Dodaj do ulubionych

hostessa w warszawie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.04, 15:18
chcialabym przez wakacje pracowac jakso hostessa-
zachwalac jakeis tam produkty w supermarketach
ktore agencje sie tym zajmuja?
chcialabym,zeby bylo jak najabrdziej korzystnie dla mnie...
Obserwuj wątek
    • Gość: Kaska Re: hostessa w warszawie IP: 192.85.16.* 14.07.04, 14:01
      Ja równiez jestem zainteresowana
      moze ma ktos telefon do przedstawiciela Żywiec lub Pepsi?
      Z goy dziekuje i pozdrawiam
      • alfredo_wawa Re: hostessa w warszawie 15.07.04, 16:53
        skontaktuj sie z agencjami zajmujacymi sie rekrutacjami na hostessy. Ani
        Zywiec, Pepsi ani zadna inna duza firma sama sie tym nie zajmuje- wszystko jest
        zlecane na zewnatrz!
    • dagmira Re: hostessa w warszawie 15.07.04, 19:29
      Tak jak napisali inni. Trzeba zgłosić się do agencji, które się tym zajmują.
      Ogłoszeń w GW cała masa, można samemu dzwonić lub popytać hostessy w marketach.
      Ale jak nie masz doświadczenia najszybciej zaczniesz w małej agencji, w tych
      dużych mają wiele hostess do wyboru i najpierw biorą te, które znają.
      Jak najkorzystniej dla Ciebie... Kiedyś pracowałam jako hostessa i
      najprzyjemniejsze były degustacje. Zawsze było co robić i ludzie sami
      podchodzili. A sterczenie przy półce i zaczepianie ludzi, którzy najczęściej
      mają Cię gdzieś - czas się dłuży i wielu klientów jest niemiłych, wręcz
      chamskich. Już lepiej jak Cię olewają.
      Powodzenia
      • alfredo_wawa Re: hostessa w warszawie 16.07.04, 10:10
        dysponuje adresami kilku agencji zajmujacymi sie promocjami a tym samym
        zatrudniajacymi hostessy. Nie sa to "krzaki" ale firmy pracujace dla
        najwiekszych firm!
        Jesli ktoras z Was jest zainteresowana, prosze o kontakt!
        • Gość: Kaska Re: hostessa w warszawie IP: 192.85.16.* 16.07.04, 15:27
          w jaki sposob mam sie z Toba skontaktować?Jestem zainteresowana.
          • alfredo_wawa Re: hostessa w warszawie 19.07.04, 17:11
            Podaj swoj adres mailowy, to Ci przesle liste teleadresowa wspomnianych agencji
            reklamowych.

Gość portalu: Kaska napisał(a):

> w jaki sposob mam sie z Toba skontaktować?Jestem zainteresowana.
    • aprefekt Re: hostessa w warszawie 19.07.04, 11:51
      Witam jeśli jesteś zaintersowana pracą jako hostessa muisz posiadać książeczkę
      sanepidowską Jeśli jesteś zainteresowana prześlij CV na adres
      aprefekt@gazeta.pl Pozdrawiam Aleksandra
    • donatto Re: hostessa w warszawie 20.05.15, 21:45
      Jeżeli ktoś z was poszukuje godnej uwagi agencji hostess to polecam przede wszystkim: www.hostessa.pl. Nigdy się na niej nie zawiodłam. Współpracuje z nią wiele firm i z tego co wiem, to zbiera pozytywne opinie.
      • Gość: qwe Re: hostessa w warszawie IP: *.dynamic.chello.pl 21.05.15, 17:08
        I po kiego ta reklama, złota łopata ląduje do spamera...
        • Gość: hosel Re: hostessa w warszawie IP: *.pl 09.09.15, 17:02
          Reklama czy nie prawda jest taka, że DNA to bardzo dobra agencja hostess i zdecydowanie można znaleźć tam wiele tego typu ofert pracy.
    • Gość: kasaya21 Re: hostessa w warszawie IP: 178.162.216.* 26.02.16, 09:39
      Ja też się zgadzam, że najlepsza jest agencja hostess DNA. Pracowałam z nimi wielokrotnie podczas eventów w Polsce i targów zagranicznych. Duża i solidna firma z Warszawy, ale działająca w całym kraju.
    • binaryland Re: hostessa w warszawie 04.03.16, 22:05
      Szeroko polecany w sieci sposób na zarabianie Kasy!!!!!!
      f2cb1.ulinks.net
      ulinks.net/95cb8
      • Gość: tatiana Re: hostessa w warszawie IP: *.173.14.120.tesatnet.pl 23.05.16, 17:04
        sporo studentek pracuje jako hostessy w agencji Caneli, są z Warszawy, ale od nich dziewczyny były np. na Targach Poznańskich niedawno, czytałam o nich tutaj www.hostessy.caneli.com.pl/hostessy-poznan/
        koleżanka mi ich podrzuciła, pracowała kilka razy u nich i poleca, praca ok, kasa na czas, zlecenia możliwe w całej Polsce w większych miastach
    • Gość: aaandzia Re: hostessa w warszawie IP: *.waw.pl 01.06.16, 12:41
      Ja mogę polecić agencję hostess DNA - wiele już dobrego było w tym temacie napisane. Ja oczywiście też mam bardzo pozytywne doświadczenia.
      • Gość: ania Re: hostessa w warszawie IP: *.173.14.120.tesatnet.pl 07.06.16, 10:42
        u mnie sporo koleżanek chodziło na akcje z agencji Caneli, też byłam kilka razy, nawet mi się podobało, kasa ok, można sobie nieźle dorobić w krótkim czasie, ale na dłuższą metę to nie dla mnie, chociaż na agencję bardzo chwalę, bo nie ma na co narzekać
      • agnesska27 Re: hostessa w warszawie 12.07.16, 09:02
        Ja współpracowałam z Obsession przez 3 lata, bardzo dobra agencja. Miałyśmy ciekawe zlecenia, bo oni obstawiają hostessy i na targi, i na eventy, i na konferencje. Zresztą nie tylko Warszawa, ale i okolice. Można wysłać do nich swoje zgłoszenie przez stronę agencjaobsession.pl/. Kasę zawsze dostawałam na czas i nie miałam przykrych sytuacji. W tej chwili to już moja praca dorywcza, ale na pewno dla studentki czy po prosru, żeby sobie dorobić to jest niezły fun ;)
    • kuba.aljos.agency Re: hostessa w warszawie 08.08.22, 10:54
      Dzień dobry zapraszam do naszej agencji aktualnie prowadzimy nabór. Wszystkie niezbędne informację znajdują się na naszej stronie :)
      www.aljosagency.pl/rekrutacja

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka