Dodaj do ulubionych

A co się dzieje z Renatą Gabryjelską ?

28.06.07, 08:05
Jakąś agencję reklamową prowadziła czy coś? W telewizji to już jej wcale nie ma
Obserwuj wątek
    • janinaniezbedna3 Re: A co się dzieje z Renatą Gabryjelską ? 28.06.07, 08:29
      Jest okładkowy artykuł w Elle z Renatą w roli głównej. Wyłania się z niego
      obraz pięknej kobiety i w dodatku bardzo rozumnej i skromnej. Zawsze lubiłam
      Gabryjelską - ale teraz wielki szacunek.
      Renata skończyła reżyserię i tym się teraz zajmuje, reżyseruje filmy
      dokumentalne.
      A wygląda jak marzenie do tego wszystkiego.:)
      • riki_i Re: A co się dzieje z Renatą Gabryjelską ? 28.06.07, 16:33
        janinaniezbedna3 napisała:

> A wygląda jak marzenie do tego wszystkiego.:)

polemizowałbym
        www.burda.pl/files/okladka_elle_07_07.jpg
        widziałaś ją kiedyś bez makijażu? ja tak i ręczę ci, że nie zwróciłabyś na nią
        na ulicy najmniejszej uwagi. Ma (miała?) twarz z którą można zrobic wszystko, to
        fakt, ale z tego nie wynika jeszcze bycie autentyczną pięknością.

Ad rem. Jest to Pani, która zawsze wiedziała gdzie na stole stoją męskie
        konfitury. Te ostatnie okazały się niestety niezbyt świeże, ale za to ,jak
        mniemam, dość kaloryczne:-)

Tekst podany z ust byłej modelki w brzmieniu "a teraz reżyseruję filmy
        dokumentalne" należy rozumieć jako "mam wystarczająco dużo szmalu, pocałujcie
        mnie wszyscy w dupę"
        • janinaniezbedna3 Re: A co się dzieje z Renatą Gabryjelską ? 28.06.07, 16:52
          riki_i napisał:

> janinaniezbedna3 napisała:
          >
          > > A wygląda jak marzenie do tego wszystkiego.:)
          >
          > polemizowałbym
          > www.burda.pl/files/okladka_elle_07_07.jpg
          > widziałaś ją kiedyś bez makijażu? ja tak i ręczę ci, że nie zwróciłabyś na nią
          > na ulicy najmniejszej uwagi. Ma (miała?) twarz z którą można zrobic wszystko,
          t
          > o
          > fakt, ale z tego nie wynika jeszcze bycie autentyczną pięknością.

No więc- niestety jesteś w błędzie- widywałam Gabryjlską na ulicy i zawsze
          robiła na mnie wrażenie. To JEST piękna kobieta i zupełnie nie ważne ,że ma do
          tego plastyczną twarz,w jej ex zawodzie to tylko atut.

>
          > Ad rem. Jest to Pani, która zawsze wiedziała gdzie na stole stoją męskie
          > konfitury. Te ostatnie okazały się niestety niezbyt świeże, ale za to ,jak
          > mniemam, dość kaloryczne:-)

Rozumiem,że pijesz do szefa RMF;) No, faktycznie aetyczny to on nie jest ale
          zapewne ma inne zalety;)

>
          > Tekst podany z ust byłej modelki w brzmieniu "a teraz reżyseruję filmy
          > dokumentalne" należy rozumieć jako "mam wystarczająco dużo szmalu, pocałujcie
          > mnie wszyscy w dupę"

Hmmmmm, masz coś do byłych modelek w ogóle, czy tylko do tej jednej?;)
      • villac Re: A co się dzieje z Renatą Gabryjelską ? 28.06.07, 16:38
        Dostałem niepohamowanego ataku smiechu po przeczytaniu Twojego stwierdzenia, że
        p Gabryjelska cyt:"jest reżyserem filmów dokumentalnych". Nie łykaj każdej
        bzdury jaką przeczytasz w gazecie. Poproś o przesłanie linka do ZREALIZOWANEGO
        choćby JEDNEGO filmu dokumentalnego w/w. Mając tyle lat ile ma, powinna
        zrealizować przynajmniej kilka........
        • janinaniezbedna3 Re: A co się dzieje z Renatą Gabryjelską ? 28.06.07, 16:46
          Hej, hej- tam było napisane,że wyreżyserowała film i jeszcze za niego dostała
          nagrody na festiwalach.
          Dla jasności: z tego co wiem Renata najpierw skończył prawo na UW, potem
          zrobiła studia podyplomowe na SGH i po paru latach dopiero studiowała jeszcze
          reżyserię, więc nie było tak,że w wieku lat 19-stu dostała się do filmówki i
          miała kilkanaście lat na zreaizowanie kopy filmów.
          No ale racja- ja tego jej dokumentu nie widziałam, nie oceniam.
          Wywiad mi się podobał zdjęcia też. Dziewczyna mówi do rzeczy , nie robi z
          siebie nie wiadomo kogo, ma pasję- co w ludziach bardzo cenię. Wolę jak Elle
          pokazuje takie kobiety, nawet kosztem robienia im publicity , niż malowane lale.
          • riki_i Re: A co się dzieje z Renatą Gabryjelską ? 28.06.07, 17:09
            janinaniezbedna3 napisała:

> No więc- niestety jesteś w błędzie- widywałam Gabryjlską na ulicy i zawsze
            > robiła na mnie wrażenie. To JEST piękna kobieta i zupełnie nie ważne ,że ma do
            > tego plastyczną twarz,w jej ex zawodzie to tylko atut.

Na mnie wrażenia nie robiła, ale de gustibus....

> Rozumiem,że pijesz do szefa RMF;) No, faktycznie aetyczny to on nie jest ale
            > zapewne ma inne zalety;)

Ma. Wysoką kaloryczność, potwierdzoną przez listę Wprost... :-)

> Hmmmmm, masz coś do byłych modelek w ogóle, czy tylko do tej jednej?;)

Umówmy się, że nie są to niepoprawne romantyczki ;-)

> Dziewczyna mówi do rzeczy , nie robi z siebie nie wiadomo kogo, ma pasję- co w
            > ludziach bardzo cenię. Wolę jak Elle pokazuje takie kobiety, nawet kosztem
            > robienia im publicity , niż malowane lale

Pasję to ona ma, ale chyba nie taką o jakiej myślisz.

Osobiście wolę malowane lale od kobiet zimnych i wyrachowanych.
            • janinaniezbedna3 Re: A co się dzieje z Renatą Gabryjelską ? 28.06.07, 17:22
              O ranki:)))
              Nie znam Renaty, nie wiem czy jest wyrachowana i zimna,nie wiem co nią
              kierowało przy wyborze partnera życiowego;)
              Przeczytałam wywiad, wywiad kobietą myślącą, sympatyczną. Zobaczyłam zdjęcia-
              bardzo ładne zdjęcia ślicznej dziewczny, nie żadnej lampucery z doczepionymi
              włosami.
              Wywołało to we mnie emocje pozytywne. Nie wiem czy to tylko poza. Może.

Co do tych modelek , nie wiem czy kierujesz się autopsją (kto zresztą w
              dzisiejszych czasach jest "niepoprawnym romantykiem"?), ale myślę, że ciut
              uogólniasz;) Naprawdę nie każda ładna kobieta jest wredna, wyrachowana i tylko
              patrzy jak dorwać majętnego staruszka z furą kasy, albo wypromować się przy
              aktorzynie klasy C:DDDDD. Chociaż są takie przypadki a ostatnio to nawet
              całkiem sporo:D
              • riki_i Re: A co się dzieje z Renatą Gabryjelską ? 28.06.07, 17:35
                Jedno trzeba Renacie przyznać - mając identyczne cele, działała jednak zawsze z
                nieporównanie większą klasą niż A. Samusionek ;-)

A inteligencji nigdy jej nie odmawiałem, faktycznie jest niegłupia i wyposażona
                w sprawny aparat mózgowy. Tyle, że podejście do życia takie... powiedzmy to
                delikatnie, "przesiąknięte realizmem"... ;-)

osobiście nie trawię takich kobiet, ale też w czambuł nie potępiam. Są wytrawni
                smakosze podobnych okazów vide młody Trzciński czy S. Tyczyński. Pani Renacie i
                zainteresowanym Panom życzę dużo szczęścia :-)
        • oryginal Re: A co się dzieje z Renatą Gabryjelską ? 14.07.07, 12:29
          Otóż jako studentka Mistrzowskiej Szkoły Wajdy wyreżyserowała całkiem niezły
          film, który był pokazywany na tegorocznym Krakowskim Festiwalu Filmowym. Z
          założenia dziadostwo tam nie jest raczej pokazywane.
          Widzom film się podobał.

No ale wiadomo. Dziewczyna była modelką, a modelki są głupie z założenia, więc
          oczywiście na pewno był jakiś przekręt, albo mąż opłacił by się na festiwal
          dostała, albo ktoś za nią film zrobił, a ona się podpisała ;) I pewnie jeszcze
          sto tysięcy innych wersji zawistni wymyślą.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka