Dodaj do ulubionych

praca-studentka z językiem angielskim od września

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.07.02, 23:48
w szkole językowej, małej, na umowę-zlecenia, pół etatu, english@equals.pl
Obserwuj wątek
                  • Gość: Jacus2 Re: praca-studentka z językiem angielskim od wrze IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 24.08.02, 15:02

>> Napisz cos rownie pociesznego jak poprzednio.

dziekuje, o to chodzilo. Ubaw po pachy nasz ty milionerze z zachodu...
                    Jacek

Gość portalu: XXX napisał(a):

> Nie znam nikogo kto 30 lat mieszka na zachodzie na czarno.
                    > Pewnie to wam sie marzy bo wiecie ze nawet skonczywszy 5 fakultetow i tak
                    > w Polsce pracy nie znajdziecie.
                    > Debile wybrali sobie debili do rzadzenia.
                    > Wracajcie wiec do swoich ksiazek
                      • Gość: Jacus2 Re: praca-studentka z językiem angielskim od wrze IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 25.08.02, 10:56

> Ja studiow nie skonczylem ale zyje godnie i na takim poziomie o jakim wy
                        mozeci
                        > e
                        > sobie w swoim zawistnym swiecie tylko marzyc

Z tymi studiami - to widac po stylu. Nie ma sie czym chwalic. Po czym
                        wnioskujesz, ze Twoj poziom zycia jest wyzszy od naszego/mojego? Kiedy ostatnio
                        byles w Polsce, bo przez ostatnie 30 lat nieco sie zmienilo? Moze znasz Polske
                        z programow Polonii1?

Moze to za pozno, moze nie Ty, a Twoje dzieci dopatrza sie tego, ze procz kasy
                        liczy sie w zyciu obycie, kindersztuba i... wyksztalcenie, ktore niestety
                        stanowi podstawy do 2 poprzednich... Jak kiedys bedziesz "w towarzystwie"
                        bedziesz potrafil nawiazac interesujacy temat. Nie wiem jak w US ale w Polsce
                        podkreslanie ze jest sie bez wyksztalcenia, ale z kasa - wywoluje spazmatyczny
                        usmiech...

Mala dygresja, czyli - zapomnial wol...
                        Ostatnio czytalem list od znajomego, ktory wyjechal 18 lat temu do Nowego
                        Swiata do roboty. 5 lat trzepal worki po cemencie...
                        Dzisiaj wspomina, ze jak pracowal na "construction" to...
                        Oczywiscie "construction" brzmi lepiej niz tachac cegly...

To tak na marginesie..

Zgadzam sie z wypowiedzia Jasia
                        >Ciekawa dyskusja
                        >Aggie sie pojawila, zamieszala swoim listem, a potem wszyscy sie poklocili.
                        >I co ciekawsze, nie o ten list. Pojawil sie typowy problem: my w kraju kontra
                        >reszta swiata.
                        >Aggie ta sprawa "wisi" bo sie nawet nie odezwala. Czyli wojna o nic.

To moze jest wojna o nic. Ale swieta wojna.

Jacek
                        • Gość: XXX Re: praca-studentka z językiem angielskim od wrze IP: *.client.attbi.com 25.08.02, 18:56
                          Moj pierwszy post byl na temat inteligentnej i wyksztalconej studentki 5 roku,
                          ktora nie umie sie wyslowic po polsku a nie na temat pieniedzy czyli w waszym
                          inteligenckim jezyku,kasy.
                          Nie wspominalem o tym ze jestem milionerem czy tez mam kase bo to niczyj interes
                          co ja mam ale zawistni rodacy zaraz sie do czegos musieli przyczepic oczywiscie
                          z zazdrosci.
                          Do Polski jeszcze 3 lata temu jezdzilem przynajmniej 2 razy w roku ale teraz na
                          sama mysl wyjazdu to mi sie robi niedobrze. Patrzac na to co wasi wyksztalceni
                          debilowaci politycy z Polski zrobili plakac sie chce ale niestety jeszcze musze
                          tam jechac bo rodzice zyja.
                          A wy glosujcie sobie na swoich idoli i patrzcie jak kraj dogorywa pod ich
                          rzadami. Narazie macie tylko 3 miliony bezrobotnych ale moze przyjdzie Ameryka
                          a moze Unia Europejska i cos da wiec nie trzeba bedzie ciezko pracowac i moze
                          bedziecie mieli wiecej wolnego bo narazie tylko macie tylko 30 dni urlopu i
                          jakies nastepne 45 dni wolnego na jakies swieta.
                          Mam wiec bardzo dobre rozeznanie tego co dzieje sie w Polsce i tak zyje lepiej
                          niz 90% z was ale nie dlatego ze cos komus ukradlem tylko dlatego ze sam na
                          siebie pracuje a etap wytrzepywania workow z cementem mam juz dawno za soba.
                          Napewno w jednym mnie bijecie a to w ilosci wolnego czasu wiec poswieccie go na
                          dokszalcenie bo mimo waszych dyplomow to jestescie ciemni jak noc
                          • Gość: mouchi Re: praca-studentka z językiem angielskim od wrze IP: 195.136.95.* 26.08.02, 09:27
                            Gość portalu: XXX napisał(a):

> Moj pierwszy post byl na temat inteligentnej i wyksztalconej studentki 5 roku,
                            > ktora nie umie sie wyslowic po polsku a nie na temat pieniedzy czyli w waszym
                            > inteligenckim jezyku,kasy.
                            > Nie wspominalem o tym ze jestem milionerem czy tez mam kase bo to niczyj
                            intere
                            > s
                            > co ja mam ale zawistni rodacy zaraz sie do czegos musieli przyczepic
                            oczywiscie
                            > z zazdrosci.
                            > Do Polski jeszcze 3 lata temu jezdzilem przynajmniej 2 razy w roku ale teraz
                            na
                            > sama mysl wyjazdu to mi sie robi niedobrze. Patrzac na to co wasi wyksztalceni
                            > debilowaci politycy z Polski zrobili plakac sie chce ale niestety jeszcze
                            musze
                            > tam jechac bo rodzice zyja.
                            > A wy glosujcie sobie na swoich idoli i patrzcie jak kraj dogorywa pod ich
                            > rzadami. Narazie macie tylko 3 miliony bezrobotnych ale moze przyjdzie
                            Ameryka
                            > a moze Unia Europejska i cos da wiec nie trzeba bedzie ciezko pracowac i moze
                            > bedziecie mieli wiecej wolnego bo narazie tylko macie tylko 30 dni urlopu i
                            > jakies nastepne 45 dni wolnego na jakies swieta.
                            > Mam wiec bardzo dobre rozeznanie tego co dzieje sie w Polsce i tak zyje
                            lepiej
                            > niz 90% z was ale nie dlatego ze cos komus ukradlem tylko dlatego ze sam na
                            > siebie pracuje a etap wytrzepywania workow z cementem mam juz dawno za soba.
                            > Napewno w jednym mnie bijecie a to w ilosci wolnego czasu wiec poswieccie go
                            n
                            > a
                            > dokszalcenie bo mimo waszych dyplomow to jestescie ciemni jak noc

chyba nie jestes taki rewelayjnie szczesliwy, a ta twoja nowa ojczyzna bokiem
                            ci wychodzi, pewnie zdajesz sobie sprawe, ze w Polsce bys nie znaczyl
                            absolutnie nic, wiec musisz sie tam meczyc. to jedyny wniosek jaki sie nasuwa
                            po przeczytaniu twoich agresywnych, chamskich, kapiących jadem i gorycza
                            postow.
                          • nomeans Re: praca-studentka z językiem angielskim od wrze 26.08.02, 11:54
                            Stary co ty tworzysz ? Politycy w kazdym kraju kradna
                            ile wlezie nie wiem gdzie mieszkasz bo sie nie chwalisz
                            ale u ciebie nie sadze aby bylo z tym inaczej,Co do
                            biedy to niestety kiedy inne bogate obecnie kraje
                            grabily kolonie tudziez sasiadow Polska miala jak nie
                            zabory to wojne a potem wszchkradnacy komunizm wiec kraj
                            jest biedny (w stosunku do tego w ktorym ty pewnie
                            mieszkasz) ale to nasz kraj a czy ten w ktorym mieszkasz
                            jest na pewno twoj. Zachowujesz sie jak ostatni palant
                            ktory wypial sie na dawna ojczzne zamiast na necie
                            szukac kumpli ty szukasz wrogow -szef cie wkurzyl czy
                            jak to powiedz mu ze jest dupkiem nawet po polsku to ci
                            ulzy. Stary wszedzie sa ludzie i taborety nie rozumiem
                            dlaczego stawiasz mur chyba malo miales lat jak
                            wyjedzales i sie zupelnie nie poczuwasz choc mi sie nie
                            wydaje bo piszesz bez bledow wiec o co chodzi ? Tez mam
                            rodzinke za granica i lubia tu przyjezdzac choc drozej
                            niz w bogatych krajach i w sumie dla nich chuj nie
                            wycieczka ale przyjezdzaja bo to jes t ich kraj.
                            Nie jestem jakims pieprzonym patrionarodo ale mimo
                            wszystko lubie ten kraj a jak masz zle odczucia do
                            Polakow i budujesz je na bazie polskiej polonii to zwroc
                            uwage ze jakies 5% polskiej poloni to ludzie naprawde
                            wartosciowi reszta to ludzie mniej wiecej reprezentujacy
                            poziom bohaterow polish jokes. Szukaj na necie
                            przyjaciol a nie wrogow po co ci to ?????
                            • Gość: XXX Re: praca-studentka z językiem angielskim od wrze IP: *.client.attbi.com 26.08.02, 15:47
                              Widze ze czasami mozna dyskutowac nie obrazajac innych.
                              Ja mieszkam w USA i tu tez sa afery ale nie maja one wielkiego wplywu na zycie
                              przecietnego czlowieka.
                              Zdaje sobie sprawe, ze nigdzie nie jest idealnie i napewno w obecnosci
                              amerykanina nigdy nic zlego nie powiem na Polske ale jesli jestem zfrustrowany
                              to nie tym jak ja zyje w USA ale tym jak moja rodzina i znajomi musza zyc w
                              Polsce co zawdzieczaja tamtejszym rzadzacym.
                              Biorac pod uwage ceny w Polsce nie jestem w stanie wziac na swoje barki
                              utrzymania kilku rodzin wiec pomagam w miare mozliwosci.
                              Ktos wysmiewal sie z kolegi ktory w Ameryce "wytrzepywal worki po cemencie" ale
                              tutaj to zadna ujma bo wiesz ze jesli bedziesz mial dosc sil, determinacje no i
                              troche szczescia to mozesz do czegos dojsc a jesli to cie spotka w Polsce to
                              bedziesz to robil do konca zycia. Jestes jak chlop panszczyzniany.
                              A jeszcze raz to nie miala byc dyskusja o Polsce tylko niektorzy frustraci z
                              Polski zaczeli mnie atakowac bez powodu.
                              Mnie uderzylo to ze taka panienka na 5 roku studiow nie potrafi sie poprawnie
                              wyrazic po polsku. Tak samo razi mnie i smieszy gdy ktos przyjezdzie tu z Polski
                              i po kilku latach udaje ze ma trudnosci z mowieniem po polsku.
                              Ja juz jestem w Ameryce 30 lat i chyba za duzo bledow nie robie a moja corka
                              ktora sie tu urodzila i wychowala mowi tak po polsku ze bedac w Polsce nikt sie
                              nie domysli ze jest z zagranicy ale niestety po ostatniej wizycie w kraju
                              powiedziala mi ze raczej tu nigdy juz nie chce przyjechac

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka