Dodaj do ulubionych

POCHANKE PRZESTAŃ SIAĆ PANIKE!!!!

07.07.05, 19:33
CO ZA BABA JAK JĄ SŁUCHAM TO SZLAG MNIE TRAFIA...
Obserwuj wątek
          • michal_82 Re: POCHANKE PRZESTAŃ SIAĆ PANIKE!!!! 07.07.05, 22:26
            Zgadza się. Mimo kilku pomyłek i lapsusów, które nawet potrafię wytłumaczyć i
            zrozumieć (program był żywy, wcześniejsze założenia programu ciągle się
            zmieniały), sposób prowadzenia programu przez Wysocką i przejęcie było raczej
            właściwe. Podniesiony z podniecenia głos innej prezenterki (z tytułu wątku),
            połączony z gwiazdorstwem, był dla mnie mniej odpowiedni w dzisiejszym dniu.
            • mameluch Re: POCHANKE PRZESTAŃ SIAĆ PANIKE!!!! 07.07.05, 22:52
              wydaje mi się że Wysocka miała źle złożony text na kartce/prompterze i stąd
              wynikło to małe zamieszanie. przynajmniej tak mi się wydawało z tej strony
              ekranu. poza tym Wysocka nigdy nie wywoływała u mnie negatywnych emocji. ale to
              może dlatego że ja taki pozytywny chłopak;)
              a pani P. nie miałem dziś 'przyjemności' widzieć.
              • kamuii2 Re: POCHANKE PRZESTAŃ SIAĆ PANIKE!!!! 08.07.05, 00:10
                Nie ociekam jadem ;)
                stwierdzam tylko fakty...
                Wysocka jak zwykle była mierna i nieprofesjonalna.
                Kiedyś Anita Werner powiedziała "widzowie potrzebuję komentatora a nie płaczki" i ja się z tym zgadzam. Na pewno była przejęta i wogóle ale nie była dzisiaj jedyną prezenterką a inne jakoś nie miały podobnych wpadek.
                Co do samego serwisu to nie zgdzę się z Toba Michale ze był żywy, był monotonny i nudny. Ale to juz nie jest wina Wysockiej tylko raczej jaśnie pani Warakomskiej i wydawcy.Kraśko i reszta również dali popis.
                Co zaś do tematu Pochanke to nie zauwazyłam by robiła z siebie wielką gwiazdę.Jednak mogła się powstrzymac od przekrzykiwania. Jak nie przeciaga końcówek to wrzeszczy...
                A prezenter sam sobie powinien przed programem poćwiczyć i zobaczyć co ma na prompterze napisane.Poza tym jeszcze, profesjonalista nie samym prompterem żyje.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka