Dodaj do ulubionych

Przez tak wielu tu przemawia nienawiść, jad, paranoja... Wstydźcie się

05.06.01, 12:38
I po co to ?
Wyzwiska, przekleństwa, wulgarność, brak obiektywizmu, zacietrzewienie, zawiść, nienawiść w
stosunku do uczestników, autorów, prezenterów....
Wszysto to razem bardzo obrzydliwe.
Może ci z Was, wielu małoletnich w tym, jak sądzę, powinni przestać ogladać program, który sprawia,
że jad i złość przesłaniają im oczy ?
Co takiego stało się ostatnio, że wybuchł tu kolejny wulkan złości ?
Byłam świadkiem tego, jak wysyłano SMS-y, jakie były z tym trudności, jak wracały z info od TVN, że
doszły po czasie, choć wysłane były na początku programu...
Nie raz i nie dwa, jak każdemu chyba, zdarzało mi się, że otrzymywałam SMS_a, który ktoś nadał
nawet 2 -3 dni wcześniej. Więc przyjmuję tłumaczenie TVN, że był tłok na łączach i SMS-y przeciw
pozostaniu Alicji w domu BB doszły tam zbyt późno, ale zostały wysłane w CZASIE
REGULAMINOWYM. I to jest ważne. Daje podstawę, by stwierdzić, że wygrał jednak Klaudiusz.
Daje podstawę, by uznać, iż TVN w pogoni za pieniądzem nie przewidziała, że telefonia komórkowa
sobie nie poradzi z napędzonymi przez telewizję SMS-ami.
Ale, wg mnie, nie daje podstawy do tego, by uznać, że TVN zrobiła przekręt a Klaudiusz to
"gestapowiec"./ vide - ohydny temat jednego z postów /
Moim zdaniem niesłuszne było kreowanie się Alicji na męczennicę - bohaterkę - zresztą
wspomagane przez TVN, która tez ją kreowała na heroinę. Niesłuszne i niesprawiedliwe było
zostawianie decyzji Alicji co do powrotu Klaudiusza. To on został przecież pokrzywdzony, a nie ona.
W zaistniałej sytuacji, wg mnie, Klaudiusz powinien wrócić bez żadnych wstępnych warunków i to on
mógłby zdecydować czy Ala zostaje czy tez nie. A najlepiej, by TVN bez niczyjej zgody, przepraszając za
całe zamieszanie, ogłosiła dogrywkę.
Fakt, że pozostawiono Alicji decyzję co do Klaudiusza - jest dziwny dla mnie.
Także to, że jest za zezwolenie na jego powrót tak chwalona.
Przecież, gdyby nie pozwoliła, to nie miałaby żadnych szans na wygranie programu.
To dość oczywiste, że kwestionowano by jej dalszy pobyt w domu BB.
Piszę to wszystko zaznaczając, iż nie brałam udziału w tym głosowaniu i nie poparłam ani Alicji, ani
Klaudiusza.
Nie widziałabym nic niezwykłego w uznaniu przez TVN zwycięstwa Alicji za niebyłe wobec nowych
faktów. W końcu zwycięstwo Tysona nad Gołotą też podważono uznając, iż ich pojedynek sie nie
odbył, bo doszły nowe fakty....
Pozdrawiam tych, którzy nie porażają tu wulgarnością i jadem
aidka
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka