Dodaj do ulubionych

Praca dla logopedy.

IP: *.jeet.pl / 195.136.143.* 14.11.05, 17:49
Skonczyłam polonistykę i miałam poważne problemy ze znalezieniem pracy,
dlatego postanowiłam studiować logopedię (dwuletnie studia podyplomowe).
Niestety, coraz częściej dochodzą mnie słuchy, że logopedów jest już za dużo
i są ogromne problemy ze znalezieniem pracy. a jeśli już uda się jakimś cudem
tego dokonać, to zatrudniają na pół etatu z płacą 450 zł. Czy ktoś wie jak to
naprawdę wygląda? Jestem załamana...
A może ktoś chociaż doradzi gdzie w Warszawie nieszczęsna absolwentka
filologii polskiej, kończaca dodatkowo logopedię, może znaleźć pracę?
Obserwuj wątek
    • Gość: myszka Re: Praca dla logopedy. IP: *.spray.net.pl 14.12.05, 19:45
      Ja na nieszczęście tez skończyłam polonistykę:) Moim marzeniem byla praca w
      redakcji, wydawnictwie jako korektor. Niestety, rzeczywistość szybko okazała
      się dość brutalna w tej kwestii i szybko skorygowała moje oczekiwania. Teraz
      pracuje jako asystentka w kancelarii prawnej. Nie jest to praca moich marzeń
      ale zawsze praca:) Moje kolezanki - podobnie: gdzies w biurze, gdzies w
      prywatnych firmach jako asystentki, nauczycielki. Kolezanka po logopedii nie
      pracuje w swoim zawodzie, nie bylo dla niej pracy. Ale inna - i owszem, pracuje
      jako logopeda. Najpierw znalazła prace po znajomosci w przedszkolu, a teraz ma
      chyba juz wlasny gabinet. Wiec nie poddawaj sie, czasem warto popracowac i za
      450 zl, zdobyc potrzebne doświadczenie. A czasem układa się tak, że to praca
      znajduje ciebie:) Powodzenia!
    • swistak1984 Re: Praca dla logopedy. 14.12.05, 23:07
      moja koleżanka z tym zawodem znalazła pracę jeszcze w trakcie studiów. uważam,
      że powinnaś wszędzie tam gdzie są logopedzi złożyć cv. nigdy nic nie wiadomo,
      może ktoś będzie odchodził np. na emeryturę. powodzenia
      • Gość: lidia Re: Praca dla logopedy. IP: *.chello.pl 18.12.05, 16:10
        a dlaczego bys nie poszukala osob, ktore bede przychodzily do ciebie na zajecia
        poprawy mowienia? Wydaje mi sie, ze to jest jeszcze nieodkryty rynek. Malo osob
        mowi poprawnie a z czasem bedzie to naprawde wazne, aby prezes banku nie
        seplenil. dalej pusc ogloszenia na stronach dla mam. wiele mam martwi sie ze
        dzieci mowia niewyraznie, jak nie bedziesz droga to mozesz miec klientow,
        pamietaj tez ze jest wiele osob, ktore chca w siebie inwestowac i maja na to
        pieniadze np. w prywatnych szkolach dziennikarskich znajdziesz chetnych. gdyby
        1 zajecia kosztowaly ok. 25-30 zł to sama zapisalabym sie do ciebie.Wedlug mnie
        masz bardzo przyszlosciowy zawod. Ludzie w siebie inwestuja i dlatego jestr
        renesans zawodow jak masazysta, rehabilitant (np. od niemowlat za 45 minut
        liczy sobie 85 zl a terminy na kilkanascie tyg na przod).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka