Dodaj do ulubionych

Szymon Majewski Show na cenzurowanym?

13.01.06, 23:47
Zdjęcie programu z poniedziałkowej stałej pory i powtórki...? Ostatnie
wydanie tego programu było przed zaprzysiężeniem nowego prezydenta. Teraz
cała władza w ręce PiS i niech nikt nie waży sie krytykować? Ciekawe...
Szymon, gdzie jesteś?
Obserwuj wątek
    • dziedzicznacytadelafinansjery Re: Szymon Majewski Show na cenzurowanym? 14.01.06, 14:18
      Ja myslę, że na pewno ksenofobiczna, homofobiczna, nietolerancyjna, faszystowska
      dyktatura PiS-u wymordowała twórców programu, a zwłoki wrzuciła do dołu z wapnem
      i to samo czeka każdego, kto odważy się choćby pomyśleć nieżyczliwie o
      wicepremierze Dornie, już o przeydencie Kaczyńskim nie wspominając. Wszyscy
      wiemy przecież do czego zdolne są Kaczory...

Echchchch, ludzie, mózgi macie po to, żeby ich używać. Od tego nie zanikają, ani
      ich nie ubywa. Nawet przeciwnie...
          • adam81w Re: Szymon Majewski Show na cenzurowanym? 14.01.06, 23:11

Faszyzm jest ideologią skrajnie nacjonalistyczną. Jej podstawę stanowiła
            koncepcja „misji dziejowej” własnego narodu i jego wyższości nad innymi, oraz
            zasada wroga — sprawcy wszelkiego zła społ., którego upatrywał z reguły w
            liberałach, demokratach, komunistach i Żydach .
            Faszyzm głosił kult państwa totalitarnego, tj. monopartyjnego i policyjnego,
            przenikającego nie tylko wszystkie sfery publ., ale i prywatnego życia
            jednostek, ingerującego arbitralnie w naukę, kulturę, będącego jedynym
            prawotwórcą; nad całokształtem życia publ. i prywatnego panowała policja
            polit.; system bezpieczeństwa był oparty na kilku rodzajach policji mundurowej
            i tajnej (np. wł. OVRA). Faszyzm zahamował rozwój kultury i dokonał niebywałego
            poniżenia prawa. Kult państwa łączył się z zasadą wodzostwa; wódz (wł. duce)
            był utożsamiany z państwem i narodem, był najwyższym przywódcą partyjnym,
            najwyższym dowódcą wojsk. i najwyższym sędzią; „miał zawsze rację”, „stał na
            straży prawa”; jego wola wyznaczała ramy obowiązujących norm moralnych,
            uruchamiała terror, wojnę i masowe zbrodnie, których ofiarą padały miliony
            ludzi. W

zrodlo : encyklopedia pwn

caly link : encyklopedia.pwn.pl/21143_1.html
                      • surfen Re: Szymon Majewski Show na cenzurowanym? 21.01.06, 11:58
                        Doktorze, prosze sie nie gorączkować, wiosna od tego szybciej nie nadejdzie.
                        Niestety, ale założenia tzw. Młodzieży Wszechpolskiej bezczelnie odwołującej
                        się do patriotyzmu, pokrywają się z założeniami faszystowskimi. [Działania LPR
                        widać było w czasie kampanii referendalnej - rozdawali ulotki (mam taką do
                        dzisiaj), na których jedna strona to pisanie "UE to żydokomuna", a na drugiej
                        stronie "UE to naziści, imperialiści". Z dramatycznych zapowiedzi LPR,
                        Samoobrony o tym, jak to Unia Europejska każe nam zalegalizować aborcje,
                        eutanazje itd. nic sie nie sprawdziło, a mam wrażenie, że ich obawy wynikały z
                        braku wiary w Polske i Polaków.]

Wracając jednak to tematu - mam pytanie - czy Szymon Majewski show, ktorego
                        zazdroszczą tvn szefowie z innych stacji, będzie wydany na DVD?
                        • dziedzicznacytadelafinansjery Re: Szymon Majewski Show na cenzurowanym? 21.01.06, 14:04
                          Ja tam głosowałem za unią oraz ani nie na Samoobronę ani nie na LPR, ale pozwolę
                          sobie zauważyć, że pół roku to nawet dla UE za mało, zeby "wprowadzić u nas
                          eutanazję czy aborcję".

Nawet zmasowane wysiłki eurosocjalistów, eurokomunistów i im podobnych nie są w
                          stanie tak szybko przemielić mózgów 38 milionów ludzi, z jednak jakos tam
                          wpajanymi wartoscami (oj z oporami, to prawda, ale zawsze to lepsze niż nic).
                          Proces wszakże trwa (zwłaszcza wśród młodszych pokoleń) i ja jestem pełen obaw,
                          żę to już tylko kwestia czasu, kiedy w Polsce eutanazja i aborcja staną się
                          wyznacznikami postępowości, oświecenia i nowoczesności.
                          • bromir Re: Szymon Majewski Show na cenzurowanym? 23.01.06, 12:17
                            > ale pozwolę
                            > sobie zauważyć, że pół roku to nawet dla UE za mało, zeby "wprowadzić u nas
                            > eutanazję czy aborcję.

Proponuje nadrobic braki w wiedzy... na terenie Polski decydujące jest polskie
                            ustawodawstwo. Panstwa w UE maja rozne uregulowania dotyczace np. aborcji.

A przede wszystkim, pozwole sobie zauwazyc, ze w UE jestesmy nieco dluzej niz
                            pol roku... W maju mina 2 lata. Jak widac katastrofy nie ma :-)

ALE UWAGA!
                            Przylaczam sie do pytania, czy Szymon Majewski bedzie wydany na DVD??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka