Dodaj do ulubionych

Gdzie dają dobre auta służbowe?

20.02.18, 02:22
W jakich firmach, branżach, można dostać pracę i od razu jakiś nie najgorszy samochód służbowy (bez wielomiesięcznego awansowania dla kandydata z ulicy)?
Partnerka jeździ typowo korporacyjnym, managerski autem klasy D ale dostała je dopiero po awansie.
Chciałbym wysłać CVki do paru firm i nie ukrywam, że samochód, od którego to narzędzia jesteśmy chorobliwie uzależnieni, jest największym motywatorem jeśli chodzi o pozapłacowe warunki zatrudnienia.
Jako, że sprzedaliśmy prywatne auto (bo stało a nie jeździło dzięki samochodom służbowym w rodzinie) nie wyobrażam sobie dojazdu do pracy tramwajem:)
Obserwuj wątek
  • agulha Re: Gdzie dają dobre auta służbowe? 07.03.18, 21:00
   To chyba musi być jakiś troll?
   Nie podam swojego zawodu, wykształcenia, umiejętności, doświadczenia, ale czy możecie powiedzieć, gdzie można dostać luksusowy samochód na wejściu, będąc kandydatem z ulicy (czyli chyba początkującym)? I jeszcze taka firma, która będzie stawać na głowie, żeby tak znakomitego kandydata motywować?
  • nattienat Re: Gdzie dają dobre auta służbowe? 23.03.20, 18:32
   w naszej firmie korzystamy z firmy free now na przejazdy służbowe, zawsze punktualnie, czysto, zamawiamy przejazdy przez aplikacje w telefonie, wiec bardzo prosto a rozliczenie jest miesięczne na podstawie jednej zbiorczej faktury do firmy

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka