Dodaj do ulubionych

Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ?

04.09.08, 13:45
Wie ktoś coś o tym? Nic nie ma w google.
Obserwuj wątek
            • Gość: Myśleć!! Re: CFG = Gold Finance IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.08, 09:55
              Dwie rozne firmy. Wystarczy poświęcić 5 min na szukanie w necie.
              Chociażby mozna sprawdzic w krs-ie. Obie firmy bardzo młode bo z
              2007 roku. Na stronie CFG mamy slowna manipulacje o wiedzy i 10-
              letnim doswiadczeniu - niby jakim cudem skoro firma ma rok, a w tym
              roku prowadzą rekrutację nowych pracowników? No chyba, że zsumujemy
              roczne doświadczenie 10 pracowników firmy lub chodzi o inną firmę, w
              której zdobywali tę wiedzę. W takiej sytuacji do CFG zgłosiłbym się
              tylko po to, aby poznać nazwę tamtej innej firmy, skoro nawet
              konkurencja wypowiada się o niej jako "jednej z najlepszych".
              Najprawdopodobniej tam także ulokowałbym swoje pieniądze.
              Na stronie GF są z kolei artykuły z Super Expressu gdzie wypowiadaja
              sie analitycy pracujący w GF;) (Co dla mnie nie jest akurat
              wykładnią ich profesjonalizmu, a nawet wręcz przeciwnie:)) Ale tuż
              obok tych artykułów z SE także z prasy prawnej i finansowej, co
              ratuje sytuację.
              Co do wyższości jednej firmy nad drugą nie ma co dywagować. Czas
              pokaże która z nich się przyjmie.
              • aple14 Re: CFG = Gold Finance 12.05.11, 23:36
                Wystarczy poświęcić kolejne pięć minut, by nie dokonywać takich "odkrywczych odkryć". Doświadczenie 10letnie ??? Oczywiście - zdobyte przez kadrę na rynkach finansowych i ubezpieczeniowych - i to nie zsumowane doświadczenie, a osobiste wielu osób. Nazwa "tamtej" firmy ? Proszę bardzo : PRAMERICA. Szacowna firma, wysoki poziom pracy tylko że w jej ofercie nie ma produktów stanowiących jakąkolwiek konkurencję do oferty CFG (zwłaszcza w zakresie inwestycji). Co do GF - nie piszę nic, bo to zupełnie obca firma.
                Arkadiusz P. Lenicki

Gość portalu: Myśleć!! napisał(a):

> Dwie rozne firmy. Wystarczy poświęcić 5 min na szukanie w necie.
                > Chociażby mozna sprawdzic w krs-ie. Obie firmy bardzo młode bo z
                > 2007 roku. Na stronie CFG mamy slowna manipulacje o wiedzy i 10-
                > letnim doswiadczeniu - niby jakim cudem skoro firma ma rok, a w tym
                > roku prowadzą rekrutację nowych pracowników? No chyba, że zsumujemy
                > roczne doświadczenie 10 pracowników firmy lub chodzi o inną firmę, w
                > której zdobywali tę wiedzę. W takiej sytuacji do CFG zgłosiłbym się
                > tylko po to, aby poznać nazwę tamtej innej firmy, skoro nawet
                > konkurencja wypowiada się o niej jako "jednej z najlepszych".
                > Najprawdopodobniej tam także ulokowałbym swoje pieniądze.
                > Na stronie GF są z kolei artykuły z Super Expressu gdzie wypowiadaja
                ......
            • aple14 Re: CFG = Gold Finance 12.05.11, 23:26
              Co za bzdura!!! trzeba nauczyć się dokładnie czytać; siedziba CFG (firmy) jest na Łuckiej a siedziba JEDNEGO Z ODDZIAŁÓW też jest na Łuckiej...i tylko tyle... Jakiś zbaraniały tropiciel afer i aferek dokonał epokowego odkrycia supertajnego spisku ....oczywiście nieistniejącego...

Gość portalu: NiszczycielOszustw napisał(a):

> Coś mi tu nie gra.... wiecie coś na temat tej 'firmy' ....bo to że
              > siedziba GF i CFG jest ta sama to właśnie widzimy...... czyżby
              > kolejny Capital Partners 'czeski w polsce'?
              • aple14 Re: CFG = Gold Finance 12.05.11, 23:27
                aple14 napisał:

> Co za bzdura!!! trzeba nauczyć się dokładnie czytać; siedziba CFG (firmy) jest
                > na Łuckiej a siedziba JEDNEGO Z ODDZIAŁÓW Gold Finance też jest na Łuckiej...i tylko tyle... zbieg okoliczności...
                > Jakiś zbaraniały tropiciel afer i aferek dokonał epokowego odkrycia supertajne
                > go spisku ....oczywiście nieistniejącego...
                >
                > Gość portalu: NiszczycielOszustw napisał(a):
                >
                > > Coś mi tu nie gra.... wiecie coś na temat tej 'firmy' ....bo to że
                > > siedziba GF i CFG jest ta sama to właśnie widzimy...... czyżby
                > > kolejny Capital Partners 'czeski w polsce'?
            • Gość: ........... Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? IP: *.dynamic.chello.pl 13.05.11, 09:54
              Poniższy opis jest jak najbardziej prawidłowy ale możemy co nieco ułatwić sobie życie.
              W punkcie gdy zwieramy K6003 po załadowaniu listy kanałów nie musimy wyłączac tunera,
              tylko od razu przechodzimy do zakładki "Eeprom" i ładujemy wymagany plik eeprom'u.

Drugą rzeczą jest wprowadzanie tunera w tryb serwisowy bez otwierania obudowy:
              Potrzebny będzie pusty, cienki metalowy wklad długopisu (czyli taka mała rurka) do której
              z jednej strony lutujemy ok.30cm kabelka zakończonego krokodylkiem. Gdy już mamy gotowy
              element, łączymy krokodylek do masy np:do gniazda antenowego a drugi koniec czyli rurkę
              wkładamy przez otwór obudowy tuż nad pkt.K2002 lub K6003 i nasuwamy na wystający kołek,
              teraz wystarczy włączyć tuner... Sposób ten jest dobrą alternatywą dla zaplombowanych tunerów.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest montaż przełącznika wprowadzający tuner w wybrany tryb
              serwisowy. Aby to zrobić musimy otworzyć obudowę (ale tylko raz) teraz odkręcamy moduł modemu
              ale tylko 1-śrubę i odchylamy płytką w bok odsłaniając tym samym otwór w obudowie. W otwór
              przykręcamy przełącznik hebelkowy trójpozycyjny 1-0-2 (koszt ok,1,50zł) i lutujemy 3 kabelki ok20cm
              1-K2002 0-masa 2-K6003 i zakręcamy obudowę. Teraz bez wyciągania tunera z regału i odpinania
              anteny możemy wprowadzić tuner w dowolny tryb serwisowy.

UWAGA: Przełącznik hebelkowy ma zazwyczaj element przełączający wystający ok.1,5cm,
              dlatego należy go przed montażem obciąć na ok.2-3mm aby uniknąć przypadkowego przełączenia
              w trakcie konserwacji, podłączania kabli itp.
      • Gość: gość Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? IP: *.dynamic.chello.pl 12.12.12, 18:05
        poniżej przedstawiam kilka ustaleń dotyczacych tej firmy z informacji ogólnie dostepnych
        1. co mówi nam KRS
        29.08.2007 pojawia sie wpis do Krajowego Rejestru Sądowego powołującu spółkę Capital Financial Group Sp. Z.O.O. z siedzibą w Strzelinie woj dolnosląskie ul Rybna 10/1
        05.12.2011 powyższa społka przenosi sie pod adres warszawy na adres ulica Łucka 10/4 ustaleń wynik aże jest to prywatne mieszkanie w jednym z bloków
        09.02.2011 Powstaje nowy podmiot Capital Financial Group Sp. Z.O.O. Spółka komandytowa tez pod adresem Łucka 10/4 władze te same tylko rodzaj spółki inny tak wiec w rzeczywistości sa to dwie spółki

2 znajoma bedąca na rozmowie dowiedziała się że załozyciele tej instytucji pracowali w Pramerice która poinformowała ja iż Prezes przedmiotowych spółek spółki pracował tam jako agent ubezpieczeniowy na umowie agencyjnej a vice prezes był jego zwieszchnikiem i nic wiecej powiedzieć nie mogą

3. Wiadomo że przedmiotem działalności spoka koncentruje swoja działalnośc na szeroko rozumianym obrocie finasowym, i tutaj powstał problem Komisja Nadzoru Finasowego, której nadzorowi podlegaja wszytskie instytucja działające na rynku finasowym w tym tez te które oferuja produkty finasowe nigdy nie słyszała o tej spółce a działa ona od 2007 roku.

w drugim etapie rekrutacji jest test w którym w informacjach o osbie padają pytania o stan majątku..... hmm warunkiem przejścia do kolejnego etapu jest zaliczenie testu ale mimo ze test idzie i tak zapraszają mnie na dalszą rozmowe..... ponad to firma oferuje szkolenie miesięczne w przypadku nie podjęcia wpółpracy trzeba oddać 5000PLN warunek żeby nei płacic za to jest przepracowanie minimum 3 miesięcy jak dowiedzieć mozna się na spotkaniu
        ponadto na stronie firmy w wejściu widzimy zakładkę nasze oddziały kiedy w nia wejdziemy nei ma zadnych adresów placówek

W zdrowo myslącym człowieku informację i ich analiza oraz wpisy powyzej muszą raczej wzbudzać raczej daleko idącą nie ufność
    • Gość: Pracownik Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? IP: *.146.255.193.nat.umts.dynamic.eranet.pl 05.11.10, 15:39
      Witam,
      Jestem pracownikiem tej firmy od 18 m-cy i dziwią mnie trochę opinie, które tu przeczytałem.
      Podejrzewam, że większość z nich napisana została przez ludz, którym nie udało się przejść procesu rekrutacyjnego. Jeżeli ktoś chce siedzieć 8 godzin za biurkiem i zarabiać 3000zł to chyba faktycznie nie powinien tu przychodzić. Natomiast uważam, że dla wszystkich ambitnych i oczekujących niestandardowych zarobków firma jest idealna.
      Mam nadzieję, że nie wszyscy czytający te posty ślepo w nie wierzą. Większość z nich niestety dość mocno mija się z prawdą.
      • Gość: Gorzaty Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? IP: *.acn.waw.pl 28.12.10, 19:17
        Pracowałem w firmie ponad 1.5 roku.
        Przez rok było git, miła atmosfera, mili ludzie, imprezy itd. Z czasem zaczeło sie knocić. CFG zwalniało ludzi, inni rezygnowali sami. Każdy kto odchodzi jest obsmarowywany od góry do dołu, przypinane są im łatki narkomanów, pijaków, niekompetentnych pracowników, oszustów. Stary skład to skłąd menadżerów i ich ludzi, którzy jeżdzą razem na dziwki, i adorują się wzajemnie. nabory są raz na 3-6 miesięcy (ostatnia rekrutacja o której wiem w okolicach września) a to dlatego ze Ci którzy juz złapali nowych klientów są wyrzucani. Nie prawdą jest ze podczas rekrutacji przyjmowany 1 na 100 aplikujących (choć i to jest kłamstwem!!!!), MDRT - Ci którzy tam są mówią różnie...ze to jest 1% inni ze 3% najlepszych doradców finansowych na świecie... nieprawda!!! Firma jest jednym wielkim kłamstwem!!!
              • Gość: A. Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? IP: *.centertel.pl 10.02.11, 00:58
                Pracowałam w CFG. Nie napiszę kiedy i jaki okres bo wiadomo dlaczego.... Pracowałam tylko na własnej działalności bo to było najbardziej opłacalne dla obu stron!!! Nie wiem jak teraz jest w CFG ale jeżeli mówimy o merytorycznym i praktycznym przygotowaniu - to firma jest najlepsza !!! Smiało mogę to stwierdzić. Wiedza jaka uzyskałam w porównaniu z 2-ma firmami które są na rynku (gdzie miałam chyba.... nieprzyjemność pracować) to przepaść.... Zajebiści ludzie, zajebiste imprezy, naprawdę super.... Sytuacja życiowa zmusiła mnie do tego że nie współpracuje obecnie z nimi. Ale gdy czytam niektóre wypowiedzi to powiem tylko tyle....... Są żałosne..

80edytek@gmail.com
                • Gość: były pracownik CFG Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? IP: *.acn.waw.pl 13.02.11, 13:57

Nawet nie wiedziałem, ze jest taka gorąca dyskujsa nt tej firmy.
                  Szkolenia istotnie - na bardzo bardzo dobrym poziomie - i tylko to daje firma, bo 45% (max dla pośredników) prowizji to niewiele, zwłaszcza ze konkurencja daje od 50% wzwyż
                  To czego ja osobiście bylem swiadkiem, rzeczywiście to co napisał ktoś wyzej. Dyrektor oddziału obsmarował jednego z pracowników którzy odeszli, uzależnieniem od alkoholu. Ktoś inny - zwolniony, podobno był uzależniony od narkotyków. Także na pewno część zarzutów, które są napisane wczesniej są faktem.
                      • aple14 Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? 12.05.11, 01:34
                        Test nie jest prostacki, choć być może standardowy. Nie słyszałeś, by ktoś nie zdał? A ja sam wielokrotnie odrzucałem kandydatów, którzy zrobili go poniżej 22 pkt/28 możliwych. Jeżeli ktoś nie potrafi obliczyć kilku prostych działań, słabo kojarzy fakty, czy tez ma kiepską zdolność do kojarzenia faktów - nie jest właściwym dla nas kandydatem. Choć zdarzają się odstępstwa: bywa, że kandydat słabo napisał test, ale swym doświadczeniem, charakterem etc. stwarza dużą szansę na odniesienie sukcesu. Wtedy, pomimo słabego testu dostaje swoja szansę.
                        A. P. Lenicki

Gość portalu: byływspółpracownik napisał(a):

> To prostacki test złożony ze standardowych pytań dostępnych w kazdym portalu re
                        > krutacyjnym. To ściema że on o czymś decyduje, to tylko nadmuchiwanie balonu re
                        > krutacji . Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś nie zdał testu ;))) Kpią sobie do żyw
                        > ego
                  • aple14 Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? 12.05.11, 01:43
                    Która to multiagencja daje od 50% wzwyż? Bo chyba możemy brać pod uwagę tylko takei firmy, a nie sieci wewnętrzne poszczególnych firm?
                    Co do wyrzucania ludzi: byłem świadkiem sytuacji, w której w stosunku do nowego doradcy (świetnie rokującego zresztą i z sukcesami na koncie) wysunięte poważne oskarżenie natury etycznej. Nikt nie podjął natychmiastowej decyzji o wyrzuceniu, dano temu człowiekowi szansę wytłumaczenia się i przedstawienia własnego punktu widzenia. I dopiero po rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw podjęto decyzję o rozwiązaniu umowy, kierując się zasadami etyki, które zostały złamane. Pełen szacun za takie załatwienie sprawy - przecież można było nie zadawać sobie trudu, tylko od razu wywalić...
                    A. p. Lenicki

Gość portalu: były pracownik CFG napisał(a):

>
                    > Nawet nie wiedziałem, ze jest taka gorąca dyskujsa nt tej firmy.
                    > Szkolenia istotnie - na bardzo bardzo dobrym poziomie - i tylko to daje firma,
                    > bo 45% (max dla pośredników) prowizji to niewiele, zwłaszcza ze konkurencja daj
                    > e od 50% wzwyż
                    > To czego ja osobiście bylem swiadkiem, rzeczywiście to co napisał ktoś wyzej. D
                    > yrektor oddziału obsmarował jednego z pracowników którzy odeszli, uzależnieniem
                    > od alkoholu. Ktoś inny - zwolniony, podobno był uzależniony od narkotyków. Tak
                    > że na pewno część zarzutów, które są napisane wczesniej są faktem.
        • Gość: były klient Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? IP: *.acn.waw.pl 19.03.11, 19:29
          a mówił Ci ze nalezy do 1 do 3% najlepszych doradców na świecie? Wysyła Ci raporty ad Twoich funduszy czyli srednią kroczącą , która jest wysyłana do kazdego klienta na zasadzie ctrl+c - ctrl+V? Zrobil Ci analizę zakładając bezpieczne 10-12%? powiedział Ci ze Twoje pieniadze pracują od 1 dnia, nie wspominając, ze opłata za 1 rok, jest przeznaczana na opłaty dla doradców i twoja kasa przez 1 rok, wcale nie pracuje, bo jej nie ma? Mówił, Ci ze koszty zarzadzania to koszty od zysku, a nie od twojego stanu konta?(faktycznie jest na odwrót)
          jesli tak mówił.. to ... ojej, ja tez to słyszałem ;)
          Swoja droga.. fajne sa w firmie prezenty za awans... wypukła wizytówka, krzesło i szafka na dokumenty ;)
        • marksedel Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? 26.05.11, 22:04
          tuomas76 napisał:

> Korzystam z usług tej firmy od 2 lat i musze przyznać, że jestem bardzo zadowol
          > ony! Mój doradca jest profesjonalistą, mam z nim świetny kontakt. Polecam!

Zgadzam się, ja korzystałem z ich pomocy w najważniejszym momencie w życiu (strategicznym, że tak to nazwę) i byłem bardzo zadowolony. Nigdy nie odniosłem wrażenia, żeby starali się mnie "kantować" a wielu takich ludzi już spotkałem w życiu. Z moich doświadczeń wszystkim znajomym ich polecam. Nie wiem skąd tak skrajnie złe opinie o CFG :/
          • tuomas76 Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? 26.05.11, 22:49
            marksedel napisał:

>
            Nie wiem skąd tak skra
            > jnie złe opinie o CFG :/

Złe opinie jeśli nie mają innych podstaw do powstawania (a tu nie mają) wynikają z zazdrości ;-) A chyba jest czego.
            Dzisiaj się dowiedziałem, że CFG znalazła się w ekskluzywnym gronie niewielu firm mających w swojej ofercie Pramericę, która zazwyczaj nie oferuje swoich produktów poprzez inne firmy.
            To wyróżnienie.

Pramerica mówi o sobie "Mercedes wśród ubezpieczeń". Ja ochrzczę CFG MAYBACHEM :)
            • marksedel Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? 27.05.11, 10:24
              Może i to zazdrość tylko nieco nie poważne lekko mówiąc jest takie oczernianie w internecie gdzie wykorzystuje się swoją anonimowość. A potencjalni klienci rzeczywiście mogą się przestraszyć. A zupełnie nie ma czego. Wręcz odwrotnie.

Chyba zostanę tu na dłużej i będę śledzić bieg wydarzeń.
    • Gość: Adrian Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? IP: *.189.216.237.skyware.pl 18.05.11, 00:10
      Witam,

byłem na spotkaniu rekrutacyjnym w firmie. Wcześniej oczywiście
      przeczytałem dokładnie wpisy na forum. Spotkanie miałem z z Managerem-

człowiek na poziomie, spotkanie rzeczowe. Byłem w kilku podobnych
      firmach i mogę powiedzieć, że ta wyróżnia się pozytywnie na ich
      tle.
      Tak się składa, że mam za sobą kilka stanowisk w życiorysie i wiele
      rzeczy widziałem. Na tym forum ktoś od jakiegoś czasu próbuje na
      wszelkie sposoby podłożyć tak zwaną "świnię". Popularna niestety
      praktyka w naszym smutnym polskim bagienku.
      Jak ktoś jest zainteresowany pracą w tej branży to warto pójść na
      spotkanie i samemu porozmawiać o tym jak jest na prawdę, a nie
      sugerować
      się zdaniem jakichś anonimowych osób.

Pozdrawiam,
      Adrian
      • Gość: Byly Pracownik Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? IP: *.hrs.forthnet.gr 18.05.11, 10:25
        Kolego Adrianie,
        Oczywiście masz racje ze warto pójść i przekonać się samemu bo zawsze coś ciekawego z takiego spotkania się wyniesie tylko zastanów się nad jedna dość istotna rzeczą po co aż tylu ludzi chciałoby podkladac świnie tej biednej firemce CFG???!!!
        Może faktycznie są bardzo nieuczciwa firma i wlasnie takie fora są po to zeby tym nowym powiedzieć to i owo o firemce. Ja w tej firmie pracowałem ponad rok czasu, na samym początku atmosfera była świetna, chodziło się do firmy na luzie robiło się fajne wyniki każdy był zadowolony. W pewnym momencie prezesi wpadli na ciekawy pomysł zeby awansować jednego menagera na dyrektora i wtedy się zaczęło!!!!! Wydzwanianie wieczorne ile danego dnia się zarobilo- dla siebie, dla niego i dla firmy oczywiście!!!!! Jestem osoba która radzi sobie w tym biznesie dosyć dobrze i jedno co mi w tej firmie zasygerowano ( prezes + dyrektor) to to ze muszę teraz ja otworzyć taki program oszczędnościowy na siebie, a jak ja tego nie zrobię to sami to zrobią z mojej wypłaty, z tego co wiem nie została tylko mi złożona taka propozycja!!!!!!
        Sami sobie odpowiedzcie czy to normalne!!!!!
        Nie chce mi się dalej rozpisywać o tej FIREMCE bo szkoda słów jak mozna w krótkim czasie popsuć coś, co zapowiadało się bardzo ciekawie.
        Ale możesz mi wierzyć Adrianie ze większość zarzutów co do tej firmy które są pisane na tym forum są niestety prawdziwe!!!!!
        Co do poziomu tych ludzi którzy tam pracują to nie będę się wypowiadał ponieważ pracuje tam wielu moich znajomych i nie chce się o nich złe wypowiadac.
        Choć z tego co widzę z niektórymi nie jest do końca dobrze.
        • aple14 Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? 18.05.11, 12:29
          "wszystko jet możliwe, wszystko może zdażyć się" jako pisał poeta... Akurat niespecjalnie chce mi się w to wierzyć... Choć ciekaw jestem niezmiernie kto to wszystko wypisuje? Może odrobinę cywilnej odwagi, by się podpisać imieniem i nazwiskiem. Bo jeżeli Twoje zarzuty są prawdziwe i nie mieszczą się w kategorii zwykłego podkładania świni, to czegóż się obawiać ?
          Arkadiusz P. Lenicki
        • aple14 Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? 18.05.11, 12:35
          Gość portalu: Byly Pracownik napisał: "
          Jestem osoba która radzi sobie w tym biznesie d
          > osyć dobrze i jedno co mi w tej firmie zasygerowano ( prezes + dyrektor) to to
          > ze muszę teraz ja otworzyć taki program oszczędnościowy na siebie, a jak ja teg
          > o nie zrobię to sami to zrobią z mojej wypłaty, z tego co wiem nie została tylk
          > o mi złożona taka propozycja!!!!!!
          > Sami sobie odpowiedzcie czy to normalne!!!!!"
          To BYŁOBY nienormalne, ale nie sądzę żeby miało miejsce. Nie ma nawet fizycznej i prawnej możliwości, by "zrobiono to z Twojej wypłaty"... Noooo, chyba, że jest jakiś sposób o którym nie wiem...
          A z drugiej strony: z tego co wiem, to ta FIREMKA, jak piszesz (przecież niezłośliwie, nieprawdaż?) wypłaca należne prowizje nawet osobom, które zostały z hukiem wyrzucone z pracy. I co Ty na to???
          Tylko tym razem, jeżeli odpowiesz - podpisz się imieniem i nazwiskiem.
          Arkadiusz p. Lenicki

• aple14 Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? 18.05.11, 23:03
              I znów ten tchórzem podszyty strach, by nie podać nazwiska... a co do nazwisk osób, o których piszesz - jest chyba jasne, że na forum publicznym nie można ich podać. Co do mojej pracy z CFG - kilka miesięcy, co nie ma chyba znaczenia w momencie gdy ktoś bzdury wypisuje i to jeszcze anonimowo.
              A. P. Lenicki
            • tuomas76 Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? 19.05.11, 10:41
              Przyznam szczerze, Były Pracowniku vel Poeto, że Twoje posty, Twoje argumenty są bynajmniej śmieszne. I dla mnie,jako człowieka z doświadczeniem przynajmniej 10 lat dłuższym o Twojego, dyrektora dużej firmy, po prostu pokazują Ciebie jako niezadowolonego, niespełnionego, być może po prostu niedorastającego obecnemu dyr. CFG. Nic nie dzieje się bez przyczyny, jeśli ktoś został awansowany na tak poważne stanowisko, musiał mieć jakieś osiągnięcia w swojej dziedzinie i predyspozycje do tego stanowiska. Jeśli dzwonił do Ciebie wieczorami, dla mnie jest to znak, że dbał o swoje obowiązki, a Ty, zobowiązany do składania raportów, tych obowiązków nie wypełniałeś. Tym bardziej, choć nie znam człowieka, cenię go za rzetelność.
              Jeśli zanim został awansowany było fajnie i wesoło, znaczy to, że taka osoba, trzymająca w ryzach całe towarzystwo była potrzebna. Bo fajnie i wesoło ma być na placu zabaw. W pracy też, ale wówczas, gdy spełnisz swoje obowiązki i wyślesz na czas raport, czegokolwiek on by nie dotyczył.
              A jeszcze jedno na koniec - jeśli jesteś byłym pracownikiem, to po co przesiadujesz na forum byłego pracodawcy? Żal Ci żal.
              • Gość: RównieżByły Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? IP: 194.11.254.* 19.05.11, 14:50
                Witam,

Ja również jestem byłym pracownikiem firmy i tuomas76 odpowiadam na twoje pytanie, tak "zal mi". Niestety, ze względów prywatnych musiałem się wyprowadzić z Wawy, stąd też byłem zmuszony zmienić pracę, ale z ciekowości zaglądam na forum, zarowno byłego pracodawcy, jak i obecnego. I co najśmieszniejsze, o obecnym, rowniez wypisują pierdoły, a mnie się bardzo dobrze pracuje. To samo było w CFG. Takie pie...ty wypisują osoby, która albo sobie nie radziły/nie radzą albo im się nudzi....
                • Gość: gosc Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? IP: 78.133.191.* 19.05.11, 20:00
                  Tak, dyrektor cfg osiągnięcia i predyspozycje, chyba do picia alkoholu z prezesami, za co jednemu zabrano prawo jazdy. Co to za dyrektor którego komornicy ścigają za niespłacane kredyty, zabierają niesplacany samochód, mieszkanie,   byłe żony nie dostają alimentów. Nie potrafi zadbać o rodzinę to jak ma dbać o ludzi w pracy. Pozdrawiam Pana " A.P.L." nowego doradcę  cfg chyba naprawde nigdzie pracy nie mógł dostać :)
                  • aple14 Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? 20.05.11, 13:19
                    Co do informacji o życiu prywatnym - nie wypowiadam się. To poniżej wszelkiego poziomu - wszyscy tu piszemy chyba o firmie CFG, a nie życiu prywatnym osób w niej pracujących. Co do "A.P.L." - przecież podpisuję się imieniem i nazwiskiem. Co do bycia pracownikiem (choć zapewne w zamierzeniu "gościa" miało być obraźliwe) - nie ma to żadnego wpływu na moją opinię, jakie stanowisko zajmuję. Natomiast co do uwagi na temat niemożności znalezienia pracy gdzie indziej, "gościu" : pięć lat pracy w Realafinance, jeden z najlepszych zespołów, krótki epizod z własną firmą. Jesienią roku zeszłego to do mnie dzwoniły firmy, by zaprosić na rozmowy. Spośród AWD, A-Z Finance, Perfect, Premium Financial Prestige i paru jeszcze innych WYBRAŁEM SAM CFG. Mialem dokąd pójść, wbrew twoim, "gościu" sugestiom. Do były propozycje od firm ubezpieczeniowych - więc było w czym wybierać.
                    Arkadiusz P. Lenicki
                    A może tak "gościu" ujawniłbyś się z imienia i nazwiska?? Przecież po numerze IP twojego komputera można tak, czy inaczej cię namierzyć...
                    No, chyba że taki z ciebie gnój, że wolisz pisać bzdury jako anonim...
                      • aple14 Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? 22.05.11, 02:13
                        Wynik słaby, wszyscy to widzą, niczego nie ukrywam - więc nie tworzę fikcji. Widocznie są ku temu jakieś przyczyny. Natomiast wciąż nie wiem, z kimże to prowadzę tak twórczą dyskusję... Brak odwagi czy inne przyczyny...A może drogi "gościu" ktoś cię na pysk wywalił z pracy za nielojalność, łamanie zasad etc i po prostu się wstydzisz własnego nazwiska. Może wiąże się z nim jakaś śmierdząca aferka?
                        Więc jak - przedstawisz się? Bo jeżeli nie - trzeba uznać cię za kolejnego gnoja bez odwagi i tyle.
                        A. P. Lenicki
                      • aple14 Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? 22.05.11, 02:18
                        Poza tym co do wyników: w tej branży trafiają się lepsze i gorsze okresy, każdy wie. Są ludzie, także i w CFG, którym szło słabiej a dziś odnoszą spektakularne wyniki. Ja jestem realistą i tak też potrafię ocenić własną pracę. Natomiast o twoich "sukcesach" w CFG jakoś nie masz odwagi napisać. Z pewnością nie ma o czym ...
                        A sądząc z numeru IP już wiem z kim mam doczynienia...

A. P. Lenicki
                        • Gość: Były Pracownik Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? IP: *.warszawa.vectranet.pl 23.05.11, 00:48
                          No i co Ci ten numer IP Arkadiuszu Detektywie powiedział:-)????
                          A co od Twoich wyników to Twoja sprawa, Twoje życie, tylko nie wiem po co się wtrącasz w rozmowę jak, delikatnie mówiąc mało wiesz co się działo w tej firmie, a jesteś pierwszy który się wypowiada:-) ŻENADA PANIE, ŻENADA. Jak chcesz zabłysnąć u Prezesów to popracuj troche, a nie sie rozpisujesz.
                          Zakończmy tą dyskusje bo mi zaczyna czasu brakować na pisanie z Tobą, a uwierz mi w przeciwieństwie do Ciebie mam co robić.
                          Weź się chłopie za robotę:-)
                          • aple14 Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? 24.05.11, 00:03
                            Rzeczywiście - numer IP jest mi na nic. Ot tak chciałem cię trochę podrażnić - i wyszło...Moje wyniki, moje życie - racja, więc po co w ogóle o tym piszesz? Brak ci argumentów? Nie ma o czym w twoim przypadku pisać? Nie jestem zdziwiony...Nie wtrącam się w rozmowę, tylko korzystam z prawa do wypowiedzi, jako i ty. Wiem bardzo dużo - musiałem znacznie zweryfikować dobrą opinię o paru ludziach, którzy okazali się kompletnymi matołami i szujami. Zabłysnąć "u panów prezesów" nie muszę - po prostu nie. Zapewne w twojej naturze jest zakodowany taki sposób postępowania, więc przypisujesz go innym. Zakończmy istotnie dyskusję, bo zaczynam zdecydowanie zaniżać do ciebie poziom.
                            I bardzo mnie bawi, jak komuś zaczyna brakować argumentów na spokojne odpowiedzi. Napisz, tak z ciekawości, co poza wpisywaniem durnych komentarzy i wylewaniem żółci masz do robienia?
                            Oraz prób mocno nieudolnych prób leczenia w ten sposób własnych niepowodzeń.
                            Jak rozumiem - tchórzostwo nie pozwala ci podpisywać się imieniem i nazwiskiem? Nie jestem zaskoczony, jakoś nie...
                            I już nie odpisuj - nie wart jesteś uwagi.
                            A. P. Lenicki
                      • aple14 Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? 23.05.11, 00:54
                        Co do fikcji: AWD - Marek Anchim, odmówiłem bo nie te warunki, AZ-Finance - Dariusz Markowski, Mariusz Kacała, przesympatyczni ludzie, ciekawa oferta - niemniej wybrałem CFG, Perfekt, Krzysztof Karżewicz, zacny człowiek, miałem już w ręku umowę - niemniej wybrałem CFG, Premium Financial Prestige - Marzanna Górska, Marzanna Skraba, dobra oferta - niemniej wybrałem CFG... Mam nadzieję, że te osoby nie będą miały mi za złe podanie ich nazwisk - ale nie znoszę, jak jakiś nikt zarzuca mi tworzenie fikcji.
                        Co zatem o sobie możesz napisać, prócz krycia się za nickiem, "gościu"???
                        Zapewne nic...
                        A. P. Lenicki
                        Poza tym - umieszczaj może uwagi dotyczące firmy a nie personalnie konkretnych osób (i nie chodzi mi o mnie...). Tak będzie uczciwej - o ile rozumiesz to słowo...
                        • Gość: Niewiemcoto Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? IP: 193.59.255.* 11.02.13, 03:37
                          Witam,

Wnosząc po poziomie Państwa dyskusji - dodajmy pracownicy firmy (Jeden obecny, Drugi były). Można wywnioskować, iż faktycznie usługi świadczone są wedle uniwersalnej metody 3XW - Wcisnąć, Wydoić, Wyrzucić z pamięci ( w cenzuralnej wersji). W sumie trudno by było oczekiwać czegoś innego. Trudno powiedzieć, który jest większym tchórzem: Ten, który boi się powiedzieć jak jest prawda, czy Ten który boi się zdemaskowania ( no nie mam pojęcia, być może Mu grożą). Dlatego, też żadna z wypowiedzi mnie nie przekonuje. Sam sprawdzę jak to wygląda i ewentualnie coś napiszę.

Pozdrawiam wszystkich.

Moje IP to: 255.255.0.0 ;)
                        • Gość: Xxl Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.13, 01:02
                          Nie znacie prawdy. Krzysztof Karżewich? W całe nie był ofiarą. Nie chciał pracować. A w MLM trzeba coś robi ć:-), żeby osiągnąć sukces! On myślał, że przyjdzie ktoś, kto wszystko zrobi, a on będzie spoczywał na laurach. Słyszałem coś o Suchodolskim? On się zastrzelił. A Karżewiczu nikt nie odbierał jego struktury. Nie chciał po prostu pracować!!!!! To. Jest cwaniak, który chcę cudzym kosztem coś osiągnąć!!!!

• tuomas76 Re: Capital Financial Group Łucka 18 Warszawa ? 19.05.11, 23:27
                  Gość portalu: RównieżByły napisał(a):

> Witam,
                  >
                  > Ja również jestem byłym pracownikiem firmy i tuomas76 odpowiadam na twoje pytan
                  > ie, tak "zal mi". Niestety, ze względów prywatnych musiałem się wyprowadzić z W
                  > awy, stąd też byłem zmuszony zmienić pracę, ale z ciekowości zaglądam na forum,
                  > zarowno byłego pracodawcy, jak i obecnego. I co najśmieszniejsze, o obecnym, r
                  > owniez wypisują pierdoły, a mnie się bardzo dobrze pracuje. To samo było w CFG.
                  > Takie pie...ty wypisują osoby, która albo sobie nie radziły/nie radzą albo im
                  > się nudzi....

Potwierdzam. Tzw. ludzie na poziomie, czy tzw. ludzie realizujący się, dojrzali zawodowo, emocjonalnie - nie spędzają godzin wymyślając historyjki, tak naprawdę oczerniające ich samych.