Dodaj do ulubionych

Kazar- ile zarabia sprzedawca??

05.11.08, 13:28
Czy ktoś może wie?? POzdrawiam.
Obserwuj wątek
    • ciutka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? 06.11.08, 09:48
      hop do góry..
    • Gość: życzliwa Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.gprs.plus.pl 27.11.08, 11:18
      bardzo malo samej podstawy jest 1600 brutto!! kiepsciutko. ponadto
      mają jeszcze premie uznaniowe, ale niestety w niektórych miastach
      nie ma to racji bytu pracownicy muszą przeżyć tylko za samą
      podstawe.jednak chcialabym wszystkim odradzić pomysl z podjęciem
      pracy w firnie kazar, a przede wszystkim kupywanie ich butów. każą
      wmawiać klientom że są to buty wloskie, a na pólkach stoi sama
      chinszczyzna.uważają się za eksluzywny salon,a towar i sama
      atmosfera pracy jest beznadziejna. szefostwo nie Liczy się z ludzmi
      zwalniają kiedy chcą i jak chcą. NIE POLECAM!
      • modna777 Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? 04.01.09, 19:07
        coś mi sie zdaje, że Twoja opinia jest bardzo subiektywna, chyba
        wylali Cię z pracy.... poza tym na moich butach jest napisane Kazar
        made in spain...
        • Gość: ebi Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.chello.pl 07.01.09, 16:32
          bo tak w szczegole to jest firma polska, robbi dobre buty, nie
          prcowalem tam nie pracuje i nie bedeale buty polcam zawsze kazaraa
          ze ktos liczy ze na sprzedawcy dostanie moze 3tys netto??
          no coz marzenia piekna rzecz
        • Gość: x Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.09, 17:06
          a ile to roboty wyprodukowac buty w chinach z napisem made in spain:D
          • Gość: szewczyk dratewka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 94.254.179.* 09.01.09, 16:29
            Za buty Kazar zapłaciłem 300 zł , a sprzedawca zarabia 1200 zł ?
            Jak w przysłowiu "dobry szewc boso chodzi" ;) A może... głupi hehe
            • Gość: GOŚĆ Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 12:00
              To nie ma znaczenia ile, kto płaci za buty ile, kto zarabia, bo by
              się dowiedzieć prawdy o firmie to trzeba w niej pracować!!!!
            • Gość: :)))) Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 14:38
              raczej glupi ten co kupuje te buty za 300zl:D
              • Gość: ona Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.adsl.inetia.pl 22.01.09, 23:21
                Ja mam już kilka par z Kazara. Kupuje buty przeważnie tam, albo w Venezi. Buty mogę szczerze polecić. Są bardzo wygodne, moża chodzić cały dzień bez obaw bólu stopy. Solidnie zrobione. A ccena... cóż... zawygodę i fason trzeba zapłacić. C ztego ze kupisz buty w CCC za 60 zł jak w nich się nie da chodzić bo są niewyprofilowane, z kiepskiego tworzywa, poci się noga itp. Skóra, marka robie swoje.
                • Gość: Julka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.gprs.plus.pl 23.01.09, 20:29
                  Coż nie zgadzam się z przedmówczynią, te same buty kupisz w prima modzie gino rossi, Quazi itd tylko ze mają swoje logo. Buty wychodzą z tego samego magazynu:) różnią sie tylko kolorem i sezonem w który są. barzdziej liczy się kasa niż wygoda. prawda jest taka ze my jako kobiety patrzymy na wygląd a nie na wygodę.
                  • Gość: megi Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.lublin.mm.pl 23.01.09, 23:06
                    puknij sie w czoło !!! z jakiego "takiego samego" magazynu ??? o
                    czym ty mówisz dziecko !!!
                    to prawda ze kobiety bardziej patrza na wyglad niz wygode ale to co
                    palnęłaś to jakas durnota - humor dnia po prostu, hahaha:)))
                    • Gość: julka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.gprs.plus.pl 25.01.09, 22:07
                      Mów co chcesz ja wiem swoje, ty wiesz swoje. Prawda jest zawsze po środku.
                      • Gość: Gosc Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.gprs.plus.pl 25.01.09, 23:06
                        julka ma racje. czasem roznia sie tylko materialem ale fason ten
                        sam!! wiem na 1000000% ze np. bata, aldo, ccc, gino rossi i
                        warszawskie kdt to jedno i to samo
                        • Gość: ... Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 89.108.219.* 26.01.09, 22:53
                          nie porównujmy butów aldo z ccc, w dużej mierze buty w ccc to PLASTKI, podobnie
                          jak w nine west czy street. noga się upoci, obetrze ale za pół ceny - CENA CZYNI
                          CUDA. wystarczy zaobserwować w lato piętki niektórych pań - blizny po
                          ciaśniutkich plastikowych butkach...
                          • modna777 Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? 27.01.09, 19:36
                            Jedynie w KAZARZE kupuje buty warte sa ceny.Bardzo wysoka jakość
                            skóry a torebki wprost uwielbiam .Przyznaję trochę drogo ,ale od
                            czego są wyprzedaze.
                            • bozena-6 Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? 05.11.09, 12:44
                              600
                          • Gość: :)))) Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.09, 18:40
                            no tak bo w aldo to nie ma plastików:)))))) optymista/ka
                            • Gość: kot Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 94.254.233.* 29.01.09, 22:39
                              sprzedawca w kazarze zarabia w niektórych salonach naprawde dobrze.wiec nie
                              narzekajcie!!!wszystkie opinie bierzcie na pół, posrodku lezy prawda!!ale jedno
                              jest prawdą zarząd w centrali pomiata ludzmi to fakt!!!!!!!!!autentyczny!!!!!
                              fakt ze zwalnia ludzi i nie traktuje ich powaznie, wszystko pozory, dopóki nie
                              podpadniesz jest dobrze, a jak jestes na muszce to wylot!!!!!!!!!!gdyby nie góra
                              to nie ma co narzekac.zawsze moze byc gorzej
                              • Gość: modna777 Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 78.131.186.* 31.01.09, 07:23
                                Te same dziewczyny od lat w salonach KAZARA na Mokotowie i w Arkadi-
                                to chyba dobry znak -że zarobki są dobre.Uważam ,że tak jak w
                                każdej firmie słabsi są zwalniani.
                                • Gość: kot Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 94.254.241.* 23.02.09, 20:09
                                  nie zgodze sie z modna 777!!!! nie porównujmy warszawy (Arkadii i Mokotowa)do
                                  innych miast!!!słabsi nie znaczy gorsi!!!
                                  jedni zarabiają lepiej inni gorzej a Warszawa zawsze bedzie lepiej zarabiajacym
                                  miastem!!!!!
                                  • Gość: Modna Buty w Kazar to porażka... IP: 89.108.204.* 08.03.09, 23:44
                                    Wczoraj byłam w Kazarze i jestem w szoku, że mają tam buty takie same jak w
                                    Quazi. Tylko, że w Quazi są o 30% tańsze. Nie kupię już butów w Kazarze, bo nie
                                    chcę przepłacać.
                                    A tak na marginesie, to obsługa w Quazi jest o niebo lepsza!!!
                                    • Gość: kot Re: Buty w Kazar to porażka... IP: 89.108.205.* 10.03.09, 23:14
                                      no zobaczymy jak długo ponosisz buty z Quazi jak to firma CCC tylko pod inna nazwą!!
                                      ja sama nosze buty Kazara i jestem z nich bardzo zadowolona od samego początku
                                      istnienia firmy!!!
                                      buty mogą byc podobne ale nie takie same, a OBSłUGA W KAZARZE JEST BARDZO
                                      FACHOWA I BAAAAAAAARDZO MIłA.!!!
                                      ty jestes jakos uprzedzona i wiecznie z fochem!!!
                                      • Gość: Modna Re: Buty w Kazar to porażka... IP: 94.254.200.* 13.03.09, 13:10
                                        Mylisz się moja droga koleżanko, ponieważ właścicielem marki QUAZI jest firma
                                        NG2 S.A., która z kolei administruje także marką CCC i Boti.
                                        A wracając do modeli, to owszem w Kazarze są podobne, ale są i takie same, tylko
                                        że w QUAZI można je kupić w znacznie niższej cenie... I nie przekonasz mnie do
                                        Kazara, który lansuje się jak może a i tak bezskutecznie.
                                        • Gość: do Modna Re: Buty w Kazar to porażka... IP: 78.131.186.* 14.03.09, 16:15
                                          z tym lansowaniem to chyba jedak Kazarowi idzie nieźle, są ciągle
                                          obecni w prawie wszystkich magazynach modowych, maja sklepy w
                                          najbardziej prestizowych Centrach Handlowych...jakoś nie widzę Quazi
                                          w Arkadii czy Galerii Mokotów.... a swoja drogą to CCC i Quazi to
                                          przecież to samo.... specjalizacja.....made in china... wszystko to
                                          tanie kopie... miedzy innymi własnie Kazara, Venezii, Gino Rossi....
                                          a ty Modna kupuj gdzie chcesz, ale coś mi się zdaje, że pozostaniesz
                                          przy Quazi...quazi made in italy..heheheheh
                                          • Gość: Modna Re: Buty w Kazar to porażka... IP: 94.254.168.* 25.03.09, 16:35
                                            Z TEGO CO SIĘ ORIENTUJĘ, A ORIENTUJĘ SIĘ BARDZO DOBRZE, BUTY Z TAKICH SALONÓW
                                            JAK QUAZI, VENEZIA, BRONX CZY NAWET KAZARA NIE RZADKO WYCHODZĄ Z JEDNEJ FABRYKI,
                                            WIEC MYLISZ SIĘ MOJA DROGA, ŻE QUAZI TO MADE IN CHINA... DAŁAŚ DOWÓD, ŻE TWOJA
                                            WIEDZA Z ZAKRESU RYNKU OBUWNICZEGO W POLSCE JEST BARDZO UBOGA, WRĘCZ ZEROWA.
                                            JEŚLI SZUKASZ BUTÓW MADE IN CHINA ZAPRASZAM NA PIERWSZY LEPSZY BAZAR, A NIE DO
                                            QUAZI...
                                            • Gość: leszek Re: Buty w Kazar to porażka... IP: *.sidnet.biz 11.07.11, 17:59
                                              Do wiadomości wszystkich - buty CCC, Boti, Quazi i Lasocki produkowane są w Polsce w Polkowicach, a także w Chinach - i tu i tu z CHIŃSKICH materiałów. Właścicielem tych marek jest firma NG2.
                                            • Gość: gosc Re: Buty w Kazar to porażka... IP: *.play-internet.pl 08.09.11, 00:27
                                              buty z ccc i Quazi to jedna marka wychodzaca z Chin z tym ze te z quazi są z tzw wyzszej polki, tzn sorzane zarówno na zewn i wew stad ich wyzsza cena. Własciciel obu marek mieszka w Polkowicach i w pewnym momencie oplacało mu sie przeniesc produkcje do Chin i wprowadził wersje ekskluzywna quazi
                                          • Gość: ona Re: Buty w Kazar to porażka... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.10, 20:54
                                            Kochanie, a Ty myślisz, że twoje butki Kazar, Venezia czy Gino Rossi to nie
                                            kopie?!?! ;> Nie wiem może sprawię Ci przykrość tym co teraz napiszę, ale to są
                                            kopie największych domów mody a przede wszystkim projektantów takich jak
                                            Louboutin, Blahnik, Choo, McQueen! Ludzi, którzy tworzą modę i obecne
                                            trendy!Także przyganiał kocioł garnkowi! Jeżeli chodzi o jakość butów Quazi to
                                            też nie masz racji, bo mam i kazar i quazi i nie widzę róznicy, i w tych, i w
                                            tych chodzi mi się znośnie.
                                        • Gość: klientka Re: Buty w Kazar to porażka... IP: *.lanet.net.pl 27.07.09, 00:05
                                          ojojojoj. bezskutecznie powiadasz? mylisz się. to, że Ty i Twój krąg znajomych
                                          nie uczęszczacie na zakupy do salonu Kazar, nie znaczy to, że pani X z mężem i
                                          znajomymi tam nie bywa. Stała klientela, a w dodatku tak przychylny serwis
                                          reklamacyjny. Dbają o klienta jak mogą. Udaje im się to. Jestem zachwycona. Nie
                                          zrażam się.
                                          • Gość: frania Re: Buty w Kazar to porażka... IP: 89.161.17.* 27.07.09, 22:36
                                            • Gość: frania Re: Buty w Kazar to porażka... IP: 89.161.17.* 27.07.09, 22:41
                                              buty kazara to sama chinszczyzna hehe:) a obsluga zajefajna szczegolnie w
                                              galerii Mokotow:((((((( nic dodac nic ujac rowniez serwisowi reklamacyjnemu
                                              ktory po kilka razy naprawia te same buty bez zadnego efektu!
                                      • Gość: modna777 Re: Buty w Kazar to porażka... IP: 78.131.186.* 17.03.09, 11:34
                                        ZGADZAM SIĘ Z TWOJĄ OPINIĄ !!!NIE MAM NEGATYWNYCH ODCZUĆ !JAK DLA
                                        MNIE TA MARKA JEST BAAAARDZO OK !!!!!
                                        • Gość: Kuropatwa1 Re: Buty w Kazar to porażka... IP: *.jelonki.robbo.pl 15.05.09, 12:55
                                          To prawda, że niektóre modele powtarzają się w różnych salonach, po prostu producent nie sprzedawał butów tylko na wyłączność, stąd czasami te same buty w różnych salonach obuwniczych np.Kazar, Bata, Gino Rossi... ale powiem wam więcej jeśli ten sam model (tak było ostatnio w Kazarze i Bata) jest w różnych cenach Kazar 399zł, Bata 349zł uwierzcie mi, że gdy dotarło to do ,,właściciela" ceny zrównano w ciągu 2tygodni! I w Kazarze również kosztowały 349zł, czasami warto grzecznie poinformować o tym sprzedawcę, on nie ma uprawnień do zmiany ceny, ale może to przekazać dalej i jeśli ,,Góra" to potwierdzi ceny mogą się zmienić. Obsługa w Kazarze bardzo profesjonalna, a wiadomo czasami sprzedawca też może mieć zły dzień. Może akurat kierownikowi za coś się dostało i złoił całą załogę, to tylko ludzie, nie roboty, niektórych emocji nie da się ukryć i od razu zmienić się w szczęśliwego człowieka. A Kazar pracownikom płaci nie najgorzej, chociaż pracy jest tam wbrew pozorom dużo. Pozdrawiam.
                                          • Gość: GIGI Re: Buty w Kazar to porażka... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.09, 16:59
                                            Nie mogę czytać jakie głupoty piszecie! Laicyzm, głupota i chęć
                                            zemsty zwolnionych pracowników Kazara chyba sie odzywa! Najlepsze,
                                            że reszta to tylko domysły! Buty nawet jeżeli posiadają ten sam wzór
                                            to nie znaczy, że to te same buty! Po prostu od ciebie zależy czy
                                            wybierzesz ten wzór w nieco gorszej, tańszej wersji w Quazi,ccc lub
                                            w Bacie czy lepszej, droższej i dłużej je ponosisz. Buty różnią sie
                                            czymś więcej niz tylko wzorem ( futrówką, wkładką, podeszwą,
                                            wyprofilowaniem, jakością wykonania itd.). Za to sie płaci w
                                            Kazarze. Co do ccc, Boti, Quazi nie trzeba sie chyba wypowiadać. A
                                            jeżeli chodzi o Batę no cóż pierwsze buty reklamowałam 3 razy i
                                            straciłam cierpliwość. Mimo wszystko kupiłam drugie...ale się paski
                                            urwały po tygodniu... po czym wymienili mi na inne i tak sie
                                            rozciagnęły i rozczłapały po miesiacu, że się nie da ich nosić!
                                            nigdy więcej Baty!!!
                                            Wracajac do Kazara powiem jedno to na prawdę buty godne
                                            polecenia
                                            . Wygodne, długowieczne, estetyczne, modne. Warte
                                            swojej ceny. A co do zarobków to każdy zarabia tyle na ile sie
                                            zdecyduje...wolny wybór.
                                            • Gość: uro Re: Buty w Kazar to porażka... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.11, 10:57
                                              Kobieto nie wiesz o czym piszesz, Kazar bierze buty z tych samych fabryk co inni, więc jest duże prawdopodobieństwo że się gdzieś powtórzą. I nie opowiadaj bajek że się różnią wyprofilowaniem, wygodą itp... prawda jest taka że się nie różnią niczym, czasami jakością skóry. To co je wyróżnia najbardziej to CENA!!!!!. W większości przypadków całkowicie nieuzasadniona. Marże po 300 procent tylko dlatego że jest tam napisane Kazar...wybacz...jak jesteś frajerką to płać
                                              • Gość: frajerka Re: Buty w Kazar to porażka... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.03.13, 10:16
                                                Miałam buty 3 miesiące. W lutym złożyłam do reklamacji, gdyż pękła podeszwa i obcsach dosłownie w pół się złamał! W życiu nie miałam takiej sytuacji, prosta droga ( kafle w biurowcu) i pęknięty obcasach w połowie. Płace za ich buty po 600 700 zł nie mniej i jak widać mają "gdzieś" potem klienta. Miesiąc czekałam na informację z Kazara kiedy mogę w końcu odebrać buty , gdyż są zimowe i w lecie jak mi oddadzą to sobie mogą je wyrzucić ! Buty mają futerko i są typowo zimowe więc gdzie ja je w maju ubiorę? No cóż po kilku telefonach do ich firmy dowiedziałam się, że w końcu moje buty ZOSTAŁY NAPRAWIOE i odeślą je do sklepu gdzie je kupiłam. Absurd. Naprawiają moje buty , które były po 3 miesiącach użytkowania, buty za 600 zł. Teraz wiem, że już więcej u nich nic nie kupię. Powinni od razu wymienić na nowe ( tym bardziej, że w momencie składania reklamacji moje buty nagle były w promocji 50 % i kosztowały raptem 300). Więc co to byłby za problem uspokoić klientkę i oddać jej nowe lub zwrot pieniędzy. Sama bym u nich kolejne kupiła i sprawa załatwiona A tak to już wiem, ze więcej nic nie kupię w Kazarze, ropna obsługa w centrali. Bawią się w naprawy złamanych obcasów i podeszwy , jakoś okropnie słaba. Jestem zniesmaczona , koleżankom rzecz jasna już wszystkim rozpowiedziałam, wiec po tej sytuacji też u nich nie kupują już bo się boją reklamacji a mąż teraz ma butki z innej konkurencyjnej droższej firmy a przynajmniej porządne i markowe. Reklamację załatwiają jak dzieci w podstawówce. Za te pieniądze z zysku na butach powinni doszkolić DZIAŁ REKLAMACJI KAZAR. Ośmieszacie się tylko. Dziękuję za załatwienie reklamacji ..... co prawda butów nadal od Was nie otrzymałam..ale Wy u mnie już więcej nie otrzymacie pieniążków za kolejne nowe. Pozdrawiam. Zniesmaczona BYŁA KLIENTA.
                                          • Gość: Czytelnik Re: Buty w Kazar to porażka... IP: *.41-88-b.business.telecomitalia.it 20.04.10, 11:25
                                            Zgadzam sie zupelnie. Buty w sklepie Kazar w Gorzowie kosztuja
                                            365zl. a takie same w sklepie Bucik 329 zl.
                                        • Gość: gość Re: Buty w Kazar to porażka... IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 18.04.10, 11:06
                                          pracuje w salonie Kazar więc powiem tak:
                                          1. kto szuka pracy niech nastawi sie na to że jeżeli dostanie pracę w tym
                                          salonie to szefostwo może w szybki tempie zwolnić cała załogę bo wg nich utargi
                                          zależą od handlowców (ale wymagaja zeby klientowi sie nie narzucać)
                                          2. buty hmm zależy jak sie trafi, z tego samego modelu mogą być super ale mogą
                                          zdarzyć się felerne egzemplarze, osobiście mam 2 pary butów tej firmy i jeszcze
                                          mi się nie rozwaliły
                                          generalnie nie wiadomo jakiej produkcji są buty, pisze na nich made in spain,
                                          made in brazil, nam sprzedawcom każą mówić że włoskie :]
                                          nie polecam pracy w tej firmie a buty lepsze i za mniejsze pieniadze mozna kupić
                                          gdzie indziej
                                      • Gość: :)) Re: Buty w Kazar to porażka... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.09, 19:51
                                        Co racja to racja a oprócz tego że QUAZI i CCC to samo to jeszcze
                                        BOTI do tego dochodzi to ta sama Firma NG2 dokładniej mówiąc;))
                                        • Gość: ligra8 Re: Buty w Kazar to porażka... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.12, 14:44
                                          To [prawda, że buty Kazara schodza na psy. Pewnie ma racje forumowicz, który pisze, że to chińszczyzna. Wiecej u nich nie kupie nic. To totalna porażka!!!
                                    • Gość: Ciekawska Re: Buty w Kazar to porażka... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.09, 16:59
                                      Przeczytałam wasze odpowiedzi i wydaje mi się, że nie wszystkie są szczere. Na forum łatwo oczernić konkurencję, tak jak tu markę Kazar. Osobiście jestem zadowolona z ich produktów, nie mam też nic do Quazi. Ktoś bardzo gorliwie broni i zachwala Quazi, ale czy to prawda? Bardzo wątpię.
                                      • Gość: aaaa78 Re: Buty w Kazar to porażka... IP: *.centertel.pl 29.05.09, 00:45
                                        wógóle się z niektórymi nie zgadzam po 1 wszystkie firmy które mają
                                        teoretycznie buty z włoch zamawiają je na tych zamych targach więc
                                        to prawdopodobne ze będą takie same. a co do zarobków w Kazar są na
                                        100% większe niż w Venezii czy Prima Modzie a właściciel jak
                                        wszędzie zależy którą nagą wstanie a w Gal. Mokotów dużo w
                                        kierownictwie się zmieniło
                                        • Gość: Belka Re: Buty w Kazar to porażka... IP: *.jelonki.robbo.pl 04.06.09, 16:34
                                          Jeśli chodzi o zarobki pracowników to nie masz racji, bo akurat Kazar i Venezia
                                          mają tą samą stawkę dla pracowników, w CCC i Bata pracownicy zarabiają mniej ale
                                          nie w Kazarze i Venezii. A to czy ,,nowe" kierownictwo w Kazarze GM się sprawdzi
                                          okaże się po pewnym czasie, chociaż myślę, że tak. Kierownik przecież nie został
                                          wybrany z zewnątrz, tak jak i zastępca z resztą, bez sensu prowadzili rekrutację
                                          na zastępce skoro wybrano kierownika i zastępcę z pracowników sklepu.
                          • Gość: monwo29 Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.09, 22:55
                            a ty nie porównuj nine west i ccc! upoci nowy wyraz wymyśliłaś?
                        • Gość: beat Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.137.246.94.ip4.artcom.pl 14.11.12, 18:27
                          jak można napisac takie bzdury ze Gino rossi czy quazia nawet tanie ccc wychodzi z tego samego magazynu!!!!!ccc to jest chinszczyzna a Gino rossi są produkowane w Słupsku i nie które modele sa z importu z Włoch!!!!Wiem bo pracowałam w Gino i wiem skąd i gdzie są produkowane buty,torebki w gino tylko produkuje firma Garda dla gino i simple.Zresztą jak ktos zna te marki to wie doskonale!
                    • flamenco-2 Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? 30.11.09, 13:53
                      no nie taka mi durnota!!!
                    • Gość: anetka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 02.04.12, 12:15
                      to prawca, ze te same buty mozna kupic w innych sklepach tylko pod inna marka, sama nie raz kupilam buty w gino i za kilka tygodni takie same wdzialam w kazarze
                  • Gość: Klientka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.30.65.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.04.15, 16:17
                    Z takiego samego magazynu ?? Gino i np Prima Moda maja calkowicie rozne buty. Inny styl i z calkowicie innych fabryk. Dla podkreslenia Prima ma w wiekszosci buty wloskie, Gino polskie jak dobrze pamietam.
              • Gość: YOKO Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.adsl.highway.telekom.at 10.05.10, 22:41
                nie glupi ten co kupuje tylko ten co komentuje!
                a glupio komentuje bo go nie stac na te buty!
            • Gość: pat Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.10, 13:22
              Tak jest we wszystkich sklepach z tzw. "wyższej półki". Ile zarabia kasjer sprzedawca zależy od utargu i jego skuteczności
          • Gość: Autorka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.onsneteindhoven.nl 16.01.10, 13:10
            Gość portalu: x napisał(a):

> a ile to roboty wyprodukowac buty w chinach z napisem made in spain:D

:D
        • flamenco-2 Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? 30.11.09, 13:50
          opinia poprzedniczki moze i byc subiektywna, ale prosze mi wierzyc, to co jest
          napisane na butach Kazar, Venezii, Quazi itp. nie zawsze jest odzwieciedleniem
          pochodzenia butów! Drogie Panie, czy zdarzyło wam się widzieć tych samych modeli
          w różnych sklepach z metkami tej i czy innej firmy??? Wśród włoskich modeli
          można znalżć buciki z Chin i Indii z tą samą metka i podobna ceną!!!
        • Gość: monia Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.231.55.98.koba.pl 29.11.12, 21:50
          A jakby ci napisali ze podeszwa jest ze zlota tez bys uwierzyla idiotko?
        • Gość: zniesmaczona Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.03.13, 10:15
          Miałam buty 3 miesiące. W lutym złożyłam do reklamacji, gdyż pękła podeszwa i obcsach dosłownie w pół się złamał! W życiu nie miałam takiej sytuacji, prosta droga ( kafle w biurowcu) i pęknięty obcasach w połowie. Płace za ich buty po 600 700 zł nie mniej i jak widać mają "gdzieś" potem klienta. Miesiąc czekałam na informację z Kazara kiedy mogę w końcu odebrać buty , gdyż są zimowe i w lecie jak mi oddadzą to sobie mogą je wyrzucić ! Buty mają futerko i są typowo zimowe więc gdzie ja je w maju ubiorę? No cóż po kilku telefonach do ich firmy dowiedziałam się, że w końcu moje buty ZOSTAŁY NAPRAWIOE i odeślą je do sklepu gdzie je kupiłam. Absurd. Naprawiają moje buty , które były po 3 miesiącach użytkowania, buty za 600 zł. Teraz wiem, że już więcej u nich nic nie kupię. Powinni od razu wymienić na nowe ( tym bardziej, że w momencie składania reklamacji moje buty nagle były w promocji 50 % i kosztowały raptem 300). Więc co to byłby za problem uspokoić klientkę i oddać jej nowe lub zwrot pieniędzy. Sama bym u nich kolejne kupiła i sprawa załatwiona A tak to już wiem, ze więcej nic nie kupię w Kazarze, ropna obsługa w centrali. Bawią się w naprawy złamanych obcasów i podeszwy , jakoś okropnie słaba. Jestem zniesmaczona , koleżankom rzecz jasna już wszystkim rozpowiedziałam, wiec po tej sytuacji też u nich nie kupują już bo się boją reklamacji a mąż teraz ma butki z innej konkurencyjnej droższej firmy a przynajmniej porządne i markowe. Reklamację załatwiają jak dzieci w podstawówce. Za te pieniądze z zysku na butach powinni doszkolić DZIAŁ REKLAMACJI KAZAR. Ośmieszacie się tylko. Dziękuję za załatwienie reklamacji ..... co prawda butów nadal od Was nie otrzymałam..ale Wy u mnie już więcej nie otrzymacie pieniążków za kolejne nowe. Pozdrawiam. Zniesmaczona BYŁA KLIENTA.
    • Gość: justyna Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.09, 11:29
      Widze ze rozwinela sie goraca dyskusja nt marek butow - wszystko
      fajnie tylko nie wiem czy zwrociliscie uwage na "tytul" postu ...
      ciutka nie wiele sie dowiedziala na temat ktory ja interesowal.
      • Gość: Kola Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.jelonki.robbo.pl 08.06.09, 09:04
        A mnie interesuje ile zarabia sprzedawca w Bata w Wawie? Jesli ktoś wie i może
        się podzielić taką informacją będę wdzięczna.
        • Gość: mery Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.09, 15:58
          Może wiecie, kiedy zaczynają się przeceny w kazarze?????
          • Gość: foka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.09, 13:49
            Wyprzedaże w Kazarze już trwają od 20 czerwca. Warto rzeczywiście
            sie na nie udać bo przeceny sięgają 70% a buty jak wiadomo są
            ekstra!
            • Gość: bessi Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.09, 13:52
              Ja byłam w Kazarze w GM i rzeczywiście wyprzedaż jest godna
              polecenia. A co do zrobków personelu to chyba sa ok bo obsługa jest
              wystarczajaco zmotywowana by profesjonalnie i przyjaźnie obsłużyć
              klienta.
              • Gość: mysza Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 94.254.169.* 18.08.09, 21:58
                tak czytam te wszystkie wypowiedzi i powiem wam wszystkim ze to co
                piszecie to GÓWNO prawda!!!nie pracuje juz w kazarze bo to chora
                firma!!i sama sie zwolniłam tak na marginesie!!powiem tak jesli
                chodzi o zarobki , to w kazdym salonie zarabia sie inaczej ,
                najmniejsza podstawa to 1600 brutto!!!netto 1150!!do tego sa
                premie , takie ze jak ktos ma taka podstawe to wyciągnie max 1300
                zł!!!załosne.buty to sam badziew!!no moze oprócz kilku modeli!!
                farbują , skóra (niby lakierowana) sie łuszczy, peka itp buty
                niektóre wcale nie są ze skóry, w butach skórzanych stopa sie nie
                popci!!!polska firma owszem , ale buty to niby z włoch!!haha
                smieszne, tak góra karze mówic!!torebki sa robione w polsce, a nie
                sa z włoch!!!obsługa musi byc miła to taki jest nakaz firmy!!!
                regionalna jezdzi i zwalnia za byle co!!!!bo ktos krzywo se
                usmiechnie!!!zenada!!wykorzystują ludzi jak tylko mogą, nie licza
                sie z ludzmi, a najgorsze jest to ze to wszystko odbywa sie po
                kryjomu!!!dzis jestes chwalony o jutro wyp....!!!nie polecam pracy w
                kazarze i kupowania tez!!normalnie obóz pracy pod przykrywką!!!!
                • Gość: lilianka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.08.09, 22:10
                  Nie ma to jak zemsta na byłym pracodawcy i pisanie oszczerstw po ich adresem. Odchodzi się z godnością. Faktem jest to że wykorzystują pracownika jak tylko mogą ale kto tak nie robi w dzisiejszych czasach?? Sama pracowałam w tej firmie, życie nie kończy się na pracy w Kazarze. Nigdy nie wiemy w jakie jeszcze wieksze bagno się wpadnie. Praca tam nie jest zła tylko "góra" ma nierówno pod sufitem, ma tylko same wymagania a nic w zamian. Ale tak jest wszędzie nie pierwsza i nie ostatnia taka firma :) Zarobki są uzależnione w jakim salonie się jest, niektóre salony ładnie ciągną tak jak Arkadia Mokotów a inne ledwo ledwo. Niestety to nie zależy moje drogie kierownictwo od pracowników tylko od lokalizacji danego salonu i majętności potencjalnego klienta...
                  • Gość: Do lilianka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.toya.net.pl 15.09.09, 19:01
                    "Faktem jest to że wykorzystują pracownika jak tylko mogą ale kto tak nie robi w dzisiejszych czasach??"

No tak, róbmy im jeszcze przyzwolenie, nawet tu na internetowym forum, ostatnim miejscu gdzie ludzie mają jeszcze odwagę do swobodnej krytyki tego terroru..
                    • Gość: lilka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 188.95.30.* 17.02.13, 23:48
                      Taka prawda,że w większości pracujący w takich salonach pracują za 1200 zł i tylko dlatego że są do tego zmuszeni na pewno nie z wyboru!wiem coś o tym niestety...
    • Gość: niemra Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 91.123.163.* 02.09.09, 17:19
      za każdym razem jak jestem w Kazarze klienci zgłaszaja reklamacje...
      heh i zawsze mnie to odstrasza od kupna butów , jakies fatum
      Pozdrawiam ;;))
      • Gość: blackati Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.09, 11:42
        Ja osobiście nie mam zastrzeżeń do Kazara. Buty na prawdę są godne polecenia.
        Ładne i wygodne. A co do reklamacji, to bądźmy szczerzy:BUTY KAŻDEJ MARKI SIĘ
        REKLAMUJE. ZAWSZE ZDARZY SIĘ JAKAŚ USTERKA.
        • Gość: pomyśl Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.chello.pl 20.09.09, 00:00
          prawda,ale w tej firmie te "usterki" sie zdarzaja naprawde czesto.

tak jak juz wspomniano,gora nie liczy sie z nikim. niby szanowana
          firma,ktora twierdzi ze dba o pracownikow,a rzeczywistosc jest zgola
          inna. na czele z regionalna!!!!!!! za to trzeba sie wziac,pospolite
          zastraszanie. nie wspiera,nie pomaga. niszczy pracownikow
          psychicznie,chwali prosto w oczy,a za plecami obrabia dupe.a to
          wszystko za cichym przyzwoleniem firmy...
          • Gość: marta Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.lublin.mm.pl 13.10.09, 22:50
            zgadzam się z wypowiedziami innych co do pracy w firmie Kazar-masakra.
            regionalnej wciąż coś nie pasuje,ciągle niezadowolona w oczy ci się uśmiecha a
            po paru dniach cię zwalniają. Nie polecam pracy w tej firmie
            • Gość: gagag Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.12.09, 23:11
              A czy ktoś widział regionalną na całą Polskę?? Parodia Regionalna na calutką Polskę tj. 28 salonów :P
          • Gość: ... Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.rzeszow.mm.pl 08.09.11, 20:57
            wszędzie tak jest....
        • Gość: aśka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.09, 11:09
          To prawda co piszesz blackati. Co czytam na forum to każdą firmę krytykują, że
          jest beznadziejna i same w niej reklamacje. No niestety taki obecny standard na
          rynku. A co do butów Kazar to ja się nie rozczarowałam na tych butach. Służą mi
          wiernie i uwielbiam w ogóle ich buty. Zawsze mają coś nowego, coś oryginalnego
          czego nie mają inne sklepy obuwnicze.
      • Gość: mona Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.09, 09:47
        Mi firma Kazar kojarzy się tylko i wyłącznie z dobrymi butami. Jak znajoma
        zgłaszała reklamacje to była bardzo zadowolona z rozpatrzenia. Pod tym względem
        firma jest bardzo ludzka i przyjazna klientowi.
        • Gość: Paweł Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.ists.pl 12.10.09, 23:35
          Ja kupiłem dwie pary. Zimowe i wiosenne.Obie reklamowałem.Jedne naprawili, za
          drugie oddali kasę. Jeszcze nie odebrałem zobaczymy jak.
          • Gość: Karolina Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.12, 19:05
            to niestety prawda . Firma jest polska ale buty produkowane sa miedzy innymi w Chonach - to przykre ze ktora szczyci sie swoim poziomem zyskuje prestiz taka cena.
        • Gość: kinia Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.lublin.mm.pl 29.10.09, 23:28
          Nie polecam nikomu pracy w tej Firmie. Pierwszy raz spotkałam się z tak złym
          traktowaniem, a manager zdecydowanie do wymiany-osoba która chyba nie przeszła
          żadnych szkoleń jak należy pracować z ludzmi
        • Gość: kicia Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 188.33.177.* 31.10.09, 22:52
          przychylna klientą !!co za bzdura!!reklamacje w tej firmie to jeden
          wielki syf!!ja reklamóje 3 pare butów i dalej nie nadaja sie do
          uzycia!!!
          • Gość: ala Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.09, 11:01
            Ja nie wiem co z tymi Twoimi butami kiciu. Ja jestem super zadowolona z butów
            Kazara. Jeszcze mi nie szwankowały ani razu. Raz reklamowaliśmy buty męża, ale
            wszystko było profesjonalnie i super załatwione. Mam osobiście bardzo pozytywne
            doświadczenie z Kazarem.
            • Gość: iwcia Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.09, 11:46
              Ja także jestem bardzo zadowolona z Kazara. Nie rozumiem jak piszecie że coś się
              popsuło bo nigdy nie miałam takiego problemu. A obsługa jest do rany przyłóż.
              Zamówią Ci buty, ściągną z drugiego końca Polski. Kto tak robi??? Tylko Kazar.
              Jedyna firma która naprawdę dba o klienta.
              • Gość: klientka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.chello.pl 18.11.09, 23:49
                Faktycznie obsługa jest na wysokim poziomie. Ja miałam pecha , bo
                zapłaciłam za buty 700 zł i dwa razy mi je wymieniali , ale trzecia
                para już jest ok. I tą trzecią parę też mi ściągali z innego
                miasta , nie robiąc przy tym żadnych problemów.
                A buty mają przecudne :)
                • Gość: kaśka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.09, 15:08
                  Jakość obsługi w Kazarze znacznie się poprawiła. Firma jest rzeczywiście bardzo
                  przychylna klientowi. W innych salonach obuwniczych nie można na to niestety
                  liczyć. Np. w Venezii kazali mi płacić za przetrzymanie butów po reklamacji w
                  salonie ;OOO paranoja normalnie.
                  • Gość: anka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 80.54.201.* 15.01.10, 20:19
                    Oj Kasiu chyba w szkole nie nauczyli Cie czytać ze zrozumieniem. Składałam
                    reklamację w Venezii, więc wiem o co chodzi-jeśli przez 60 dni nie odbierzesz z
                    ich depozytu reklamowanego obuwia, wówczas mogą pobrać opłatę w wysokości chyba
                    2 czy 3 zł za dzień, ale tylko jeśli klient zaznaczył taką opcję w formularzu
                    reklamacyjnym, bo ma do wyboru kilka możliwości wyboru.
                • Gość: gość Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 18.04.10, 11:13
                  to własnie jest plusem że jak w jednym salonie np. w gdańsku nie ma tego
                  rozmiaru czy modelu to ściągną ci go z Krakowa, takie mają standardy więc to nie
                  nowość co więcej plusem jest tez to że jak ściagną ci buty w rozmiarze którego u
                  siebie nie mieli to nie masz obowiązku ich zakupu, co klientom bardzo odpowiada
                  i zaskakuje
      • Gość: :P:P:P:P Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.12.09, 23:04
        No to masz prawdziwy problem:P Chyba masz pecha jeśli chodzi o reklamacje. Lepiej nie wchodź do żadnego sklepu z markowymi butkami. Bo widzisz same reklamacje. Idź na targ :P Powodzenia ci życzę z takim nastawieniem:)
        • Gość: florcia Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.09, 13:15
          Ja potwierdzam. Jak kogoś Kazar nie zadowala to nie wiem co będzie w stanie go
          zadowolić? Nie spotkałam się nigdzie z tak świetną obsługą. A co do jakości to
          też się nie zawiodłam. Małe usterki zawsze się zdarzają ale przynajmniej nie
          czułam się zawiedziona sposobem rozpatrywania reklamacji.
      • Gość: ona Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.play-internet.pl 08.09.11, 00:40
        fakt kupiłam tam torebke dla mamy i juz 3razy ja reklamowała odpadła raczka i ten nit w dalszym ciaqgu wypada a torebka niewielka wie nie ma jak jej przeciayc a tak sie tłumacza za kazdym razem jak ja odbieram ze moze zbytnio obciazona ciekawe czym komorka ,portfelem , chusteczkami bo wiecej tam sie nie wcisnie a bubel kosztował 600zł i ta niby skora zaczyna pekac a torebka wiecej czasu spedza w dziale reklamacji niz jest noszona mogli ja wymienic i byłoby taniej niz klejenie i odsyłanie tego towaru w nieskonczonosc
    • Gość: sonrisa Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.tp.unicity.pl 02.01.10, 22:53
      Hej, czy może wiecie, jak jest w Opolu w Solarisie, mam mieć rozmowę w poniedziałek, i nie wiem czy warto nawet iść, po przeczytaniu, stwierdzam że mało zarabiają, i traktują ludzi gorzej niż w sklepie marketowym.
      Pozdrawiam
      • Gość: X Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 94.254.154.* 03.01.10, 00:40
        Możesz spróbować i iść tam na rozmowę. Nie wiem , jak jest dokładnie w
        Solaris,ale mogę udzielić Ci informacji odnośnie firmy z własnego obecnego
        doświadczenia.Finansowo nie jest źle, ale na pewno zadowalające pensje mają
        pracownicy Arkadii i Mokotowa, o czym świadczą staże pracy.Jak ktoś jest leniwy
        i liczy na obijanie się, to może sobie odpuścić.Firma ma duże wymagania od
        pracowników. Popieram wcześniejsze opinie dotyczące osoby P. "X" regionalnej,
        siejącej postrach , mająca chore wymagania, jej wizyty sprowadzają się do
        polerowania sklepu,ale nie przerażaj się,jak personel i kierownictwo jest ok, to
        da się wytrzymać. Powodzenia
        • Gość: Kamila Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.lublin.mm.pl 07.01.10, 20:16
          Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami co do regionalnej. Niewłaściwa
          osoba na tym stanowisku, zupełnie nie potrafi dobrze nadzorować
          pracy sklepów .Najlepiej tej osobie wychodzi krytyka pracowników i
          wieczne niezadowolenie. Powodzenia
          • Gość: zeberka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.centertel.pl 26.01.10, 18:19
            dorośli ludzie a rozmawiają o pracy jak dzieci. Ludzie teraz firm nie stać na słabych pracowników. Albo jesteś dobry albo wypadasz z gry. i jak masz gdzieś prace i jesteś leniem to wywalą cie z tej i każdej innej firmy.
            moim zdaniem dyrektor czy tam regionalna czy ktokolwiek z odrobiną władzy choćby nie wiem jaki był fajny to zawsze będzie ch... dlaczego? bo to porzełożony i trzeba go zmieszać z błotem na jakimś formu bo tu nie odczujemy konsekwencji wyrażania takich opinii a na co dzień jesteśmy tchórzami. żałosne.
            jak jest taka ostra to widocznie taka ma być i taką firma świadomie wybrała bo wie, że nie da sobie w kaszę dmuchać. a jakby była milutka i mięciutka jak kocyk w reklamie lenora to by jej wszyscy na łeb weszli. i nikt by nie brał poważnie. to takie trudne do zrozumienia? moim zdaniem nikt nie jest do końca potworem, tylko na każdego trzeba po ludzku patrzeć! i pozdrawiam rozsądnych ludzi
            • Gość: cepe Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.centertel.pl 31.01.10, 10:46
              Kupiłam szóstą parę butów w salonie Kazar, okazało się, że miała
              wadę ukrytą, po 4 tygodniach reklamowałam, byłam przekonana, że TAKA
              FIRMA bez problemu zaproponuje mi nowe buty albo odda pieniądze,
              niestety!!! to żałosne!!! zaproponowali mi naprawę i zwrot 30%
              wartości, podczas gdy te same buty w owym salonie sprzedają z
              bonifikatą 50%!!! oszuści, z którymi nie mam zamiaru mieć nic
              wspólnego poza zamknięciem sprawy reklamacji... jak będzie trzeba
              zrobię to na drodze sądowej, bo największym grzechem producenta
              obuwia, jest brak szacunku dla klienta!!!
            • Gość: Ala Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.lublin.mm.pl 08.02.10, 22:09
              Zgadzam się z opinią ,że osoba leniwa nie utrzyma się w żadnej
              pracy, natomiast uważam że każdy powinien traktować ludzi z
              szacunkiem bez względu czy jest to szef czy koleżanka w pracy.
              Niestety tej zasady w Kazarze nie uznają ,przynajmniej jeśli chodzi
              o regionalną.
              • Gość: pracownik Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.bremultibank.com.pl 05.03.10, 10:51
                ToI tu się z Toba zgadzam, regionalna jest niczym hiena, która nie
                wiadomo kiedy i skad zaatakuje. Zwalnia ludzi bez podania przyczyny,
                mało tego zwalnia najlepszych i tych którzy jej donoszą. wiem cos na
                ten temat, pracowałam w tej firmie ponad rok. Atmosfera pracy
                koszmarna, o ludzkim traktowaniu nie ma mowy. Fakt, że klient jest
                bardzo dobrze traktowany, serwis reklamacyjny godny pochwały...to
                fakt i nie dasie ukryć, ale pracownicy nie radze nikomu......gdyby
                prezesi wiedzieli co ta regionalna wyczynia to, moze wiele by sie
                zmieniło....
                • Gość: byly pracownik Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.10, 18:36
                  to wszystko bzdura, co tu sie pisze na temat regionalnej. po pierwsze to nie
                  jest regionalna, tylko kierownik sieci sprzedazy detalicznej, calej sieci i ona
                  w przyszlosci bedzie rzadzic regionalnymi a po drugie to po prostu jedynie
                  bardzo madra i ambitna osoba, a czesto musi grac tak jak jej zagraja... a
                  niestety nie zawsze graja fair.
                  • Gość: gooosc Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 00:19
                    zgadzam sie co do opinii na temat "regionalnej",osoba na takim
                    stanowisku nie jest od glaskania pracownikow...jednak Kazar jako firma
                    pozostawia sobie wiele do zarzucenia,o traktowaniu pracownikow juz nie
                    wspomne-to jakas parodia-w jednym dniu jestes super,a na drugi dzien
                    dostajesz wypowiedzenie,bo np."pani" kierownik lubi Cie mniej niz swoje
                    inne kolezanki-smiechu warte...ale takie sa realia w tej
                    firmie,czlowiek jest tam traktowany jak zero...
                    • Gość: ;p Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.10, 23:11
                      z zewnątrz,jeśli jesteś klientem,wszystko wygląda super-ale kosztem naprawdę
                      dużego nakładu pracy i wysiłku ze strony zespołu.Wymagania są duże, presja też,
                      i szkoda tylko, że nie opłaca się tracić zdrowia dla "taaaakich" pieniędzy :)
                    • Gość: tin Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.altec.pl 04.04.10, 15:29
                      A czy "regionalna" to jest teraz Pani J.W. ze slaska?
                      • Gość: zabka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.54.172.77.tvksmp.pl 14.05.10, 00:31
                        chyba co niektórym jest po prostu żal, że sami nie osiągnęli tyle ile BP lub JW
                        - do ostrej pracy sie zabierzcie a nie bzdury wypisujecie - z serii gorzkie
                        zale!! nie podobało się w Kazarze lub Cię zwolnili to złóż papiery do sklepu
                        spożywczego - tam na bank mniej się napracujesz!! proste jak budowa cepa - ŻAL
                        TYŁEK ŚCISKA... do pracy trzeba chęci!!!
                        • Gość: kot1 Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 109.243.251.* 25.05.10, 19:59
                          zal!!!ty prosta jestes dziewczyno!!!wchodzisz w d....tym panią !!!pracujesz
                          tam???ze tak zatwardziałe ich bronisz!!zastanów sie co piszesz , bo jak czytam
                          te twoje pozal sie boze!!!wypociny to mam ochote dac ci w
                          p................!!kretynka i dupowłaz!!
                        • Gość: Karola Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 109.243.181.* 19.07.10, 23:35
                          co wy wypisujecie, ci co bronią BP czy tej drugiej niedorozwiniętej to, cóż mogę
                          powiedzieć, brawo! jednak dla mnie największe gwiazdy kazara to gwiazdy
                          opolskie- bezzębna i obleśnie otyła, obie menadżerki, widziałam osobiście na
                          zjeździe.

pozdrawiam biednych handlowców
                  • Gość: gość Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 18.04.10, 11:09
                    w naszym kraju nieliczne firmy traktują pracowników z należytym szacunkiem,
                    niestety...a to dzięki nam osiągają takie a nie inne zyski i co mamy w zamian?
                    zwolnienie
                  • Gość: kot Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 109.243.251.* 25.05.10, 19:54
                    bzdura jest to co piszesz !!!!musiałes(as) niezle włazic jej w .........i
                    dlatego nie pracujesz!!!
                • Gość: ala Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.10, 16:50
                  ja kupowałam buty zawsze w kazarze i do taj pory bylam zadowolona
                  ale po tym jak mnie ostatnio potraktowano w sprawie reklamacji nigdy
                  więcej nie kupię tam butów.Zamoje kozaki zapłaciłam 500zl i były
                  4razy reklamowane (farbowały , odkleiły się obcasy i cale
                  podeszwy),firma z uporem maniaka ciągle je naprawia pomimo że
                  farbują już tak mocno że nie mogę domyć nóg , chyba chodzi o
                  zakończenie gwarancji.Takfirma stracila dobrego klienta ,ja i mój
                  mąż nigdy nie kupimy butów z kazara i odradzam wszystkim .Tej zimy
                  moje buty były 2 miesiące w naprawie.
                  • Gość: iza Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.10, 17:02
                    w tym kazarze to straszny bubel ja reklamowałam buty na początku
                    marca i była to 420 reklamacja w tym roku .Numer tej reklamacji
                    chyba o czymś świadczy.
                    • Gość: gość Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.lublin.mm.pl 29.03.10, 18:28
                      Faktycznie buty bubel a obsługa fatalna- przynajmniej jeśli chodzi o
                      część wschodnią Polski:-(
                  • Gość: kosztek Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 109.243.251.* 25.05.10, 20:07
                    bo moja droga koleżanko buty z tej firmy to made in china!!wiem co pisze!!drogie
                    jak cholera , a szłam jakich mało !wole kupic buty na bazarze za 70 zł i niech
                    sie nawet rozpadna po miesiącu a nie bedzie mi zal!!a nie buty za taka kase i po
                    tygodniu w naprawie!!inne firmy sie choc do tego przyznaja ale kazar w zaparte
                    twierdzi ze sa z woch!!!

ZART I ZENADA!!!!!!!!!!
                    • Gość: były pracownik Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 82.160.210.* 29.07.10, 22:26
                      Buty Firmy Kazar, są MADE IN CHINA!!!! pracowałam, dokładnie trzeba było
                      sprawdzać dostawy i likwidować wszelkie oznaczenie MADE IN CHINA....Było to rok
                      temu, jednak do dziś zawzięcie twierdzą że są z Włoch. Firma dzięki takim
                      pracownikom jak BP ( wszyscy wiedzą o kim mowa...prędzej czy p.óźniej pójdzie z
                      torbami. W/W Bp, to sosba reprezentująca zanikający gatunek cyborga......tworzy
                      wizerunek zafałszowany przedsiębiorstwa, gdzie ludzie pracują jak w obozach
                      pracy....
            • Gość: kot Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 109.243.251.* 25.05.10, 19:47
              zeberka ty dziewczyno nie wiesz co piszesz!!!przyjmij sie do tej firmy to
              zobaczysz z kim masz doczynienia!!jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj, bo tylko
              mnie tym wkurzasz!!!!!!!!!!!!!!!
              • Gość: warsawlady Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.altec.pl 26.05.10, 19:54
                A kim jest w tej firmie Pani JW? Bo BP oczywiście znam.
                • Gość: znawca Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.ghnet.pl 27.05.10, 21:01
                  JW to ulubienica pani regionalnej, dzieki ktorej pracuje oraz robi co jej BP
                  wyznaczy. Jednym slowem marionetka...Obydwie to proste dziewczyny, moze i
                  pracowite ale bez jakiegokolwiek szacunku dla innych. Niektorzy nie nadaja sie
                  na wyzsze stanowiska tak ja o n e. Ta firma to nieporozumienie pod katem kadr,
                  zarzadzania, wymyslania kolejnych bzdur i meczenia ludzi!Wiem bo mialam
                  przyjemnosc pracowac i niewiele mozna dobrego powiedziec, co najwyzej o ludziach
                  z ktorymi sie pracowalo. Albo masz dystans, albo wlazisz w tylek i jestes
                  cyborgiem, albo zmieniasz prace i wtedy wiesz ze zyjesz i nigdy bys tam juz nie
                  chcial wrocic...
                  • Gość: mańkut Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 109.107.24.* 15.06.10, 15:50
                    ciekawe kto tu ciagle jeździ po tyj JW i BP pewnie jakas zazdrosna której zal
                    dupe ściska. JP??? Bo chyba na to wynika. która tak naprawde jest najwiekszym
                    wlizodupem jak jest wizytacja to jakby mogla podloge by przed nia lizala a jak
                    wyjdzie to ja od razu jedzie. zal poprostu zal i dlatego sie zwolnilam bo tej
                    calej dwulicowej firmy to zniesc nie moglam. wszystko pod publiczke by tylko sie
                    pokazac nie wazne z jakiej strony dobrej czy tej smiechu8 wartej. PS: JP Z GB po
                    tupach byle do celu i z zazdrosci to żółc ja zalewa
                    • Gość: pracownica Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.plock.mm.pl 27.07.10, 08:54
                      JA WIEM KTO TO TAKI TO KIEROWNICZKA Z SOLARISA Z OPOLA ONA JEST
                      TAKIM CZLOWIEKIEM ŻE JAK WIDZI BEATĘ TO PALEC W TYLKU JEJ TRZYMA A
                      PO JEJ WYJSCIU JEDZIE PO NIEJ ROWNO DZWONIĄC DO INNYCH SALONÓW
                      POZATYM W CZASIE SWOJEJ PRACY NIE ROBI NIC POZA ŚCIEMĄ DLA FIRMY
                      GONI I PONIRZA PRACOWNIKÓW TO ZWYKŁA SZUJA JEST UWAGA NA NIĄ
              • Gość: Aśka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.lublin.mm.pl 30.05.10, 13:34
                Co Ty zeberka piszesz??? Gnojenie ludzi jest w porządku?? Na drugi
                raz zastanów się zanim napiszesz takie głupoty
                • Gość: kret Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 94.254.213.* 14.06.10, 23:12
                  gwiazda kazaru....jest tylko jedna!!!co za wstyd!!!hahaha
    • Gość: gosc Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.10, 08:34
      tylko siąść i płakać jak i gdzieś indziej
    • Gość: e Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.10, 21:11
      ja wiem a ile dajesz za informację
    • Gość: dc Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.10, 21:06
      nie wiem
      • Gość: gość Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.icpnet.pl 23.06.10, 19:05
        Ludzie wystrzegajcie się tej firmy. Na rozmowach kwalfikacyjnych obiecują różne rzeczy (dobra kasa, super atmosfera itp.) a rzeczywistość jest niestety całkiem inna. Zapierdziel taki że głowa mała, non stop na nogach, o wszystko się czepiają i wogóle shit. A panie "menedżerki" w niektórych sklepach to żenada poprostu. Niewykwalfikowane, niedouczone, proste baby zgrywające super inteligencje.
        Jednym słowem: NIE POLECAM!!!
        • Gość: xx Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.167.rev.vline.pl 24.06.10, 19:56
          z płacą szału nie ma. Zgadzam się z tym, że zapieprz jest i nie ma czasu na
          przerwę. Co z tego, że na 12 godz należy mnie sie przerwa 30 min i 15 min jak
          mam tylko taką, żeby w biegu wypić parę łyków wody. Bardzo duże wymagania i dużo
          skomplikowanych zasad do opanowania. Kto by się spodziewał, że w sklepie może
          być więcej papierkowej roboty niż w biurze?! Ogólnie nie polecam jeżeli ktoś
          myśli o pracy na dłuższy czas. Grafik jest tak ułożony, że ma się mało czasu dla
          rodziny i znajomych i 1 dzień wolny w tygodniu. Pewnie, żeby pracownik za dużo
          nie analizował tej firmy po przyjściu do domu;)
          • Gość: D.R Gdańsk Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.dwtele.pl 11.07.10, 20:11
            Witam!
            Ja jestem kierownikiem w salonach CCC i Quazi. U mnie ludzie są zadowoleni z
            grafika-jeden dzień(cały-12 godzin) w pracy,następny wolny.Ja jestem
            kierownikiem i pracuję w ten sam sposób.
            Jeżeli chodzi o zapieprz-przykro mi,ale musicie przez to przejść.Za darmo nikt
            wam nie da, część z was to chyba zapomniała,że poszła tam DO PRACY,a nie tylko
            po wypłatę.Zeby coś zarobić,trzeba najpierw coś zrobić.Ja też kilka lat ciężko
            robiłem,ale pomalutku sobie awansowałem.A tu widzę,że część z was nie potrafi
            poprawnie pisać w języku polskim,ale chce być kierownikiem.Dajcie spokój.
            • Gość: Malwa Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.play-internet.pl 31.03.15, 13:09
              Zadowoleni z GRAFIKu wielki , mądry Panie kierowniku ;))
          • Gość: kiszonka Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.146.106.130.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.09.10, 20:24
            a wiecie cos na temat nowootwartego salonu w manufakturze w łodzi?kto tam jest menagerem i jakie tam sa laski?
    • Gość: xy Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.167.rev.vline.pl 24.06.10, 19:59
      Netto tyle ile kosztuje tam najdroższa torebka.:)
      • Gość: foka.34 Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: 109.243.161.* 21.07.10, 22:14
        Hej, ja startuję na kierowownika. Czy macie jakieś info o
        obowiązkach i zarobkach? Pozdrawiam.
        • Gość: Szelma Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.icpnet.pl 26.07.10, 09:22
          Odradzam Ci prace w Kazarze chyba że lubisz być sterowany jak w sekcie. Bo Kazar to jest sekta. Tam trzeba mieć klapki na oczach i nie widzieć nic dookoła tylko Kazar.
          "Wszędzie dobrze ale najgorzej w Kazarze" :P
    • Gość: pracownica Kierownika Solarisa w Opolu - wredna menda IP: *.plock.mm.pl 26.07.10, 19:36
      Ja chciałbym ostrzec przedewszystkim obecnych pracowników firmy
      Kazar żeby uważali na to co mówią przy kierowniczce z Opola z
      centrum handlowego Solaris tj na Anke ponieważ rozmawia z
      pracownikami swojego salonu nie raz dzwoni do innych salonów
      wypytując o różne rzeczy a potem na zjazdach kierownictwa
      obsmarowywuje im tyłki do pozostałych kierowników jak i regionalnej.
      Może czas żeby Beata. P ( regionalna dowiedziała się że jak jest na
      kontroli w Solarisie to potem połowa salonów sie z niej nabija bo
      tzw kierowniczka Anna dzwoni po innych salonach do kierowników z
      którymi trzyma sztame i ją obgaduje)
      POWEIM JEDNO TAKIEJ WREDNEJ I ZAKŁAMANEJ KOLEŻANKI JAK ANNA Z
      SOLARISA NIKOMU NIE ZYCZĘ - UWARZAJCIE NA TĄ SZUJĘ
      • Gość: JW Re: Kierownika Solarisa w Opolu - wredna menda IP: 93.175.70.* 06.08.10, 12:38
        Moim zdaniem kto ma wylecieć to wyleci, czy się to komuś podoba czy nie:p Pani Beata P. króluje, tylko ta jej era kiedyś minie a ona nie jest młoda. Więc niech się cieszy i bryluje.
        A co do reszty to każdy kabluje, liże dupę, komu się da, by się tylko utrzymać.
        Tak jest wszędzie nie tylko w tej firmie. Zawsze się pojawi taki "spajder" który będzie gnębił innych. Pozdrawiam:D
        • Gość: zuzia kazar IP: *.pl 08.08.10, 01:43

Wszyscy, macie racje!!ludzie sa zawistni i kłamliwi!!a zwłaszcz w kazarze!!!!jak
          ktos jest na topie to wszyscy sa mili, a pózniej czsa mija i
          wypowiedzenie...takie zagrywki kazarowskie!!zapierdziel i wymogi nie z tej ziemi
          , a kasa ...dajcie spokój!!
          słuchajcie szkoda gadac, bo to temat rzeka!!
          ODRADZAM, NIE POLECAM TAM PRACOWAC!!
          KTOS KIEDYS POWIEDZIAŁ-"NIE KUPUJCIE NIC W KAZARZE BO TO ZŁA FIRMA"JA MÓWIE NIE
          PODEJMUJCIE PRACY W KAZARZE BI=O SIE WYKOŃCZYCIE!!!!
          pozdrawiam wszystkich, obecnych (jeszcze)i byłych PRACOWNIKÓW ;-))
        • Gość: jagoda Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.pl 08.08.10, 02:01

hej!
          pani kierownik regionalna to prosta dziewczyna i manipulantka!!dobrze gra,
          kłamie, kombinuje....szkoda tylko ze góra jej tak w to wszystko wierzy!!sa przez
          nia zaslepieni, ale moze kiedys otworza oczy , tylko wtedy moze byc za
          pózno....kazar nie szanuje pracowników!!i to jest bardzo przykre!!wymogi
          ojoj!!tylko obsługa klienta najwazniejsza, klient ma racje!!tylko nie widza tego
          ze klienci sa juz tak rozpuszczeni przez ta firme ze ze zwykłego głupstwa robia
          afere!!dzwonia do centrali, a pózniej niewiadomo dlaczego jest sie
          zwolnionym!!bo klient był nie zadowolony z obsługi!!bierze sie pod uwage tylko
          tych rozpuszczonych klientów , a nie pracownika!!!!zal ludzie zal!!!!
          centrala, szefostwo mysli ze my tu w salonach nic nie robimy??moze tak na
          miesiac zamienimy sie rolami??to wtedy zobaczymy kogo bedzie sie sznowac łaskawy
          Kazarze!!!!
          dobrze ze choc tu mozna sie wypowiedziec, choc jak sie szybko opuści obóz pracy
          kazar to mozna regionalnej i centrali powiedziec całą prawde, choc z drugiej
          strony zostawmy po sobie pozytywne wrażenie..

• Gość: Zuzia Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.kalisz.mm.pl 10.08.10, 23:28
            Witam,
            Tak, jak tu zostało napisane - firma Kazar traktuje ludzi, jakby byli w obozie
            pracy. Jest tutaj tyle wymogów, że chyba w największych firmach na świecie nie
            ma tylu zasad. Pracowników traktują jak cyborgów (przymusowe zostawanie po
            pracy, przychodząc do pracy, nie wiesz tak naprawdę czy wyjdziesz o czasie, czy
            np. o 1 w nocy, nie interesuje ich wtedy, czy ktoś ma np. małe dziecko w domu,
            czy po prostu coś zaplanowane). Pani B.P. nie powinna zajmować stanowiska, na
            którym się znajduje, ponieważ jej działania "zahaczają" wręcz o mobbing. Tak,
            jak większość osób wypowiadających się tutaj, podzielam zdanie o tym, że jak jej
            ktoś nie wchodzi w tyłek, to po prostu ma już "pozamiatane". Sama uważa siebie
            za wszechwiedzącą, ogólnie czyjeś zdanie ma po prostu gdzieś. Czepia się głupot,
            nie zważając w żaden sposób, żeby ludziom w tej firmie pracowało się lepiej.
            Klient jest najważniejszy i choćby powiedział największą głupotę, to i tak B.P i
            centrala Kazara przyznają mu rację, a pracownika zgnoją. Niech szefostwo Kazara
            opamięta się trochę, bo dzięki swoim pracownikom może zarabiać naprawdę full
            pieniędzy, a jeżeli dalej będą tak ich traktować, to na pewno długo miejsca
            ludzie tam nie zajmą. Apeluję - OGARNIJCIE SIĘ !
            • Gość: takajedna Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.167.rev.vline.pl 13.10.10, 22:36
              Też napiszę parę słów. Bardziej rozpiszę się później.:) Sama odeszłam z pracy bo miałam tego dosyć!!! Powody m. in.:

1. Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziano mi, że pracuje się po 8 godz dziennie.

Rzeczywistość była taka, że pracowaliśmy 6 a w weekendy 12 plus trzeba było być pod telefonem, bo może będzie przecena i wtedy trzeba będzie przyjechać. W ciągu miesiąca byłam 4 razy na noc w pracy. Nie płacą za te godziny wogóle albo wciągają do godzin dziennych -A POWINNIŚMY DOSTAWAĆ WIĘCEJ BO TO PRACA W NOCY. Koleżanka musiała po pracy do 3 ciej w nocy przyjechać na 8 do pracy.

2. Faktycznie dużo wymagają i mają strasznie skomplikowane "procedury" jak oni to nazywają tak samo w kompie jak i jeśli chodzi o ułożenie towaru itd. Jeżeli ktoś nie stosuje to wylotka.

3. Nie przestrzegają Kodeksu Cywilnego. O czym już była mowa w punkcie 1. Wymienię jeszcze: koleżanki nie mogły mieć przerwy, przerwano im po pierwszym ugryzieniu kanapki słowami "jak możesz jeść a tu tylu klientów na sklepie". Natomiast mnie wyśmiano jak starałam się ze wszystkim wyrobić i gdy powiedziałam, że pracuję już 9 godz i nic jeszcze nie jadłam to stwierdzono, że "widocznie się ociągam, że nie zdążyłam zrobić sobie przerwy". W innym salonie gdzie wtedy jeszcze dowodziła regionalna dziewczyny miały powiedziane,że nie wyjdą póki nie skończą zaczętej pracy. Kończyły po godzinach i nikt im za to nie płacił.

4. Niech wam coś powie to, że NA 27 SALONÓW, KTÓRE MA KAZAR TYLKO W 1 NIE ZMIENIŁ SIĘ SKŁAD OD 1,5 ROKU. Wniosek z tego taki, że jeżeli trafi się na zgraną, solidarną grupę to będzie ok. Przynajmniej atmosfera pracy bez stresu, że źle coś zrobisz.

5. Cały czas czułam się tam jak w szkole. Co tydzień mnie ktoś odpytywał. Zaś codziennie miałam wrażenie, że każdy patrzy mi na ręce i analizuje każde potknięcie. Potem się okazało, że miałam rację szanowna lizidupcia regionalnej robiła notatki w zeszycie na nasz temat. Dla każdej miała jedną kartkę. Podobnie jak kierownik. Nigdy jeszcze nie czułam się tak w pracy jakby ciągle trwał wielomiesięczny egzamin.

6. Stosują mobbing. Żałuję tylko, że nie miałam dyktafonu ani świadków, bo zrobiłabym z tego materiału właściwy użytek.

7. O każdym pierdnięciu trzeba powiadamiać. Nawet o tym, że idzie się do WC.

Proszono mnie,żebym powody dla którego odchodzę zamieściła na kartce, ale jaki to ma sens skoro wszyscy mają tam wyprane mózgi i przeświadczeni są o swojej nieomylności. Myślę, że większy sens ma napisanie tego tutaj. Trochę ku przestrodze.
              • Gość: jedna z wielu Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.toya.net.pl 20.10.10, 11:02
                ja czuję się oszukana przez tą firmę!!!!
                podpisuję się rękami i nogami pod tym, co zostało tu napisane, aż dziw, że ta "firma" (sekta) jeszcze istnieje???
          • Gość: ja Re: Kazar- ile zarabia sprzedawca?? IP: *.dynamic.chello.pl 17.05.12, 21:58
            1300. kazar jako firma jest spoko ale ludzie to juz nie... nosy trzymaja wyzej niz czolo... a wymagania.. no coz rozumiem ze firma cieszy się najwyzszym mozliwym standardem obslugi i stawia takie wymagania ale drodzy ludzie nie za takie pieniadze klient moze Ci napluc na twarz a ty masz stac i sie usmiechac... i to nie jest przenosnia
    • Gość: PRINCESSA Solaris - porażka IP: *.plock.mm.pl 11.08.10, 23:30
      O TYM ŻE KIEROWNICZKA Z TEGO SALONU WAZELINE UPRAWIA W CENTRALI I U
      REGIONALNEJ TO JUŻ DAWNO WIADOMO
      • Gość: Ziuta Re: Solaris - porażka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.10, 08:54
        a ciekawe co powiecie na nowa vice manager w Silesii - słów po prostu
        BRAK!!!!!!!! TO JEST ŻAL I TYLE!!!!!!! nie dość, że mało urokliwa to do tego
        mało kumata ;P
        • Gość: misia Re: Solaris - porażka IP: *.adsl.inetia.pl 16.08.10, 12:00
          Ale dobrze liże dupę i to wystarczy:P
          • Gość: Natan Solaris - porażka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.10, 10:29
            Ciekawe czy tylko dobrze dupę liże, kto wie czy i lodów nie lubi ;p
            • Gość: Liz Re: Solaris - porażka IP: 78.163.186.* 19.08.10, 11:02
              Dość brzydko powiedziane, fuj. Ale do rzeczy, na czym polega lizanie
              dupy. Lody pominę bo myśle, ze to zbyt chamskie, żeby w ogóle to
              ruszać. No wiec niech mi ktoś powie co znaczy lizać dupę, bo mnie się
              zdaje, ze w naszym sklepie dupy nikt nikomu nie liże i jest całkiem
              znośnie. Oczywiście pani menadzer miewa czasami muchy w nosie, ale da
              sie żyć
          • Gość: ona Re: Solaris - porażka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.10, 12:22
            taaaaaaa liże.... po prostu już nikt z głową na karku nie chce pracować w Kazarze
            • Gość: ja zgłową na karku Re: Solaris - porażka IP: 88.225.222.* 18.08.10, 22:03
              ale tekst!!! obrażasz wszystkich pracujących w tej firmie, którzy mają
              inne zdanie na ten temat i od dawna pracują. Rozumiem, że jesteś jedną
              z tych sfrustrowanych, wywalonych na zbity pysk, nierozgarniętą
              niedołęgą, która nie jest w stanie pojąć i zrozumieć zasad panujących w
              dobrze zorganizowanej firmie. Idź szybko na rentę, bo z takimi tekstami
              to się nigdzie indziej nie nadajesz i na pewno dostaniesz pierwszą
              grupę inwalidzką:-)Powodzenia na komisji:-)
              • Gość: ona Re: Solaris - porażka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.10, 07:31
                Wszystkich nie obrażam, bo "zwykli" handlowcy tworzą świetną ekipę. Obrażam
                tylko "górę" iż ona też nas obraża i to dosyć często. Nie zauważyłaś??

p.s. nikt mnie nie zwolnił - sama się zwolniłam - a później jeszcze dzwonili,
                żebym wróciła...
                • Gość: Nieobrazona Re: Solaris - porażka IP: 88.225.222.* 20.08.10, 05:50
                  A to ciekawe co piszesz. Ja myślałam ze to ty tutaj na forum obrazasz
                  tych którzy pracują w Kazarze, ale ty mowisz, ze ty nie tylko gora, nic
                  nie słyszałam o "górze". Ja się nie czuje obrażana, ale może mnie to
                  jakoś omija. Może powiesz na czym polega to obrazanie przez "górę".
                  Czym zostalas obrazona? Tym np ze musiałas przychodzic punktualnie do
                  pracy?:-) Trzeba coś z tym zrobić :-)
                  • Gość: Nieobrazona Re: Solaris - porażka IP: 78.163.186.* 20.08.10, 08:46
                    A najbardziej sfrustrwana jest bluzgajaca nienawiscia gwiazda piszaca z
                    IP :109.243.251. Poczytajcie sobie. I jak tu można sobie wyrobić
                    obiektywna opinie?:-)
                    • Gość: Bronia Re: Solaris - porażka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.08.10, 08:28
                      Dokładnie i na dla zmyłki udaje rożne osoby:-))) koń by się usmiał:-)))
    • Gość: kicia ostrzerzenie przed Maltą w Poznaniu IP: *.plock.mm.pl 12.08.10, 22:19
      chciałabym ostrzec wszystkie salony w Polsce przed Maltą ponieważ
      jest to jedyny salon w Polsce któr