Dodaj do ulubionych

O co kaman ???

13.09.18, 19:43
Taki oto groźny i nabzdyczony email dzisiaj dostałam. Wtf ???

d.777, Twoje konto Gazeta.pl może zostać usunięte
13 wrz 2018 16:20 (3 godziny temu)
Zespół Gazeta.pl
do mnie
Szanowny Użytkowniku,
Od ponad 180 dni nie logowałeś/logowałaś się do twojego konta Gazeta.pl d.777.
Informujemy, że konto d.777 zostanie usunięte po upływie 1 miesiąca od wysłania tej wiadomości.
[ konto.gazeta.pl | Zaloguj się, żeby zachować swoje konto. ]

Działając w imieniu i na rzecz Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, wypowiadam umowę na świadczenie usługi Konto, o której mowa w par. 2 Regulaminu Użytkownika Serwisów Internetowych Agory oraz usług z nim powiązanych, ze skutkiem na dzień 2018-10-13. Wypowiedzenie następuje z powodu braku logowania do swojego Konta przez okres co najmniej 180 dni.
Marcin Gadziński

Niniejsza wiadomość pochodzi z domeny @agora.pl, należącej do grupy kapitałowej Agory S.A. Główne spółki grupy to:
Agora S.A., ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa; NIP: PL 526-030-56-44; Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, KRS: 59944; kapitał zakładowy: 47.665.426,00 zł, wpłacony w całości.
Agora - Poligrafia Sp. z o.o., ul. Towarowa 4, 43-110 Tychy; NIP: PL 646-20-72-095; Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, KRS: 72481; kapitał zakładowy: 1.500.000,00 zł.
Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o., ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa; NIP: PL 521-289-70-03; Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, KRS: 126767; kapitał zakładowy: 25.019.500,00 zł.
Obserwuj wątek
    • jutka1 Re: O co kaman ??? 13.09.18, 23:38
      U mnie jakieś pół roku temu (może rok?) GW wykasowała wszystkie moje maile od 2005 roku.
      Potem na skrzynce GW był tylko spam typu "przedłużę ci penisa".

Prawie już nigdy nie sprawdzam poczty GW. Sam spam o penisach etc. To po im, do jasnej cholery, folder "Spam"? Bo dzsiaj po przeczytaniu posta 100K zalogowałam się, i w folderze "spam" miałam JEDNA wiadomosc, a w skrzynce: 68. Kifijute. I o co kaman indeed.

• iwannabesedated Re: O co kaman ??? 14.09.18, 22:13
        Ja pomyślałam, że chodzi o mój nik iwanka. Że się niby nie loguję, i wsystraszyłam się, że mi zabiorą, tak jak inny nik pani z totemem :( Dużo nim pisałam, i chrust. Ni mo nika, ni mo dostępu do postów, syf, smutek i zabór osobowości :(
    • iwannabesedated Re: O co kaman ??? 16.09.18, 11:47
      Dzisiaj kolejny wybzdyk dziwactwa. Dwa dni temu otrzymałam od operatora sieci komórkowej sms, że w wyniku przeprowadzonych prac technicznych proszą o zainstalowanie nowej konfiguracji na telefon i zresetowanie fonu. Sms z zaufanego źródła, z którego wcześniej otrzymywałam info dotyczące świadczonych usług.

Po zainstalowaniu pakietu, znajomy powiedział, że został przekierowany na jakieś horoskopy, wtf??? Dzwonię do operatora, potwierdzam, że to de facto operator wysłał mi ten update. Tak, operator wysłał. Przekierowanie na horoskopy mam wyłączyć podanym mi przez pana z call center kodem.

O co kaman ??? Czemu mój operator rozsyła mi updejta, gdzie jest automatyczne przekierowanie dzwoniących do mnie osób na płatną stronę z "kopami" ???

Co myślicie o tym, bo mnie to śmiardzi.
      • jutka1 Re: O co kaman ??? 16.09.18, 11:56
        Operator chce zarabiać na tych od horoskopów - horoskopy pewnie za każde połączenie przychodzące kasuje od dzwoniącego, a operatorowi odpala działkę. Świństwo korpo.
        • iwannabesedated Re: O co kaman ??? 16.09.18, 12:19
          Jakąś mam czarną serię "dziwactw". Oczywiście zastosowałam ten kod. Dodatkowo jeszcze, zamówię sobie blokadę SMS premium, bo przy okazji podczytałam, że można sobie niebacznie "zamówić" taką usługę, co kosztuje ekstra słono....

Niechżesz to się skończy, bo ile czasu mam poświęcić na "odkręcanie" jakichś zidioceń rzeczywistości ?
          • jutka1 Re: O co kaman ??? 16.09.18, 12:55
            Zauważam Stokrotko, że korpo wszędzie coraz bezczelniej chcą klientów robić w kifijute i ograbiać na każdym kroku.

Mnie do SZAŁU doprowadzali telemarketerzy, dzwoniący na mój - nomen omen od zawsze zastrzeżony - numer domowego telefonu. Potrafili wydzwaniać kilka razy dziennie, kilka razy w tygodniu, nawet o 7:30 rano! Od kiedy weszło RODO, jak dzwonili o pytałam ostrym tonem, skąd mają ten numer, a na odpowiedź (zawsze tę samą) "ze starej książki telefonicznej" (yeah, right), równie ostrym tonem odpowiadałam "proszę nie kłamać, ten numer jest od zawsze zastrzeżony". Na co następowało rozłączenie się.

Odpukać, od jakichś 2 miesięcy dzwonią może 3 razy w miesiącu.

Chyba zacznę na ich telefony odpowiadać "Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, oddział wojewódzki, słucham?". Może wtedy mój numer wykasują z bazy danych.

Nie muszę chyba dodawać, że telefony marketerów zaczęły się, kiedy Orange przejął Tepsę?
            • roseanne Re: O co kaman ??? 17.09.18, 06:03
              Co do telemarketerow to :
              1- zycze sobie wersje angielskojezyczna, w 98%sami sie rozlaczaja
              2-przerywam wywod i grzecznie prosze o usuniecie numeru z bazy, z roznym skutkiem
              3- nie potwierdzam danych, a wrecz zadam przedstawienia sie dzwoniacego, jaka instytucja, a nie samo imie
              4- w wiekszosci czasu pozwalam by wlaczala sie automatyczna sekretarka, chyba, ze czekam na oddzwonienie, najczesciej okolomedyczne / stacjonarny

Na komorke odbieram telefony tylko od znanych mi numerow

Do szalu doprowadzaja mnie oferty, gdzie trzeba cos niezamawianego blokowac

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka