Dodaj do ulubionych

telewizja w internecie?

29.10.05, 21:48
ze względów zawodowych muszę pooglądać loga i infografiki telewizji BBC, CNN,
Fox itp. Czy możliwe jest śledzenie choć jednej z nich w internecie?
Obserwuj wątek
        • noelgallagher Re: Wystarczy pomyśleć! 05.02.06, 18:14
          Ja też z tych głupszych i nic nie mogę tam znaleźć.
          Pytanie do Pani/Pana wszystkowiedzącej(ego).
          Gdzie mogę znaleźć rzeczy typu Conan O'Brien czy Jay Leno? Mogą być zarówno jakieś linki do ściągnięcia starych programów jak i do oglądania na żywo. Zawracam głowę, bo eMule i Kazaa mi nie działają, z których to do tej pory korzystałem.
          Jakbym uzyskał również informację gdzie w intenercie można oglądać jakiekolwiek wydarzenia sportowe typu Premiership czy Serie A, byłbym niezmiernie wdzięczny. A może ktoś wie czy można w ten sposób zobaczyć dzisiejszy Super Bowl?
          Z góry dziękuję łącząc wyrazy szacunku.
          • esquire Re: Wystarczy pomyśleć! 05.02.06, 22:12
            Chyba nie można oglądać tych stacji w necie. Jeżeli masz satelię cyfrową to możesz oglądać bbc, cnn i cnbc z stelity. Jest też Fox news, ale to wymaga dpowiedniego sprzetu (nie jest to rozmowa na to forum). Na cnbc europe leci Conan O'Brien i Jay Leno z 3 dniowym opóźnieniem niż w USA. Poza tym zagraniczne platformy cyfrowe maja swoje wesje programów FOX.
            Jeżeli chcesz jakieś zrzuty lub fragmenty seriali/programów z FOX'a i chyba jeszcze z NBC coś mam to odezwij się na email.
            Jeszcze o logach stacji brytyjskich można się dowiedziec na: www.tv-ark.org.uk/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka