Dodaj do ulubionych

Z pamiętnika pracownika (14)

IP: 195.75.180.* 07.04.03, 14:17
jeszcze, jeszcze, jeszcze!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Józuś Re: Z pamiętnika pracownika (14) IP: *.chello.pl 08.04.03, 23:52
      ee tam ja bym nie brał; dostałem właśnie taki awans (tylko bez podwyżki, bo na
      próbę) i zaraz się okazało, że jestem od bycia opieprzanym przez szefa szefów, a
      potem mam ze swej strony opieprzać podwładnych. Możliwości manewru
      żadne, tylko wymagania i przekazywanie poleceń plus nadzór nad ich
      wykonaniem. Oczywiście czas pracy dłuższy o połowę. Podziękowałem po
      tygodniu. Jurek, lepiej spokojnie pić po godzinach! Jurek, nie daj się zwieść
      kapitaliście!
      • telju Re: Z pamiętnika pracownika (14) 10.04.03, 12:56
        Pracuj, pracuj aż garb ci wyrośnie - mówi. Ja bym nie brał tej posady. Ale
        myślę, że jeśli chodzi o Aśkę to Jurek ma przechlapane. Jeśli zgodzi się na
        nową posadę, to Aśka będzie miała pretensje że próbuje rządzić nią i ich
        związkiem. Jeśli nie zgodzi się, to Aśka pomyśli: ten facet nie ma ikry.
      • Gość: niebieski Re: Z pamiętnika pracownika (14) IP: *.stacje.agora.pl 10.04.03, 18:25
        To wdepnięcie w gówno. Prędzej czy później spotyka każdego, kto nie olewa
        obowiązków. Prawdą jest to, co ktoś napisał: koniec z wolnością - takiego
        uczucia nie kupi się za 2 tysiące podwyżki. Nie wiem czy wogóle to jest
        przeliczalne na pieniądze, ale jeśli już, to wiedz, że nie kupisz sobie sobie
        tego za takie badziwie.
        No i oczywiście morda w kubeł: od tej pory roszczeniowe wiersze w Twoim
        wykonaniu to żenada. Pamiętaj masz zosatć funkcjonariuszem systemu. Nie możesz
        być tym kim byłeś wobec kolegów dotychczas rownych rangą. No przynajmniej nie
        całkiem taki sam.
        Ale jak zostaniesz wśród nich na swojej niezachwianej, dającej ci poczucie
        wolności, nic nie znaczącej pozycji, też masz przechlapane. Góra sklasyfikuje
        cię jako nierozwojowe indywiduum. Spadniesz na łeb w oficjalnym i nieofcijalnym
        rankingu rezerwy kadrowej.
        Na dodatek szefową zostanie A. Czy jesteś w stanie pzrewidzieć co sobie o tobie
        pomyśli, jak cię potraktuje.
        Naprawdę głupia sprawa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka