Dodaj do ulubionych

Wędrowcy - dokument Muchy - oglądał ktoś?

23.12.11, 21:49
Telewizja pokazała ten film dziś o godz. 13-tej. Na pewno ktoś oglądał, jakie wrażenia? Chała czy jednak lepszy niż aktorstwo reżyserki? Nie miałam okazji obejrzeć, ale sam pomysł wydał mi się ciekawy - wypuścić ludzi do obcych na wigilę, jako tych niespodziewanych gości, dla których szykuje się na świątecznym stole dodatkowy talerz.
Obserwuj wątek
    • faszyna Re: Wędrowcy - dokument Muchy - oglądał ktoś? 23.12.11, 22:34
      Obejrzałam wczoraj po łebkach, ale moim zdaniem było tam za duzo Muchy w Musze. To jest, gdyby tym jednym wędrowcem nie była rozpoznawalna Mucha, ale anonimowi ludzie, jak pozostali, byłoby lepiej. I procentowo za duzo było własnie o wizycie Muchy, zamiast o pozostałych. Czyli pomysł ciekawy, ale realizacja, obejrzana jednym okiem znad stolnicy, wydała sie mi taka sobie.
    • koolair Re: Wędrowcy - dokument Muchy - oglądał ktoś? 23.12.11, 23:05
      Kutwa - nie wiedziałam ze dzisiaj powtórka była :/ widziałam wczoraj ale za pozno właczyłam i nie widziałam 10 min poczatku..uwazam ze całkiem niezły..no i obnazył nasza polską, szara rzeczywistosc..ehh..gdyby ktos wiedzial, gdzie mozna obejrzec w sieci, to z góry wielkie dzieki ;)
    • vandikia Re: Wędrowcy - dokument Muchy - oglądał ktoś? 24.12.11, 00:05
      Warto, widziałam dziś powtórkę. Podobało mi się prawie wszystko i tym razem prawie nie robi aż takiej różnicy :) Zamysł, realizacja, tło i czas emisji - coś naprawdę extra. Jakieś tam minusy - zachowam dla siebie. Uważam, że warto zobaczyć. Krótkie to, zwarte i rusza.
    • pavvka Re: Wędrowcy - dokument Muchy - oglądał ktoś? 27.12.11, 11:12
      hermenegilda_zenia napisała:

> sam pomysł wydał mi się ciekawy - wypuścić ludzi do obcych na wigilę
      > , jako tych niespodziewanych gości, dla których szykuje się na świątecznym stol
      > e dodatkowy talerz.

A ja mam wątpliwości odnośnie pomysłu. Co innego wpuścić zbłąkanego wędrowca, który nie ma się gdzie podziać, a co innego człowieka z kamerą, którego celem jest wykorzystanie rodzinnej uroczystości w filmie. W tym drugim przypadku ani nie miałbym ochoty, ani nie widziałbym powodu żeby kogoś takiego zapraszać.
    • barbasia1 Re: Wędrowcy - dokument Muchy - kulisy 27.12.11, 16:05
      Tu Mucha mówi o kulisach powstawania tego dokumentu ...

M.in. mówiła, że cała akcja, czy właściwie ekipa chodząca po domach i sprawdzająca świąteczną gościnność Polaków była monitorowana przez policję, by nikomu nic się nie stało ...

www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/kawa-czy-herbata/wideo/anna-mucha-sprawdzila-jak-wyglada-swiateczna-goscinnosc-polakow/5946996
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka