Dodaj do ulubionych

Ugotowani - to miało być śmieszne?

24.03.13, 19:16
Mam na myśli zagranie Pana-cyrkowca. Rozumiem poczucie humoru, ale w tym programie jednak gra się o COŚ, a nie o pietruszkę. Z resztą nawet gdyby grało się o sam, nazwijmy to, "prestiż", to kurcze jest to zwyczajnie nieuczciwe. Dystans do całej zabawy należy jakiś mieć ale za takie manipulowanie wynikami powinni w ogóle wywalać. Nawet nie wiem jak nazwać jego zachowanie - chamstwo? Chyba nie liczył, że wygra, więc po zaniżył ocenę? Dla jaj?

Jednak brytyjska wersja programu dużo bardziej mi odpowiada....
Obserwuj wątek
    • enter123 Re: Ugotowani - to miało być śmieszne? 24.03.13, 19:48
      chciał być bidok dowcipny... a to sobie kazał usta malować, że niby taki luzak, a to z pięć razy powtórzył dowcipas o pasibrzuchu. dżizas, kto go tam wpuścił do tego programu?
      i przez takiego debila przegrała kobitka, która miała najlepsze dania.
      • jolecka-22 Re: Ugotowani - to miało być śmieszne? 24.03.13, 20:28
        Kretyn straszny... Wystylizowany na jakiegoś zboczeńca z lat 70-tych. Zagrał po chamsku i tyle. Ta pólnaga panna też masakra. Ten taniec na rurze... k....a, co to było? Zadziwia mnie ta potrzeba ekshibizjonizmu w ludziach...
        Szkoda że ta ostatnia kobieta nie wygrała, fajne jedzenie i cała jakaś taka sensowna była.
        • oskar_matzerath Re: Ugotowani - to miało być śmieszne? 24.03.13, 21:38
          Co do tej laseczki to ogólnie miła dziewczyna ale yntelygencją nie grzeszyła... (z zielonych jajek zielony makaron? seriously? :))
          A taniec na rurze ogólnie stał się od niedawna bardzo '"trendi i dżezi". Nawet obiło mi się o uszy, że jest jedną z propozycji konkurencji, która miałaby zastąpić zapasy na olimpiadzie (co mam nadzieję, było żartem). W sumie dziewczyna z tego żyje i może jest w tym dobra (nie wiem, nie znam się). Chciała to pokazać to ok, ale skoro to była wersja "sportowa" to mogła ubrać się w coś sportowego, a nie szmatkę która z biustu jej się zssuwała ;)

Ps. Ciekawe czy dzieci w przedszkolu też uczy takiego tańca ;)
          • jolecka-22 Re: Ugotowani - to miało być śmieszne? 24.03.13, 22:36
            No właśnie o to chodzi, że ubrała się zdecydowanie nie adekwatnie do sytuacji. Takie trochę tanie kokietowanie jak dla mnie. Jej ubiór odwracał uwagę od samego tanca i jeśli dobrze widziałam po minach współuczestników, sytuacja wprawiła ich w lekkie zaklopotanie ;)
            Pomijam już fakt turlania się w prześcieradle... Potraktowala siebie samą przedmiotowo...
            • oskar_matzerath Re: Ugotowani - to miało być śmieszne? 24.03.13, 23:17
              No właśnie o co chodziło z tym leżeniem nago (?) w prześcieradle? że niby jakąś sesję miała robioną? Bo to chyba jej łóżko było (nie jestem pewna ale to oparcie wysokie białe jakoś mi się kojarzy)...? W każdym razie mogła wybrać inne okoliczności nagrania ;)
                • jolecka-22 Re: ta laseczka to przeciez miss!! 25.03.13, 10:24
                  Obiektywnie rzecz biorąc, ładna kobieta, tylko troszkę z inteligencją chyba słabiutko jak tu ktoś już zauważyl. Co do celulitu... ten cyrkowy pajac mogłby spojrzeć na smalec na swoich wlosach, a nie chrzanić o nadwadze i celulicie u ładnej, młodej dziewczyny.
      • oskar_matzerath Re: Ugotowani - to miało być śmieszne? 25.03.13, 14:18
        No na kluseczkach buraczanych, które wyglądały jak kawalek mózgu na talerzu daleko by i tak nie zajechał.

W ogóle najlepsze było gdy inni komentowali jego jedzenie i dawali jakieś uwagi (wyjątkowo delikatnie) to on kwitował i wszystko: "a mnie smakuje". No cóż, problem w tym, że ma innym smakować :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka