Dodaj do ulubionych

Rusza liga piłki siatkowej !!

21.09.04, 00:25
Już w sobote w hali złosienieckiego OSIR-u rozpocznie sie kolejny sezon!!!
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam na otwarcie i mecz inauguracyjny!
Obserwuj wątek
    • zlocieniec Re: Rusza liga piłki siatkowej !! 21.09.04, 23:07
      Liga zainauguruje swoje rozgrywki meczem w hali OSIR-u 25.09 o godz. 18:00,
      prawdopodobnie meczem FUZZLI z zespołem z Budowa. Wcześniej o godz. 16 na
      stadionie miejscowego Olimpu odbędzie się uroczyste otwarcie kolejnego sezonu.
      Jak się dowiedziałem, oraganizatorzy przewidzieli ognisko i kiełbaski, mam
      nadzieję że nie wpłynie to na poziom inauguracyjnego meczu :).
        • pikpok0 Re: Rusza liga piłki siatkowej !! 30.10.04, 20:08
          Bylem na tak szumnie zapowiadanym meczu miedzy fuzlami a AZS OLESZNO
          i co.................. i niestety sie zawiodlem.
          Druzyna fuzli rzekomo tak dobrze zapowiadajaca sie przegrala mecz 0:3
          malo tego ledwo przekraczala magiczna granice 10 punktow.
          Fuzle poprawcie sie.
          • zlocieniec Re: Rusza liga piłki siatkowej !! 30.10.04, 21:36
            Niestety drużyna Fuzli uległa zespołowi z Oleszna stosunkiem 0:3 a problem z
            przekroczeniem magicznej granicy 10 punktów miała tylko w ostatnim secie.
            Pierwszy raz w tym sezonie kibice Fuzli musieli opuścić halę ze spuszczonymi
            głowami wypatrując lepszego wyniku w kolejnym meczu (06.11 z Primą).
            U Fuzli najbardziej (oprócz zgrania) szwankował odbiór piłki, po serii
            zdobytych punktów z zagrywki tracili kilka po złym odbiorze.
            Żadko się zdaża żeby w tych rozgrywkach sędzia sięgał po żółte kartki,
            niestety tym meczu chyba chciał to nadrobic pokazując w drugim secie aż 2
            kartoniki tego koloru prostestującym zawodnikom miejscowej drużyny.
            Trzeci set to tzw. "radosna siatkówka" w wykonaniu Fuzli, którzy gładko oddali
            zwycięstwo AZS-owi.
            Miejmy nadzieję że w kolejnym starciu Fuzle wykażą się większym opanowaniem i
            spokojem w odbiorze!
            Forza FUZLE !!!

• zlocieniec Re: Rusza liga piłki siatkowej !! 05.11.04, 21:53
      W najblizszą sobote 6 listopada o 18:00 w hali OSIR-u kolejny mecz na szczycie.
      Tym razem w meczu kolejki zmierzą sie FUZLE z silnym zespołem PRIMY Czaplinek.
      Wszyscy w Złocieńcu bedą trzymać kciuki za miejscowych, Fuzle musza gładko
      wygrac z Primą, aby wymazac kibica ostatnia nirspodziewana porażkę z zespołem
      AZS-u .Trzymanie kciuków przez sympatyków siatkówki nie wystarczy, naszym
      chłopca przyda się gorący doping!Apeluję więc do wszystkich miłosników
      siatkówki w Złocieńcu o przybycie na halę i wspomaganie zwodników dopingiem!!!
      Forza FUZLE!!!
      • zlocieniec Re: Rusza liga piłki siatkowej !! 06.11.04, 20:29
        Buczenie,gwizdy, tupot zgromadzonych kibiców towarzyszył spotkaniu kolejki
        pomiedzy drużynami Fuzli i Primy. Meczu a właściwie jego brakowi! Zespół Primy
        w niewyjaśnionych okolicznościach nie stawił sie w hali OSIR-u. Jak
        dowiedziałem sie od sędziego głównego tego spotkania, siatkarze z Czaplinka nie
        zgłosili wcześniej swojej nieobecności. Zawodnicy nie kryli rozczarowania
        postawą gości,-Jesteśmy dzisiaj w bardzo bojowych nastrojach, chcieliśmy
        gładkim zwycięstwem 3:0 wymazać zeszłotygodniowy wypadek przy pracy, a tu taki
        pech, Prima nie dojechała!!!-powiedział kapitan zespołu miejscowych.
        Zarówno zawodnicy jak i licznie zgromadzeni kibice opuszczali hale w złym
        humorze. Zawodnicy zamiast meczu przez 2 godziny trenowali odbiór silnej
        zagrywki w punkt i myślami byli już przy Wielkich Derbach Złocieńca w których
        zmierzą sie z Instalbudem.Sobota godzina 18:00!
        Forza Fuzle!!!
    • 33kk Re: Rusza liga piłki siatkowej !! 29.11.04, 18:30
      Będąc podczas ostatniego weekendu w Złocieńcu wybrałem się po południu do 2 hal
      sportowych. W obu przypadkach "pocałowałem klamkę". Może powinienem pojechać do
      Budowa? Gdzie grają w siatkówkę, tenis stołowy czy koszykówkę?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka