Dodaj do ulubionych

Opinie o WSEiA w Bytomiu?

17.08.10, 11:46
Czy ktoś może powiedzieć mi coś o WSEiA w Bytomiu? Jaka atmosfera, jacy
wykładowcy? Wybieram się na administracje :)
Obserwuj wątek
  • merniak Re: Opinie o WSEiA w Bytomiu? 26.08.10, 20:22
   Szkoła jest jak najbardziej spoko. Zaczynam już drugi rok studiów na administracji. Wykładowcy są w porządku, ale są wymagający. Jak się przyłożysz do nauki to całkiem sporo zostaje w głowie i na pewno się w przyszłości praktycznie przyda. Myślę, ze nie będziesz żałować swojego wyboru.
   Tak poza tym - na jaką specjalność się wybierasz ;) ?
    • argiwa Re: Opinie o WSEiA w Bytomiu? 01.10.10, 20:24
     Kielonek-online, nie oceniałbym uczelni na podstawie tego jak wyraża się jeden jej student. To tak jakby przyleciał kosmita na Ziemię, wylądował na szczerym polu i zobaczył chłopa zalanego w pestkę. Gdyby miał na podstawie tej jeden osoby ocenić ludzkość, to wyszłoby, że wszyscy to pijaki w zaawansowanym stadium degradacji i bliscy wyginięcia. W każdej społeczności można znaleźć przecież jednostki o różnym poziomie nazwijmy to kindersztuby. Uczelnia nie jest od wychowywania tylko przekazania wiedzy. Wychowywać i uczyć kultury języka to może rodzina, podstawówka, gimnazjum czy liceum. A to co studenci z tą wiedzą robią to już jest ich sprawa.
      • nosfera Re: Opinie o WSEiA w Bytomiu? 29.07.12, 21:36
       To nie jest zła uczelnia. Przynajmniej jeśli chodzi o zaoczną administrację. Nie jest to jakiś król rankingów ale solidne miejsce gdzie jak się chcesz uczyć to się nauczysz. Co prawda ludzie są hmmm niektórzy nieco interesujący ale sama uczelnia jest poukładana. Mi przez cały rok nigdy nie odwołali wszystkich zajęć co jak dla mnie jest prawdziwym cudem. Wyposażenie uczelni jest znośne. Nie jest to uczelnia państwowa ale biedy też nie ma. A że studenci chwalą uczelnie? To chyba normalne bo z jej papierem idziesz w świat.
  • adamos.kej Re: Opinie o WSEiA w Bytomiu? 13.10.10, 10:58
   Kielonek dziwi Cię, że studenci chwalą swoją uczelnie? Mnie nie, studia to świetny czas w życiu i łączy się z pozytywnymi emocjami. Ja też skończyłem tą uczelnię i pewnie też posądzisz mnie o stronniczość ale dla mnie, poza pozytywnymi emocjami z nią związanymi uczelnia jest naprawdę dobra jak na nasze warunki. Studiowałam administracje 3 letnią skończoną licencjatem ( co to za szkółka która nie ma magistra tylko licencjat ;) ) , magistra skończyłem na Uniwersytecie i prawdę mówiąc nie byłem w niczym gorszy od studentów z Uniwersytetu, żadnych braków w wiedzy i obyciu. Jedyną różnicą jaką poczułem to podejście do studenta, większy szacunek i po prostu ludzka życzliwość - te argumenty przemawiają dla mnie na korzyść WSEiA. Jak dla mnie to bardzo dużo i między innymi dlatego jestem zadowolony z tej uczelni.
    • akatkaka Re: Opinie o WSEiA w Bytomiu? 08.11.10, 11:18
     Ogólnie to masz rację, ale w PL za mało jest prognoz, które dawałyby młodym ludziom jakieś pojęcie o tym, jacy specjaliści potrzebni będą za te 5lat kiedy skończą studia, więc ciężko jest z tymi realiami rynku pracy. Sposób prowadzenia zajęć i ich poziom - to się ocenia właściwie w obrębie nawet nie kierunku, ale roku lub też grupy. Na pewno nie trzeba mieć kompleksów jeśli studiujesz na uczelni prywatnej, bo i tak większość wykładowców dojeżdża z uczelni publicznych. Prawdziwe szczęście trzeba mieć, żeby na 5roku sobie pomyśleć że się jest zadowolonym z kierunku na jakim się studiuje. Albo potrzebna jest odwaga żeby zacząć wszystko od nowa...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka