Dodaj do ulubionych

Dobra telewizja internetowa bez ideologii?

28.02.21, 23:04
Hej.

Od jakieś czasu mam netflixa, ale ilość ideologii jaką ładują w seriale/filmy już mnie strasznie męczy.

W każdym serialu albo połowa bohaterów to homoseksualiści, albo jakieś komiczne postacie czarnoskóre.

Nie mam nic do homoseksualistów, ale np. po obejrzeniu siostry Ratched, okazało się, że wszystkie bohaterki to lesbijki. Zdarza mi się oglądać takie filmy, nawet z przyjemnością, ale raczej nie na tej platformie - tutaj szukam dobrej fabuły.

No i to pchanie wszędzie czarnoskórych. Do czarnych też nic nie mam, ale jak oglądam film (wcale nie komedię, czy fantasy) a tam jakiś wybitny genialny naukowiec jest czarny, albo większość czarnych bohaterów wykazuje się ponadprzeciętną moralnością to jest taki jakiś dysonans. Wszyscy wiemy jak jest prawdziwym świecie...

Gdyby to była kwestia wyjątków, to OK, ale tak jest zrobiony niemal każdy film tej platformy.

Myślałem o Disneyu, ale słyszałem,. że tam jest jeszcze gorzej (czarna syrenka, czarny achilles, etc.)

Znacie jakieś platformy internetowej telewizji, gdzie ponad ideologię stawia się jakość filmu?

Pozdrawiam.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka