Dodaj do ulubionych

wywiad "Mówi Sven Hannawald" - co myślicie???

01.04.02, 10:35
HIT TVN - ekskluzywny wywiad Tomasza Lisa
Pierwszy w Polsce telewizyjny wywiad z jednym z najlepszych skoczków świata

W niedzielę 31 marca o 22.00 tvn zaprezentuje pierwszy w Polsce telewizyjny
wywiad z jednym z najlepszych skoczków świata: "Mówi Sven Hannawald: pokazałem
Polakom..."

Tomasz Lis zapytał Hannawalda o polskich kibiców, o zawody w Zakopanem i
Harrachovie, o sukcesy , porażki i .. życie prywatne.
Obserwuj wątek
    • hi-hi Re: wywiad 01.04.02, 15:32
      nowy_agent napisał(a):

> HIT TVN - ekskluzywny wywiad Tomasza Lisa
      > Pierwszy w Polsce telewizyjny wywiad z jednym z najlepszych skoczków świata
      >
      > W niedzielę 31 marca o 22.00 tvn zaprezentuje pierwszy w Polsce telewizyjny
      > wywiad z jednym z najlepszych skoczków świata: "Mówi Sven Hannawald: pokazałem
      > Polakom..."
      >
      > Tomasz Lis zapytał Hannawalda o polskich kibiców, o zawody w Zakopanem i
      > Harrachovie, o sukcesy , porażki i .. życie prywatne.

---------
      wiziałem
      no i co.......
      troche naszej winy, troche jego
      bronił siebie i hessa jak mógł najlepiej

koniec sezonu, winy nasze i jego wybaczone..!

teraz czas się wziąść za naszych kiboli
      rozwiązanie angielskie mile widziane
      czyli :
      - astronowmiczne kary pieniężne
      - wyroki bez zawiasów
      - lub prace społeczne

hi-hi
      pzdr
    • ellivia Re: wywiad 01.04.02, 18:08
      Jakies to bylo mdle. I to nie z winy Hannawalda tylko Lisa. Pomylił on stacje ZDF
      z RTL, a przeciez tyle sie trąbilo o tym ,ze Sven powiedzial obrazajacy polskich
      kibicow tekst w ZDF w programie "Wetten, dass..." a Lis mowi ,ze w RTL. No moze
      ja sie czepiam, ale wg mnie dobry dziennikarz powinien byc do wywiadu
      przygotowany perfekcyjnie i nie przekrecac żadnych szczegolow.
      pozdr.
      E.
      • nowy_agent Re: po co ten wywiad ? 02.04.02, 19:58
        W Svena rzucali kibice piłkarscy, którzy w większości (a może wszyscy?) byli
        pod wpływem alkoholu. Sven mówił, że rzucali w niego pijani polscy kibice, a
        nie normalni Polacy. To samo mówił Pan Adam Małysz, przepraszał za chamskich
        kibiców, kibiców nie znających sportowej rywalizacji. Źle się stało, ale myślę,
        że nie jest za późno by panowie Sven i Mistrz Adam to naprawili i pokazali
        kibicom. Ja również oglądając skoki niejednokrotnie byłem "zły" na rywala
        Małysza, ale żeby zachowywac się jak idiota i rzucac sniezkami??
        • Gość: Kibic pi Re: po co ten wywiad ? IP: *.sgh.waw.pl 04.04.02, 12:54
          nowy_agent napisał(a):

> W Svena rzucali kibice piłkarscy
          Buhahahahahahahahahahahah
          O ile pamietam to na wielkiej Krokwi zadnego meczu nie rozgrywano wiec w Svena rzucali
          kibice skokow kolego....Widze ze twoje spojrzenie na
          stadiony kreowane jest przez media....Gratuluje i mam propozycje:
          przyjdź najpierw na jakis mecz a pozniej wypisuj głupoty ok ?
      • nowy_agent Re: wywiad 02.04.02, 20:01
        a może właśnie dobrze, że w okresie świątecznych refleksji ;-) przyszło nam
        usłyszeć, co ma do powiedzenia Sven. Przyznam się, że poza zawodami, zwlaszcza
        w tym programie mozna "polubic", albo chociaz "trawic" lub jak kto
        woli "tolerowac" Svena... nie ma to jednak jak nasz krol przestworzy - Adaś.
    • tony.soprano Re: wywiad 02.04.02, 22:15
      (1) BOHATER - niewątpliwie interesujący. Dawno nie było sportowca wywołującego
      tyle kontrowersji wśród polskich kibiców. Był rzecz jasna OLI ale to były
      emocje kryjące zaskoczenie, że można dyplomatycznie zrobić aż tak wiele dla
      polskiego sportu (obywatelstwo itd.). Można było oczekiwać, że wywiad będzie
      prowokujący i skandaliczny a Hanni pokaże czy rzeczywiście jest tak źle do Nas
      nastawiony czy po prostu ponosi chłopaka po sukcesie. Wypadł normalnie.
      NORMALNIE oznacza bardzo dobrze - chłopakowi zawalił się świat...choroba,
      jakies ogony w klasyfikacji i nagle wpada do topu sportu w germanowie. Dla
      mnie...zobaczyłem sportowca którego sukces zaskoczył i dopiero teraz zaczyna
      uczyć się jak z tym żyć. Gdyby dali ten wywiad Wojciechowi Cejroskiemu byłaby
      jatka i skandal ogólnomedialny - przyszłaby Drzyzga i pół Polski płakałoby nad
      stałem z jedzeniem, że ta anoreksja tak potrafi człowieka wychudzić. Zła
      choroba to jest.
      (2)LIS czyli DZIENNIKARZ. Po pierwsze cyniczna zagrywka. Gość robi flagowy
      dziennik stacji i raz wyskoczył w wywiadzie z Millerem. A teraz Hannavald -
      dlaczego pytam się ja? Chce robić wywiady to dajcie mu miejsce w ramówce...Jako
      totalny pożeracz mediów odbieram to następująco: Lis chce być w święta na
      ekranie, robi oglądalność zajawkami latającymi po antenie i w końcu wypada ŹLE
      w tym wywiadzie. Primo po pierwsze gra nieswoją rolę - ani to Miklas ani
      Szaranowicz i dlatego nie ma fachowych pytań o warsztat treningowy czy cykl
      przygotowań. Primo po drugie pytania za długie - ok oczytałeś się przed rozmową
      to sprzedaj to inteligentnie ale nie pacyfiku gościa. Primo po trzecie wreszcie
      zapachniało obyczajówką i nie zdziwię się jak przedruk sprzedają do GALI czy
      VIVY. Dla dziennikarza zajmującego się newsami najważniejszymi jest to zejścia
      do niższej kategorii - ma TVN Oliwiera Janiaka, Sołtysika czy Martynę i oni by
      to pociagneli.
      (3)co dalej Tomaszu L? Rozumiem, że teraz robimy:
      "Czy leci z nami pilot" czyli narodowa jedynastka na kilka chwil przed odlotem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka