość wieku obowiązuje, bo nie wiem, czy nadam się
        > do "całości", jeśli tak to zgłaszam swój udział.
        > pozdrawiam alta11

Alfo Miła.

Rozpiętość wieku będzie ok. 40 lat.
        Ale czy to ma znaczenie.
        Ja jako najstarszy juz dziecinnieję.
        Zaklepane. Pani udział przyjęty.

pzdr Mariusz
              • alta11 Re: OGNISKO FORUMOWE* 9.X.br.* w Zamościu. 01.10.04, 09:01
                smile)))Jak tak, to świetnie, (czy ci "ludożercy nas biedne dziewczyny będa w tym
                kociołku gotować???). eśli nic nie ustalone to proponowałabym miejsce w
                Zarzeczu w gosp.agroturyst., bo to do Zamoscia blisko i w razie czego mozna na
                piechote ze śpiewem na ustach dotrzeć. Moze też być trochę dalej w Wólce
                Wieprzeckiej w stadninie koni "Tarka",no, w drodze powrotnej może być trochę
                gorzej ze spiewem, może zamrzeć pod Zamościem, bo to 17 km. Miejsce piękne,
                można na koniku pojeździć i na rowerze dotrzeć. Ale jak będziecie mieli inne,
                lepsze ,gorsze to "tyz piknie" jak mówia nasi górale.pozdrawiam alta
        • kwiat_paproci Re: OGNISKO FORUMOWE* 9.X.br.* w Zamościu. 30.09.04, 21:03
          czuk1 napisał:
          > Rozpiętość wieku będzie ok. 40 lat.

no to od razu zapowiadam, że wam moooocno obniżę średnią. W sensie, że
          dziecięciem waszym bym mogła być wink
          ale za to piosenki harcerskie znam...
          dementuję jednocześnie plotki, jakoby mnie nie było. Zapewniam, że jestem.
          Błogosławieni ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli big_grin
          A co ze sprawą prowiantu. Obowiązuje jakaś składka, własny koszyczek, czy też
          wspólnie polujemy na zwierzynę ??
          • czuk1 Re: OGNISKO FORUMOWE* 9.X.br.* w Zamościu. 01.10.04, 16:14
            kwiat_paproci napisała:

> czuk1 napisał:
            > > Rozpiętość wieku będzie ok. 40 lat.
            >
            > no to od razu zapowiadam, że wam moooocno obniżę średnią. W sensie, że
            > dziecięciem waszym bym mogła być wink
            > ale za to piosenki harcerskie znam...
            > dementuję jednocześnie plotki, jakoby mnie nie było. Zapewniam, że jestem.
            > Błogosławieni ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli big_grin
            > A co ze sprawą prowiantu. Obowiązuje jakaś składka, własny koszyczek, czy też
            > wspólnie polujemy na zwierzynę ??

Nie martw sie skladkę. Przyjedż tam gdzie sie umowimy, z kimś ze swojego forum.
            To podpowiedż. Będzie Ci rażniej. Mogę Cię na Twoim forum wesprzeć? Mariusz
            • miet.b Re: OGNISKO FORUMOWE* 9.X.br.* w Zamościu. 01.10.04, 17:22
              Możliwe jest spotkanie w Zamościu w zależności od ilości osób, albo na działce
              u mojego brata, okolisa autonaprawy, albo u mnie na ogrodzie, lecz tak jak
              pisałem potrzeba porozmawiać najpierw. U mnie to 10 minut na starówkę i 10 na
              Nowe miasto, z działki od brata trzeba doliczyć jeszcze po 5 minut, ale tam
              jest za to mały lasek, oraz samotny domek.
              • czuk1 Re: OGNISKO FORUMOWE* 9.X.br.* w Zamościu. 01.10.04, 17:29
                miet.b napisał:

> Możliwe jest spotkanie w Zamościu w zależności od ilości osób, albo na
                działce
                > u mojego brata, okolisa autonaprawy, albo u mnie na ogrodzie, lecz tak jak
                > pisałem potrzeba porozmawiać najpierw. U mnie to 10 minut na starówkę i 10 na
                > Nowe miasto, z działki od brata trzeba doliczyć jeszcze po 5 minut, ale tam
                > jest za to mały lasek, oraz samotny domek.

Propozycja spada z nieba. Ta druga z domkiem jest super.
                Uzgodnimy. Prosze sie wypowiadać. mariusz
    • januszx ognisko 02.10.04, 13:46
      czuk1 napisał:

> Uściślamy tu sprawy organizacyjne.
      > Ustalailismy już, że ognisko organizujemy 9 pażdziernika w Zamościu.
      > Narazie tylko.
      > Zgłaszamy się do udziału na tym wątku. Miejsce ogniska Ustalimy w trakcie
      > dalszych postów.
      > Zapraszamy 0- na forumowe ognisko.Jest nas juz czwórka . Dla jasności -
      > Kwiat.Paproci, Users, Ubott i Mariusz.
      > pzdr mariusz

Proszę a tutaj jaka się zabawa szykuje - jak się przed chwilą na fZ. od Usersa
      dowiedziałem - ognisko !.
      Mam nadzieję ,że wszystko się wspaniale uda , będziecie się doskonale bawić ,
      życzę pięknej, jesiennej pogody , będę z Wami duchem , reszta zostanie w
      zupełnie odmiennych rejonach...
      Coż tylko pozstaje mi Wam zazdrościć...
      Serdecznie pozdrawiam
      J
      • miet.b Re: ognisko 02.10.04, 20:17
        Dziś byłem i uzgadniałem ognisko z bratem. Troche też i wypiłem więc uzgodniłe
        wszystko. Drzewo też jest. Długo uzgadniałem więc nie było mnie też długo.
        Jednak pozdrawiam Was wszystkich
        Mietek
        • czuk1 Re: ognisko 03.10.04, 11:28
          miet.b napisał:

> Dziś byłem i uzgadniałem ognisko z bratem. Troche też i wypiłem więc
          uzgodniłe
          > wszystko. Drzewo też jest. Długo uzgadniałem więc nie było mnie też długo.
          > Jednak pozdrawiam Was wszystkich
          > Mietek

Ja dziś potwierdziłem naocznie to o czym Mietek napisał.
          ] Faktycznie jest to dobre miejsce na ognisko.

Uściślam więc - dla wszystkich chetnych z forum Roztocze, forum Zamość i
          zaproszonych przedstawicieli forum Chełm - spotykamy sie o 15-tej przed
          Ratuszem, idziemy (jedziemy) na miejsce ognika. Czas powrotu - wg życzeń
          uczestników. Każdy może przynieść na ognisko co uważa. My gwarantujemy :
          ognisko,pieczone ziemniaki, kiełbaskę , piwo i ... dobry humor.
          Proszę bardzo do piątku włącznie zgłaszajmy swój udział na tym forum, w tym
          wątku. Łatwiej nam będzie zorganizować ognisko.
          Trzymamy kciuki za dobrą pogodę - bo będzie można wtedy zajrzec do gwiazd.

pzdr Mariusz
              • miet.b Re: ognisko. 09.10.04, 11:30
                Czuk jest dzisiaj bardzo zajęty ale przyjdzie na spotkanie, mnie powierzył
                część organizacyjną, więc bądzcie na rynku na przeciwko kamery tak, aby ci
                którzy nie mogą nas zobaczyli.
                Mietek
                • czuk1 Re: ognisko. 10.10.04, 12:08
                  Ognisko , ognisko i ... po ognisku.
                  Było pieknie. Nawet deszcz ustał i pokazaly się gwiazdy.Ładne otoczenie lasek
                  zasadzony prze właściciela działki, brata Mietka. W imieniu własnym
                  (uczestników) i forumowiczów Roztocza złożyliśmy życzenia Jubilatowi - Mietkowi
                  z okazji ukończenia przez Niego dopiero 50 lat. Póżniej (juz bez kwiatka i
                  prezentu) z zadowoleniem uzupełnić nasze zyczenia, o nowe życzenia skierowane
                  też do 50-latka - bliżniaka Mietka , o godzinke starszego - Andrzeja. Prezent
                  dla Mietka pojawił się w czasie ogniska z firmy jednego naszego biznesmena.
                  Świetna atmosfere tworzyłi Gospodarze : Miecio jego Żona Ania, Jego brat
                  starszy Stefan i jego Żona Krystyna a także spóżniony niego Brat-Bliżniak
                  Andrzej. Nie jestem w stanie opisać smakowo przeróżnych jedzonek - ziemniakow
                  pieczonych, kiełbasek, sałatek, szaszłyków.
                  Mnie to wszystko tak smakowało, że najadłem sie na wyrost ( nie jadłem jeszcze
                  śniadania i jestem najedzony).
                  Uczestnicy też wnosili na ognisko swoje "specjały" własnej produkcji np.
                  wspaniałą wiśniówkę czy jabłka z własnej działki.
                  Ognisko był "eokologiczne" z drewna drzew liściastych.

Drogą tego wpisu - dziekuje jeszcze raz Gospodarzom , organizatorom i
                  uczestnikom za umożliwienie mi - wypoczynku, poznania wspaniałych ludzi.
                  Napewno nie skończy sie to spotkanie na wczorajszym ognisko.
                  Przyjaciół nigdy za wiele.

pzdr Mariusz
                  • miet.b Re: ognisko. 10.10.04, 14:07
                    Jeszcze kończę z bratem starszym bo dziś on ma swoje święto i jak będziesz miał
                    chwilkę czasu możesz wpaść do nas i jakąś forumowiczkę zabrać do kotła
                      • users1 Re: ognisko. 11.10.04, 17:27
                        Mariuszu pozwol że dodam, że wiśnioweczka jest jedną z wielu, bo są jeszcze
                        inne smaki, ale tak jak mówisz trzeba z nami bywać smile)))
                        Pozdrawiam
                        W.2
                        • benia30 o bywaniu... 11.10.04, 21:34
                          czuk1 napisał:

> Wiśnióweczka sie znajdzie tylko trzeba z nami być. m

users1 napisał:

> tak jak mówisz trzeba z nami bywać smile)))

O niczym innym, jak bywanie z Wami nie marzę. (no, poza tą wiśnióweczką) Obaj
                          jesteście bez serca!
                          Pozdrawiam
                          b...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka