Dodaj do ulubionych

Wtorek - do Moni, Meve, Geralta, Jarka ..... itd !

IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 08:03

Witam !!!

Mam nadzieję, że już wszyscy ochłonęli po filmie i można będzie przystąpić do
omawiania uroczystych uroczystości ! :o)

Mniemam, iż wszystkie Assanie i Waszmoście zechcą zaszczycić się nawzajem,
swoją obecnością ciałem i duchem na owej balan ...., yyyhyym, chciałam
powiedzieć, na wspaniałym Pasowaniu Rycerstwa naszego !

Oczekuję z niecierpliwością poświęcenia minimum uwagi i (cennego, skąd inąd)
czasu na objawienie swojej osoby.

Pozdrawiam.

Obserwuj wątek
    • Gość: Meve Re: Wtorek - do Moni, Meve, Geralta, Jarka ..... itd ! IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 08:20
      Gość portalu: Nala napisał(a):

>
      > Witam !!!
      >
      > Mam nadzieję, że już wszyscy ochłonęli po filmie i można będzie przystąpić do
      > omawiania uroczystych uroczystości ! :o)

No, ochłonęli - ale jest jeszcze jedna sprawa - bedzie (prze tydzień) brakowało
      JoliJoli z powodu wypadku nieszcześliwego (patrz watek wczorajszy) - co z tem
      zrobić należy?
      A, witam przede wszystkim:)))!!!
      • Gość: Nala Re: Wtorek - do Moni, Meve, Geralta, Jarka ..... itd ! IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 08:48

Witaj Waćpani !

O nieszczęśliwym zdarzeniu czytałam. Współczująca bardzom wielce jest !
        Wyrażam nadzieję, iż Wielce Szanowana Pani Jolajola do zdrowia szybko dońdzie.
        Wszak dzisiejsza medycyna postępy czyni i na wszystkie nogi Waćpanią postawi.
        Czegom życzem ogromnie !!!

Zatem sądzić należy, że na przygotowania czasu dosyć !
        :-)

Propozycje na herby dla Rycerstwa, kierować na ........ wątki codziennie, w
        godz. 7 00 - 16 00 ! :-)
        Przetarg - ograniczony !

• Gość: Jarek Re: Wtorek - do Moni, Meve, Geralta, Jarka ..... itd ! IP: 80.72.33.* 19.02.02, 09:00
          Uszanowanie Wielce Milosciwej Krolowej i Tobie, Szanowna Assani przychodzi mi w
          ten pochmurny poranek zlozyc.

Po iluminacji ochlonowszy w lekture starudruku zapasc mi dane bylo i skutkiem
          tego na oczy dzisiaj niewiele dojrzec mi dane, choc uroda Wacpanien z
          zadziwiajaca lekkoscia powieki do gory mi unosi.

Dzisiaj dzien przede mna w trudy bogaty i wojaze po grodzie obfitujacy, wiec
          wybaczcie o prosze, ze obecnosc moja nie taka w dyspucie, jaka bym chcial,
          bedzie.

;-)
          • Gość: Meve Re: Wtorek - do Moni, Meve, Geralta, Jarka ..... itd ! IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 09:17
            Gość portalu: Jarek napisał(a):

> Uszanowanie Wielce Milosciwej Krolowej i Tobie, Szanowna Assani przychodzi mi w
            >
            > ten pochmurny poranek zlozyc.

Całam ucieszona tak miłym powitaniem pochylam głowę:))
            >
            > Po iluminacji ochlonowszy w lekture starudruku zapasc mi dane bylo i skutkiem
            > tego na oczy dzisiaj niewiele dojrzec mi dane, choc uroda Wacpanien z
            > zadziwiajaca lekkoscia powieki do gory mi unosi.

Hmmm, chyba już wiem jaki przydomek Panu nadać trzeba - ale na razie niech to
            zostanie mą słodka tajemnicą.
            >
            > Dzisiaj dzien przede mna w trudy bogaty i wojaze po grodzie obfitujacy, wiec
            > wybaczcie o prosze, ze obecnosc moja nie taka w dyspucie, jaka bym chcial,
            > bedzie.
            O to samo wybaczenie i mnie prosić przyjdzie, wojażować nie będę, ale audiencji
            sporo:)
            Pozdrawiam serdecznie

• Gość: Nala Re: Uuuuuuuuuuu........., (czyt.; smutek!) :-) IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 09:22

Żałość niewypowiedziana mnię ogarnia, smutnam wielce że Waśći nie obaczem !

Miarkuję, że Waść wyruszasz na Wyprawę jakowąś straszliwą, a niebezpieczną.
            Przeto szczęśliwej drogi i takiegoż powrotu życzę.
            Wyrażam nadzieję, że rumak Waszmości ozdrowien już cały (z zadem włącznie!) i
            powiedzie W.Sz. Pana - tam i z powrotem.

Czekamy (wszystkie!!!) z niepokojem.

• Gość: Nala Re: Dzierlatka IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 10:34
        Gość portalu: Meve napisał(a):

> Oczy Froda .....
        > A ja właśnie przed chwila jak dzierlatka jakowaś ściągnęłam sobie wygaszacz z
        > fajnym kawałkienm elfa...

Chi, chi, chi !!!!!!!!!!!!!!!!
        Podfruwajaka z Ciebie !!!

No, dobrze, dobrze, już się nie śmieję !
        Ja sama szukałam jakiejś fajnej tapety ! :-)

• Gość: monia Re: Dzierlatka IP: 217.97.138.* 19.02.02, 10:35
        No cóż, wyznam ze wstydem, że gdy w kinie w piątek frodowe oczy (och!!) zaczynały płakać, to moje
        natychmiast też! Jejku - myslałam sobie - w MOIM wieku!!!! Jak jakas nastoletnia siusmajtka
        podkochująca się w aktorze...Nie mówiąc już o spazmach, kiedy to z naszym Frodem było bardzo źle...
        A zawsze podobali mi się faceci ROZSĄDNEGO wzrostu...
        ...no bo nasz Elf jest foremny od góry do dołu...
        :-)))))))))
        • Gość: Nala Re: Dzierlatka IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 10:45
          Gość portalu: monia napisał(a):

> No cóż, wyznam ze wstydem, że gdy w kinie w piątek frodowe oczy (och!!) zaczyna
          > ły płakać, to moje
          > natychmiast też!

Ja też !!!!!!!!!!!!!!
          Ja też płakałam !!!!!!!!!!!
          A już myślałam że tylko ja taka jakaś niewydarzona jestem ?:-)))))

Jejku - myslałam sobie - w MOIM wieku!!!! Jak jakas nastoletni
          > a siusmajtka
          > podkochująca się w aktorze...Nie mówiąc już o spazmach, kiedy to z naszym Frode
          > m było bardzo źle...
          > A zawsze podobali mi się faceci ROZSĄDNEGO wzrostu...
          > ...no bo nasz Elf jest foremny od góry do dołu...
          > :-)))))))))

• Gość: Nala Re: Adres IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 11:10

Eeeeeeeeee tam !
        Nie chce mi się ściągać !
        Próbowałam już trzy razy i nic !

Propozycje imion :
        Jarosław Nawijaniec herbu Złote Usta
        Gerald (i tu nie wiem?) herbu Mimoza (może się nie obrazi???)

No, dalej, dalej !!!
        Zgłaszać propozycje !
        • Gość: Meve Re: Adres IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 11:16

>
          > Eeeeeeeeee tam !
          > Nie chce mi się ściągać !
          > Próbowałam już trzy razy i nic !

Cierpliwośći, droga Nalu:))
          > Propozycje imion :
          > Jarosław Nawijaniec herbu Złote Usta - a to dobre:))

> Gerald (i tu nie wiem?) herbu Mimoza (może się nie obrazi???)
          Chyba Geralt Młody Herbu Mimoza:)))
          Myślę, że jakieś ryzyko, że się obrazi jest, ale....
          Każdy jakąś próbę przejść musi:))

• Gość: Meve Rym IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 11:25
            Waśnie zauważyłam u góry , że Jarosław rycerz in spe o rym prosi:))
            Rycerz Złotousty Jarosław Herbu Nogę na Ubitym Placu Postaw
            Grafomania górą!!!:)))))))
            Jarosław Złote Usta Herbu Jedna Kapusta
            Jarosław Gładkomowy Herbu Liście Dąbrowy
            Jarosław Szczere Serce Herbu 2 Prawe Ręce
            Jarosław Wygadany Herbu Brązowe Kasztany
            itd
            • Gość: Nala Re: Chi, chi, chi, chiiiiiiiiiiiii ............ ! IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 11:33

> Waśnie zauważyłam u góry , że Jarosław rycerz in spe o rym prosi:))
              > Rycerz Złotousty Jarosław Herbu Nogę na Ubitym Placu Postaw
              > Grafomania górą!!!:)))))))
              > Jarosław Złote Usta Herbu Jedna Kapusta
              > Jarosław Gładkomowy Herbu Liście Dąbrowy
              > Jarosław Szczere Serce Herbu 2 Prawe Ręce - a czemu nie Lewe ????? :-)
              > Jarosław Wygadany Herbu Brązowe Kasztany
              > itd

Uśmiałam się po same uszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Meve, doskonałe !!!
              • Gość: Jarek Re: Chi, chi, chi, chiiiiiiiiiiiii ............ ! IP: 80.72.33.* 19.02.02, 11:51

> Waśnie zauważyłam u góry , że Jarosław rycerz in spe o rym prosi:))
                > Jarosław Złote Usta Herbu Jedna Kapusta

Ja optuje za dwiema, bo wiadomo, co dwie to nie jedna, nawet jesli "kapusta, to
                glowa pusta"

> Jarosław Szczere Serce Herbu 2 Prawe Ręce - a czemu nie Lewe ????? :-)

Assani Nala ma racje - "lewe" pasuje zacniej

> Jarosław Gładkomowy Herbu Liście Dąbrowy
                > Jarosław Wygadany Herbu Brązowe Kasztany

A coz to? Ze ja niby czlowiek z lasu jestem???
                ;-)
                • Gość: Jarek Re: Chi, chi, chi, chiiiiiiiiiiiii ............ ! IP: 80.72.33.* 19.02.02, 13:32

> A coz to? Ze ja niby czlowiek z lasu jestem???

Cholibka... Toc kajac mi sie przychodzi, bo pamiec mam dobra, choc dziurawa, a
                  przez mysl przeszlo mi przeca, zem w Miedzylesie pierwszy blask slonca oczyma
                  noworodka obaczyl... Ha, a zatem sluzby wywiadowcze Naszej Krolowej i takie
                  wiadomosci posiasc zdazyly... Po wrazeniem okrutnym... Chyle czola... Czyz to
                  przypadkiem - zachodze w glowe - nie proces lutracyji aby przed uroczystoscia
                  jest?
                  ;-)

• Gość: Jarek Re: Adres IP: 80.72.33.* 19.02.02, 11:20

> Jarosław Nawijaniec herbu Złote Usta

A dlaczego nie Zawijaniec herbu Puste Usta?

> Gerald (i tu nie wiem?) herbu Mimoza (może się nie obrazi???)

Gerald Waleczny herbu Smok Biurokrat
          • Gość: Nala Re: Adres IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 11:30

> Gość portalu: Nala napisał(a):
            >
            > > Jarosław Nawijaniec herbu Złote Usta
            >
            > A dlaczego nie Zawijaniec ? - Nawijaniec, bo od nawijania ! :-)
            >
            > > Gerald (i tu nie wiem?) herbu Mimoza (może się nie obrazi???)

> Gerald Waleczny herbu Smok Biurokrat - dla mnie - bomba !!!

• Gość: Jarek Re: Adres IP: 80.72.33.* 19.02.02, 11:33

> > A dlaczego nie Zawijaniec ? - Nawijaniec, bo od nawijania ! :-)

A moze Narwaniec?

> > Gerald Waleczny herbu Smok Biurokrat - dla mnie - bomba !!!

Jezu!!! Gdzie??? Och, Wacpanny krotochwile sie trzymaja, a ja od wrzesnia jakis
              taki nerwowy na haslo "bomba" :-(
                    • Gość: Meve Zgryźliwość IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 12:34

>
                      >
                      > - (Ma być zgryźliwie!!!) - :-)

Musi być zgryźliwie?????????????????????????????????:)))))))))))))))))))
                      Jako typowa megalomanka nie mogę sobie pozwolić na zgryźliwość w stosunku do
                      mojej osoby:)))))
                      > A co ??? Myślisz że jakeś Królowa to już nic Cię nie zobowiązuje ???????
                      > :-)
                      Szczezrze mówiąc żywiłam takie przekonanie:))

• Gość: monia Re: Zgryźliwość IP: 217.97.138.* 19.02.02, 12:44
                        Zywiłam...No, własnie - chyba jestem głodna :-)))!!!
                        Poza tym, skoro mamy jedną Wspaniałą ew. Waleczną (tu kłaniam się niziutko), jedną Śpiącą (ze wstydem ale i
                        rozkoszą spuszczone oczęta) no to jedna może być Zgryźliwa, a co tam! Niech jej będzie...
                        ...no i co, sciągnęłas sobie jakis ładny obrazek???
                        • Gość: Meve Obrazek IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 13:02
                          Gość portalu: monia napisał(a):

> Zywiłam...No, własnie - chyba jestem głodna :-)))!!!
                          > Poza tym, skoro mamy jedną Wspaniałą ew. Waleczną (tu kłaniam się niziutko), je
                          > dną Śpiącą (ze wstydem ale i
                          > rozkoszą spuszczone oczęta) no to jedna może być Zgryźliwa, a co tam! Niech jej
                          > będzie...
                          > ...no i co, sciągnęłas sobie jakis ładny obrazek???
                          No jasne, wygaszacz z Rivendell - naprawdę fajny - powoli przesuwa się obrazek
                          Rivendell'u - tak samo przesuwa się Hobbiton.Cacuś.No i Legolas, ale to sobie
                          zostawiam na jutro - czyli na deser:)))

• Gość: Jarek Re: Obrazek IP: 80.72.33.* 19.02.02, 13:11

> No i Legolas, ale to sobie zostawiam na jutro - czyli na deser:)))

Igla zadrosci serce me kluje, ze Krolowa Moja w jakichs Le-golasach gustuje...
                            (nagi on jeno, czy tez z klockow Lego, bo nie wiem???)

No coz, takie chyba prawo koronowanych glow...
                            ;-)
                                    • Gość: Jarek Re: Obrazek IP: 80.72.33.* 19.02.02, 15:24
                                      Czylim znowu sam jako palec jedyny sie na komnatach ostal? Ciekawosc zrzera
                                      mnie straszliwa, jakie ostatecznie nazwanie i herb dostac mi bedzie zaszczyt,
                                      bo propozycji co niemiara, az spamietac trudno. Z nozki na nozke przestepuje
                                      niecierpliwie...
                                      ;-)
                                        • Gość: kroolik Re: Jak dziad do obrazu... IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 19.02.02, 18:09
                                          Gość portalu: Jarek napisał(a): ... Moge sobie sam z soba pogadac, jak dziad do
                                          obrazu... Kiedys to jeszcze z Jolajola1 pogadac dane mi bylo, a teraz... Sam ci
                                          ja... jak palec

Wczoraj przesłałem tu text mojej mamy, dzisiaj sam z ciekawości wlazłem.
                                          Chciałem coś opowiedzieć:
                                          jak rozumiem, moja mama rozmawia z wami dopiero od kilku tygodni
                                          i "przez was" ostatnio uciakała z tramwaju
                                          wracaliśmy z zakupuw, a wcześnie mama z wami gadała tym archaicznym językiem
                                          i w tramwaju był jakiś młody (student?) z dziewczyną, ciągle się pochylał nad nią
                                          i ją całował, ale za każdym razem uderzał moją mamę plecakiem, a było trochę tłoku

I NAGLE moja mama podniesiony głosem powiedziała coś takiego
                                          "kawalerze, cofnij sie nieco, boć mię (!) ciągle trącasz(!) swym zbrukanym (!)
                                          sakwojażem (!)"
                                          i mówiła to GŁOŚNO
                                          a w tramwaju nagle cisza i wszyscy sie na nas gapili
                                          a młodemu szczena opadła, zamurowało go na maxa
                                          na najbliższym przystanku mama wyskoczyła z tramwaju, śmiała sie i mówiła, ze to
                                          sie na mózg i język rzuca,że nie wsiadzie ze wstydu do tramwaju, że sie musi
                                          przeżucić na autobusy

w domu też czasem jej sie coś dziwnego wyrwie

pewno mnie opieprzy,że tutaj to mówie, ale "nic to!"
                                          dawno nie miałem TAKIEJ zabawy

• Gość: Nala Re: Jak dziad do obrazu... IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 20.02.02, 07:19
                                            Gość portalu: kroolik napisał(a):

> Gość portalu: Jarek napisał(a): ... Moge sobie sam z soba pogadac, jak dziad d
                                            > o
                                            > obrazu... Kiedys to jeszcze z Jolajola1 pogadac dane mi bylo, a teraz... Sam ci
                                            >
                                            > ja... jak palec
                                            >
                                            > Wczoraj przesłałem tu text mojej mamy, dzisiaj sam z ciekawości wlazłem.
                                            > Chciałem coś opowiedzieć:
                                            > jak rozumiem, moja mama rozmawia z wami dopiero od kilku tygodni
                                            > i "przez was" ostatnio uciakała z tramwaju
                                            > wracaliśmy z zakupuw, a wcześnie mama z wami gadała tym archaicznym językiem
                                            > i w tramwaju był jakiś młody (student?) z dziewczyną, ciągle się pochylał nad n
                                            > ią
                                            > i ją całował, ale za każdym razem uderzał moją mamę plecakiem, a było trochę tł
                                            > oku
                                            >
                                            > I NAGLE moja mama podniesiony głosem powiedziała coś takiego
                                            > "kawalerze, cofnij sie nieco, boć mię (!) ciągle trącasz(!) swym zbrukanym (!)
                                            > sakwojażem (!)"
                                            > i mówiła to GŁOŚNO
                                            > a w tramwaju nagle cisza i wszyscy sie na nas gapili
                                            > a młodemu szczena opadła, zamurowało go na maxa
                                            > na najbliższym przystanku mama wyskoczyła z tramwaju, śmiała sie i mówiła, ze t
                                            > o
                                            > sie na mózg i język rzuca,że nie wsiadzie ze wstydu do tramwaju, że sie musi
                                            > przeżucić na autobusy
                                            >
                                            > w domu też czasem jej sie coś dziwnego wyrwie
                                            >
                                            > pewno mnie opieprzy,że tutaj to mówie, ale "nic to!"
                                            > dawno nie miałem TAKIEJ zabawy

Witaj Krooliku !!!
                                            Nie wiem czy tutaj zajrzysz, ale JA!!! zajrzałam i teraz pękam ze
                                            śmiechu !!!!!!!!!!!
                                            Słychać ??????????????????????? :-)

Pozdrawiam najserdeczniej Twoją mamę, Szanowną Jolęjolę1 !!!

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka