Dodaj do ulubionych

Dzis najpiekniej zatanczyli....

12.03.06, 21:37
Kreglicka
Mroczek
Rozmus

Moim zdaniem....
Obserwuj wątek
    • olu87 Re: Dzis najpiekniej zatanczyli.... 13.03.06, 00:09
      no to może numerami polecę...

Kręglicka-przyjemnie się oglądało jej taniec, z klasą, widać, że jest znakomicie
      wygimnastykowana; przeszkadzały mi dwie rzeczy-wspomniane już zresztą-bardzo
      oszczędne jak na cha-chę ruchy bioder i jej niepokojąca wręcz chudość.

Stockinger-myślałam, że będzie gorzej:) całkiem fajnie, bardziej było w tym
      tańcu stylu jego niż rumby, ale przecież nie jesteśmy na turnieju. Nieźle.

Jabłczyńska-quickstep fajny, wesoły, trochę nieuporządkowany, ale dał się
      oglądać. Uważam, że jurorzy-szczególnie Piotr Garlicki, są dla niej nieco zbyt
      surowi. Tragedii nie było.

Paolo C.-nikomu nie ujmując, podczas jego występu dostałam niekontrolowanego
      ataku śmiechu. Ruchy krecika, mimika twarzy też rozbrajająca-bardzo dobry akcent
      komediowy. Bo też chyba taki cel miała obecność Paolo w "TzG"...

Mroczek-NAJLEPSZY dzisiaj :) jestem pod wrażeniem, już w cha-chy pokazał próbkę
      swoich możliwości (nie licząc niefortunnej wpadki z wypadnięciem z rytmu),
      dzisiaj wraz z Anetą (nawiasem mówiąc, dostał znakomitą tancerkę)pokazali klasę.
      Fajny chłopak, nie spodziewałam się po nim, robi sobie pozytywną reklamę, póki co.

Dancewicz-zatkało mnie, jak ją zobaczyłam-ale ta kobieta się dobrze trzyma.
      Wyglądała znakomicie, ale zatańczyła naprawdę słabo. Trochę żal.

Mase... yy, to jest Kwaśniewska (przez chwilę usiłowałam sobie przypomnieć, kto
      w tej parze robi za gwiazdę)-nawet fajnie, ale pewne błędy i problemy ze
      zgraniem zobaczyłam nawet ja-laik. Ma mocne plecy i sądząc po ogłoszeniu wyników
      (dzisiaj 2gie miejsce)-jej pozycja w programie jest niezagrożona. Wydaje mi się,
      że ta druga pozycja nieco ponad miarę była... ale z drugiej strony to dobrze ze
      względu na Maseraka, na którego taniec patrzy się jednak zawsze z ogromną
      przyjemnością :]

Cieszyński-niefajna rumba, taka szarpana, bez płynności. gorszy dzień. Mimo
      wszystko uważam, że może jeszcze zabłysnąć. Jestem go ciekawa również dlatego,
      że niewiele razy widziałam go w jakichkolwiek produkcjach-poza tym zastanawiam
      się, na ile koleś jest inteligentnym umiejącym zręcznie zażartować facecikiem, a
      na ile kabotynem. Ot, zagadka. Póki co, mam o nim raczej pozytywne zdanie.

Rozmus-mój zdecydowany faworyt, ale dzisiaj niestety mnie rozczarował. Quickstep
      niby dobry, ale troszkę nudny. Liczyłam na show. Ale jestem absolutnie pewna, że
      za tydzień w jive'ie będzie królował. Generalnie-właściwy człowiek na właściwym
      miejscu :) no i Ania Głogowska rewelacyjna-zdecydowanie najlepsza tancerka w "TzG".

Koroniewska-dziewczyna się kisi w "M jak Miłość", a widać, że jest dosyć
      interesującą osobą, która ma coś do powiedzenia. Tańczy też fajnie-ale zgadzam
      się z Pawlovic, że walc był lepszy. Ogólnie pozytywne wrażenie, aczkolwiek
      podczas tańca bardziej skoncetrowałam się na Kochanku niż na niej :P

• menisk Re: Dzis najpiekniej zatanczyli.... 13.03.06, 08:49
      Najlepszy był Mroczek. Widać, że ma dryg do tańca i prawdopodobnie wygra tę
      edycję. Bardzo dobrze poradziła sobie też Kręglicka. Patrzeć na nią zwłaszcza w
      tańcu, to czysta przyjemność. Piękna, ekstrazgrabna kobieta o eleganckich i
      niezwykle lekkich ruchach. Z ciekawością czekam na walce w jej wykonaniu.
      Rozmus mnie rozczarował. Posypał się w krokach. Koroniewska i Kwaśniewska w
      sumie OK. Ola ma niestety krótką szyję, co oczywiście nie jest jej winą, ale
      psuje postawę w tańcu i wrażenie ogólne. Jabłczyńska nadal nie pozbyła się
      swojej maniery stawiania stóp do środka, co w tańcu wygląda fatalnie. Renata
      Dancewicz wyglądała pięknie, ale w akcji nie zachwyciła. Stockinger wypadł
      słabiutko, a Cozza - szkoda gadać.
      Prawie wszyscy uczestnicy byli świetnie ubrani, aż przyjemnie było patrzeć.
      Wyjątkiem był tu Cieszyński, który niepotrzebnie odział się w błyszczące szaty,
      zwłaszcza te blikujące spodnie (!) i Anna Głogowska, która niestety wyglądała
      ja przebieraniec z podrzędnego teatrzyku. Organizatorzy mogliby oddelegować
      kogoś do umycia parkietu. Co który facet przejechał się po nim na kolanach, to
      wstawał z białymi plackami na spodniach. Wstyd!
      • scarlett_o_hara Re: Dzis najpiekniej zatanczyli.... 13.03.06, 09:00
        Moje typy:

Mroczek
        Rozmus (choć wczoraj miał trochę słabszy występ)
        Kroniewska (choć jej rumba była gdzieś tak 3 klasy niżej niż rumba Cichopek i
        Hakiela)

Absolutnie nie do przyjęcia dla mnie:

Kręglicka (sztywna jakby kij połknęła) - chciałabym, żeby odpadła w następnym
        odcinku
        Dancewicz - stwierdzam to ze smutkiem, bo to piękna kobieta i bardzo lubię ją
        jako osobę (za rozsądek i inteligencję)
        Stockinger - źle mi się na niego patrzy (za stary)

I znowu się powtórzę: II edycja to było COŚ...
    • ta_etna Re: Dzis najpiekniej zatanczyli.... 13.03.06, 11:14
      Zdecydowanie najlepiej Mroczek! Jest swietny i super pasuja do siebie z
      partnerka, ktora jest rewelacyjna!!!
      Super Rozmus tylko kreacja partnerki...:(
      Koroniewska tez mi sie bardzo podobala, Kreglicka tez.
      Ola tez calkiem dobrze wypadla, moim zdaniem.
      Dancewicz jest strasznie spięta i przez to ma mine jakby byla tam "za kare" i
      taniec byla taki ze sama sie balam:)
      Cieniutko Cieszynski...
      No i odpadl najgorszy!!!
    • apfel27 Re: Dzis najpiekniej zatanczyli.... 13.03.06, 17:19
      mroczek
      kreglicka. musi jednak popracowac nad ruchami bioder. no i powinna przytyc jest
      przerazliwie chuda, ma zapadnieta klatke piersiowa. w tancu prezentowalaby sie
      lepiej i mniej sztywnie gdyby miala jednak troche ciala:)
      rozmus

najgorsi: kwasniewska, dancewicz i piernik z klanu
      • tiffi1 Re: Dzis najpiekniej zatanczyli.... 14.03.06, 13:46
        Mroczek-brawo - najlepszy
        Rozmus dobry
        Koroniewska, Jabłczńska - ok
        Kręglicka, ładnie choć estetyka w jej wyglądzie mi przeszkadza, a raczej jej
        brak za chuda.
        Kwaśniewska - neich jury nie bedzie stronnicze, oceniajcie wszytskich
        sparwiedliwie, Kwaśniewska nie umie tanczyc.
        Dancewicz-rozczarowanie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka