Dodaj do ulubionych

praca w sklepach typu royal collection

IP: *.bait.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.04, 23:04
no wlasnie jak wyglada praca ekspedienta w sklepach typu royal collection
lorens &wiktor itp chodzi mi o place atmosfere.... dzieki za info
Obserwuj wątek
    • Gość: bramini Re: praca w sklepach typu royal collection IP: 193.0.117.* 18.09.04, 18:16
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=140&w=13804863&a=13804863
      • Gość: Kropka Re: praca w sklepach typu royal collection IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 19.09.04, 10:23
        ja pracowałam w Galerii Centrum
        Totalna porażka,firma która wyrobiła sobie marke mysli że my pracujac tam
        złapalismy Pana Boga za nogi i jestesmy w stanie zrobic wszystko co tylko chcą.
        Atmosfera ,ciągły nadzór i niezadowolenie kierowników sprawiaja ze prace tam
        mozna porównac do np. Biedronki,toznaczy po mału wykańczają psychicznie,a do
        tego za żadne pieniadze.
        Niekt za nadgodziny nie zapłaci, zabierają prowizje bo tłumacza sie tajemniczym
        klientem,przerwa na 6 godz pracy trwa czasem 5 minut.
        Jednym słowem galeria Centrum to jedno wielkie bagno
      • Gość: mariusz_robert Re: praca w sklepach typu royal collection IP: 80.51.232.* 22.09.04, 08:45
        ekspedient w royal collection zarabia 1700 brutto, asystent 2300 brutto a
        kierownik sklepu 3400 brutto
        wybor nalezy do ciebie
        • Gość: autor Re: praca w sklepach typu royal collection IP: *.bait.pl / *.bait.pl 02.12.04, 23:27
          skąd masz te dane??? wiesz cos moze o obowiazkach kierownika sklepu???
        • Gość: royalowiec Re: praca w sklepach typu royal collection IP: *.aster.pl / *.aster.pl 04.05.05, 22:48
          KłAMSTWA ,WYZYSK ,NADGODZINY NIEPŁACONE,ZAKŁAMANIE , BRAK ORGANIZACJI PRACY
    • Gość: kasia Re: praca w sklepach typu royal collection IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.04, 16:09
      mi ostatnio zaproponowano 800zl netto + prowizja, praca 6 dni w tyg (nie zawsze
      dzien wolny to niedziela), na zmiany, jesli chodzi o atmosfere to wg. moich
      zebranych danych ekspedientki zabijaja sie o kazdego klienta (prowizja), wiec
      nie panuje tam atmosfera sympatii

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka