Dodaj do ulubionych

ile płacą w call center liberty direct kto wie?

IP: 213.172.174.* 16.05.08, 13:34
Ile?
Obserwuj wątek
    • Gość: ktos Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.acn.waw.pl 25.08.08, 19:56
      podbijam ,pracuje ktos tam na call center

jakie zarobki i prowizja
      • Gość: adam Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.centertel.pl 30.08.08, 14:26
        Kto pracowal z Was w call center linea?Dostalem propozycje pracy ale
        tak sie zastanawiam czy tam isc.
        co mysliscie o tej firmie?
        • Gość: anka Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.centertel.pl 30.08.08, 14:28
          jak w kazdym zewnetrzynym call center grosze placa, ja tam pracowalm
          tylko tydzien, dluzej nie wytrzymalam, wiecej placa firmy, ktore
          maja swoje call center ( banki itp)
          • Gość: anka Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.centertel.pl 30.08.08, 14:31
            poza tym atmosfera niezaciekawa, kierownicy nie maja chyba za bardzo
            pojecia o tym wszystkim, scigaja tylko ludzi, a sami jakby usiedli
            na sluchawkach, to na pewno nic by nie sprzedali.
            • Gość: ona Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: 193.0.116.* 16.09.08, 13:43
              dajcie znac czy mozna tam zarobic konkretnej , bo tez mam oferte i to od tego
              tygodnia, czekam jeszcze dzis ,,please napiszcie ,
            • Gość: ja Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: 94.254.137.* 25.10.09, 21:18
              Troche logiki gościu.. zanim cos napiszesz uzyj umyslu, to taka moja skromna
              rada :) Wybierajac ,kierownika w kazdej firmie zawsze ma sie na uwadze
              DOSWIADCZENIE, nikt nie zatrudnia opiekunki do dziedzka jezeli nie upewni sie ze
              miala ona kontakt z dziedzkiem bardzo dobrze sie w tym spelnia tak samo jest
              wyborem kierownikow w kazdej firmie. Jezeli wybrali by kierownikow ktorzy nie
              znaja sie na swojej pracy firma by upadla czyż nie? po drugie wydaje mi sie ze
              kierownikiem nie zostaje osoba od razu.. mamy polskie i nic nie jest takie
              proste.. Mysle ze zaczynajac od zwyklego konslultanta mozna wzbic sie na wyzsze
              szczebly. CZYLI: Kierowncy maja pojecie o wzystie, nawet wtedy gdy usiedli by
              oni na sluchawkach:) mam ubezpieczenie w tej firmie i uwazam ze polise zawarlam
              w bardzo profesjonalnie! CO najwazniejsze trzeba odroznic telemarketing od
              konslultanta ubezpieczeniowego.. nikt NIE WYWIERA NA CIEBIE PRESJI
              przedstawiaja oni jedynie warunki jakie maja do zaoferowania. Pozdrawiam
          • Gość: ira Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.11, 14:41
            ..ale Liberty ma właśnie swoje call center.
    • Gość: ona Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.eranet.pl 16.09.08, 19:00
      wie ktos czy nie ? ile sie zarabia w liberty?
      • Gość: gosc Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.inetaccess.pl 16.09.08, 19:36
        no właśnie ile ?????????
        • Gość: ona Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: 193.0.116.* 17.09.08, 12:17
          chyba lipnie, ja sie nie decyduje,,,,ludzie niestety nie wgygladaja jakby krocie
          zarabiali ,,,hheh, no chyba ze po wygladzie sie nie ocenia ....;) podstawa lekko
          powyzej tysiaca,,,,,ale marnie ,,no i liczyc na to ze sie sprzeda.....
          • Gość: bp Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.ipa.com.pl 30.01.09, 22:04
            Moja koleżanka pracuje w dziale rejestracji szkód i jest bardzo
            zadowolona. Na zarobki tez nie narzeka. Ogólnie twierdzi, że jest
            ok.
            • Gość: Piotr Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.aster.pl 01.02.09, 23:24
              podstawa 2100 brutto plus 4,5 tys z prowizji....razem około 5 netto tyś...jak na Wawę ujdzie
              • Gość: 8o Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.acn.waw.pl 03.02.09, 01:27
                Przyjmuja tam jeszcze na infolinie ?
              • Gość: passionplace2 Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.adsl.inetia.pl 29.06.11, 00:53
                no już uważaj, żebyś nie dostał tych 4,5 tys. prowizji.

Takich konsultantów od razu wywalam.

---
                śmieszne zdjęcia z warszawy
            • Gość: bez żalu Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: 188.33.160.* 04.10.09, 20:19
              To ciekawe dlaczego jedna z pan na kierowniczym stanowisku jest wciąż zapocona i
              ubrana jak z lumpa i bez gustu ? do tego tyran/ka ja tam współczuje takiej
              atmosfery za żadne pieniądze .wykazałem błędy w pracy tej osoby co miało wpływ
              na wizerunek firmy niestety pani ma mocniejsze plecy
      • Gość: kara09 Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: 94.254.137.* 25.10.09, 21:25
        Powiem wam szczerze ze zostalam zatrudniowa w LD przyznam ze nie bylo latwo
        przejsc przez rekruacje( wybieraja prcownikow o bardzo wysokim standardzie)
        Mialam szkolenie ktore trwalo pare tygodni, zostalam przygotowana do pracy
        bardzo dokadnie, zapoznalam sie z wynagrodzeniem i przyznam ze bylo one bardzo
        atrakcyjne, Mozna tam zarobic baedzo dobra kase, nisestety sytuacja osobista
        zmusila mnie do wyjazdu z warszawy i musialam zrezygnowac z pracy. gdybym miala
        w przyszlosci okazje pracowac w LD na pewni bym skorzystala:)
        • cx1970 Re: ile płacą w call center liberty direct kto 25.10.09, 23:24
          tekst sponsorowany
          • Gość: sunshine Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.10, 23:56
            cx1970 musisz być naprawdę niezłym lamusem, zanim cokolwiek
            napiszecie dostańcie się wpierw tam to pogadamy, bo widzę, ze nie jeden
            filozof tutaj siedzi, który nawet pupy sobie nie potrafi podetrzeć, a
            takie kozaczki całe życie narzekają hihi o , słodka naiwności!
            cx1970 twoich papierów to nawet w ręce by nie wzięli bo taką wiedzę
            posiadasz hihi
    • Gość: pozytywna Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: 109.243.116.* 01.07.10, 03:24
      mozna pozwolic sobie na zycie ponad standard, wyjechac na wakacje i nie zyc od
      wyplaty do wyplaty :) ile z siebie dasz- tyle masz :) zeby sie dostac-trzeba sie
      nastrac ( nie zatrudniaja byle kogo) ale sie oplaca.
      Pozdrawiam
    • Gość: ... Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.10, 08:03
      1500
    • Gość: feg Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.10, 21:45
      to za mało
    • Gość: Liberty Direct Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.cdma.centertel.pl 31.07.10, 10:07
      Liberty Direct Złodzieje!
      www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/1789/
      • Gość: co to jest? Re: ile płacą w call center IP: 213.251.189.* 31.07.10, 18:24
        Beznadziejna ta ankieta - nielogiczna, tendencyjna szkoda tracić
        czasu na wypełnianie... jak już coś takiego robić to z pomyslunkiem
      • Gość: lechu Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.az.pl 31.07.10, 19:31
        co oznacza: czy masz własne wyrazenie? ;-) ile kasy płacą za robienie
        takich ankiet?
      • krzysiekqbicki Re: ile płacą w call center liberty direct kto 16.11.10, 16:54
        Ja rozumiem, że można być furiatem, ale żeby aż tak się angażować i tworzyć coś na kształt ankietopaszkwila, to jestem zaskoczony. Mnie ubezpieczenie w Liberty Direct odpowiada i takiej durnej ankiety nie chce mi się nawet wypełniać.
      • krzysiekqbicki Re: ile płacą w call center liberty direct kto 16.11.10, 16:58
        Aaa i jeszcze jedno. Niech twórca ankiety weźmie do ręki czasami słownik ortograficzny, bo błędy działają na jego niekorzysc
    • Gość: goral Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.net-serwis.pl 03.09.10, 08:09
      Witaj, w zależności od działu ale mniej niż 2100 brutto plus premia, ktorą może zobaczysz poo 3
      miesiącach
      • Gość: ..... Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.10, 11:18
        mam pytanie do osób jakie były na rozmowie 2 września, i przeszly wszystkie 3 etapy... czy dzwonili do was żeby zaprosić was a test o jakim wspominali ?
        • Gość: gość Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.chello.pl 15.09.10, 18:40
          ja bylam, zadzwonili, na sprzedaży ma się 2000 brutto plus premia a na rejestracji 2100 brutto plus premia... przyjeli 10 osob
          • Gość: lila Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: 212.76.33.* 09.02.11, 11:03
            A w jakim czasie po rozmowie do ciebie oddzwonili? Ja też byłam, mieli oddzwonić i zaprosić na ten test, ale cisza na razie. Niewiem o co biega..
    • Gość: basia Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.home.aster.pl 10.02.11, 18:25
      Jesli oni płaca troszke za mało to zdecydowanie w takim razie trzeba sie spiąc i moze zaczac szukać pracy www.kariera.pl/cv

• Gość: Gość Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.11, 02:16
        Czy ktoś z grupy ze spotkania rekrutacyjnego z 04.02.11 został już zatrudniony?
        • Gość: Men Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.11, 09:53
          Tak już zaczęliśmy pracę niestety jest beznadziejnie... rekrutacja była na zaawansowanym stopniu ludzie z wyższym wykształceniem wyłącznie. niestety po rekrutacji nastąpiło szkolenie średnio przygotowujące do pracy... obecnie jestem już po szkoleniu mało wiem co i jak gdy proszę o pomoc kierownictwo mnie odsyła z powrotem muszę latać po pomoc do ludzi z innego działu straszna nagonka kierownik się wydziera na ludzi kolejka kolejka odbierać telefony i ku mojemu zaskoczeniu niedługo będzie jak za czasów dzikiej biedronki ludzie w pieluchach będą siedzieć i odbierać tel... straszny stres za wszystko lecą po premi. Żeby się załatwić trzeba prosić kierownika o zgodę i w zamian słyszy się kolejka kolejka odbierać. Żenada nie po to skończyłem studia magisterskie żeby tak pracować. kasa 2000 brutto na początek plus 75% premi. hardcoore :P kasa nie najgorsza praca do bani pierwszego dnia ludziom siadły nerwy niektórzy płakali... to jest właśnie Liberty Direct omijajcie... dragopunk@wp.pl
          • Gość: gość Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.play-internet.pl 19.03.11, 17:32
            idealnie opisana sytuacja, dosłownie jest jak zostało to opisane.masakra jakaś!!!!!nie da się znieść jednego dnia, głowa pęka po wyjściu, zero organizacji, totalny żywioł!!!!mało tego, człowiek nie może ot tak zrezygnować bo musi zwrócić 1000 zł za to beznadziejne szkolenie, które itak nie przygotowało do pracy....
            • Gość: Szczery Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.11, 23:39
              Potwierdzam, pracowałem i nigdy więcej nie wrócił bym do tego syfu, chcą zrobić z ludzi jakieś maszynki do robienia kasy. Żenada totalna. W obsłudze klienta można zarobić o wiele lepsze pieniądze niż w liberty i pracować w normalnych warunkach.
              • Gość: Gość Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.05.11, 14:31
                Ja też pracowałem.Porażka nie polecam nikomu! Nawet do łazienki nie można wyjść bez pozwolenia kierownika!Jak w obozie pracy,poważnie.Odbierasz po 130telefonów-średnio.Do pracy nie możesz się spóźnić nawet 1 minuty-od razu masz po premii...Kierownicy-bez wykształcenia i kompetencji.Poganiacze zwykli.Traktują ludzi jak maszynki,jak już niedajesz rady to Cię zwolnią,więc to gadanie że dają umowę o pracę itd.to śmiech na sali :)Rotacja jest taka że co miesiąc jest rekrutacja.A kasa wcale nie jest dobra-szukają tylko powodów,żeby obciąć Ci premię.Omijajcie z daleka!Mnie już tam nie ma :))))
    • Gość: Renault Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.dolsatbelchatow.pl 27.06.11, 08:29
      Do zaoferowania mam najtańsze ubezpieczenie OC jak i również OC+ AC w firmie Liberty direckt ! Goraco polecam… W czasie wyliczenia ( Kaukulator OC) jeśli podasz kod promocyjny w postaci 2010-75365691 ( to nr polisy dla renault Clio II ) dostaniesz zniżkę 50 zł !!! Wykupujac OC + AC Zniżka wynosi 100 zł !!!

www.libertydirect.pl/
      Kod promocyjny: 2010-75365691
      • Gość: sc Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.play-internet.pl 30.06.11, 17:24
        witam!
        mam prośbę ktos z was orientuje sie moze jak wyglada praca mlodszego specjalisty ds. notyfikacji szkod?? non stop na sluchawka??:) jaką mnie wiecej kase proponuja?? dzieki z gory
        • Gość: gościu Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.13, 19:14
          Widzę że nie tylko ja szukam pomocy. Znalazłem coś takiego www.gowork.pl/opinie_czytaj,759128. Powiedzcie mi czy to co tam jest o tych 250 godzinach to jest prawda?
          • Gość: libertyyy Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.dynamic.chello.pl 31.10.13, 00:06
            Od roku zstanawiam sie jak taka firma może zostać pracodawcą roku? Pracowałam tam 3 miesiące , umowa o pracę na okres próbny.Podziękowano mi po tym czasie, bez uzasadnienia..chyba norma.Spakować trzeba sie w 3 s, wszystko do niszczarki i uprzejma pani kierownik odprowadza Cie do windy. Najlepsze jest jednak to ze Cie wyrywaj w trakcie pracy i podsuwają dok z wypowiedzeniem,wsrod paru z nich był jeden który do tej pory psuje mi krew....."Uprzejmie proszę o potracenie mi 1000 zl z pensji na poczet szkolenia"Jak tak mozna ,pracodawca roku? Sam się nie zwolniłam, w umowie jest info o szkoleniu i potraceniach ale tylko w wypadku jak im sam uciekniesz.Pożegnano sie ze mna w ten sposób tydzień przed Świetami. Liberty prowadzi wieloetapowa rekrutację, chcieli takiego pracownika,poświęiłam im o 3 miesiące za duzo, nikt nie prauje za darmo.Zarobiłm podstawe a oni jeszcze potracili mi z niej 1000 zl.
            • Gość: Zdzich Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.warszawa.vectranet.pl 19.11.13, 14:01
              W ld na starcie na sluchawce jest jakies 2400-2450 brutto + premia od wynikow. Jak bys na poczatku ogarnal/ nela papiery ktore podpisujesz przy zawarciu umowy to na luzaku mozna wyczytac ze ld zastrzega sobie prawo do zwrotu kosztow poniesionych za szkolenie a jest to 2000 wiec ciesz sie ze dwoch patykow nie zwracasz. A premie dostaje sie po okresie probnym.
              • Gość: timon Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.13, 00:52
                na początek ok 2000 brutto plus prowizja - prowizję dostajesz jak wyrobisz odpowiedni wynik, przez pierwsze 2 miesiące raczej nierealne. Jak dobrze sprzedajesz to możesz wyrobić ok 2800na rękę - jak nieźle, ale bez przesady 2200 - 2500 (netto oczywiście). Powyżej 3000 na rękę się nie zdarza - trzeba być cudotwórcą, albo pracować baaardzo długo i być wysoko w hierarchii. Do tego opieka medyczna, karta multisport. Praca bardzo ciężka, chwilami zwariować można, ale jak masz dobre zdrowie dasz radę. Kierownicy różni, konsultanci również - atmosfera jest taka, jaką stworzą ludzie - wiadomo. Pracuję już ponad rok, marzę o innej pracy - trzyma mnie tam stabilizacja i kasa na czas. No i fajni ludzie jakich się poznaje. Sama praca bardzo stresująca, męcząca, wynagradzana w stopniu nieproporcjonalnym do włożonego wysiłku :/. Dobra na start i dla desperatów - przyznaję, że spełniłem oba te warunki przy rekrutacji. Mimo wszystko była dużo lepsza od tego shitu jaki mi proponowano - umowa-zlecenie, brak szkoleń, ciągła niepewność. Liberty dba o porządek, szkolenie trwa 3 tygodnie (płatne), umowa o pracę. Trzeba się przygotować na niezłą harówę za ok 2500zł.
                • Gość: ja Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.14, 11:21
                  praca harówa! z każdej strony ciebie pilnują i obserwują! coraz to nowe zadania i wymagania, a płaca ta sama po roku pracy pensja zmalała .... zawsze musisz być miły i uśmiechnięty..klient jak ciebie zrówna z błotem to tez musisz mu "dobrze" zrobić...kilka rzeczy naraz trzeba robić i cały czas odbierać....a na koniec powiedzą ci ze nie pasujesz do nich to raczej oni do mnie nie pasują bo dla mnie naprawdę był najważniejszy klient i uczciwość...
          • Gość: timon Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.13, 00:30
            Direct Center to nie Liberty Direct - zacznijmy od tego...
    • Gość: praca w Liberty Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.dynamic.vectranet.pl 10.03.14, 12:23
      2000 brutto i umowa o pracę.
      Ale stosują taki mobbing, że muszą wpisywać do umowy klauzulę 1000 zł zwrotu za szkolenie, żeby pracownicy nie uciekali. Połowa jest na L4 i UŻ, fatalne szkolenia, wyrzucają z dnia na dzień, nie równo traktują pracowników - jedni mają możliwość poprawy testów inni nie. Przenoszą ludzi np. z działu obsługi klienta na sprzedaż polis, chociaż najpierw pytają o preferencje a później i tak arbitralnie rzucają ludzi gdzie im wygodnie. Mobbing, stres, mnóstwo pracy i fartalny system prowizyjny. Odradzam.
    • Gość: pracownik cc Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.centertel.pl 17.03.14, 06:21
      Pracuje już kawałek czasu w cal centr i mniej niż 3 do ręki nie wzięłem a Max to i 6 tys
      • Gość: gość Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.dynamic.chello.pl 11.05.14, 19:16
        Ciekawe w jakim dziale... Śmieszne to, co piszesz!
        • Gość: gosc Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.dynamic.chello.pl 17.05.14, 00:13
          Ja pracuje w LD juz 4 lata i jestem bardzo zadowolona. Juz mam za sobą dwa awanse i dobra kase na koncie😊 oczywiscie potwierdzam, ze na CC najlepsi na sprzedaży wyciągają okolo 4tys na reke. Do tego dochodzą konkursy, fajne benefity, imprezy firmowe, wyjscia do teatru, opieka medyczna i wiele innych. Jestem bardzo zadowolona. Ze mna pracuje wiele ludzi z takim stażem jak ja. I jakos nie planujemy zmiany pracy. W LD wazen jest zaangazowanie. Jeśli pokażesz, ze Ci zależy to inni to docenią. Osobiście bardzo polecam
          • Gość: ex pracownik Re: ile płacą w call center liberty direct kto IP: *.play-internet.pl 02.08.14, 00:21
            Pracowałem tam ponad 5 lat i słabo pisać o minusach ( tym bardziej że znalazłem swój wpis sprzed półtora roku temu gdzie namawiałem wszystkich do pracy :) ALE .. owszem można zarobić 4 tysiące (zdarzy się raz na kilka miesięcy) JEDYNIE dla osób które pracują już ponad 3 lata ! Nowe osoby muszą przepracować ok trzech lat żeby zdobyc wszystkie szczeble tzw " awansu" ( nie jest to nic szczególnego, trzeba robić wyniki ponad 100% co miesiąc i mieć dobre kontakty z kierownikiem)
            Obecnie nowy pracownik z wysokimi wynikami zarabia ok 1900zł do ręki w porywach ) do2200zł ( to zależy od działu)
            Zakładając że pracuje się już w MIN 3 LATA to można zarobić 4 tys jeżeli: spędzisz w firmie prawie wszystkie soboty na nadgodzinach + kilka wymuszonych na tygodniu, jesteś osobą wyrabiającą najlepsze wyniki w dziale wtedy wygrywasz konkurs gdzie wpadają ze dwie stówki, przychodzisz do pracy godzinę wcześniej, wychodzisz dwie później żeby podnosić sobie wyniki. Ale to też nie za dobrze bo za miesiąc dostaniesz target którego wyrobienie graniczy z cudem :)
            Benefity , opieka medyczna i jedna impreza do roku i jedno wyjśce to standard w każdej
            korporacji:)

> " Ze mna pracuje wiele ludzi z takim stażem jak ja. I jakos n
            > ie planujemy zmiany pracy.

Proszę, pokaż mi tych ludzi! :)!!! :):):) a ucałuję i wręczę im order wytrzymałości :)

POLECAM DLA STUDENTÓW :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka