Dodaj do ulubionych

Dowcipas Kuźniar.

15.06.11, 09:24
Rozmowa reportera tvn24 z grupą dzieciaków wyjeżdżających na wycieczkę szkolną. Pyta się:
- co jest w tych torbach, ksiązki?
dzieci:
- nie!
głos J.Kuźniara ze studia:
- swierszczyki...
Skąd pochodzi ten burak?
Obserwuj wątek
      • dzidzia_bojowa Re: Dowcipas Kuźniar. 15.06.11, 10:19
        Błyskotliwe pytanie reportera! Co dzieci mają w plecakach gdy jadą na wycieczkę? Powinna paść odpowiedź: zgrzewkę browca i ogórki:)
        A "Świerszczyk" to kiedyś było fajne czasopismo dla dzieci. Jeździcie po tym Kuźniarze jak po łysej kobyle z uporem godnym lepszej sprawy. Ja na ten przykład nie znoszę Pałasińskiego i go w ogóle nie oglądam. Po prostu nie oglądam! I nie komentuję jego wypowiedzi w dziesięciu wątkach. Nie komentuję bo nie wiem co mówi. Ponieważ nie oglądam!
    • gemalla Re: Dowcipas Kuźniar. 15.06.11, 13:45
      mnie też wnerwia,ale! kilka dni temu jak na Polskę gruchnęła wiadomość o problemach gastrycznych wałęsy,tvn24 zamarło,reporterzy przed szpitalem, na sali,na korytarzu szpitalnym,pokazują foty wałęsy z personelem...a Jaro(nie zacytuję dokładnie bo i nie pamiętam)błagał by nie popadać w paranoję! to mi się podobało!

• ip.73 Re: Dowcipas Kuźniar. 15.06.11, 16:18
      wyksztalciuch napisał:

> Rozmowa reportera tvn24 z grupą dzieciaków wyjeżdżających na wycieczkę szkolną.
      > Pyta się:
      > - co jest w tych torbach, ksiązki?
      > dzieci:
      > - nie!
      > głos J.Kuźniara ze studia:
      > - swierszczyki...
      > Skąd pochodzi ten burak?

A to ma znaczenie kto skąd pochodzi?...
      Czym się różni np. człowiek z Gdańska od człowieka z Zawoi czy Chrzanowa?...
      W 90 proc. Kuźniarowi się udaje, fajnie jest rzucić okiem na TVN24 przy porannej kawie.
      Jak inni prowadzą to bywa nudno.
      Czemu nagle zrobiła się moda na napieprzanie na Kużniara?...
    • enita2 Re: Dowcipas Kuźniar. 16.06.11, 00:14
      Wyksztalciuch,czy podoba się Tobie ktoś poza własną osobą?Jedziesz po wszystkich jak po łysej kobyle.Kużniar,Siekielski,Mann,Materna,-to osoby co do których w ostatnim czasie miałeś uwagi.Jakiś jad z ciebie idzie,wyluzuj człowieku bo Ci gastryka siądzie.Wykształciuch to Ty może i jesteś ale kultury to chyba mamusia nie nauczyła.
      • wyksztalciuch Re: Dowcipas Kuźniar. 16.06.11, 08:22
        enita2 napisała:

> Wyksztalciuch,czy podoba się Tobie ktoś poza własną osobą?Jedziesz po wszystkic
        > h jak po łysej kobyle.Kużniar,Siekielski,Mann,Materna,-to osoby co do których w
        > ostatnim czasie miałeś uwagi.Jakiś jad z ciebie idzie,wyluzuj człowieku bo Ci
        > gastryka siądzie.Wykształciuch to Ty może i jesteś ale kultury to chyba mamusia
        > nie nauczyła.

Muszę Cię rozczarować.
        Manna i Maternę bardzo lubię i dlatego nie mogę patrzeć na ich reklamowy niewypał.
        Sekielski po prostu siadł po Teraz My i sprintem zmierza do tabloidów.
        Kuźniar mi generalnie odpowiada ale coraz częściej przegina /vide x-factor i Szpak/. Nie powiesz mi, że komentarz o świerszczykach to był poziom....
        Kuźniar ma za mały dorobek, żebym zachwycał się nim jak MM.
        • hrusovsky Re: Dowcipas Kuźniar. 16.06.11, 09:19
          Kuźniar to kawał ku..sa i cwaniaka. Ostatnio znowu się "zawiesił" przed kamerą i jak z tego wyszedł? Ano zwrócił się do koleżanki, która była poza kadrem
          -Nie ziewaj proszę!

Nie ma to jak wyjść z opresji z klasą "po trupach". Taki to już typ człowieka...
            • hrusovsky Re: Dowcipas Kuźniar. 16.06.11, 10:01
              Chodziło mi o to, że jest to typ człowieka, który jest w stanie dopuścić się wszystkiego żeby tylko w najdrobniejszy nawet sposób nie ucierpieć. Kiedyś też się tak na wizji "zawiesił", że zagadał do koleżanki:
              -Mówiłaś coś?
              -Nie...
              -Na pewno? Mi się wydawało, że mówiłaś coś...
              Oczywiście nic nie mówiła, ale Kuźniar w taki sposób sobie wybrnął z opresji.

Pewnie w przedszkolu też zwykł podkładać świnie kolegom i koleżankom...
                • hrusovsky Re: Dowcipas Kuźniar. 16.06.11, 10:33
                  Napisałem, że pewnie w przedszkolu sprawiało mu to nie lada radość. A w powyższych przypadkach chciałem tylko zauważyć, że niehonorowo i nie w porządku jest takie działanie, żeby za wszelką cenę zachować twarz czyimś kosztem. Jak dla mnie frajerstwo.
                  • doberrrman Re: Dowcipas Kuźniar. 16.06.11, 18:53
                    Kuzniara nie ruszy nikt, bo ma jedna zalete: nienawidzi Kaczora.
                    Swoj czlowiek, znaczy sie.
                    Podobnie jak tego ch..jka wojewodzkiego.
                    Moze mowic o Murzynach i ku klux klanie (to jak dla Zydow zarty o gestapo), a tu luz, nic sie nie stalo.
                    Jaki prezenter, taka publicznosc, tolerujaca chamstwo i kloaczny poziom.
        • capferret A ty znasz Kuzniara? 17.06.11, 00:30
          ze tak sie o nim obiektywnie wyrazasz?
          Nie pasuje ci to przelacz sie na Danusie Holecka, tam masz
          na kolanach cala prawde caly dzien:)
          A od Kuzniara, amatorze kaczych jajek, dwa cos tam cos tam w bok,
          a jak mu do piet juz dorosniesz to sie odezwij, ocenimy...czy mozesz
          z nim isc na ustawke:):):)
          • wyksztalciuch Re: A ty znasz Kuzniara? 17.06.11, 00:51
            Kuźniar, w przeciwieństwie do mnie, jest osobą publiczną. Razem z wieloma innymi ludźmi z tv, gości u mnie w domu i dlatego mam prawo ich oceniać.
            Kacze jaja kojarzą mi się ze smrodem więc z tobą, ich amatorem nie moge o tym dyskutować. Pogadaj z silesiusem albo hardolem. Oni lubią te klimaty.
            • capferret Re: A ty znasz Kuzniara? 17.06.11, 08:21
              Dziekuje ale nie skorzystam, z tymi dwoma pisimi popaprancami nie dyskutuje, szkoda czasu,
              oni sa juz nie reformowalni, oni mysla, ze mysla:)
              A Kuzniar jako osoba publiczna tez moze mowic co chce prywatnie, takie jego prawo, a ze ktos
              go podsluchuje i pozniej sie skarzy? To taka osoba musi miec duzo na sumieniu.....
              • doberrrman Re: A ty znasz Kuzniara? 17.06.11, 09:36
                z tymi dwoma pisimi popaprancami nie dyskutuje, sz koda czasu,
                > oni sa juz nie reformowalni,

Niedouczony klocku (niereformowalni pisze sie lacznie),
                Prxedstawicielu handlowy czy inny biurowy tlumoku,
                Jedyna Twoja wartoscia jest to, ze mozesz kogos nazwac pisi popapraniec, co w twoim cwiercinteligenckim otoczeniu uchodzi za norme.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka