Dodaj do ulubionych

Nooooo - w końcu piątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 07:44

Witam, dzieńdoberek !!! :-)))
Huurrraaaaaa...... !!!!!!!!!!!

Ale to było długi, męczący tydzień.
Dobrze, że chociaż jest piękna pogoda !!!

Ja już się cieszę na dłuuuugi weekend, tzn. sobota, niedziela, iiii.......,
taaaaak, jeszcze poniedziałek i wtorek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-)))
Ale mi dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!

Nooooo...?????
Czemu nikt mi nie zazdrosci ...?????????????????????????????????? :-(((

:-)

Obserwuj wątek
    • Gość: Meve Re: Nooooo - w końcu piątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 07:58
      No ja Tobie na pewno zazdroszczę - dluuugi weekend, ach.
      Przede mn niewiadoma, tym bardziej, że Mysza sie strasznie zakatarzyła:((((.
      Dzisiaj rzadziej będę tutaj zaglądała:((
      Dużo pracy:(
      • Gość: Nala Re: Nooooo - w końcu piątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 08:22

:-((( Oj, biedna Mysza !!! Takim maluchom katar strrrrraasznie przeszkadza. :-(
        Ja dzisiaj też będę trochę krócej, ale mam nadzieję, że towarzystwo dopisze ?!

Wprawdzie Rycerz Jarosław Szalony będzie nieobecny "ciałem", ale "duchem"
        będzie (chyba???) z nami ! :-)))

Co się dzieje z Wiewiórą ??? Czyżby zginęła w Wielkim, Ciemnym Lesie ???
        Brrrrrr....... :-(

Pozdrawiam i czekam na "resztę" ! :-)))
        • Gość: tiges Re: Nooooo - w końcu piątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) IP: *.silvershark.com.pl 10.05.02, 08:28
          witam .. wlasnie odliczam czas :)
          7 godzin i 35 minut :>
          • Gość: Nala Re: Nooooo - w końcu piątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 09:24

Ja tak nie mogę wyliczać, mam częściowo "ruchomy" czas więc różnie to bywa ? :-(

A gdzie reszta ???
            Meve, Monia, Ruda ...??!! Taś, taaaś.........................
            • Gość: RUDA Re: Nooooo - w końcu piątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) IP: 193.0.117.* 10.05.02, 10:09
              5 godzin 51 minut. Nie zgubiłam się w żadnym lesie, tylko pojechałam kibicować
              siorce na maturze z polskiego. Nawiasem mówiąc, wolałabym zębami zaorać hektar
              kamienistego pola, niż mieć takie tematy jak ona.
              • Gość: Meve Re: Nooooo - w końcu piątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 10:30
                A jakie były te tematy ?
                • Gość: tiges Re: Nooooo - w końcu piątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) IP: *.silvershark.com.pl 10.05.02, 10:32
                  5 godzin 30 minut :>
                  jak powstal wszechswiat . udowodnij na trzech przykladach i podaj przyklady w
                  litraturze.

a na matematyce:

u ali na urodzinach jest szesc chlopcow i siedem dziewczynek. Ile lat ma ala?
                  • Gość: Nala Re: Nooooo - w końcu piątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 10:34

Jaką wersję matury zdawała siostra ? Starą czy nową ?
                    • Gość: monia Re: :-)))))))))))))) IP: 217.97.138.* 10.05.02, 10:37
                      ...gę, gę, gę, gę, gę........!!!!
                      • Gość: Nala Re: :-)))))))))))))) IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 10:41

Nooooo, Monia ! Nareszcie !!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Popatrz co się dzieje ?!
                        Towarzystwo dzisiaj takie bardziej "nieruchawe". Ciekawe czemu ???
                        Przecież jest tak pięknie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Gość: tiges Re: :-)))))))))))))) IP: *.silvershark.com.pl 10.05.02, 10:44
                          moze dlatego?
                        • Gość: monia Re: :-)))))))))))))) IP: 217.97.138.* 10.05.02, 10:47
                          Zgadza się! Jest bardzo, baaardzo pięknie!!! Ciepło, słonecznie, piątkowo...tylko po jaką cholerę
                          wzięłam rano kurtkę???!!! :-) Acha...wyglądało, jakby miało zacząć padać.....Jak tylko przejechałam na
                          drugą stronę Wisły, rozpogodziło się...no i jak będę wracała z pracy, to będę wyglądała jak głupia. Tak
                          też będę się czuła....:-)))
                          Mam problem - muszę sobie obuwie letnie kupić...no, sandały inaczej....problem polega na tym, że
                          żadne mi się nie podobają...:-(((
                          • Gość: Nala Re: :-) Kurteczka .... IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 11:00

Monia, ja Ci radzę zostawić kurteczkę w pracy. Po jakimś czasie będzie "jak
                            znalazł". :-)
                            Ja sama zawsze mam na "pod orędziu" jakiesz szmatki. A to; zapasowe rajstopy, a
                            to; jakiś sweterek, a to; parasol. Gwarantuję, że zawsze coś się przydaje !
                            • Gość: monia Re: :-) Kurteczka .... IP: 217.97.138.* 10.05.02, 11:04
                              Z parasolem się nie rozstaję, ma swoje stałe miejsce w czelusciach mojej "torebeczki"...
                              A co do kurtki, to nie wiem, doprawdy.....A jesli będzie za mną tęskniła...???? Jesli będzie się czułą
                              samotna i opuszczona...???? :-(((
                              • Gość: Nala Re: :-) Kurteczka .... IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 11:12

Nie bij, wytłumacz !!!!!!!!!!!!!!

Ja też na ogół noszę "parasoleczkę" w torebce (hi, hi - ładna torebka?!), ale
                                drugą, taki "karabin", mam w pracy.
                                Rajstopki, w ilości 2 par, mam w szufladzie, a sweterek wisi sobie grzecznie w
                                szafie.
                                W poprzednim miejscu pracy też "tak miałam". I nawet w zwiększonej ilości.
                                • Gość: monia Re: :-) Kurteczka .... IP: 217.97.138.* 10.05.02, 11:21
                                  Jest to słuszne podejscie...ale do rajstop nie mam osobistego stosunku (przynajmniej dokąd ich nie
                                  założę) natomiast do kurteczki mam.....:-)
                                  Chyba po prostu mam jakąs skłonnosc do noszenia ZE SOBĄ tego, co może być mi potrzebne....
                                  Jest nieźle - nie noszę ze sobą materaca i jasieczka...:-)))
                      • Gość: RUDA Re: :-)))))))))))))) IP: 193.0.117.* 10.05.02, 10:43
                        quack, quack, quack...
                        a tak na serio,
                        Tematy w woj. śląskim:

1. "W dziejowej mowie o Bogu słychać trzask łamanych i na nowo składanych
                        słów". Słowa ks. Józefa Tischnera uczyń myślą przewodnią interpretacji utworów
                        literackich, podejmujących motyw Boga.

2. Mija sto lat od ustanowienia Nagrody Nobla. Omów wartości i idee, które
                        znajdujesz w twórczości pisarzy uhonorowanych tym wyróżnieniem.

3. Kultura śródziemnomorska jest źródłem inspiracji dla wielu twórców
                        literatury. Interpretując wybrane teksty, wyjaśnij, jaką funkcję pełnią w nich
                        nawiązania do mitów greckich i rzymskich.

4. Zwracając uwagę na nawiązania do tradycji literackiej w liryku Jarosława
                        Iwaszkiewicza "Do młodej lipy", dokonaj analizy i interpretacji utworu.

bueee....
                        Zal mi siory, zwłaszcza, że ona się ze szkołą nigdy specjalnie nie lubiła...
                        Mogłaby chociaż finis mieć lżejszy...
                        • Gość: Meve Tematy IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 10:53
                          A fuj, jeszcze ten trzeci jako tako- a jaki wybrała?
                          • Gość: Nala Re: Tematy IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 10:57

Trzeci ?
                            A ja pomyślałam o drugim.
                            • jolajola1 Re: Tematy 10.05.02, 11:00
                              Gość portalu: Nala napisał(a):
                              > Trzeci ?
                              > A ja pomyślałam o drugim.
                              > :-)

ja też, ostatnio dużo czytałam o Noblu i okolicznościach ustanowienia Fundacji N.
                        • Gość: Nala Re: :-)))))))))))))) IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 10:55

O rrrraaaany......., ale tematy ??? :-((( brrrrrrrrr.........

Tzn. była to "normalna" matura ! :-)
                          A co dzisiaj zdaje ???
                          • Gość: RUDA Re: :-)))))))))))))) IP: 193.0.117.* 10.05.02, 11:00
                            Królową nauk, wybacz, Meve, że Ci tytuł postponuję...
                            • Gość: Nala Re: :-)))))))))))))) IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 11:01

....znaczy "matmę" !

• Gość: monia Re: :-)))))))))))))) IP: 217.97.138.* 10.05.02, 11:11
                                ...zdawszy szczęsliwie te iles lat temu maturę z ww "królowej" radosnie wyciepałam wszystkie zeszyty i
                                podręczniki...i był to jeden ze szczęsliwszych momentów w moim życiu...:-)))
                                ...niestety, byłam wyjątkowym głąbem matematycznym....z pokładami lenistwa..:-) (jejku, ależ wstyd!)
                            • jolajola1 Re: :-)))))))))))))) 10.05.02, 11:02
                              Mnie to czeka za rok
                              :))))))))))
                              nie sama matura, ale denerwowanie sie o zdające dziecko.
                              j j j u u u żżżżżżżż mam ciarki
                              • Gość: monia Re: brrrrrrr...... IP: 217.97.138.* 10.05.02, 11:08
                                wyrazy współczucia...Ale masz jeszcze rok, aby się do tego stresu dobrze przygotować....jakies jogi,
                                medytacje...papieroski palimy???
                                • jolajola1 Re: brrrrrrr...... 10.05.02, 11:11
                                  Gość portalu: monia napisał(a):
                                  ...papieroski palimy???

NIE palimy
                                  za to próbujemy wszelkimi siłami przekonać dziecko, że jednak czasem powinien się
                                  pouczyć, bo dobra ocenki nie lubią przybiegać niezapraszane
                                  CZASEM skutkuje
                                  • Gość: monia Re: brrrrrrr...... IP: 217.97.138.* 10.05.02, 11:14
                                    Dziecko Z PEWNOŚCIĄ się uczy, tylko mamunia się niezasłużenie czepia...:-)))))))))))))))
                                    Zawsze tak było, jest i pewnie będzie...aczkolwiek młodziesz obecnie jest chyba taka bardziej
                                    praktyczna i mysląca perspektywicznie....
                                    • Gość: monia Re: brrrrrrr...... IP: 217.97.138.* 10.05.02, 11:17
                                      Czy zauważyłas moją "młodziesz"....????? Jak też udało mi się zdać maturę z jęz. polskiego....???!!!!
                                      • Gość: Nala Re: brrrrrrr...... IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 11:27

:-)))))))
                                        Co się przejmujesz ???
                                        Każdemu może się zdarzyć ??????????

Mnie samej, choć się parę razu zastrzegałam - "jaka to ja jestem świetna z
                                        ortografii" - zdarzały się błędy. :-)))

• Gość: monia Re: brrrrrrr...... IP: 217.97.138.* 10.05.02, 11:29
                                          Czsem lubię się tak sponiewierać i upokorzyć...:-)))
                                          • Gość: Nala Re: brrrrrrr...... IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 11:32

A pewnie. Zawsze lepiej sponiewierać się samemu, niż pozwolić na to innym !!!!!

• Gość: monia Re: brrrrrrr...... IP: 217.97.138.* 10.05.02, 11:39
                                              ...i człowiek potem się czuje taki dobry, szlachetny, uczciwy...sam się do błędu przyznał..a nie
                                              musiał..mógł nikt nie zauważyć...:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) młodziesz...o ludzie..:-)))
                            • jolajola1 Re: :-)))))))))))))) 10.05.02, 11:08
                              Mnie to czeka za rok
                              :))))))))))
                              nie sama matura, ale denerwowanie sie o zdające dziecko.
                              j j j u u u żżżżżżżż mam ciarki
        • Gość: Jarek Re: Nooooo - w końcu piątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) IP: *.pi.com.pl 10.05.02, 12:38

> Wprawdzie Rycerz Jarosław Szalony będzie nieobecny "ciałem", ale "duchem"
          > będzie (chyba???) z nami ! :-)))

Jestem, jestem...
          I'm spiryt'em & body'em...
          Czy wszedzie musi byc tak goraco????
          Chyba pojde sie wykapac do Wisly...
          ;-)))
    • Gość: RUDA Re: Nooooo - w końcu piątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) IP: 193.0.117.* 10.05.02, 11:09
      Tiges, bułeczka lekko przyrumieniona w tosterze, topiony serek kremowy,
      plasterek wędzonego łososia, kilka kropel wyciśniętyc z cytrynki, i arabica
      regina in spiritu sancti....
      albo razowy ukrojony zamaszyście, przeciągnięty świeżym masłem, gruby glon
      białego sera, sół i szczypiorek arabica jak wyżej...
      RESZTĘ TEŻ ZAPRASZAM NA VIRTUAL BREAKFAST BY WIEWIÓRA
      JEŚĆ!!!!!!!
      • Gość: Nala Re: Nooooo - w końcu piątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 11:19

Jak zaczęłam czytać tego posta, pomyślałam - "zabić" to "zwierze", - ale jak
        zobaczyłam dopisek o reszcie....................,

...jeeeeeeeeeeeśćć....!!!!!!!!!!!!!!!!

:-)))))

• Gość: RUDA Tiges, Tigesiątko biedne wygłodniałe, wychudzone.. IP: 193.0.117.* 10.05.02, 11:20
      Tiges, bułeczka lekko przyrumieniona w tosterze, topiony serek kremowy,
      plasterek wędzonego łososia, kilka kropel wyciśniętyc z cytrynki, i arabica
      regina in spiritu sancti....
      albo razowy ukrojony zamaszyście, przeciągnięty świeżym masłem, gruby glon
      białego sera, sół i szczypiorek arabica jak wyżej...
      RESZTĘ TEŻ ZAPRASZAM NA VIRTUAL BREAKFAST BY WIEWIÓRA

JEŚĆ!!!!!!!
      • Gość: Nala Re: Tiges, Tigesiątko biedne wygłodniałe, wychudzone.. IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 11:30

Ruda, Ty się zacięłaś, czy uwzięłaś ?????????????????????????

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))
        • Gość: monia Re: Tiges, Tigesiątko biedne wygłodniałe, wychudzone.. IP: 217.97.138.* 10.05.02, 11:37
          ...zapusciła samograja i poszła gotować...:-)))
        • jolajola1 Re: Tiges, Tigesiątko biedne wygłodniałe, wychudzone.. 10.05.02, 11:38
          > Ruda, Ty się zacięłaś, czy uwzięłaś ?????????????????????????

to chyba nie jej wina
          to forum dzisiaj wysyła podwójnie i potrójnie posty
          dzisiaj już w kilku topikach mi się to przydarzyło
      • Gość: monia Re: Tiges, Tigesiątko biedne wygłodniałe, wychudzone.. IP: 217.97.138.* 10.05.02, 11:36
        ...i wyobraziłam sobie takiego obłego, rumianego Tigesa, stół zastawiony pyszniutkimi
        potrawami....jajeczniczka, tosty, łosos..i Tiges łaskawie zezwala: Tak, maleńka, dorób mi herbatki,
        tylko mocnej.....
        JEEEEŚĆ!!!
        ...jajeczko faszerowane....i micha zielonej sałaty z pomidorkiem, ogórkiem, rzodkiewką,
        szczypiorkiem...
        • Gość: Nala Re: ............jeeeeeeeeeeeeść......... IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 11:40

....Monia, teraz Ty...???????????????????
          Jak dobrze że już idę !!!
          JESTEM GŁODNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: monia Re: ............jeeeeeeeeeeeeść......... IP: 217.97.138.* 10.05.02, 11:44
            ....no i musiałam przygotować sobie kisielek (mój faworyt ostatnimi czasy z serii "Po prostu go zalej").
        • Gość: RUDA Re: Tiges, Tigesiątko biedne wygłodniałe, wychudzone.. IP: 193.0.117.* 10.05.02, 11:46
          po przerwie wracam z propozycjami obiadowymi...

W końcu 'człowiek to forma istnienia białka tylko w kominie czasem coś załka'.
          A dlaczego obłego? Nie mogłoby mu pójść w mózg mędrca i mięśnie siłacza?

Kto lubi meksykańskie żarcie? A kto chińskie? A kto tureckie? A kto nasze
          zwykłe przaśne polskie?
          Będzie dziś wirtualnie i alternatywnie, niamu, niamu...
          Dla osób, które myślą, że jestem pykniczną blondynką z wałeczkami poduszkami i
          ogólnie sadełkiem informacja: ważę 47 kilo. Mamuś mnie tak genetycznie
          uwarunkowała, że wszelkie żarcie zdrowe i niezdrowe spala mi się jak w piecu
          hutniczym.
          JEŚĆ!!!!!!!
          Rozkoszy pysznego jedzonka! Nie orgie, lecz smakowanie! Wynalazczość!
          Kreatywność!
          Robienie czegoś z niczego i zuchwałość w próbowaniu rzeczy nowych a kuszących!

Ciasto drożdżowe z owocami i kruszonką (koniecznie cynamon, imbir i gałka
          muszkatołowa).
          • jolajola1 Re: Tiges, Tigesiątko biedne wygłodniałe, wychudzone.. 10.05.02, 11:52
            Gość portalu: RUDA napisał(a):
            Dla osób, które myślą, że jestem pykniczną blondynką z wałeczkami poduszkami i
            > ogólnie sadełkiem informacja: ważę 47 kilo. Mamuś mnie tak genetycznie
            > uwarunkowała, że wszelkie żarcie zdrowe i niezdrowe spala mi się jak w piecu
            > hutniczym.
            > JEŚĆ!!!!!!!
            ......

inni nie maja tak dobrze
            ale michę krojonych pomidorków w dobrej oliwie i ze startymi dwiema pieczarkami w
            jakims ostrym sosiku to bym zjadła,
            no ew. z pajdką ciemniego chleba i plastrem plesniowego sera
            i pucharek (duży !!!)z białym winkiem z lodem

:))
            ...a potem ruszyc bym się nie mogła
            taaaka błogość
            • Gość: Nala ......papapapapapa......! IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 12:02

Ja już lecę, pędzę, staruję...itd.
              Wszystkim życzę : S M A C Z N E G O !!!!!

Pa, pa - do....środy !!!
              Proszę o ciekawe wątki, interesujące rozmowy i rozwinięte tematy !!!

...znikam...!
          • Gość: monia Re: Tiges, Tigesiątko biedne wygłodniałe, wychudzone.. IP: 217.97.138.* 10.05.02, 11:55
            he, he!!! "Robienie czegos z niczego" jest proste, zwłaszcza jak mamy do dyspozycji imbir, cynamon i
            gałkę....:-)))
            Polskie żarcie przede wszystkim!!! Ale i trochę włoszczyzny, chleb z rusztu z oliwą i czosnkiem, sałata z
            czosnkiem, wszystko z czosnkiem.......:-) no, nie, może nie wszystko ale lubię czosnek.....Pomidory,
            cukinie, kabaczki.....czerwone wino...
            ale tak "na teraz" - to nasz, polski chłodnik...
            • Gość: RUDA Re: Tiges, Tigesiątko biedne wygłodniałe, wychudzone.. IP: 193.0.117.* 10.05.02, 11:58
              Lody czosnkowe??!!!!!!!!!
              • Gość: monia Re: Tiges, Tigesiątko biedne wygłodniałe, wychudzone.. IP: 217.97.138.* 10.05.02, 12:24
                Błeee.....
                Najlepsze lody to są zwykłe smietankowe bambino...:-)))
                albo takie w pudełku, waniliowe, i wtedy MOŻNA je polać:
                ajerkoniakiem
                czekoladą
                syropem z czarnej porzeczki
                paciają trruskawkową
                ....
                ....
                NIE CZOSNKIEM....!!! :-)))
                • Gość: monia Re:TIIIIIGES!!! MEEEEVE!!!! JOLAAAA!!!! IP: 217.97.138.* 10.05.02, 12:25
                  Looody, pyszne lody!!
                  • jolajola1 Re:TIIIIIGES!!! MEEEEVE!!!! JOLAAAA!!!! 10.05.02, 12:47
                    > Looody, pyszne lody!!

pewno,że bym zjadła, ale sumienie kąsa w sadełko

już sobie biegnę (no, idę ), dziecko wróciło z zielonej szkoły i domowej
                    atmosfery i domowego jedzonka spragnione
                    ps, może będę jeszcze ok. 20 , ale wy wszyscy w domowych pieleszach lub
                    weekendowych podróżach będziecie

do ?poniedziałku, ?wtorku
                    notopa

• Gość: tiges Re: Tiges, Tigesiątko biedne wygłodniałe, wychudzone.. IP: *.silvershark.com.pl 10.05.02, 12:28
                czekolada cebulowo-pieczarkowa :D

A tak wogole to w piatej klasie mialem mature (polski i matma pisemnie i nie)
                oraz obrone pracy dyplomowej ;).

ja na maturze zrobilem omowienie wiersza (4.5 strony :P )
                • Gość: Jarek Re: Tiges, Tigesiątko biedne wygłodniałe, wychudzone.. IP: *.pi.com.pl 10.05.02, 12:41
                  Dla glodnych polecam:
                  WZ z kremem,
                  karpatke,
                  serniczek,
                  itp.
                  z wszystko z Karmelickiej u Czarodzieja (cukiernia).
                  ;-)))
                  • Gość: Jarek No ladnie... IP: *.pi.com.pl 10.05.02, 13:20
                    Jak ja jestem to Was nie ma.
                    :-(
                    • Gość: RUDA Re: No ladnie... IP: 193.0.117.* 10.05.02, 13:47
                      Czy ty jesteś TEN Jarek?
                      • Gość: tiges Re: No ladnie... IP: *.silvershark.com.pl 10.05.02, 13:53
                        innego nie ma .. :D .. kurde ze mu sie chce da glupia zbroje ciagle zakladac :>
                        • Gość: monia Re: No ladnie... IP: 217.97.138.* 10.05.02, 14:17
                          Oj, żeby tylko nie zapomniał zdjąć jej PRZED kąpielą.....
                          skoro przy innych okazjach nie daje się namówić...:-)))
                          Co to znaczy TEN Jarek..????
                          • Gość: Jarek Re: No ladnie... IP: *.pi.com.pl 10.05.02, 16:07

> Oj, żeby tylko nie zapomniał zdjąć jej PRZED kąpielą.....
                            > skoro przy innych okazjach nie daje się namówić...:-)))

Zrezygnowalem z kapieli ;-)))

> Co to znaczy TEN Jarek..????

Dziesiec Jarkow? Dziesiaty Jarek?
                            Nie wiem...
                            ;-)))
                    • Gość: monia Re: No ladnie... IP: 217.97.138.* 10.05.02, 14:15
                      nieprawda....
                      • Gość: tiges Re: No ladnie... IP: *.silvershark.com.pl 10.05.02, 14:58
                        1 godzina 3 minuty i 52 sekundy
                        • Gość: RUDA Re: No ladnie... IP: 193.0.117.* 10.05.02, 15:36
                          25 minut. A galaretkę z kurczaka z warzywami lekko skropioną sokiem cytrynowym?
                          Duszszsszszno i chyba byndzie dyszcz.
                          • Gość: Jarek Re: No ladnie... IP: *.pi.com.pl 10.05.02, 15:59
                            "TEN Jarek"

No wiem, ze wczoraj bylo mi goraco ;-)))
                            ale jestem - jeden, sam, a nie...
                            jest nas dziesieciu (ang. ten - dziesiec).
                            Po prostu adres z Krakowa nieco inny niz z W-wy.
                            ;-)))
                            • jolajola1 popołudniowy wieczorek 10.05.02, 20:24
                              tak, jak sądziłam
                              wieczorkiem to ja jestem
                              ale innych wywiało
                              ale jeszcze pobędę
                              może duchy jakoweś się odezwą
                              • Gość: Manwe DUCH (pobrzękując łańcuchami) IP: *.wat.waw.pl 10.05.02, 20:52
                                Uuuu Uuuuuuuuuu

><o> <
                                • Gość: jola1 Re: DUCH (pobrzękując łańcuchami) IP: 213.195.169.* 10.05.02, 21:02
                                  Gość portalu: Manwe napisał(a):
                                  > Uuuu Uuuuuuuuuu
                                  > ><o> <
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka