Dodaj do ulubionych

Zbieraj Diamenty i zarabiaj 1000 sztuk 320 złotych

28.04.23, 21:19
#MoreDiamonds – Graj i zarabiaj na diamentach dzięki More Diamonds

KOD POLECAJĄCY 28751

Czym jest More Diamonds?
More Diamonds to mobilna gra w diamenty. Mobilna aplikacja, w której gracz szuka diamentów na wirtualnej mapie i może je zbierać za darmo. Przypomina popularną grę Pokemon Go.

Gra wykorzystuje program poleceń, coś na zasadzie aplikacji MOVE2EARN, co daje nam wiele możliwości zarobkowych.

Można też rozbudować swoją sieć znajomych, za każdego znalezionego diamenta przez nich gracz otrzymuje również diamenty na swoje konto. Gra posiada wbudowany program poleceń, który umożliwia zarabianie na polecaniu i rozwijaniu swojej struktury. Można kupować i sprzedawać diamenty na specjalnym rynku, a także ulepszać swoje konto za pomocą różnych narzędzi, takich jak radary i drony. 100% zysku ze sprzedaży diamentów trafia bezpośrednio do gracza.

Na czym polega ta gra?
Możemy wybrać kilka dróg i możliwości, sami decydujemy ile chcemy zarabiać, czy chcemy coś kupić w grze, czy chcemy zbierać, a może chcemy polecać grę znajomym i co nam bardziej odpowiada czasowo. W przyszłości mają pojawić się skrzynie, rankingi oraz rywalizacja.

More Diamonds oferuje wiele możliwości, takich jak generowanie diamentów z kopalni, zbieranie diamentów z mapy, kupowanie diamentów od innych graczy z marketplace, a także zarabianie na polecaniu i rozwijaniu swojej struktury – program afiliacyjny.

Każda osoba ma przypisany numer ID, dzięki któremu możemy polecać grę innym osobom i otrzymywać bezpośrednio 5% diamentów z kopalni, mapy i radarów. Posiadając konto VIP, możemy zarabiać 10% z poleceń oraz odblokować plan marketingowy. Mój kod to 28751

Wybierz swoją taktykę i zarabiaj na wszystkim, co oferuje More Diamonds lub na tym, co Ci odpowiada. Pomnażaj swoje diamenty i sprzedawaj je w marketplace, znajomym czy na mediach społecznościowych.

Jeśli chcesz dołączyć do More Diamonds, pobierz aplikację ze Sklepu Play lub Appstore, zrób konto i wpisz mój numer polecający – 28751

Link do Sklep Play

play.google.com/store/apps/details?id=com.more.diamonds
Link do marketplace, gdzie można kupować/sprzedawać diamenty:

market4diamonds.com/account/register?referral=ULK3DM43
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka