Dodaj do ulubionych

Dla tych co ER ogladają...

30.03.04, 08:55
Zrobili widzom kuku i w czwartek ER spada z anteny TVN... Zastapi go inny
medyczny serial, grrrr... I nie byłoby w tym nic złego, gdyby TVN nie
zapowiedział na poczatku emisji, że będzi 46 odcinków, czyli pilot i dwa
sezony. Ale oni poszli dalej... Mamy więc odcinek 47 i 48 a potem sru z
anteny. A ja się zdenerwowałem, bo serial ten sobie nagrywam, gdyż
nieszkodliwym maniakiem jestem... I w te pędy pisać mejla do widzowie@tvn.pl
i odpisali mi.:) Nie powiem, abym zaskoczony nie był. I się dowiedziałem, że
naprawdopodobniej planują dalszą emisje na jesieni... I cokolwiek może się
wydawać, że optymizmem powiało, to niestety z tej wypowiedzi dowiedzieć się
czegos ni w ząb nie mozna. Ale, że ja niepoprawny jestem, wieść tą fanom
przekazać chciałem.:)
PS
Czy ktos może wie, kiedy drugi sezon CSI w tv2 zapuszczają??
Obserwuj wątek
    • Gość: Jeff Re: Dla tych co ER ogladają... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.03.04, 09:49
      No ja tez mialem nadzieje na 3 sezon, a nawet na 4 i dalej... potem robi sie
      coraz ciekawiej, choc Susan Lewis odchodzi po 3 sezonie :( Ale za to wraca w
      8 :) No i w ogole mnostwo nowych postaci sie pojawi, niektore znikna, niektore
      zostana... w sumie to jedyna postacia jaka bedzie laczyc 1 sezon z obecnym 10
      to Carter ;) No i ewentualnie Susan i te pielegniarki ktore beda caly czas :D
      Ehh szkoda... a tak sie wkrecilem w ER... Czy w ogole ktos wie czy bedzie 11
      sezon na jesien 2004 na NBC? Bo ja narazie nic nie wiem :/
      • aric Re: Dla tych co ER ogladają... 31.03.04, 10:09
        Susan odchodzi w połowie trzeciego.:) Ja czekałem na Ganta. Jest jednym z moich
        ulubionych, chociaz tragicznych bardzo bohaterów. Aaa, we wszystkich seriach
        występowała jeszcze Laura Ines czyli Weaver, chociaż dopiero w trzeciej serii
        wciagnieto ja do czołówki. Szkoda tez, że Maria Bello tak krótko sie pojawia,
        bo tylko jeden sezon. Bardzo lubia tą aktorke, i bez krepacji się przyznaje, że
        głownie za urodę.:)))
          • aric Re: Dla tych co ER ogladają... 31.03.04, 10:39
            W dziewiątej też już nie ma. Umiera w 21 odcinku 8 sezonu. Nie wiedziałem
            jeszcze tych odcinków, Polsat przerwał emisje w połowie tej serii, ale na
            oficjalnej stroni ER mozna znaleźć opisy poszczególnych epizodów. Polecam, dośc
            ładna strona.
              • aric Re: Dla tych co ER ogladają... 31.03.04, 11:29
                No oni mu tego guza to juz załatwili duzo wczesniej.:(
                Wogóle to bardzo tragiczna, chyba, najbardziej tragiczna postac. W całym
                serialu 90% jego zycia to zła passa. Tylko związek z Cordale wydawła się
                pozytywną rzeczą.
                Najpierw śmierc O'Brien podczas porodu, potem rozwód, porem napaść, potem guz i
                operacja, potem powrót córki a potem nawrót choroby i dead and gone. Zawsze
                uważałem, że serial ten najbardziej zwraca uwage na Cartera. Obserwujemy jego
                całą karierę, już 10 lat.:)
                • elisabeth20 Re: Dla tych co ER ogladają... 31.03.04, 12:03
                  taak,Noah[Carter]jest zajebisty.tylko czemu byl z tym pasztetem Christine
                  Elise,jezu przeciez to porazka wizualna.
                  TVN to banda durni,najpierw puszczaja super serial zeby potem go zastapic
                  gniotem.
                  protestuje,do cholery chce Cartera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
                  • aric Re: Dla tych co ER ogladają... 31.03.04, 12:28
                    Hehe, Harper chyba nie była az takim pasztetem, jako że Ross jest dośc wybredny
                    w stosunku do kobiet.:))
                    Ale wracając do Cartera, a raczej romansów z planu, to tutaj scenarzysci poszli
                    wg zasady telenowelowej. Romase i aby się coś działo. Wszystkie związki, poza
                    jednym, który skonczył się szczęsliwie dla dwojga a nieszczęsliwie dla widzów
                    było spotkanie nad jeziorem Douga i Caroll.
                    A tak:
                    Carter: nic nie wyszło z Harper, nic nie wyszło z Delamico, nic nie wyszło z
                    Abby, z kim on tam jeszcze tak powazniej sie sotykał??
                    Green: rozwód, niespełniona miłość do Susan, Cordale - niezbyt udany zwiazek
                    zakończony smiercią Marka.
                    Caroll: Doug, porazka ze slubem z Talierim, Shep...
                    Benton: Bulle, Carla, Cordale...
                    Susan: też tragiczna postac... jeden nie udany związek z Cvetikiem a ta cał
                    sprawa z mała Susan i siostrą.

Pamietacie jeszcze jakies "Ostre" romanse??:)
                    • elisabeth20 Re: Dla tych co ER ogladają... 31.03.04, 12:41
                      no nie wiem mowie co widze a widzialam bardzo malo kobieca kobiete[ona mnie juz
                      wkurzala za czasow 'beverly Hills 90210",a tak ogladalam,mialam wtedy bardzo
                      malo lat i "mię" to fascynowalo,a co.
                      seriously,po prostu taki fajowy chlopak jak Noah nie pasowal mi do niej.ona mi
                      wyglada na lesbije,serio:-)
            • krishka Re: Dla tych co ER ogladają... 31.03.04, 17:44
              aric napisał:

> W dziewiątej też już nie ma. Umiera w 21 odcinku 8 sezonu.

O nieee! Czemu mi to zrobiłeś, aric?! Ja żyłam w błogiej nieświadomości i
              nadziei, że jednak tego guza to mu jakoś szacher-macher...

• mahoney Re: Dla tych co ER ogladają... 31.03.04, 12:42
      dzikei aric ze dlaes znac, moze tez cos skrobniemy w koncu ten serial to jeden
      z niewielu ktore warto ogladac w tv , moze naweet ma klimta nieprzemijalny jak
      przystanek alaska , hm swoja droga ja Er zaczalem dipiero ogladac gdy zaczal
      leciec na tvnie , na polsacie nie obejzralem ani jednego odcinka , i teraz
      zaluje bo serial jest super ale poslat chyba nie umial go jakos wyeksponowac ,
      czy w tym glupimserialu cowchodziza Er nie gra aktorka z Er ?
      • aric Re: Dla tych co ER ogladają... 31.03.04, 13:11
        Z tego co kojarzę to nie, gra natomiast Julliane Nicholson, którą znamy z
        jednej serii Ally MacBeal. Ktoś zna oryginalny tytuł tego serialu: "lekarze
        Marzeń", boszzz co za debilny tytuł.
    • Gość: dziunia Re: Dla tych co ER ogladają... IP: *.chello.pl 31.03.04, 13:28
      a oglądaliście może poniedziałkowy odcinek "Brygady Ratunkowej" (Third Watch"
      na TVNSiedem? Była tam Susan Levis! Dosłownie. Dzukała swojej zagininej
      siostrzenicy Susi (tutaj 7-mio letniej). Jest też pokazana Clowie (chyba tak
      się pisze jej imie), która znowu zaczęła ćpać. Ciekawe połączenie dwóch seriali
      (było zresztą powiedziane: Doktor Susan Levis z Chicago). Pozdrawiam serdecznie
    • krishka Re: Dla tych co ER ogladają... 31.03.04, 17:49
      aric napisał:

> Zrobili widzom kuku i w czwartek ER spada z anteny TVN...

No rzeczywiście, mocne kuku. Aczkolwiek mój mąż jest przeszczęśliwy - będzie w
      końcu mógł jeść obiad jak człowiek, w pokoju, a nie w kuchni, dokąd wynosił się
      zbrzydzony "dopaminą" i "saturacją" i litrami krwi.

A przy okazji: wydawało mi się, że odcinki premierowe oglądałam dokładnie,
      aczkolwiek nie od początku. Na dobre wciągnęłam się dopiero gdzieś tak pod
      koniec pierwszej serii. Teraz kiedy oglądam powtórki, to przypominam sobie
      niektóre wątki, np. zakażoną HIV kochankę Bentona czy niektóre akcje, ale np.
      zupełną nowością jest dla mnie chociażby Susie, którą kojarzę dopiero z powrotu
      w 9 (?) serii. Ale wybiórcza jest ludzka pamięć!
      • Gość: rebraca niech wreszczcie puszczącos od poczatku do konca IP: *.ytnet / *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.04, 13:40
        a nie robią ludziom wode z mozgu,
        tylko niestety w naszym poje... kraju wszystko jest na odwrot pierwsza serię
        puszczą, 2 juz nie , pozniej wrzucą 3 lub 4 serią gdzies kolo pierwszej w nocy
        i jesli liczyc na naszą tv to chyba jeden serial w calosci uda im sie
        wyemitowac w ciagu 10 lat
        Postuluję za emisją wszystkich serii takich seriali jak:
        Ostry Dyżur, CSI, Miasteczko Twin Peaks i cos co w polsce lecialo chyba tylko
        na c+ Seinfeld
        a w sprawie serialu csi to dostalem odpowiedz ze 2 "byc moze" zacznie emisje 2
        serii w wakacje ;-(
        • krishka Re: niech wreszczcie puszczącos od poczatku do ko 02.04.04, 20:11
          Tak, tak. Dzięki takim porypom mieliśmy niezły mix w Sexie w w.mieście, w
          Alimakbil też mieszali, a jeśli chodzi o ArchiwumX to już totalnie się
          pogubiłam. Zawsze to oglądałam czysto rekreacyjnie, jakąś szczególną fanką nie
          jestem, dlatego to wybiórcze puszczanie serii zbiło mnie z pantałyku nielicho.
          Teraz na polsacie chyba szósta seria, na dwójce ósma, a ja dostałam kociokwiku.
          Nie wiem o co chodzi, jaka ciąża, gdzie ten mulder, co się dzieje, kto bije,
          kogo biją... i takie tam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka