Dodaj do ulubionych

Ktoś wie ? Wojewodzki konra Prokop

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.05, 19:47
Czy moze ktos mi powiedziec, dlaczego Wojewodzki nie lubi Prokopa ?
W swoim programie wysmiewal sie z Prokopa, kiedy goscmi byli Norbi i Welmann.
Ostatnio czytalam wywiad z Mucha, ktora powiedziala o Prokopie: 2 metry
bezosobowosci.
Przeciez to sam Wojewodzki lansowal na swojego nastepce w Idolu Prokopa.
O co chodzi ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Trak Re: Ktoś wie ? Wojewodzki konra Prokop IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.05, 20:29
      To prawda, Wojewódzki go nie lubi. Powodów może być kilka: zarabia tyle co on,
      a jest o połowę młodszy, wyższy, wśród płci przeciwnej popularniejszy itp. :))))
      Jednak znając fobie Kuby to właśnie chyba wiek Prokopa mu najbardziej ością w
      gardle stoi.
      Prokop dostał własny program w Dwójce (o pannach) a Wojewódzkiego do publicznej
      nikt nie zaprasza.
      Ale może po prostu dlatego że Prokop lansował się na 2giego Wojewódzkiego w
      Idolu 3 a wychodziło mu to marniutko. Za to ja nie lubię Prokopa. Najlepiej to
      kiedyś skomentowała w Idolu Zapendowska gdy po "wojewódzkiej" tyradzie Prokopa
      powiedziała: Kuba przynajmniej miał więcej wdzięku...
      Ja nie podzielam tych zachwytów nad Prokopem. Dla mnie jest sztuczny do
      przesady, nawet w tych niby-luzackich programach MTV.
      • Gość: genuawine Re: Ktoś wie ? Wojewodzki konra Prokop IP: 195.94.196.* 16.02.05, 13:59
        Prokop lansował sie w Fakcie kosztem partnerki W. czyli niejakiej Muchy.
        Jeździł po niej i próbował być hecny. Facet rozłożył Machinę, potem Idola,
        następnie swoj program Prokop i Panny. Teraz dekonstuuje swoją karierę małą jak
        wasze ego. Wojewodzki nie jest moim Idolem ale podoba mi się to że broniąc
        nawet:) Muchy potrafił szturchać kumpla.
        • jk Re: Ktoś wie ? Wojewodzki konra Prokop 16.02.05, 14:42
          Gość portalu: genuawine napisał(a):

> Prokop lansował sie w Fakcie kosztem partnerki W. czyli niejakiej Muchy.
          > Jeździł po niej i próbował być hecny. Facet rozłożył Machinę, potem Idola,
          > następnie swoj program Prokop i Panny.

no to chyba Film czeka teraz taki sam los jak Machine:
          www.wirtualnemedia.pl/document.php?id=89477
          ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka