Dodaj do ulubionych

Prokop jest najlepszy,muszę to przyznać dziś;)

08.03.11, 10:22
W tle brzęczy Tvn, prowadzący to Pan Prokop i....Pan Prokop...:) ,towarzyszy mu partner Pieńkowskiej...ale niestety go nie ma! a moze nie -niesttey, bo Prokop jest świetny, dowcipny, kiedy trzeba taktowny, i ma naprawdę to coś...i choć czasami mnie drażnił dzis przyznaje,ze to perła prawdziwa pośród prowadzących! o i taki mam pogląd;)
Obserwuj wątek
   • darkness99 Re: Prokop jest najlepszy,muszę to przyznać dziś; 08.03.11, 21:33
    Para Pieńkowska-Kantereit to najbardziej mdły poranny duet obecnie. Wcześniej palmę pierwszeństwa wieeeele lat dzierżyli Schymalla z Pochwałą. Niestety od odejścia Mellera DDTVN cierpi na brak dobrej pary prowadzących - w/w Pieńkowska z Kantereitem nuda (chociaż p.Roberta w Trójce uwielbiam), Kiniutek z Tap Badylem - koszmar, jedno głupsze od drugiego, chociaż to może Kinga działa na Węglarczyka destrukcyjnie, Mołek z Multikinem - największy chyba koszmar, ona w rozmowach w Style całkiem znośna, ostatnio jakaś taka rozpromieniona się zrobiła, może to małżeństwo i ciaża tak działają :), Prokop z Wellman - zdecydowanie najlepsi, aczkolwiek to chyba nie to co kilka lat temu. Aczkolwiek nadal w DDTVN garnitur prowadzących jest najlepszy jeśli chodzi o poranne programy.
    • darkness99 Re: Prokop jest najlepszy,muszę to przyznać dziś; 08.03.11, 21:34
     Para Pieńkowska-Kantereit to najbardziej mdły poranny duet obecnie. Wcześniej palmę pierwszeństwa wieeeele lat dzierżyli Schymalla z Pochwałą. Niestety od odejścia Mellera DDTVN cierpi na brak dobrej pary prowadzących - w/w Pieńkowska z Kantereitem - nuda (chociaż p.Roberta w Trójce uwielbiam); Kiniutek z Tap Badylem - koszmar, jedno głupsze od drugiego, chociaż to może Kinga działa na Węglarczyka destrukcyjnie, Mołek z Multikinem - największy chyba koszmar, ona w rozmowach w Style całkiem znośna, ostatnio jakaś taka rozpromieniona się zrobiła, może to małżeństwo i ciaża tak działają :) ; Prokop z Wellman - zdecydowanie najlepsi, aczkolwiek to chyba nie to co kilka lat temu. Mimo to nadal w DDTVN garnitur prowadzących jest najlepszy jeśli chodzi o poranne programy.
   • tess.88 Re: Prokop jest najlepszy,muszę to przyznać dziś; 09.03.11, 00:19
    "Prokop jest najlepszy.......do tego miło na niego popatrzeć......"
    Doprawdy? Według mnie p.Prokop wyróżnia sie tylko denerwującą gestykulacją i ubieraniem się
    w obcisłe infantylne sweterki / chyba pożycza od swojej Pani /, które przy jego wzroście i
    chudych ramionkach nie dodają mu męskości.
    Wśród moich znajomych nazywa sie go " Pan Sweterek".
    • kasiamilan Re: Prokop jest najlepszy,muszę to przyznać dziś; 10.03.11, 20:06
     n jeżeli to jest wyznacznik, w sensie sweterek, to rzeczywiście, GRATULUJĘ!!!, wobectego co powiedzieć o Pieńkowskiej, która chyba bez sweterków nie wychodzi z domu, pewnie na plaże też je zakłada...
     Uważam , że Prokop jest świetny, ale może tak piszę bo odpowiada mi jego poczucie humoru, jego styl prowadzenia programów, zarówno w DDTVN, jak i wywiadów w Zetce

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka