Dodaj do ulubionych

Oglądajcie jutro co z tą Polską!

11.05.05, 22:33
Właśnie moja kuzynka zadzwoniła a ona jest sekretarką w zaopatrzeniu w
Polsacie że była na nagraniu i kłucił się były prezydęt z przyszłym premierem
i omało co nie doszło do rękoczynów!
--
Mów mi Viola - będzie wesoło!
Obserwuj wątek
    • flora1 Re: Oglądajcie jutro co z tą Polską! kryptoreklama 12.05.05, 10:20
      wioletta-pierdzisz-kochanska napisała:

> Właśnie moja kuzynka zadzwoniła a ona jest sekretarką w zaopatrzeniu w
      > Polsacie że była na nagraniu i kłucił się były prezydęt z przyszłym premierem
      > i omało co nie doszło do rękoczynów!

Co to za kryptoreklama!? dużo płacą ci za to naganianie widzów?
    • kataryna.kataryna Re: Oglądajcie jutro co z tą Polską! 12.05.05, 14:24

> Właśnie moja kuzynka zadzwoniła a ona jest sekretarką w zaopatrzeniu w
      > Polsacie że była na nagraniu i kłucił się były prezydęt z przyszłym premierem
      > i omało co nie doszło do rękoczynów!

Jarosław Kaczyński, Longin Pastusiak, Dariusz Rosati i Bartłomiej Sienkiewicz.
      który z nich jest byłym prezydentem a który przyszłym premierem?
      • forumowicz_pospolity Re: Oglądajcie jutro co z tą Polską! 12.05.05, 14:27
        kataryna.kataryna napisała:

> wioletta-pierdzisz-kochanska napisała:
        >
        > > Właśnie moja kuzynka zadzwoniła a ona jest sekretarką w zaopatrzeniu w
        > > Polsacie że była na nagraniu i kłucił się były prezydęt z przyszłym premi
        > erem
        > > i omało co nie doszło do rękoczynów!
        >
        >
        > Jarosław Kaczyński, Longin Pastusiak, Dariusz Rosati i Bartłomiej Sienkiewicz.
        > który z nich jest byłym prezydentem a który przyszłym premierem?

przyszłym premierem to najbardziej Kaczyński
        a byłym prezydentem USA mógł być w którymś z poprzednich wcieleń
        Pastusiak:)

--
        Minister Zdrowia ostrzega: Oglądanie i słuchanie wystąpień posła Witaszka podczas obrad Komisji Śledczej
        grozi ciężkim atakiem śmiechu.
      • zbychooo Re: Oglądajcie jutro co z tą Polską! 12.05.05, 14:47
        kataryna.kataryna napisała:

> wioletta-pierdzisz-kochanska napisała:
        >
        > > Właśnie moja kuzynka zadzwoniła a ona jest sekretarką w zaopatrzeniu w
        > > Polsacie że była na nagraniu i kłucił się były prezydęt z przyszłym premi
        > erem
        > > i omało co nie doszło do rękoczynów!
        >
        >
        > Jarosław Kaczyński, Longin Pastusiak, Dariusz Rosati i Bartłomiej
        Sienkiewicz.
        > który z nich jest byłym prezydentem a który przyszłym premierem?

Jak widać nasza pierdziuszka nawet naganiać nie potrafi :-) oj, chyba Tomek
        poleci po premii...
        • wioletta-pierdzisz-kochanska Re: Oglądajcie jutro co z tą Polską! 12.05.05, 15:50
          Oj Zbychoo czy jak ci tam Mnie może polecieć po premii mój mąż albo ja sama
          sobie mogę polecieć. A pozatym to poczytaj wyżej to co napisałam bo nie chce mi
          się powtażać. A jeszcze pozatym to jak jeszcze raz Mnie obrazisz to zgłosze cię
          do wycieńcia i tyle będzie cie tutaj bedziesz miał się z pyszna zobacz na
          Pamelkę.
          --
      • wioletta-pierdzisz-kochanska Re: Oglądajcie jutro co z tą Polską! 12.05.05, 15:48
        No nie wygłupiaj się ! Poczytaj sobie książki historyczne. A tak na poważnie to
        wczorajszy program z Jaruzelskim i Rokita nie pujdzie dzisiaj bo Jaruzelski się
        nie zgodził dzisiaj rano na emisję. Jego prawnik zadzwonił do Polsatu i
        zagroził procesem o zniesławienie i obrazę dobrego imienia. Na kolaudacji był
        czerwony i wyszedł trzasnąwszy drzwiami. Od 11.00 dlatego nagrywają do teraz
        ten drugi obieg z tymi gościami co to napisałaś. Siedzę w reżyserce to wiem.
        --
        • zbychooo Re: Oglądajcie jutro co z tą Polską! 12.05.05, 15:56

> No nie wygłupiaj się ! Poczytaj sobie książki historyczne. A tak na poważnie
          to
          >
          > wczorajszy program z Jaruzelskim i Rokita nie pujdzie dzisiaj bo Jaruzelski
          się
          >
          > nie zgodził dzisiaj rano na emisję. Jego prawnik zadzwonił do Polsatu i
          > zagroził procesem o zniesławienie i obrazę dobrego imienia. Na kolaudacji był
          > czerwony i wyszedł trzasnąwszy drzwiami. Od 11.00 dlatego nagrywają do teraz
          > ten drugi obieg z tymi gościami co to napisałaś. Siedzę w reżyserce to wiem.

Klasyczny przykład mitomanii ;-)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka