Dodaj do ulubionych

Wojownicy z Zamku Mgieł - podkast fantasy

30.07.21, 04:21
Witajcie. Jestem nowym użytkownikiem i dlatego na samym początku cześć wszystkim.
Wpadlem na forum miłośników fantastyki jak mniemam różnego jej rodzaju, by podzielić się z Wami moją pasją którą od czasu do czasu, w wolnym czasie uprawiam.
Jestem fanem serii gier Gothic, Skyrim, Wiedźmin czy też bardziej rpgow typu diablo, w którego to grywalem pewnie kiedy większości z młodzieży na tym forum nie było jeszcze na świecie. Moim marzeniem było napisać książkę, ale z racji zawodu nie mam na to czasu. Szukałem alternatywy. Znalazłem podkasting. W sumie to różnie definiowany. Na FB podkastami nazywają różnego rodzaju słuchowiska typu np kryminatorium czy tez jakieś edukacyjne audycje jakich pelno w normalnym radiu. I tak do grona domoroslych a raczej kabinorosłych podkasterow dolaczyłem ja ze swoją historią opowiadającą o przygodach dzielnych rycerzy, potężnych czarodziejów oraz podstępnych demonów. Czy jest to oklepane? Zależy kto czego szuka. Moim zdaniem czegoś takiego w wersji amatorskiej ciężko wyszukać. Ja w wolnym czasie po prostu tworze w miarę moich ograniczonych możliwości. A jak mi to idzie? Zapraszam do oceny i dyskusji na ten temat.
Podkast Wojownicy z Zamku Mgieł znajdziecie na yt youtube.com/channel/UCv-w8hwdFZh0ZiutrkKcVwg
Ale i na typowych najpopularniejszych aplikacjach podkastowych takich jak np spotify czy iTunes czy tez soundclouds.

Pozdrawiam i zapraszam do odsłuchania mojej opowieści.
Marcin
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka