Dodaj do ulubionych

Linki o Bytomiu:)

21.06.05, 10:38
Zauważyłam,że ciekawe linki o Bytomiu rozproszone są w róznych wątkach
forumowych, może zebranie ich w jednym wątku ułatwi poszukiwania ?:)

www.um.bytom.pl/
www.um.bytom.pl/dbytom/
149.156.142.12/ows/fort.pol/fortyfikacje%20polskie.htm
freepages.genealogy.rootsweb.com/%7Evogel/Beuthen_Stadtplan_B.html
Obserwuj wątek
    • rico-chorzow Re: Linki o Bytomiu:) 05.08.05, 22:36
      yoanna napisała:

> Zauważyłam,że ciekawe linki o Bytomiu rozproszone są w róznych wątkach
      > forumowych, może zebranie ich w jednym wątku ułatwi poszukiwania ?:)
      >
      > www.um.bytom.pl/
      > <a href="www.um.bytom.pl/dbytom/"

Ciekawe,tak umocnione,beton i żelazo,no a..........obrony.....żadnej.

target="_blank">www.um.bytom.pl/dbytom/</a>
      > 149.156.142.12/ows/fort.pol/fortyfikacje%20polskie.htm
      > <a
      href="freepages.genealogy.rootsweb.com/%7Evogel/Beuthen_Stadtplan_B.html"
      target="_blank">freepages.genealogy.rootsweb.com/%7Evogel/Beuthen_Stadtplan_B.html</a>
      >
      >
        • tajk Re: Linki o Bytomiu:) 01.09.05, 14:28
          yoanna napisała:

> Ja postaram się zdobyć informacje o ataku na EC Szombierki;)))

Pozwól Yoanno, że Cię uprzedzę...
          www.gornoslaskie-dziedzictwo.com./index.php?action=gdd_program :)
                • broneknotgeld Yoannie 14.01.06, 11:52
                  Witej Yoanno

Widza że sie starosz rozkryńcić jakoś te forum.
                  Szkoda, że ta sztela niy jest żywszo, dyć przeca trza probować.
                  Jak joch tu piyrszy roz zoglondnoł to te forum miało 800 postow, a na tyn
                  przikłod chorzowske 500. Ruda Ślonsko zaś dobijała do 400.
                  Niy paczołch na Katowice, ani nawet na Glywice. No dyć Tychy, Tarnowske Gory i
                  Zabrze miały wtedy po poranoście tysiyncy postow i pomijajonc już tako łostuda
                  dlo samy łostudy, to było tam richtig wiela ciekawych wontkow.
                  Ano - minyło trocha czasu i cosik sie zmiyniyło. Fora rudzke cuzamyn już cosik
                  znaczom, chorzowske tyż se kryńci. Trocha żol, że bytomske jakosik ciyngym tych
                  krzideł niy rozwiyro. Przeca to wielke miasto i choć ubożeje, to ciyngym mo
                  jakiś potyncjoł, kery i tu mogby być richtig widoczny.
                  Co ło tym myślisz?
                  A możno byś se podjyła opieki na tym forum?
                  Jo bych mog tu pociongnońć niy jedyn, a ze czi-sztyry wontki fraszkowe.
                  Za wiela tyż niy bo pewnikym zarozki byłaby łostuda, no dyć to pomogłoby te
                  forum rozkulać.
                  Pozdrowiom ze stolicy fraszki.
                  • yoanna Re: Yoannie 15.01.06, 16:06
                    Witaj Bronku
                    Jakiś czas temu zajrzałam na bytomskie forum i pomyślałam,że to
                    nienaturalne...żeby było tak cichutko i sennie...
                    Przyszła myśl,że warto byłoby ożywić ten wirtualny zakątek...bo to przecież
                    doskonałe miejsce,żeby się spotkać, podyskutowac o tym co blisko, znaleźć
                    potrzebne informacje,czy wsparcie... szczególnie,że takie rzeczy są możliwe bo
                    dzieją na stronach innych okolicznych miast, jak zauwazyłeś.
                    Ale jak widzisz, Bytom i jego mieszkańcy, żyją swoim spokojnym i sennym rytmem,
                    mam nadzieję,że realnie jest on ciekawszy niż ten wirtualny:)))
                    Nie wiem czy pojawienie się oficjalnego opiekuna moze zmienic to forum,
                    najwazniejsi są goście i chęć współobecności czy współtworzenia;)
                    Więc chwała Ci za to,że wracasz i pamiętasz o Bytomiu...choć jesteś za miedzą;)

Ok. dowartościowaliśmy sie odrobinę komplementami, więc do pióra ;))
                    Pozdrawiam;)
                    • broneknotgeld Re: Yoannie 15.01.06, 16:41
                      Witej Yoanno

Z rozkryncyniym forum niy ma leko, to prowda.
                      Szkoda trocha, że take forum mało sie wykorzystuje do wymiany poglondow, no dyć
                      szansa na to ciyngym jest.
                      Zaglondnij możno na forum Kluczbork. Niy działo jeszcze nawet rok, a dość
                      ciekawie sie kryńci. Hehe - w jakimś stopniu opiyro sie to tyż na fraszce, bo
                      Luna tam jest niykwestionowanom liderkom. No dyć to tam wcale niy wadzi, a
                      jedynie ubarwio forum.
                      Jednak "opieka" nad tym forum cosik by mogła prziniyść.
                      Śmiało trza to tyż promować w realu, co z czasym może dać jakiś pozytywny efekt.
                      Prawie terozki idom wybory samorzondowe, co tyż może zaowocować wiynkszym
                      ruchym.
                      Myśla, że jednak te forum może sie rozkulać.
                      • yoanna Re: Yoannie 17.01.06, 08:17
                        Witraj Bronku.
                        Masz rację trzeba by rozkulać forum;))
                        Może zaglądający tutaj znjadą jednak powód,żeby wpadać częściej;)
                        Dzięki za rady;)
                        Pozdrawiam Cię;)
                      • welnaxxx Re: Yoannie 17.01.06, 13:57
                        Rozkulo sie. Yno trza mu trocha pomóc. Ale i tak widza ze jakoś se radzi. Ftoś
                        jakeś pół roku tymu załozoł forum na bytomianin.boo.pl i juz sladu ani po nim
                        nie zostało. A te se jakoś radzi. A moze by tak sprowokować Zycie Bytomskie do
                        załozynio formu? Jo juz kedys do nich pisoł i grzecnie mi odpisali ze som na
                        razie na etapie przebudowy serwisu. Serwis juz jest ( po mojymu cołkiym nie zły
                        a na pewno leprzy niz tyn co boł) moze tera by pogodac z nimi o forum. Tam
                        pewnie by wincy ludi zaglodało. Jak myslicie ?
                        • yoanna Re: Yoannie 17.01.06, 14:31
                          Dobrze by było gdyby na nasze forum zaglądnął od czasu do czasu Ktoś z "urzędu"
                          czy to przedstawiciel gminy...czy media...
                          Takie "wejścia" ożywiają klimat i są okazją do dyskusji.
                          Obawiam się jednak,że gmina zignoruje propozycję...za wielkie to przecież
                          ryzyko, czasami mozna po buzi dostać, a powodów jest sporo ;)
                          • welnaxxx Re: Yoannie 18.01.06, 12:24
                            "Urząd" ma teraz inne problemy. Ida wybory i szykuja się zmiany ( mam nadzieję)
                            W miescie rozgorzała ostra walka polityczna. Oby jej wynikiem były jakieś
                            zmiany dla naszego miasta.
                            • yoanna Re: Yoannie 18.01.06, 14:04
                              Urząd ma zazwyczaj ważniejsze problemy:(
                              Panowie Urzędnicy pozamieniają się stołkami, ułożą kolejne zgrabne obietnice,
                              a jakie będą faktyczne efekty...?
                              Nasi włodarze, od czasu do czasu, coś sobie drobią, małymi krokami...tylko jak
                              to się ma do tego co być powinno?
                              Wystarczy wizyta w ościennych miastach,żeby zobaczyć,że można więcej,lepiej,
                              mądrzej.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka