Dodaj do ulubionych

ta praca mnie rozczarowuje:((

IP: *.bib.uottawa.ca 30.09.04, 17:46
jak to jest - szukalam pracy, ktora da mi stabilnosc, poczucie wartosci,
mozliwosc robienia czegos nowego, nauczenia sie nowych rzeczy, w ktorymi nie
mialam dotad do czynienia. No i - udalo sie, mam taka prace i co? nuda.
rozczarowanie. jakbym mienela sie z powolaniem. wszyscy pukaja sie w golwe -
co ty chcesz, masz prace, dobrze zarabiasz, inni marza o czyms takim, a ty
przeszlas to cale kwalifikacyjne sito. I jeszcze narzekasz?? nie moge juz tego
sluchac. mam wyrzuty sumienia, za to ze czuje to co czuje. jakos nie moge sie
przekonac, ze to jest to. i boje sie to zmienic...
Obserwuj wątek
      • Gość: gosia Re: ta praca mnie rozczarowuje:(( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.04, 21:50
        Oczywiście, że szukać:) Nie rzucać tej, żeby nie zostać na lodzie, ale nadal
        się rozglądać. Jestem w podobnej sytuacji. Moja poprzednia praca to był horror
        i wyzysk (choć branża i zadania super). Złożyłam wypowiedzenie i nowe zajęcie
        udało mi się znaleźć w niecałe dwa tygodnie. Wydawałoby się super - zachodnia
        duża firma, pełen standard, stabilna, przyzwoite pieniądze. Ale po miesiącu
        (teraz mija piąty tydzień) już wiem, że to nie to. Myślałam, że się odnajdę w
        nowych klimatach, ale nudzi mnie to straszliwie. W dobie bezrobocia brzmi to
        niemal jak bluźnierstwo, ale tak właśnie jest. Na pewno będę szukać nowej
        pracy. I mocno wierzę, że ją znajdę; czego i Tobie życzę.

• malwa33 Re: ta praca mnie rozczarowuje:(( 30.09.04, 22:17
          szukaj ale nie mów o tym pracodawcy i wspołpracownikom, lepiej sie nie chwalic
          podkabluja do pracodawcy i wywali cie zanim znajdziesz prace , niestety, mało
          ktory pracodawca chce inwestowac w pracownika z zamiarem odejscia.
          Poza tym łatwiej jest znalezc inna prace juz pracujac, jestes na bieżaco, nie
          masz przerw itp.
          takze smiało szukaj i wysylaj
          Powodzenia:)

Nikt nie powiedział,ze masz siedziec w tej pracy do emerytury;)
        • Gość: anka Re: ta praca mnie rozczarowuje:(( IP: *.edunet.uottawa.ca 01.10.04, 01:46
          dzieki za odpowiedzi. Pytalam, bo ciekawa jestem, czy ktos jeszcze mysli tak
          jak ja. Ja tez obecnie jestem za tym, zeby szukac dalej i sie tym nie
          zadowalac. Grunt w tym, ze zaczelam sie zastanawiac, czy dobrze mysle. czy to
          nie glupie podejscie w dzisiejszych czasach. wlasnie ostatnio radzilam komus
          bliskiemu, w takiej wlasnie sytuacji (przyznaje - w jaka sie podstepnie
          wcielilam jako autorka watku:), zeby cieszyl sie, ze ma kase, na razie sie nie
          przemeczal, ale

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka