Dodaj do ulubionych

pralnia chemiczna 5asec

06.12.08, 23:02
Może ma ktoś info na temat warunków pracy i płacy,jakie tam panują.Warto tam
pracować?
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: pralnia chemiczna 5asec IP: *.chello.pl 09.12.08, 12:03
      praca spoko ale czasami ludzie którzy oddają rzeczy do prania to
      kompletne debile. Tak będziesz musiała się przyzwyczaić do tego iż
      bedziesz płaciła za reklamację której nie powinno być lub nie ma. Bo
      nie wiem czy wiesz że w tej firmie to pracownicy za wszystko płacą.
      Jak przekroczysz limit na telefon służbowy to też ci potrącą. A
      klientiowi nie wytłumaczysz że usługa została wykonana zgodnie z
      metką konserwacyjną.
      • Gość: ciuciu Re: pralnia chemiczna 5asec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.08, 10:01
        ło matko! chcesz tam pracowac?????? Dziewczyno wiec pozegnaj się z zyciem
        prywatnym i z kasą w portfelu!!!!(reklamacje)
        Kierat,kierat,kierat!!!!!!!!!!!!
        Jesli masz maza,dzieci,rodziców,narzeczonego...zapomnij o nich...Ta firma to sekta!
        nie adziesz miała czasu na nic,chociaz obiecywac Ci bada 3/4 to i tak badziesz
        cały czas w robocie...za darmo...w wolne dni.Wspólna odpowiedzialnosc.Zobaczysz
        jakie miłe bada dla Ciebie twoje nowe kolezanki szkolace,bo juz sie nie będą
        mogły doczekac nastepnej wariatki,zeby troche odetchnac bo tak robią pewnie we 2
        za ta trzecią,potrzebna do roboty.
        Odsyłam Cie na forum Dibertoza,tam szerzej jest opisany sposób pracy w tej pralni!
    • 5asec_exklient pralnia chemiczna 5asec odradzam 13.10.10, 22:10
      Oddałem do nich koszule w środę i dostałem zapewnienie że będą gotowe na piątek. W sobotę z rana wyjeżdżałem i musiałem je mieć dzień wcześniej. W piątek okazało się, że koszule nie są gotowe, co więcej nie ma ich w pralni, bo prasowanie są gdzie indziej. Zostałem bez koszul . Tydzień wcześniej oddałem do 5aSec Real Ursynów nowy garnitur jak się później okazało w spodniach brakowało guzika (Guzik jak guzik mógł się oderwać ALE W NOWYCH SPODNIACH !!!), ale spodnie były zaprasowane tak, że na tyłku kanty były skrzyżowanie. Na środku dupy krzyż z kantów. Jeżeli nie zauważysz ze jakiejś plamy nie dało się usunąć (a tak to jest z niektórymi plamami), nikt Cię o tym nie poinformuje.
      Najzabawniejsze jest to, że kiedy próbowałem wyegzekwować od pani w pralni zwykłe „przepraszam”, powiedziano mi, że jak się chcę poskarżyć, to mogę to zrobić w Internecie co niniejszym czynię.
      ODRADZAM. OMIJAJCIĘ SZEROKIM ŁUKIEM PRALNIE 5aSec W REAL (dawny GEANT) NA URSYNOWIE
      • monik_aaaaa Re: pralnia chemiczna 5asec odradzam 02.02.12, 14:38
        Pralnia 5asec na Ursynowskim L'eclerc to tragedia. Nie dość, że sama jakość usług pozostawia wiele do życzenia - niedoprane ubrania to jeszcze bezczelne pracownice. Oddałam kurtkę puchową, zagubili mi od niej pasek... ani widu ani słychu... Usłyszałam, ze moja kurtka nie miała paska!!! No przepraszam ale ja chyba wiem lepiej jak moja kurtka wygląda albo wyglądać powinna!!!
        Odpowiedź za reklamacje brzmiała, że wszyscy klienci usługi pralni powinni sprawdzać na miejscu przy odbiorze. Taki mają regulamin! Więc zmądrzejmy i sprawdzajmy kłócąc się na miejscu bo po odejściu nic nie wyegzekwujemy :(
        Nigdy w moim całym życiu nie miałam takiej obsługi w pralni jak w tej gó...anej sieciówce!!! NIE POLECAM!!!!
        • Gość: Jodłowski, Kraków pralnia 5asec Kraków-Bonarka odradzam !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.13, 18:48
          W krakowskiej pralni 5asec, w Bonarce nie doświadczysz niczego z "kultury obsługi klienta" !!!
          Ani dzień dobry, ani proszę ... stoisz przy ladzie i czekasz minuta, dwie itd. Dwie "panie" zajęte czymś na zapleczu, widzą cię i nic ... dopiero głośne "można panią prosić" przywołuje młodą osóbkę (ok 21lat) z groźną miną, z odwróconym identyfikatorem i od razu "ma pan dowód ..."
          A ja chcę oddać marynarkę do czyszczenia .... "to płaci pan XX zł z góry !" Dziś nie mam, załacę przy odbiorze. "Pani" się odwraca i bez słowa wraca na zaplecze.
          W wywieszonych "Zasadach" ani w oddzielnym ogłoszeniu nic o płaceni z góry za usługi !
          Taki prymityw pracuje w tak ekluzywnej Galerii Bonarka, szok !!! Obchodzić z daleka!!!
            • Gość: Klient Re: pralnia 5asec Kraków-Bonarka ostrzeżenie !!! IP: 77.236.20.* 04.11.14, 10:23
              Oddałem do prania spodnie od garnituru z wełny. Garnitur kosztował 1540zł ,co prawda kilka lat temu. Mimo wyraźnych informacji na metce jak należy prać, spodnie zostały zniszczone. Początkowo Pani z obsługi próbowała mi wcisnąć, że takie były przed praniem. Złożyłem reklamację i otrzymałem propozycję zwrotu 147,00 zł jako rekompensatę za poniesioną stratę. Przy wyliczeniu wartości oparto się na kalkulacji: 40% wartości za spodnie minus 70% wartości za zużycie w oparciu o datę zakupu. Moje próby udowodnienia, że spodnie i marynarka tworzą całość i zniszczenie jednej z nich dyskwalifikuje możliwość używania drugiej nie znalazły zrozumienia u radcy prawnego spółki. Przestrzegam wszystkich przed oddawaniem odzieży do tej pralni. Usługi wykonywane w tym miejscu obarczone są wysokim stopniem ryzyka. Obsługa jest niekompetentna. Odzież zostanie zniszczona i jeszcze Państwo za nią zapłacicie. Klient jest tam traktowany jak szmata którą ta pralnia wypuszcza, po wykonaniu w jej mniemaniu usługi. W reklamie tego punktu powinna się pojawić informacja "usuwamy zabrudzenia łącznie z odzieżą". Jeżeli ktoś chce się pozbyć odzieży to lepiej jest ją
              oddać dla biednych. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Poinformujcie swoich znajomych.
      • Gość: och.. Re: pralnia chemiczna 5asec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.11, 16:17
        Przez lata nic się tam nie zmieniło i nie zmieni. Niestety kolesiostwo, układy i inne. Niestety ta firma to jedna wielka procedura. Na wszystko są procedury i pracownicy na pralniach mają naprawdę ciężko. Wszystko jest opisane, kontrolowane itp. Nie ma czasu na porozmawianie z klientem, na porządne przyglądnięcie się jego odzieży. Pracownik, przyjmuje, zapiera, segreguje, pierze, prasuje, sprząta, czyści maszyny itd... czasu nie ma na nic zupełnie. W dodatku wszystkie czynności są opisane w procedurach i muszą następować w odpowiednim tempie i w odpowiedniej kolejności. To jest moim zdaniem cały problem tej organizacji - "sekty".
        Wystarczyła by odrobina zaufania do ludzi tam pracujących i lepsze zarobki.
    • Gość: ekspracownik Re: pralnia chemiczna 5asec IP: *.play-internet.pl 26.10.12, 14:03
      Witam , pracowałem przez dość długi czas w tej firmie, na rozmowie o prace wszystko ładnie i pieknie, a później szara rzeczywistość, układziki i układy i na wszystko wzorce i nie liczy się jakość usługi tylko ilosc sztuk na dana osobe, ogólnie niezły kołchoz, a pieniadze mniejsze niz obiecuja, do tego dochodzi plotkowanie o nowych pracownikach , jak komus nie podpasujesz to bedzie ci niezle d. obrabiał,możliwe pijanstwo w pracy pod koniec dnia i rozne zabawy integracyjne np w toalecie,
      • szaturskam Re: pralnia chemiczna 5asec 19.01.13, 10:13
        odradzam pralnie tej firmy na glebockiej w c.h.targowek
        skora kosztujaca ponad 600$ zaginela w akcji , 4 razy dzwnoili jakies panienki ze jeszcze nie ma prawie 3tygodnie cisza nie mozna sie doprosic o kierownika , chyba bez policji i pisma od adwokata sie nie obejdzie
    • sunpress1 Re: pralnia chemiczna 5asec 10.11.14, 16:37
      Jeżeli szukasz pracy lub pracowników w Warszawie zajrzyj na stronę www.PracaWarszawa.com.pl
      Dodaj swoje ogłoszenie za darmo. Szukaj pracy blisko swojego miejsca zamieszkania, sprawdź oferty pracy w Twojej dzielnicy. PracaWarszawa.com.pl - praca na wyciągnięcie ręki.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka