Dodaj do ulubionych

Pilnie poszukuję osób poszkodowanych-Euro Finanz..

02.12.07, 16:04
Pilnie poszukuję osób poszkodowanych przez Euro Finanz... z siedzibą
główną pod Poznaniem. Chciałem zatrudnic sie w tej firmie jednak
zaproponowane warunki, między innymi płatne szkolenie( za 350 zł)
wydało mi się podejrzane. Czytałem różne(głównie niepochlebne)
opinie w necie...Z góry dziekuję za wszelką pomoc
Obserwuj wątek
    • truskawa_84 Re: Pilnie poszukuję osób poszkodowanych-Euro Fin 20.03.08, 10:27
      nie dajcie sie nabrac... jak ktoś ma trochę oleju w głowie to na żadne szkolenie nie pojedzie, sama rozmowa kwalifikacyjna oraz to w jaki sposób jest napisane ogłoszenie wskazuje że ta firma to BLEF. Byłam na takiej rozmowie w sierpniu zeszłego roku, ponieważ w internecie było super ogłoszenie- praca od zaraz wszystko ładnie pięknie i każdemu odpisują ze może przyjść bo każdy spełnia warunki przez nich wymagane (przede wszystkim chodzi tu o głupotę;). mi zaproponowali ze jeśli nie odpowiada mi wypełnianinie druków to mogę być menadżerem!!!!!!! a ja powiedziałam ze jak, skoro nie mam takiego wykształcenia... ale dla nich to nie problem, przecież przez 3 dni na szkoleniu ekonomie będę miała w jednym paluszku. czy to nie śmieszne!!! dlaczego z tym nikt nic nie robi??? w jednym mieście już pozamykali szajkę z tej firmy - EURO-FINANZ, ale firma działa nadal i werbuje głupoli i ściąga siano za szkolenia!!! brak mi po prostu słów!!!jedna uwaga - firma zmienia co jakieś 3 miesiące miejsce w którym przeprowadza szkolenia, jeśli sie ktoś wybierze na nie to niech przed biurem w danym miejscu posiedzi z godzinę (bardzo często zmieniają miejsca przeprowadzania szkoleń, dlatego biuro jest tak małe że praktycznie w pół godziny firma sie zwija i wyjeżdża), i przeanalizuje liczbę osób która przychodzi do nic na rozmowę.. i ponadto porozmawiajcie z tymi ludźmi... jaka szanującą sie firma w ten sposób postępuje...??? już nie marudzę, bo każdy swój rozum ma i proszę rozmawiajcie na ten temat GłOśNO żeby nikt z waszych znajomych sie nie złapał w ta bzdurna pułapkę!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka