Dodaj do ulubionych

Co z Ostrym Dyzurem?

13.06.03, 09:26
Nie mam sily do Polsatu. Czy ktos wie gdzie i kiedy bedzie teraz lecial ER?
Czy moze zaczela sie przerwa wakacyjna a la Polsat? Czy moze przesuneli go
np. na srode 1.55?
Obserwuj wątek
      • Gość: daner Re: Co z Ostrym Dyzurem? IP: *.kol.tke.pl 15.06.03, 11:32
        Wczoraj czytałam streszczenia ostatniej serii na stronach er-rzeczywiście się
        porobiło.Nie zgadzam się,że Abby nie jest urodziwa-tak tu jest zrobiona na
        szarą myszkę ,poza tym wg mnie gra świetnie ta aktorka Maura Tierney-jej Abby
        jest zgorzkniała,bo ma ku temu liczne powody,a jeszcze będzie cała epopeja z
        jej bratem w 9-tej serii-już nie mogę się doczekać.Pozdrawiam.
        • Gość: alina1 Re: Co z Ostrym Dyzurem? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 15.06.03, 13:36
          Uwielbiam ten serial i jak mi go ostatnio przesunęli byłam wściekła, na
          szczęście dobra dusza podpowiedziała, że powtórki lecą w piątek rano i
          obejrzałam. Jak zwykel było na co popatrzeć, tym razem walka o życie dziecka
          Greena. Fajnie się ogląda serial, ale gdy ma on ciąg logiczny, a nie scenariusz
          dopasowuje się do planów aktorskich i nagle wymyśla bzdurne sytuacje.
          Szczerze powiem bo mam nadzieję, że Aby będzie jednak z Carterem, bo nie lubię
          tej dr Susan jakoś. Zobaczymy.
          Cokolwiek nie będzie będę oglądala dalej.
          • Gość: kerry Re: Co z Ostrym Dyzurem? IP: *.lj.pl / 192.168.1.* 15.06.03, 19:14
            fanny - prosze nie czytaj dalej!!!!! ;)

kovac będzie miał problemy, będzie trochę sexoholikiem - pielęgniarki,
            panienki na jedną noc, prostytutki, ale mu przeidzie i na koniec seriiwyjedzie
            do afryki.
            kerry - oczywiście sztuczne zapłodnienie, jest przecież kochająca inaczej!
            niestety scenarzyści nie zaplanowali heppy endu :(
            susan - oczywiście zaraz się rozwiedzie...wątek z chwilowym mężem był
            właściwie bardzo zabawny!
            carter - nie będzie miał lekko, ukochanna gamma (babcia) umiera, a abby nie
            jest taka zła, osobiście ją lubię i fatycznie rodzinkę to ma! głowa boli.

linki stron do poczytania, dla tych którzy chcą wszystko wiedzieć wcześniej
            (tak jak ja!):
            www.digiserve.com/er/erdex.html - tu sa streszczenia wszystkich
            odcinków wszystkich serii
            www.erforums.com/forum/ - tu sa dyskusje i zwiastuny nowej 10 serii
            er.neoxer.com
            PS. codziennie o 16 na pro7 lecą stare odcinki er, chyba jakaś 3-4 seria, nie
            wiem dokładnie, ale zawsze!
            • Gość: J Re: Co z Ostrym Dyzurem? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.06.03, 23:44
              Dziekuje bardzo!
              Teraz to nie wiem czy mam czytac te streszczenia,jak sie beda dziac takie
              zatrwazajace rzeczy!!!Biedny Kovac, co o ni z nego zrobia-w ogóle to wymyslaja
              dziwaczne rzeczy,dlaczego nikt z nich nie ma w miare normalnego spokojnego
              zycia,przeciez tacy ludzie tez istnieja?!
              Widzialam kilka starych odcinków na Pro7,ale ciezko mi sie oglada po niemiecku
              niestety
              • Gość: kerry Re: Co z Ostrym Dyzurem? IP: *.geo.uw.edu.pl 16.06.03, 11:08
                eee, normalne, spokojne życie to mam ja! a ty? dlatego
                wolę, żeby bohaterowie er mieli większe wyzwania niż
                codzienna pogoń za pociągiem, na który nigdy nie moge
                zdąrzyć :)
                lepiej zachwycać się raz w tygodniu pomysłami
                scenarzystów np. udcięcie ręki przez śmigło helikoptera
                najlepszemu chirurgowi (romano) to było naprawdę coś!

w er dobre jest też to, że nawet po stracie najlepszych
                postaci(green,ross, benton, lucy - pamięta ktoś jeszcze
                lucy???) pojawia się ktoś nowy i interes kreci się dalej!
                Tym razem moją ulubioną postacią w 9 serii jest pratt -
                zaliczany do grona upierdliwców (weaver, romano). A
                pojawi się chyba już całkiem niedługo! warto zwrócić
                uwagę na tego młodzieńca, napsuje wam krwi, jak nic!
    • Gość: Allegra Re: Co z Ostrym Dyzurem? IP: 195.245.213.* 22.06.03, 10:48
      No wścieka mnie strasznie to zawieszanie bez jednego słowa >:((( mogliby widza
      potraktować z wiekszym szacunkiem i przynajmniej powiedzieć "przepraszamy, ale
      kupilismy tylko x odcinków z 8. serii i więcej nie będzie" >:( albo COKOLWIEK..

Uwielbiam ten serial od pierwszych odcinków, jak nie mogę obejrzeć w porze
      emisji, to nagrywam. Dziekuję, że uchyliliście rąbka tajemnicy co do
      przyszłości ER.

Dlaczego umrze Green? czyżby aktorowi się znudziło, czy też scenarzyści nie
      chcą nas mamić, że rak mózgu jest uleczalny?
      • Gość: kerry Re: Co z Ostrym Dyzurem? IP: *.lj.pl / 192.168.1.* 22.06.03, 14:36
        To będzie ciężki okres oczekiwania na resztę 8 serii u nas i rozpoczęcie 10
        sezonu w USA...

Z tego co wiem dr Green odszedł "na zawsze" na wyraźne życzenie Anthony'ego
        Edwards'a i scenarzyści wykorzystali w tym celu właśnie raka mózgu, który miał
        zaatakować Marka już lada moment, dosłownie w następnym odcinku pt. "A Simple
        Twist of Fate"!

Nie chece mi się nawet myśleć że er nie wróci po wakacjach.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka