Dodaj do ulubionych

Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy?

23.05.05, 13:54
Jestem 41-letnim dyrektorem banku. Szukam pracy w Wa-wie ale chcę się
przebranżowić. Znam 3 języki- czy mam szansę?
Dzięki z góry za każde info.
Obserwuj wątek
    • paul_78 Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 23.05.05, 14:52
      Sorry ale Twój post wygląda jak żart z "Alternatywy 4" - Mąż jest z zawodu
      dyrektorem...

Szczerze mówiąc pytanie 41-letniego dyrektora banku (zapewne ze sporym
      doświadczeniem w branży) i znajomością 3 języków o to, czy "ma szanse w
      Warszawie" wygląda co najmniej dziwnie.
      • cezar_zorba Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 23.05.05, 15:21
        Chłopie! Jak bys choć przez jeden tydzień był takim dyrektorem to nie prawił
        byś takich herezji! By the way...zwrot "...mój mąż jest z zawodu dyrektorem.."
        nie pochodzi z "Alternatywy4" lecz z "Poszukiwany poszukiwana...". Moje
        zapytanie o pracę w Wa-wie wygląda nie mniej dziwnie niż to samo pytanie zadane
        przez 24- letniego absolwenta Uniwersytetu. Czuję się wyjatkowo młody i mam w
        sobie mnóstwo energii. Mam wiedzę, doświadczenie i jeszcze jedną bardzo ważną
        rzecz- w moim wieku muszę już być lojalny- ergo- nie będę zmieniał pracy rak
        rękawiczki.
        Pozdrawiam
        • Gość: bassPL Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 16:24
          Młodzież jest dziś pozbawiona fantazji.
          Ten tu pewnie chętnie by wziął już miarę na trumnę dla Ciebie.
          • Gość: jest praca dla dyr Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 16:39
            Ja mam pracę dla pana dyrektora banku. Jeżeli naprawdę zna Pan 3 języki to u
            mnie zarobi Pan co najmniej 500 netto + prowizje od sprzedaży (nawet do 600
            PLN). Praca tak jak Pan chciał w Wa-wie. Proszę o kontakt a zaproszę Pana na
            rozmowę kwalifikacyjną: super@job.pl.
            • cezar_zorba Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 23.05.05, 17:04
              Wiem, że chciałeś(-łaś) sobie pożartować. Ja na tym poście nie widzę powodów do
              śmiechu. Jak chcesz sobie robić jaja - zaloguj się na stronkę
              www.joemonster.org- tam lubią się pośmiać- z takich jak Ty też. Ps. A jakie
              jest dziecinko Twoje wyobrażenia o dyrektorskich zarobkach? Ja się pracy nie
              boję- takiej za 1100 zł też nie. W przeciwieństwie do Ciebie- Ty to chyba byś
              chciał (-ła) zarabiać 5000 euro na dzień dobry?!
              Dobry adres email, ale chyba trzeba go czytać super(za)job!
          • cezar_zorba Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 23.05.05, 17:07
            Chętnie bym się zmierzył z kilkoma "pampersami" z tego forum. Ciekaw jestem ile
            by mi dotrzymało kroku. Zarówno fizycznie jak i psychicznie...
            • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 17:11
              Co jest dyrektorku? Nerwus z Pana straszny. Głupie pytanie to i głupie
              odpowiedzi.
              • cezar_zorba Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 23.05.05, 17:16
                Jeszcze mnie nie widziałeś ani nie słyszałeś zdenerwowanego...
                • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 17:25
                  OK. Uspokujmy się bo niepotrzebnie się unosimy. Po prostu zdziwienie mnie
                  ogarnęło jak usłyszałem, że dyrektor banku ma zamiar przenieść się do stolicy i
                  szukać pracy. Przecież to już chyba szczyt kariery bankowca i jedyne co należy
                  robić to starać się dalej, być dostrzeżonym i przeniesionym do centrali banku w
                  Warszawie. Z Warszawą jest nieco inaczej niż z innymi Polskimi miastami. To
                  fakt, że zarabia się nawet kilkakrotnie więcej niż w innych miastach, ale i
                  pracuje się znacznie dłużej. Tu nie ma czasu na życie prywatne. Pokazanie się
                  na ulicy z dobrym telefonem komórkowym też nie jest najbezpieczniejsze.

Nie chcę Pana zniechęcać do Warszawy ale proszę się nad tym poważnie
                  zastanowić. PS: Z Pańskimi kwalifikacjami raczej nie będzie najmniejszego
                  problemu z pracą w stolicy.
                  • Gość: bassPL Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 17:32
                    Niektórzy ludzie w naszym wieku (po 40) czują potrzebę czegoś nowego.
                    Część zmienia samochody, domy, żony, inni chcą robić coś innego i prestiż z
                    forsą mają drugorzędne znaczenie.
                    Tak po prostu.
                    Mamy mniej czasu na zrobienie w życiu czegoś sensownego.
                  • cezar_zorba Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 23.05.05, 17:39
                    Otóż mój drogi...przepraszam Pampersie..Dyrektor banku- jak sam powiedziałeś,
                    to już jest szczyt kariery. Z tego szczytu tylko się spada- tak jak wszędzie
                    potrzebne są plecy. Wyżej iść nie mam zamiaru skoro chcę zmienic pracę. Choroby
                    zawodowe takie jak zawał i wylew- to choroby dyrekorów- ja nie mam zamiaru tak
                    skończyć. Myślisz, że nie wiem co to jest szybkie tempo pracy i ciężka praca?
                    Ja wstaję o 5:30, na 7:30 (dojeżdżam) jestem w pracy i wychodzę przeciętnie o
                    18:00- 19:00. Czy Ty pracujesz dłużej? Nie będziemy się licytować...Z żoną
                    widuję się w weekendy- czy to jest dla Ciebie taka prowincjonalna sielanka?
                    Ps. Warszawę znam- mam tam rodzinę i często bywam- jedyne co mnie wk... to
                    korki...
                    • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 17:52
                      Szanowny Panie Cezarze. Choroby zawodowej to można się nabawić w Biedronce.
                      Zawału serca to może dostać bezrobotny. Dyrektor banku to niedoścignione
                      marzenie wielu osób. Aby się tam dostać to trzeba mieć znajomości chyba nawet u
                      króla Aleksandra. Co do pracy to pracuję podobnie. Dojeżdzam z jednego końca
                      Warszawy w drugi koniec. Aby poznać tempo Warszawskie trzeba tu zamieszkać.
                      Tego się nie da opisać.

Podtrzymuję swoją odpowiedź o Pańskich wysokich kwalifikacjach i możliwości
                      znalezienia w Waszawie lepszej pracy. Konkurencja jest jednak ogromna. Mimo
                      wszystko na pewno będzie Pan się wyróżniał z tłumu kandydatów a więc jeżeli
                      jest Pan zdecydowany to zapraszamy do stolicy.
              • Gość: bassPl Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 17:19
                Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.
                zasłyszane dawno ...
                • cezar_zorba Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 23.05.05, 17:23
                  Święte słowa dobrodzieja!On chyba musi nie lubieć takich jak ja..?!
                  • Gość: bassPL Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 17:28
                    To zapewne młody krokodyl, tu w wawie pełno takich.
                    Kultura rodem z korporacji, sam pewnie to znasz.
                    Nosi pewnie tani garnitur i jeździ slużbową "więźniarką".
                    • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 17:31
                      Proszę BassPL nie odpisuj bo ze śmiechu padnę. Niezły jesteś. Naprawdę
                      rewelacja.
                      • Gość: bassPL Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 17:32
                        dobra
                        • cezar_zorba Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 23.05.05, 17:44
                          Dzięki bass i pampers za pogaduchy- jutro tu zaglądnę. Może jakiś nowy ciekawy
                          pościk?
                          Ps. Pampers ma rację- czuję, że gdybyśmy zasiedli do jakiejś flaszki-
                          mielibyśmy o czym pogadać...A ty się pampers ucz!
                          • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 18:07
                            Z tą flaszeczką to bardzo chetnie. Chętnie bym z Panem porozmawiał. Zgodnie z
                            poradą będę się pilnie uczył, może i ze mnie wyrośnie kiedyś dyrektor banku.
                            Już jeden dyrektor jest moim kumplem:-) Pozdrawiam bardzo serdecznie Panie
                            Czarku i życzę powodzenia. I niech Pan pamięta o tej flaszce. Przecież jeżeli
                            się Panu uda to będzie poniekąd moja zasługa;-)
                            • joxanna Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 23.05.05, 18:18
                              W zasadzie to pewnie masz szanse na zmianę pracy: młody, z doświadczeniem,
                              języki. Ale problem jest mentalny: w Polsce trudno uwierzyć, że ktoś może się
                              sprawdzić w innej pracy, niż już razy wykonywał. Trudno Ci będzie przekonać
                              potencjalnego pracodawcę, że twoje umiejętności mogą się przydać. Ba, trudno
                              będzie Ci przekonać, że chcesz i możesz się czegoś nauczyć. mam wrażenie, że
                              panuje takie przekonanie, że kto już raz zaczął jakąś pracę, to musi to robić
                              do końca życia, bo już niczego się nie nauczy. Pracuję w firmie składającej się
                              z samych psychologów i socjologów, młodych ludzi - i tu też tak się myśli.

Ale wiesz co - mnie się udało. Trzymam kciuki. Wymyśl sobie gdzie chciałbyś
                              pracować/ co chciałbyś robić i po prostu stukaj, pukaj, wysyłaj, dzwoń, szukaj
                              wejścia. W końcu się uda. :)
                              • Gość: bassPL Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.05.05, 20:46
                                Ty porzuć tą firmę jak najszybciej.
                                To jakaś fabryka konformizmu.
                              • cezar_zorba Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 08:45
                                Dzieki joxanno- tak też czynię. Przy czym nie ograniczam się do naszej kochanej
                                Wa-wy, chociaz kocham to miasto...Właśnie wczoraj wysłałem swoje papiery do
                                Sankt Petersburga. Rosja to bardzo ciekawy rynek pracy...
                          • Gość: papierOs Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.aster.pl 23.05.05, 19:45
                            hmm... jutro tu zaglądne? A co, trzeba wyjść z pracy a domu niet netu:)))???

O matko.
                            • cezar_zorba Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 08:43
                              Gość portalu: papierOs napisał(a):

> hmm... jutro tu zaglądne? A co, trzeba wyjść z pracy a domu niet netu:)))???
                              >
                              > O matko.

Mam tez inne obowiązki. A internet mam dziecinko w domu od zawsze...

O matko i córko...
                              • Gość: heh Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: 193.110.99.* 24.05.05, 09:29
                                to się jednak w pracy też pracuje, a nie tylko na forum siedzi:)?
                          • babka71 Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 13:36
                            Jak Pan już zostanie dyrektorem banku w Warszawie to się polecam jako sekretarka
                            serio!!!!!!!!!!!!
                            • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 13:47
                              Witam serdecznie.
                              Tak, oczywiście. Sekretarka będzie nam potrzebna. Proszę przesłać swoje CV do
                              BassPL. Pozdrawiam i do zobaczenia w firmie.
                              • babka71 Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 13:53
                                Już wysyłam 167/55 uroda orientalna
                                oczy czarne wykształcenie wyższe, zweryfikowana przez UOP ważne do 2006 roku
                                pasuje???
                              • babka71 Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 13:57
                                tylko ten Pana adres nie działa ....
                                Bass to firma obuwnicza??
                                • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 14:03
                                  Nie. BassPL to młody, zdolny, wykształcony, tryskający humorem człowiek
                                  odpowiedzialny za rekrutację w naszej firmie. Działalność firmy zostanie
                                  omówiona dopiero po spożyciu trunków proponowanych przez Pana Dyrektora. Kto
                                  wie, może rzeczywiście zajmiemy się branżą obuwniczą? Na pewno się z Panią
                                  skontaktujemy. Pozdrawiam.
                                  • babka71 Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 14:12
                                    zdolny ale bezrobotny jak mniemam
                                    wykształcony, tu bym jednak polemizowała
                                    ale co do trunków jak by co
                                    to też się piszę na imprezkę!!!!!!!!!!!jakaś kobieta Wam się zawsze przyda do
                                    polewania
                                    • Gość: bassPL Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 14:34
                                      Czy Pani robi mi koło pióra ?
                                      I ta weryfikacja UOP, strach się bać ...
                                    • Gość: bassPL ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 14:39
                                      Nie za szybka ta ocena mojej osoby ?
                                      Wyraźnie wie Pani o mnie więcej niż ja sam.
                                      Sorry ale zrobiło mi się przykro.
                                      • Gość: pampers Re: ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 14:42
                                        sorki
                                        • Gość: bassPL Re: ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 14:46
                                          A co Ty mnie za babkę przepraszasz ?
                                          Zacytuję co mnie ruszyło:
                                          "zdolny ale bezrobotny jak mniemam
                                          wykształcony, tu bym jednak polemizowała"
                                          To o mnie.
                                          Ech, tak to jest jak się kobietę do męskiego towarzystwa dopuści...
                                          • Gość: pampers Re: ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 14:48
                                            Nie. Ja po prostu myślałem, że znowu narozrabiałem i napisałem coś nie tak.
                                            Jakoś te drzewko z post'ami mi się tak źle układa że powoli się gubię;-) Jak
                                            tak to OK.
    • Gość: Eldorado Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.adsl.inetia.pl 23.05.05, 19:04
      bardzo dużo ludzi popracuje w Warszawie i jak tylko nadarzy sie okazja to
      wracaja do domu, znam bardzo duzo takich przypadkow
      • Gość: tasiemka Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 19:41
        pozartowalismy sobie a teraz na powaznie.

Jest robota dla bylego dyrektora banku ze znajomoscia 3 jezykow.

Sprawy wygladaja tak - szukam dyrektora ekskluzywnego sklepu. Lokalizacja w
        najlepszym centrum handlowym stolycy. Trzeba bedzie zenic zagraniczniakom lampy
        tiffany i inne fanty co za zabytkowe maja chodzic a co je szwagrowski w garazu
        szykuje, jezyki sie przydadza dokumentnie. Manadzerskie doswiadczenie tez jak
        najbardziej bo trzeba calego interesu pilnowac a szczegolnie dwie sklepowe, coby
        na kasie nie chcialy mnie przerrznac. Praca trudna i odpowiedzialna, ale
        derektor powiedzial ze zadnej pracy sie boi. Co do zaplaty to sie domowimy na
        miejscu jak zobacze jaki pan derektor kumaty jest, ale i ze dwa kafle mozna
        wyciagnac w dobry miesiac. Pisz pan na tesc.tasiemka@wp.pl

• Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 20:19
          "Pisz pan na tesc.tasiemka@wp.pl"? Co ty myślisz, że mój znajomy dyrektor
          będzie u ciebie pracował??? Widać po słownictwie, że zaraz po skończeniu ósmej
          klasy wyjechałeś do Niemiec, zarobiłeś parę marek i otwierasz butik w centrum
          handlowym (mniemam, że to Arkadia). I ile zapłacisz dla Pana Dyrektora?
          1500brutto i dasz weksle do podpisania. Nie rób sobie żartów.

Proszę o poważne oferty z międzynarodowych firm. Sklepikarzom dziękujemy.
          PS: Panie dyrektorze, jak Pan widzi musimy się koniecznie spotkać przy tej
          flaszce. Muszę Pana ostrzec przed ofertami tego typu...
          • Gość: bassPL Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.05.05, 20:35
            Wracam ja sobie z przejażdżki rowerowej i ciekawe rzeczy tu widzę.
            Do jutra to wiele się może jeszcze zdarzyć
            :)
            • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 20:39
              Witam BassPL :-) Sorki że na Ciebie nakrzyczałem.
              • Gość: bassPL Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.05.05, 20:43
                Spoko, prawda że jestem wrażliwy, ale nie aż tak bardzo.
                Dotleniłem się i mam jasność spojrzenia.
                • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 20:47
                  Jak widzisz nasz znajomy Pan Dyrektor powoli otrzymuje już oferty pracy w
                  Warszawie. Co myślisz o tej ofercie w centrum handlowym?
                  • Gość: bassPl Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.05.05, 20:53
                    Trudno wyrokować. Może się zdarzyć że właściciel sklepu ma IQ mojego psa.
                    Z takimi trudno się współpracuje.
                    Mam takie doświadczenie za sobą. Ci ludzie to czasem pochodna bazaru Różyckiego
                    i Rembertowa.
                    • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 20:57
                      Jedno jest pewne. Nie jest to praca dla Pana Dyrektora. Ja go widzę w dużej
                      międzynarodowej firmie która zaoferuje mu min. 6000netto, a nie
                      sprzedającego "lampy tiffany" w centrum handlowym. Pan Dyrektor ma rodzinę dla
                      której powinien mieć czas. Nie możemy zapomnieć, że centra handlowe są
                      otwarte "świątek, piątek i niedziela".
                      • Gość: bassPL Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.05.05, 21:03
                        Trzeba spytać o zainteresowania, a te firmy międzynarodowe to ...
                        Ja wiem że małe już nie jest piękne ale ...
                        Bo może jest jak ja rowerzystą i basistą, i chciałby sprzedawać jedno lub
                        drugie.
                        • cezar_zorba No proszę... 24.05.05, 08:28
                          Okazuje się, że zamiast umieszczac swoje cv na portalach internetowych lepiej
                          sie zalogowac na forum.gazeta.pl- nigdy nic nie wiadomo...Oferty juz się
                          pojawiają!Tasiemko- chętnie podjąłbym się sprzedawania torebek w Twoim butiku-
                          ale nie jestem desperatem- wybacz tę brutalną prawdę.Do tego wystarczy Ci jakis
                          młody macho- a i z językami też znajdziesz...
                          Bass- ja po robocie poszedłem na rolki- też mam psa, ale nie wytrzymał mego
                          tempa...
          • cezar_zorba Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 09:46
            Dzięki Pampers za interwencję w sprawie mojej skromnej osoby- myślę, że sam
            sobie poradzę, ale dziękuję.
            Ps.O tej flaszce to było do bassa, musiałem coś nie tak napisać. Ale jak chcesz
            to spoko, mozesz się podłączyć.Będzie miło.
            • Gość: bassPL Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.05.05, 10:27
              Idę do pracy póki jeszcze ją mam.
              Po drodze pomyśle.
            • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 11:11
              "Ps.O tej flaszce to było do bassa, musiałem coś nie tak napisać. Ale jak
              chcesz to spoko, mozesz się podłączyć.Będzie miło." Niestety te słowa bardzo
              mnie zabolały. Przecież jesteśmy kumplami. To ja myślałem, że to było szczere
              zaproszenie na alkoholowe spotkanie a tu Pan Dyrektor mi łaskę robi. No ale już
              kupiłem zapojkę więc musimy koniecznie się spotkać we trójkę np. w Mariotcie. A
              więc kiedy? Może w poniedziałek to przyniosę Gazetę Wyborczą.
              • cezar_zorba Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 11:24
                Hahahahaha...Dobre! Jasne, że rozpijemy i moze nawet w poniedziałek- ale nie
                wiem, który:))) Do Wa-wy mam jakies 400 km. A co do Wyborczej- mało ofert,
                przynieś laptopa z Blueconnectem, zaatakujemy całą Europę!
                • ndowson Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 12:07
                  boje sie tylko, ze Europa padnie od alkoholowego oddechu;)
                  • cezar_zorba Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 12:17
                    Ndowson- Ciebie też zapraszamy :)))
                    • ndowson Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 12:21
                      o dziekuje bardzo, obowiam sie jednak, ze tego Europa by juz nie wytrzymala;)
                      • cezar_zorba Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 12:22
                        Co tam Europa! Ważne, żeby wątroba wytrzymała :)))))))
                        • ndowson Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 12:23
                          o to sie nie boje, tylu mlodych na motorach jezdzi;) o dawcow nie jest trudno.
                          No i poprawi sie Wam samopoczucie, o jednego mniej;)
                          • Gość: bassPL Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 12:36
                            Wątróbki nie lubię, fuj.
                            Mam lepszy pomysł.
                            Zrobimy jednak fundację "over 40".
                            Dyrektor zostanie Prezesem, ndowson specjalistą HR i prawa pracy, młody zajmie
                            się logistyką a ja rzecznikiem.
                            Będziemy presję wywierać na prracodawców, badać średnią wieku w firmach itp...
                            Pasuje ?
                            • Gość: x Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: 193.110.99.* 24.05.05, 12:45
                              zawsze mozecie wejsc w soujusz z Under 20 i About 30. To rozmyje kompetnecje,
                              zatrze odpowiedzialnosc. W jednosci sila:)
                            • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 13:04
                              BassPL ty to masz głowę. Czy mam przesłać CV czy czuć się już zatrudniony. Jak
                              widzisz w logistyce jestem dobry. Jak tylko Pan Dyrektor wspomniał o flaszce ja
                              od razu załatwiłem zapojkę. Wszyscy mamy wysokie kwlifikacje. Razem daleko
                              zajdziemy.
                              • Gość: bassPL Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 13:07
                                Właśnie pracuję nad biznesplanem, tylko czy Dyrektor się zgodzi ?
                              • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 13:09
                                PS: Proszę się nie obawiać o wątroby. Moja żona pracuje w aptece, a więc
                                załatwię 2KC i na drugi dzień będziemy jak nowo narodzeni. Bogatsi o nowe
                                doświadczenia i oczywiście obudzimy się już jako współpracownicy;-) Wiedziałem,
                                że to forum kiedyś doprowadzi mnie do fortuny.
                                • Gość: ndowson Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.aster.pl 24.05.05, 14:03
                                  chyba ruiny;)
                                  • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 14:06
                                    Sorki ndowson. Jeżeli będziesz takim pesymistą to nie wiem czy BassPL zatrudni
                                    cię w naszej firmie. Na moje poparcie nie licz.
                                    • cezar_zorba Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 14:12
                                      Ho ho ho! Widzę, że załoga się trochę rozpasała?! Pani Ndowson, Pan Pampers i
                                      Pan BassPl- jutro o 8:00 widzę Państwa u siebie w gabinecie!
                                      • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 14:19
                                        Panie Dyrekorze. Jak Pan widzi razem z Bass'em prowadzimy otwartą rekrutację
                                        pracowników. Jedna z kandydatek na sekretarkę nieśmiale zapytała czym się
                                        będzie zajmować nasza firma. No i szczerze mówiąc nie wiem co jej odpowiedzieć.
                                        Oczywiście powiedziałem, że mamy super biznesplan, będziemy dobrze prosperować
                                        i że w październiku debiutujemy na giełdzie. Ale ona ciągle zadaje te
                                        podchwytliwe pytania o nazwę firmy i o branżę. Co jej odpowidzieć Panie
                                        Dyrektorze?

PS: Oczywiście będę u Pana w gabinecie punktualnie o ósmej.
                                        • babka71 Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 14:27
                                          prywatka widzę
                                          PRAWDĘ!!,
                                          a nie podpuchy ...
                                          z dyrektorem się umawiasz na piwko, a ze mną to nie łaska??
                                          • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 14:33
                                            Dyrektor wszystkich zapraszał na alkohol. My piwka nie pijamy. "Szkoda nam
                                            żołądka na taką ciecz". Oczywiście Ty też jesteś zaproszona. Jutro w gabinecie
                                            u Pana Dyrektora. Mogę tylko zdradzić, że to podobno koszyczkowa impreza i
                                            każdy powinien coś przynieść. Ty upiecz ciasto, ja zajmę się napojami
                                            wyskokowymi OK.
                                            • babka71 Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 14:39
                                              ciasta nie upiekę bo nie umiem takowych zrobić ale nadal niewiem gdzie to
                                              spotkanie??
                                              ale chipsy i orzeszki mogę przynieść??
                                              nie bądź wiśnia i podaj adres pampers!!
                                              p.s pistacje też mogą być??
                                      • babka71 Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 14:23
                                        Będę napewno dyrektor banku to dla mnie marzenie!!!
                                        pisać umiem...,
                                        a tak na serio do Milenium Pan uderzał??
                                        I WBK polecam jakby co to Asystenkę Pan już ma jeśli Pan pozwoli
                                        pozdrawiam
                                        • cezar_zorba Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 24.05.05, 14:44
                                          No! To rozumiem, z taką załoga mogę pracować- wystarczy wydać polecenie a
                                          realizacja projektu następuje juz samoistnie:)))
                                          Babeczko, chyba nie czytałaś całego postu, ja juz mam dość dyrektorowania-
                                          dlatego szukam...Ale jak znajdę to na pewno posadę z asystentką a wtedy Ty...
                                          Millenium odpada- nie chcę za dużo pisać, żeby mnie do sądu nie pozwali. BZ WBK
                                          bardzo dobry- są przed fuzją a jak juz sie połączą będą potęgą...Tyle, że mnie
                                          bankowość powoli przestaje interesować...
                                          • Gość: bassPL Mam hasło reklamowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 14:50
                                            ... dla naszego przedsięwzięcia.
                                            Powietrze z balonów spuszczamy tanio i chętnie.
                                            • cezar_zorba Re: Mam hasło reklamowe 24.05.05, 14:58
                                              Bass jestes genialny! Podaję swego maila jakby co- zapisz. Jak będe w Wa-wie
                                              pójdziemy do Kompanii Piwowarskiej na Podwalu- podają tam fantastyczną golonkę
                                              i znakomite piwko. Upiję Cię do nieprzytomności.
                                              Pzdr
                                              cezar_zorba@o2.pl
                                              • Gość: pampers Re: Mam hasło reklamowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 15:00
                                                Znowu mi się przykro zrobiło Panie Dyrektorze...
                                              • babka71 Re: Mam hasło reklamowe 24.05.05, 15:00
                                                byłam golonka super ale piwo drogie i źle leją 0,4 zamiast 0,5
                                                • cezar_zorba Re: Mam hasło reklamowe 24.05.05, 15:02
                                                  Ja nie wiem jak Tobie lali- mi lali 1,0 L. W takim wielkim kuflu, że dźwignąć
                                                  nie sposób...
                                                  Pampers, nie płacz! No jasne, ze jesteś zaproszony! Co ja tam mówię: ZAPRASZAM
                                                  WSZYSTKICH! Kolejka dla każdego!
                                                  • babka71 Re: Mam hasło reklamowe 24.05.05, 15:08
                                                    Dyrektorom zawsze lepiej się powodzi i lepiej leją!!!!!!!!!!!
                                                  • Gość: pampers Re: Mam hasło reklamowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 15:08
                                                    No to rozumiem. Dam rady dźwigać te litrowe kufle. Wstydu nie narobię bo krzepę
                                                    mam niekiepską. Mój e-mail: milan_1978@tlen.pl
                                              • babka71 Re: Cezar nie odpuszczaj!!!! 24.05.05, 15:05
                                                Warszawa to jednak stolica może coś się trafi i może ja się załapie po
                                                znajomości
                                                • cezar_zorba Re: Cezar nie odpuszczaj!!!! 24.05.05, 15:39
                                                  Ja nigdy nie odpuszczam. A co do Twojej osoby, cóż...musisz przejść rozmowę
                                                  kwalifikacyjną w naszym HR a testy mamy bardzo trudne:)))
                                                  • babka71 Re: Cezar nie odpuszczaj!!!! 24.05.05, 15:46
                                                    trudne dla osób w HR !!!!!
                                                    znam wasze układy jakaś małolata lat 20- kilka, przepytuje osoby z kilkuletnim
                                                    stażem nie rozmieszaj mnie!!
                                                    zatrudniona po znajomości na stanowisku konsultanta na stażu...
                                                  • cezar_zorba Re: Cezar nie odpuszczaj!!!! 24.05.05, 16:07
                                                    No już, już, spokój...Toż ja przecież nie jestem ani z HR ani z PR.A poza tym -
                                                    uważaj na słowa- mówisz do swego przyszłego pracodawcy!
                                                  • Gość: pampers Re: Cezar nie odpuszczaj!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 16:18
                                                    Osobiście przpytam Panią Babkę71. Nasza kadra powinna się skałdać ze
                                                    specjalistów najwyższej klasy. W końcu w październiku debiutujemy na giełdzie.
                                                    Mam jednak przeczucie, że będziemy pracować z Babką71.
                                    • ndowson Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 25.05.05, 09:32
                                      o moj drogi, przede wszystkim moj drogi jestem w wersji zenskiej;) po drugie
                                      warto nauczyc rozrozniac ironie od powagi:) Jesli o mnie chodzi to chyba
                                      wieksza optymistka juz nie mozna byc:)
                                      • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 13:48
                                        Ach, jest Pan w wersji żeńskiej? Tylko ten nick jakiś taki męski. Skoro tak to
                                        sytuacja diametralnie się zmienia. Oczywiście wstawię się za Panią u Pana
                                        Dyrektora, a nawet u króla Aleksandra K. jeżeli zajdzie taka potrzeba. Tylko
                                        coś załoga rozprzestrzeniła się na inne fora. Czy to znaczy że nici z naszego
                                        złotego biznesu?
                                        • babka71 Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 25.05.05, 13:54
                                          Król Aleksander K. to kto???
                                          Wielki znam ale na K jakoś nie kojarze
                                          • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 14:00
                                            Król Aleksander K. to nawyższa osobistość w Polsce. Uważa on że może sprzedać
                                            wszystko i każdemu (a ja myślę że bez problemu załatwi Pani robotę u nas). Nie
                                            mogę się więcej rozpistywać na jego temat bo strzaszna złość mnie ogarnia gdy o
                                            nim myślę.
                                            • babka71 Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 25.05.05, 14:10
                                              Ależ Panie pampers do głowy By mi nie przyszło , że Pan ma na myśli Prezia..
                                              szaczuneczek
                                              A.K. magistra nie ma, a My mamy..!!!
                                              bez ironii napisałam
                                              • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 14:17
                                                To fakt. Jestem magistrem informatyki, lecz pracuję w zawodzie pokrewnym.
                                                Zajmuję się grafiką komputerową w jednej z warszawskich firm. Wykonam nam
                                                oczywiście wspaniałe banery reklamowe. Mogę również wykonać film reklamowy
                                                promujący naszą działalność. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik tylko gdzie
                                                się podział dyrektor?
                                                • babka71 Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy 25.05.05, 14:21
                                                  Dyrektor ponad 140 km poza Warszawą za dwa tygodnie będzie
                                                  magister socjologii, każde badanie wykonam za pół darmo ....
                                                  pozdrawiam
                                                  • Gość: bassPL Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 14:24
                                                    To ja ze swojej strony napiszę muzykę do spota reklamowego.
                                                    Tylko w jakim stylu i na jaką obsadę instrumentów ?
                                                  • Gość: pampers Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 14:31
                                                    Myślę że to powinna być prosta melodia łatwa do zapamiętania i wpadające w
                                                    ucho. Klienci będą ją sobie nucić pod nosem i cały czas myśleć o naszej firmie;-
                                                    )
                                                  • Gość: bassPL Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 14:34
                                                    Proszę pana ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz
                                                    słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może
                                                    podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę.
                                                    Mamoń
                                                  • babka71 Re:spot reklamowy!! super 25.05.05, 14:32
                                                    na jazzowo plus jakieś kontrabasy
                                                  • Gość: bassPl Re:spot reklamowy!! super IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 14:36
                                                    Jak wynika z mego nika jestem basistą, swingującym zresztą
                                                  • cezar_zorba Jak dzieci, jak dzieci.... 25.05.05, 14:56
                                                    Jak dzieci! Tylko was na chwilę samych zostawić! I co żeście z tego wątku
                                                    zrobili??? Rozłazi się w szwach!:)))))
                                                    Ok - do roboty załoga. Bass bier gitare i wymyśl jakąś muzykie. Pampers- Ty jak
                                                    żeś się podjął spota nakręcić to masz zgodę- fundusz nieograniczony, musi być z
                                                    pompą!A pani socjolog przeprowadzi ankietę nt. Co zrobić żeby się nie narobić i
                                                    zarobić.
                                                    A tak na poważnie, popatrzcie tylko ile w nas energii. Dwóch starszych (bez
                                                    obrazy bass) panów i dwoje młodych ludzi. Gdybyśmy tak siedli wspólnie przy
                                                    kuflu to może by i dało się jakiś bizness wspólnie ukręcić..?
                                                  • Gość: bassPL Re: Jak dzieci, jak dzieci.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 15:03
                                                    Jako że etap gry wstępnej mamy za sobą, proponuję by Dyrektor założył wątek o
                                                    tym samym tytule co dotychczas z dopiskiem Part II. Inaczej się pogubimy, a
                                                    szkoda by było.
                                                  • cezar_zorba Re: Jak dzieci, jak dzieci.... 25.05.05, 15:07
                                                    Mówisz i masz...
    • babka71 Re: Podwale 24.05.05, 15:17
      Polecam deska mięsna wszystko do wyboru
      ale dla mnie rabat na piwo tylko niewiem nadal kiedy mam przyjść!!!
      • Gość: pampers Re: Podwale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 15:27
        A ile właściwie kosztuje tam piwko? Znając ceny z Warszawskich lokali to
        rzeczywiście trzeba nieźle zarabić aby się "ugotować". Czas spotaknia
        uczestników forum jest do dogadania. Wszystko zależy od Pana Dyrektora. Jak sam
        napisał ma do nas około 400km. No chyba że sami zoorganizujemy naradę
        pracowniczą;-) Proszę podać konktetny termin a stawię się jako wzorowy
        pracownik.
        • babka71 Re: Podwale 24.05.05, 15:31
          ceny 7 zetów piwko
          20 zetów jako takie żarcie
          ale czy Pan Dyrektor dojedzie wątpię!!!
          • Gość: pampers Re: Podwale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 15:32
            a więc sami coś zooranizujemy. milan_1978@tlen.pl
            • cezar_zorba Re: Podwale 24.05.05, 15:37
              Milan- odbierz maila!
              Czy ja dojadę?!To w ogóle jest poza wszelką dyskusją. Dojadę, ale nie obiecuję,
              że będzie to w tym tygodniu- w grę wchodzi jakis weekend- obawiam się, że nie
              ten...
              • Gość: pampers Re: Podwale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 15:40
                Mail musi być jeszcze w drodze bo go jeszcze nie mam:-(((
                • babka71 Re: Podwale 24.05.05, 15:52
                  napiszę krótko i na temat
                  Podwale, sobota około 17-ej
                  zapraszam
                  znak rozpoznawczy Dyrektorskie duże piwko
    • Gość: bassPl 40-latki wszystkich krajów, łączcie się ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.05, 16:43
      Tylko gdzie się podziała ndawson, nasza specjalistka HR ?
      • ndowson Re: 40-latki wszystkich krajów, łączcie się ! 25.05.05, 09:37
        Pan wolal??? czy tez to tylko echo cynizmu?
        • Gość: bassPL Re: 40-latki wszystkich krajów, łączcie się ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 12:15
          Jeśli kiedykolwiek zabrzmiałem cynicznie to przepraszam, i na zapas też
          przepraszam jak się w przyszłości zapędzę ...
          Autocenzura u mnie słabo działa.
          • ndowson Re: 40-latki wszystkich krajów, łączcie się ! 25.05.05, 12:17
            wybaczam;)
    • Gość: bassPL ... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.05.05, 23:21
      I tak powstała pewna wartość społeczna.
      Zaksięgować się tego nie da, tak jak wielu innych rzeczy, ale to nie oznacza że
      tego nie ma.
      Czyli można sie porozumieć.
      starzy-młodzi
      tutejsi-przyjezdni
      white collars-blue collars
      kobieta-mężczyzna (?)
      Wystarczy chcieć dostrzec co potencjalnie nas łączy.
      Jak ja lubie obserwować życie.
      Może się na socjologie zapiszę, mam ze 100 metrów na Karową ...
    • Gość: bassPL babka i pampers zniknęli ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 12:30
      Chyba pójdę na Podwale i zobaczę czy tam urzędują, mam blisko, co mi zależy ...
      • Gość: pampers Re: babka i pampers zniknęli ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 13:05
        Jestem jestem tylko w pracy mam urwanie głowy.
        • Gość: pampers Re: babka i pampers zniknęli ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 13:15
          BassPL, widzę że masz wzięcie na forum. Czy to oznacza że rezygnujesz z pracy w
          naszej firmie? Przemyśl to jeszcze. Pogadam z Panem Dyrektorem o jakiejś premii
          dla Ciebie na początek.

PS: Ja też mieszkam dwa przystanki od Kampani Piwnej;-)
      • babka71 Re: babka i pampers zniknęli ? 25.05.05, 13:37
        sobota nie środa?? czytaj bassPL
    • Gość: neli Re: Człowiek spoza Wa-wy- czy ma szansę w Stolicy IP: *.matrixx.waw.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.05, 14:47
      nie nie masz
      nie wiesz że nikomu spoza Wawy tu się nie udało?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka